Sayfa 27 Toplam 128 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3184 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hami Mandıralı

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu takım çok hamiler görecek arkadaşa sadece gülüyorum tahmin ediyorumkı hamiyi tam olarak ızleme fırsatı olmadı arkadaşımın o yuzden onun adına uzuluyorum

eğer hami gibi birinin tekrar geleceğini düşünüyosa gerçekten ömrü beklemekle geçecek çunku hami gibisi bi daha gelmeyecek
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

bu takı bı daha hami gibi bi futbolcu goremeyecek onu izleyen arkadaşlar bence kendını çok şanslı hıssetmelı ızleyemeyen arkadaslarda ızleyenlerden dınlemelı hamiiiiiiiiiiii mandıralııııııııııııııııı
    sorma neden...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hami için Barcelona Trabzon'a getirilip jübile yapılmalı. Yönetim bu işin üstüne eğilsin
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

barcelona deyıl yeterkı jübile yapılsın bu takım schalkede olabilir ama son gunlerın klasık bı sozu aklıma gelıyo vefa sadece istanbulda bi semt adıymış meğer
    sorma neden...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Bİr Hamİ Daha Yok

Hami baba gollerin adamıdır. Hami'nin frikikten attığı goller okullarda ders olarak okutulur. Hami bu zamana kadar attığı golleri kendi kişisel becerileriyle atmıştır. Ayakları kırılmış parcalanmış iğnelerle sahaya cıkıp takımını hiçbir zaman yalnız bırakmamıştır. hiçbir zaman parayı sorun etmemiş, ömrü boş mukavelelere imza atmakla geçmiştir. Ben Hami'yi cok iyi tanıyorum. Kimse bana masal okumasın.
    VEFA'NIN İSTANBUL'DA BİR SEMT DEĞİL DE
    TRABZONSPORLULARIN YÜREĞİNDEKİ BİR DUYGU OLMASI DİLEKLERİMLE
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

evet cafer kardeşim aynen sana katılıyorum aynı duyguları paylaşıyorum dedınya trabzonsporda ömrü boş mukavele imzalayarak geçmiştir
    sorma neden...

evet geyse maçından sonra bugun fanatık gazetesının mansetını gorunce gene duygulandım manşette en vardın 96 dakı geyse maçının yıldızı sendın 2 gol 1 asist evet abı bak aradan 10 yıl geçtı ama senı unutmak mumkundeyıl vede olmayacak
    sorma neden...

Hami_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart ayıp utanıyorum üzülüyorum...

hami kadar trabzonsporu seven topçu gelmedi.Orhan çıkrıkçı'da seviyordu ama hami kadar değil.Hami abinin bir hayali vardı.O zamanlar çocuktum schalke'ye gitmek istemiyordu gönderildi. Trabzonada'da çok kazandırdı ama geri geldi.Çünkü o çeyrek asırlık trabzonspor futbolcusu olmak istiyordu.Ama ne oldu samet aybaba istememiş kim ulan samet aybaba kim,kim gönderebilir hami'yi ama gönderdiler.Hamide çok geçmedi futbolu bıraktı.Trabzonspor'dan kovuldu.Bu nasıl bir ayıp takıma olan katkısı ölçülemeyecek sevgisi tarif edilmeyecek kadar çok olan bir futbolcu nasıl kovulur.Ben trabzonlu değilim İzmitliyim doğma büyüme kocaeliyi severim tribününe giderim ama trabzonspor delisiyim kendimi bildim bileli trabzonsporluyum.Ben trabzonsporu hamiden öğrendim.Hami sevdirdi bana Trabzonsporu o kovulduğunda fazla ilgim kalmadı takıma çok üzüldüm takip etmiyordum maçları soğumuştum istemeden ama son 4 senedir yine depreşti Trabzonsporluluk duygularım yine trabzonsporla yatıp kalkıyorum fenere verdiğimiz şampiyonluğu unutamıyorum Trabzon için hüngür hüngür ağladım.Ama bir kırgınlığım var bu büyük külübe gerçi kulübün yanlışı değil yönetenlerin yanlışı Hami MANDIRALI'nın bu kulüpten kovulmasını yakıştıramıyorum unutamıyorum.Hami en güzel jübileyi hakediyor.Bunun burda tartışılması yada birilerinin aklına gelipte bu işe el atmasını teşvik etmek için konuşmaktan utanıyorummmm.Herkesten çok en güzel jübileyi hakeden Hami MANDIRALI'dır.Onun gibisi gelmedi. gelmeside zor.Ne gerekiyorsa kime sesimizi duyurmak gerekiyorsa elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.Ben uzaktayım nerden nasıl başlayabilirm bilmiyorum, trabzonlu arkadaşlardan yardım istiyorum akıl vermelerini artık sesimizi duyurmak için somut bir çaba göstermelerini bekliyorum.Saygılar...

