Sayfa 42 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42 43 SonuncuSonuncu
Toplam 1059 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 25. Hafta | TRABZONSPOR 2 - 0 Akhisar B. | Maç Sonucu

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sağ ayak ikinci ve üçüncü tarak kemiklerinde kırık tespit edilen oyuncumuz Aytaç Kara’nın gerekli ilk müdahalesi yapılmış olup, kesin durumu ilerleyen günlerde netlik kazanacaktır.

http://trabzonspor.org.tr/default.as...D=17336#Icerik

Çok yazık oldu. Şanssızlık bırakmadı yakasını uşağın. Bu kaçıncı ayak kırığı bu takımda.
    Başkan TARAFTAR,Antrenör TARAFTAR,Sportif Direktör TARAFTAR !!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

ah İskender günen ah.. senin yüzünden bu renklere gönül verdik.. senin çalımların yüzünden bu sevdaya tutulduk.. nerden bilebilirdik bir daha gün yüzü görmeyeceğimizi...güneşin hep batıdan doğacağını...sizin jenerasyondan sonra bir daha asla şampiyon olamadığımızı..

30 koca yıl geçti.. sana çok özenmiştik..şampiyon takımımız tekrar şampiyon olacak diye gençliğimizi yaktık.. yaşlılığımızı da kaybettik.. sonuç elde var sıfır..ve muhtemelen de bu makus talihle bu diyardan göç edip gideceğiz..

hadi biz hayal meyal sizlerin futbolculuğunu hatırlıyoruz.. ama yeni jenerasyonun bu takımda canlı gözle seyredeceği sizin gibi bir idolleri bile yok...onlara da yazık..

artık sizin gibi altın jenerasyon gelmez..neden mi..

...çünkü sadece kendisine figüranlık görevi biçilen bir futbol takımı ve ne konuştuğu belli olmayan bir camia var artık..

not: 30 sene dedim ya.. elin oğlu 30 rakamını telaffuz ederken sus pus olanlar, bana atar yapmaya başlar birazdan..

Lumcera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı baki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçta İstanbul ekiplerinden bejekenin kalecisi için pankart açılmasını anlayamadım. Çok gereksizdi.
    Aynen...Bu kadar olur anca.
    Sanane istanbul kalecisinin durumundan kardeşim.
    Sen kendi işine ve takımına baksana.
    Şimdilik Ölümüne Kadar HaYattayım.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

bu Trabzonsporun doktoru denen sahis ve yanindakiler ne amacla Trabzonspor da calisirlar cok merak ederim ? nedense onlari gordugumde hep burnuma pis kokular gelir.. bireysel olmasada tanidik araciligiyla neyaptiklarinida iyi biliyorum neyse....
    u will need justice at the end..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topun gelişine ayak içiyle bıraktı köşeye sandım ilk,sonra topukla vurmuş olduğunu anladım tekrarda,Allah için güzel gol de,olmasa çok eleştirilirdi,maç 0-0 iken,öyle vurmak iyi cesaret.
    Adam tek vuruş ustası.

Bizim taraftarın tepkileri çok komikti ayrıca,Akhisar kümeye,bağırmalar,koyduk mular?Şimdi bu taraftar profilini dert edinmek lazım,yerlerdeyiz her haliyle.
    Taraftar rezalet. "O kümeye, bu buraya" tam küçük takım taraftarı psikolojisi.

Duydukça güldüm.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Uzun süre sonra gol yememek güzel

Biri Ersun YANAL'a,

TS taraftarlarının 2010-2011 sezonu konusundaki hassasiyetini anlatmalı

Dün akşam 2 kez "30 yıldır şampiyon olamamış bir camia" ifadelerini kullanması basiretsizlikti.

seneye iyi bir sol bek şart

Musa, ishak ve Mustafa Akbaş hala yetersiz
    Konu Berke6198 tarafından (23.03.2015 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bizim taraftarın tepkileri çok komikti ayrıca,Akhisar kümeye,bağırmalar,koyduk mular?Şimdi bu taraftar profilini dert edinmek lazım,yerlerdeyiz her haliyle.
    Bağıran illaki Trabzonlu gençlerdir.
    Bu taraftar grubunu tez elden hem basketboldan hemden futboldan uzaklaştırılması gerek
    Basketbol da felaketler zaten bir pota arkası dolmuyorsa tek sebebi Trabzonlu gençlerdir.

Nereden
    Ankara

Oha, Bosingwayı adamdan saymayıp Zekiyi tercih edenler olmuş. Ohaa... Bırakın futbol izlemeyi cemaat, ahiret iyice yaklaştı.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

maraton neden bağırmıyor,neden oturarak maç izliyor diyenler umarım dünkü fb-bjk maçını izleyip kale arkaları olmadan o stadın bile atmosferinin ne hale geldiğini görmüşlerdir.sadece bize has bir durum değil bu.

