Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haftanın Konuğu | Ertan 51

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Haftanın Konuğu | Ertan 51

Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek onunla bir nevi ropörtaj yapacağız. Herkes çok fazla özele inmeden konuğumuza merak ettiklerini sorabilir.

Bu haftaki konuğumuz : Ertan Eldes
    Klasikleşmiş başlangıç soruları ;

Doğum tarihiniz?
    Nerelisiniz?
    Nerede oturuyorsunuz?
    Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ?
    Hobileriniz?
    İlişkiniz var mı ?
    Hayattaki en büyük hayaliniz?
    Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir?
    En büyük takıntınız nedir?
    Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
    Neden Trabzonspor?
    Neden BMN?
    En beğendiğiniz filmler?
    En beğendiğiniz sanatçılar?
    En sevdiğiniz renk?

En sevdiğin şiir?

En sevdiğin şarkı?

Hangi ilde Yasamak isterdin? Neden ?

Avrupaya gitme yerlesme Sansin olsaydi Nereyi Secerdin ?

Daha Önce Avrupada Bulundun mu ?

Kendini yazarak mı yoksa konuşarak mı daha iyi ifade edersin ?

Biriyle konuşurken en dikkat ettiğin şey ?

Yanında rahat edebileceğin kişi nasıl olmalıdır ?

Seni şu ana kadar etkileyen 3 güzel ve kötü şey ?

Gitme demek cok da Zor olmamali

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* İşte bu ya ccc Ertan Reyiz ccc Abi sorum şöyle olurda Niğde'ye yolumuz düşerse çayını nasıl içebilir ? Saygılar
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * İşte bu ya ccc Ertan Reyiz ccc Abi sorum şöyle olurda Niğde'ye yolumuz düşerse çayını nasıl içebilir ? Saygılar
    Senin gönlüne kurban Sedatım,Bağkur'un karşısındayım Niğde'nin yarısı tanır heralde.
    Telefonumu özelden yolluyorum 24 saat gece gündüz fark etmez aradığında gelir bulurum seni çok ta menmun olurum,inşallah beklerim.

Nereden
    Niğde

Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek onunla bir nevi ropörtaj yapacağız. Herkes çok fazla özele inmeden konuğumuza merak ettiklerini sorabilir.
    Muhtarım teşekkür ederim hatırlandığım için
    Özel tüzel ne merak ederseniz sorun
    Diğer başlıklarda fırtınalar estirip kendi başlığında sallayan Hüseyin Başoğlu gibi yapmam ben
    hepsine samimiyetle cevap veririm

Bu haftaki konuğumuz : Ertan Eldeş
    Klasikleşmiş başlangıç soruları ;