Nereden
    Kocaeli

hami kadar trabzonsporu seven topçu gelmedi.Orhan çıkrıkçı'da seviyordu ama hami kadar değil.Hami abinin bir hayali vardı.O zamanlar çocuktum schalke'ye gitmek istemiyordu gönderildi. Trabzonada'da çok kazandırdı ama geri geldi.Çünkü o çeyrek asırlık trabzonspor futbolcusu olmak istiyordu.Ama ne oldu samet aybaba istememiş kim ulan samet aybaba kim,kim gönderebilir hami'yi ama gönderdiler.Hamide çok geçmedi futbolu bıraktı.Trabzonspor'dan kovuldu.Bu nasıl bir ayıp takıma olan katkısı ölçülemeyecek sevgisi tarif edilmeyecek kadar çok olan bir futbolcu nasıl kovulur.Ben trabzonlu değilim İzmitliyim doğma büyüme kocaeliyi severim tribününe giderim ama trabzonspor delisiyim kendimi bildim bileli trabzonsporluyum.Ben trabzonsporu hamiden öğrendim.Hami sevdirdi bana Trabzonsporu o kovulduğunda fazla ilgim kalmadı takıma çok üzüldüm takip etmiyordum maçları soğumuştum istemeden ama son 4 senedir yine depreşti Trabzonsporluluk duygularım yine trabzonsporla yatıp kalkıyorum fenere verdiğimiz şampiyonluğu unutamıyorum Trabzon için hüngür hüngür ağladım.Ama bir kırgınlığım var bu büyük külübe gerçi kulübün yanlışı değil yönetenlerin yanlışı Hami MANDIRALI'nın bu kulüpten kovulmasını yakıştıramıyorum unutamıyorum.Hami en güzel jübileyi hakediyor.Bunun burda tartışılması yada birilerinin aklına gelipte bu işe el atmasını teşvik etmek için konuşmaktan utanıyorummmm.Herkesten çok en güzel jübileyi hakeden Hami MANDIRALI'dır.Onun gibisi gelmedi. gelmeside zor.Ne gerekiyorsa kime sesimizi duyurmak gerekiyorsa elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.Ben uzaktayım nerden nasıl başlayabilirm bilmiyorum, trabzonlu arkadaşlardan yardım istiyorum akıl vermelerini artık sesimizi duyurmak için somut bir çaba göstermelerini bekliyorum.Saygılar...

evet arkadaşım sana aynen katılıyorum dusuncelerın için saol evet hami abim trabzonspor ile özdeşleşmiştir ve aradan yıllar geçsede ona jübile yapılsada yapılmamasada değişmeyecek olan bişey var o bizim kalbımızde her zaman yasayacak ve hiç bir zaman unutulmayacak
    sorma neden...

rockme_86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

efsane oyuncumuza bu bir vefa ve şeref borcudur bence...