Nereden
    Bursa

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yıldır 2 asistle oynadı, gol yok, yedirdiği gollerin haddi hesabı yok. Gökhan Gönülü hiç konuşmayalım, sırf bize 2 gol attığı bir maç hatırlıyorum, onun haricinde kariyeri belli, bu sene eski katkıyı veremiyor olabilir. Bosingwanın da kariyeri belli, geçmişte çok iyi maçlar çıkardı ama QPR küme düştü ve oradan bildiğin kovuldu. Kaliteli bir ekipte oynama şansı yok, nerde zamanında Chelsea de aldığı parayı alabilir, yatarak bizde kazanıyor. Yeterince ciddi değil, gelişim göstermiyor ama tabii ki bizim taraftara Chelseade oynamış olması şirin gösteriyor. Hem yabancı kontenjanını doldurduğu, hem ekstrası olmadığı(Salihten kesinlikle iyi), hem ciddi olmayıp yedirdiği gollerden ötürü, hem de yıllık aldığı abartı ücret nedeniyle ben Bosingwanın mevcut halinin Trabzonspor'da yeri olmadığını düşünüyorum. Ha Zekiyle aynı parayı alırsa Zekiye tercih ederim, basit bir fayda maliyet analizi.
    bunları ciddi ciddi mi yazıyorsun arkadaşım.bosingvanın trabzonsporda oynaması bizim için büyük nimettir.cardozonun da.bu iki futbolcu hakkında ciddi eleştiriler yapanların, futbol bilgilerini gözden geçirmelerini tavsiye ederim.keşke bosi gibi biri sol defanstada olsa da gözlerimizin pası silinse.bosi trabzonun gördüğü en iyi sağ bektir.

Nereden
    Bursa

ersun hocanın dün üzerine basa basa o cümleleri söylemesi olmadı.neden ve kime söylediği çok belli.bazı yöneticiler onun canını yaktı o da can yakmak istedi.ama canı yanan trabzonspor taraftarı oluyor.bu yorumu yazarken trabzonsporu tek şamp.yapabilecek hoca ersun yanal olduğunu söyleyerek yazıyorum.umarım ersun hoca 2011 yılı ile ilgili yorum yapmaz bir daha.bu sene Allahtan şamp.oynamıyoruz,sinir küpü olurduk yoksa.Çünkü bu sene aleni şike yapılıyor yine,ve artarak devam edecek daha.hakemler de bu işin aşırı içinde,hatta lig tv bile.3 kızkardeş birbirleirini yiyecekler.ligde Olmayan futbol kalitesini 3 kızkardeşi yukarıda tutarak bir heyecan yapmaya çalışıyorlar.yoksa bu sene hiçbir takım şamp. haketmiyor.herkes birbirinden kötü.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünkü takım gerçekten çok koşan bir takım hüvviyetindeydi....
    Çıkanların yerine girenleride dahil ederseniz neredeyse 10-11 kişi 10 km üzeri koşmuş...

mücadele güzeldi...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

2 yıldır 2 asistle oynadı, gol yok, yedirdiği gollerin haddi hesabı yok. Gökhan Gönülü hiç konuşmayalım, sırf bize 2 gol attığı bir maç hatırlıyorum, onun haricinde kariyeri belli, bu sene eski katkıyı veremiyor olabilir. Bosingwanın da kariyeri belli, geçmişte çok iyi maçlar çıkardı ama QPR küme düştü ve oradan bildiğin kovuldu. Kaliteli bir ekipte oynama şansı yok, nerde zamanında Chelsea de aldığı parayı alabilir, yatarak bizde kazanıyor. Yeterince ciddi değil, gelişim göstermiyor ama tabii ki bizim taraftara Chelseade oynamış olması şirin gösteriyor. Hem yabancı kontenjanını doldurduğu, hem ekstrası olmadığı(Salihten kesinlikle iyi), hem ciddi olmayıp yedirdiği gollerden ötürü, hem de yıllık aldığı abartı ücret nedeniyle ben Bosingwanın mevcut halinin Trabzonspor'da yeri olmadığını düşünüyorum. Ha Zekiyle aynı parayı alırsa Zekiye tercih ederim, basit bir fayda maliyet analizi.
    Forumda fenomen olmuş Boss yerine Zeki'yi tercih eden o efsanevi üye sen misin yoksa yaranozlu kardeşim ?
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

efsanenin geri dönüsü
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün m.ekici için ''duran toplar dışında hiçbir işe yaramayan gereksiz oyuncu'' diyenleri gördü bu gözler. artık bağışıklık kazandım, şaşırmıyorum bu tarz yorumlara.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Zonguldak

Lampard Zeki girdikten sonra bence hatasız oynadı
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyiyidi zeki..hucuma bile çıktı

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı uzungöllü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ ayak ikinci ve üçüncü tarak kemiklerinde kırık tespit edilen oyuncumuz Aytaç Kara’nın gerekli ilk müdahalesi yapılmış olup, kesin durumu ilerleyen günlerde netlik kazanacaktır.

http://trabzonspor.org.tr/default.as...D=17336#Icerik

Çok yazık oldu. Şanssızlık bırakmadı yakasını uşağın. Bu kaçıncı ayak kırığı bu takımda.
    Gerçekten çocuğa yazık oldu. Yalnız ben epey zamandır şu Bruno karaktersizine taktım. hakemler bu çocuğu takip etmiyorlar mı bilmiyorum ama pis fauller yapıyor. yani sakatlama riski yüksek fauller.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün m.ekici için ''duran toplar dışında hiçbir işe yaramayan gereksiz oyuncu'' diyenleri gördü bu gözler. artık bağışıklık kazandım, şaşırmıyorum bu tarz yorumlara.
    Ekici çok iyi kumaş,
    Geldiği günden itibaren çok iyi şeyler yaptığı kesin.
    rakip ceza sahası dışından cardozoyu kaleciyle karşı karşıya bırakacak paslar,
    yerine alakasız yerden bile şut atıyor.
    şut atacak tabiki dün direkten dönen topa vurduğu yerlerden vuracak.
    boş pozisyonda 2 veya 3 arkadaşı varken bile kaleye şut atıyor.
    abarttığı zaman bu bencilliğe girer.
    hatırlayın dün bir pozisyonda ekici uygun pozisyonda olan arkadaşlarına pas yerine şut çekti.ersun hoca ekiciye sitem etti.

sizce cardozonun golünde
    ekici şutmu çekti?
    yoksa pas mı verdi?

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 yıldır şampiyon olamayan takım cümlesi klişe olmuş bir cümle. Bazen bizlerde kullanıyoruz anlamadan. Hoca da belki art niyet vardır ama çok da deşmemek lazım. Sonuçta 2011 şampiyonluğunu bizden başka kabul eden yok.
    katılmıyorum.Birincisi Trabzonspor camiasını temsil eden bir adam taraftarın ve klubun hassasiyetini bilmeli.

İkincisi o sene neden biz CL ye gittik te fenev kum kupasında oynadı.

Netice itibari ile TFF haricinde tüm dünya tarafından Sampiyonlugumuz tescil edildi.

Acıkcası TFF nin bize vermedigi kıytırık kupa cok onemli degil.

Biz o sene CL ye direk gittik.Bu benim icin sampiyonlugun tescilidir.Gerisi lafı güzaf.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekici çok iyi kumaş,
    Geldiği günden itibaren çok iyi şeyler yaptığı kesin.
    rakip ceza sahası dışından cardozoyu kaleciyle karşı karşıya bırakacak paslar,
    yerine alakasız yerden bile şut atıyor.
    şut atacak tabiki dün direkten dönen topa vurduğu yerlerden vuracak.
    boş pozisyonda 2 veya 3 arkadaşı varken bile kaleye şut atıyor.
    abarttığı zaman bu bencilliğe girer.
    hatırlayın dün bir pozisyonda ekici uygun pozisyonda olan arkadaşlarına pas yerine şut çekti.ersun hoca ekiciye sitem etti.

sizce cardozonun golünde
    ekici şutmu çekti?
    yoksa pas mı verdi?
    pozisyon gol oldu bence sıkıntı yok.

Bize lazım olan sorumluluk alan oyuncu grubu.

Elimizde bu özelliklere sahip dört tane oyuncu varken bu oyuncuları sut tercihinden dolayı eleştirmek bana komik geliyor.

Onur,boss,ekici,cardozo bu takımın lider oyuncularıdır.Mac icindeki tercihlerine saygı duymamız ve boyle sorumluluk alan oyuncu sayımızı acilen cogaltmamız gerekiyor.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalnız bu fıkra çok uzun.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Düzce

takım onur,boss,ekici,cardozo üzerine kurulmalı.

Önümüzdeki sene en az 3 tane böyle lider ruhlu oyuncu transfer edilmeli.

Gerisi kendiliginden gelecektir.

Nereden
    Zonguldak

Gelecek sezondan çok umutluyum.
    İyi bir sol bek, oyun kurucu alınsa bana yeter.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)