Nereden
    Kocaeli

evet arkadaşlar bunun için büyük bir adım bir icraat yapmamız gerekiyor.Herkes aynı görüşte ama nedense sesimizi duyurmak için bir adım atamadık.Bu yazılanları okurken gözleirm doluyor duygulanıyorum neden böle oluyor onuda anlamıyorum ama.Hami'yide Trabzonspor'uda ailem gibi seviyorum İzmit'ten selamlar...

evet bunun için bişeler yapmak gerekiyo evet hamiyi bugun gene fanatık gazetesının manşetınde gorunce gene duygulandım o başka bırıydı o bı ekoldu onu anlatmak mumkun deyıl onu izleme şansını bana verdiği için hep şükrediyorum
    sorma neden...

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

dün attığımız ilk goldeki hasanın şutunu görünce hemen aklıma hami geldi o ne şut cekerdi be.Baralar tirtirtitrerdi o freekick kullanacak olduğu zaman Freekicklerde tribünler sanki penaltı kazanmış gibi sevinirdi.Küçüklüğümden beri örnek aldığım idol bi futbolcuydu.Keşke samet aybaba seni takımdan göndermeseydi.
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sabri Kurban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Hami'yle Trt'nin yaptığı son röportajı izledim. Hami küskün Trabzonspor'a. Güzel bir Jübile istiyor. Yeni hedefi de Teknik direktörlükte ilerleyip, Trabzonspor'a teknik direktör olmakmış.

Bu arada arkadaşlar Hami'nin İzlanda'ya attığı frikik golü elinde olan var mı? Hani şu hız rekoru kırdığı gol
    61>34 Trabzonspor
    En büyük Trabzonsporlu Kazım Koyuncu'yu rahmetle anıyoruz.
    Sahte mutlulukların peşinde koşacağına, gerçek hüzünlere gömül...

empty61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TrabzonSporda jübileyi hak eden futbolcuların en başındadır..Kesinlikle yapılmalı..Ve onu yeşil sahada 1 maç bile olsa izlemek inanılmaz keyifli bi durum olacaktır benim için..
    7
    TrabzonSporluyum Derken Daha Bi Gururluyum Şu Günlerde !!

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

haminin hakkı
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapılmalı. Barcelona Trabzon'a getirilerek. Hami'ye yakışır
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bende sonuna kadar Haminin muhteşem bir jübileyle uğurlanmasını istiyorum. Hamiyi çok seviyorum. Sırf bu yüzden yani Hamiyi çok sevdiğim için 7 yaşındaki oğlumun adını Hami koydum.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hak ediyor hami mandıralı emekleri ve övlerisiyle büyük kaptana büyük jubile yakışır.
    shalke04yle yapılırsa iyi olur.
    Egemen Ve Selçuğun içine düştüğü girdaba Allah kimseyi düşürmesin. İnsanların Onurları ve Şerefleri vardır ve Bunun için yaşarlar.
    Tavan yaptıklarında istanbul takımlarına transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi şimdi daha çok seviyorum.

Talat YAVUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ezikbahçe ile yapılsın ki yine eskisi gibi toplara vursun hami rüştüyü görünce çıldırıyor:=)
    NUHUN GEMİSİNE ÇİFTLER HALİNDE BİNMEDİK Kİ HAYATIMIZI ÇİFTLER HALİNDE DEVAM ETTİRELİM...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konu 14 sayfaya gelmiş ve herkes yapılsın yapılsın diye diretiyor. Peki bu konuyu kulübe yada basına direk olarak yansıtabilen biri yok mu?
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ohooo...! Sizler jübile diyorsunuz da geçen Günebakış'ta okumuştum, Bordo Mavi Restaurant'ın duvarında ki Hami resminin üzerine Gürcü bir ressama Marcelinho'nun resmi çizdirilmiş. Sanırım bu restaurant tesislerde olsa gerek. Bilgisi olan arkadaşlar bizi bilgilendirirse sevinirim.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Hakkari

Hamiye karşı vefamızı göstermeliyiz takım ve taraftar olarak

Nereden
    Kocaeli

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamiye karşı vefamızı göstermeliyiz takım ve taraftar olarak
    kesinlikle...ama şu ana kadar forumda konuşmaktan başka bi destek yapmadık bir yerlerden başlamak lazım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)