Doğum tarihiniz? 11.10.1969 (46)
    Nerelisiniz? Niğde ili,Bor ilçesi,Cücü köyündenim
    Nerede oturuyorsunuz? Niğde merkez
    Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ? 1985-1986 yılı Niğde Ticaret Lisesi mezunuyum
    Hobileriniz? Hayatımın en büyük sıkıntısı iznimin olmaması,365 gün sabah 07.15 akşam 18.00 çalıştığım için hobi ye zaman kalmıyor,olsaydı gezmeyi çok isterdim,hep içimde uhde dir gezip görememek, belli bir yere çakılıp kalmak.
    Onun dışında kafama göre film bulabilirsem,ev müsait olursa yani hanım çocuklardan mutfaktan fırsat bulur da bana yoldaş olursa film izlemeyi seviyorum.
    İlişkiniz var mı ? Var,30 Ağustos 1992 den beri, Evliyim,1993-1996 ve 2006 model 3 tane yavrum var ellerinizden öper.
    Hayattaki en büyük hayaliniz? Hüdaim insanın hayalleri dönem dönem değişiyor,yaşına göre hayallerin oluyor,şu an benim en büyük hayalim çocuklarım ele muhtaç olmayacak şekilde bir meslek sahibi olabilmeleri,ama tabi ki en önemlisi mevcut çizgilerini bozmadan,Allahtan korkup kuldan utanan bireyler olarak yaşamlarını sürdürmelerini,düzgün-dürüst-ahlaklı ömür sürmelerini çok isterim,Birde emekliliğe 5 senem kaldı(yaş vurdu) ben emekli olana kadar işlerini bulsunlar,bana yükleri olmasın ben bi geziyim istiyorum,şöyle Trabzondan başlayıp Çanakkale şehitliğinde son bulacak bir tur ile.Malum ben özel sektörde çok az paralara çalışan bir adamım emekli olup çocukların yükü hala daha üzerindeyse bırak gezmeyi Bor'a gidemezsin.
    Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir? Babam diyebilmeyi çok isterdim Hep iyi bir insan olduğundan,çok farklı biri olduğundan bahsedilir ama ben o öldüğünde 9 yaşımdaydım faydalanamadım güzelliklerinden.
    Örnek alınacak kişi yok,hele ki şike davasından sonra gözüm açıldı ki ülke de adam yokmuş meğerse.
    En büyük takıntınız nedir? Büyük takıntım yok ta geleceğin hesabını çok yapıyorum,o da beni yıpratıyor,bırak büyükleri ilkokul 3 e giden en küçük oğlumun geleceğinin kaygısını güdüyorum hayatı çekilmez hale getiriyorum. Niyetime aldığım bir şeyin hemen olmasını istiyorum buna takıntı denirse,haa bir de yolda yürürken çizgilere basmıyorum onu fark ettim.
    Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?Çılgınlık yapacak bi hayatımız olmadı,şımaracağımız,nazımızda oynayacak ortam yoktu. Ama gine de çılgınlık değil de yaptım bazı yaramazlıklar,en büyüğü hangisiydi ? birini huzursuz edecek bir icraat yaptım,detaya girmeyim haftaya sulh ceza mahkemesinden bi kağıt gelip çağırabilirler.
    Neden Trabzonspor? Sıkı durun esir alacağım sizi,dünyanın kuruluşundan yok İdman Ocağından başlayacağım.
    Şaka şaka.
    Kendisine doyamadığım,kendisini tanıyamadığım,şu satırları yazarken bile gözlerimin dolup ağladığım canım babamın mirası bana Trabzonspor.
    Babam 1944 doğumlu ve 1979 da 34 yaşında vefat etti,ben 9 yaşımdaydım,ne zaman sordum hatırlamıyorum,zaten geçmişi çabuk unutuyorum,sordum baba hangi takımlısın diye tabi ki Trabzonspor oğlum dedi,Trabzonspor'lu oldum,babama özlemimi gidermeye çalıştım,hangi parti baba dedim,Halk partisi oğlum dedi Halk partili oldum(Şike davası ile bitti tabi)
    Başlangıç böyle,
    ama kendimi biliyorum, babam doğru yolu göstermiş olmasaydı bile yemin ediyorum tutmazdım ben İstanbul'un 3 haramzadesini,Trabzonsporumu gine bulurdum,çünkü hep diyorum tam karakterime uygun bir takım.
    (Haa unutmadan babadan aldığım mirası 3 çocuğuma aktardım onlar da TS li)
    Neden BMN? Ben BMN den sonra çok daha bilinçli çok daha faydalı bir TS li oldum ve samimiyetle söylüyorum çok şey öğrendim BMN den. Ayrıca yüz yüze görüşüp tanışmasak bile çok değerli kardeşlerim oldu BMN sayesinde,hep diyorum ya geniş ailem benim BMN,sevdiğim kardeşlerimin bir yorumunu okur sevinir mutlu olurum ben,böyle yani BMN
    En beğendiğiniz filmler? Hayat Güzeldir-Esaretin Bedeli-Cesur Yürek-Katil Doğanlar-V for Vendetta-Yeşil Yol-Eşkıya-Kabadayı-Yılanların Öcü-Tatar Ramazan
    Bilinçli bir sinema sever değilim genelde önümüze konulanı yiyorum ama bu filmleri defalarca izlesem aynı şekilde etkileniyorum.
    En beğendiğiniz sanatçılar? Kazım Koyuncu-Sezan Aksu-Neşet Ertaş-Ahmet Kaya-İsmail Altunsaray-Kıvırcık Ali-Apolas Lermi (ve bizim yöresel sanatçılarımız var Tufan Altaş-Mesut Dağlı)
    En sevdiğiniz renk? Yıllardır bu soruyu kendi kendime de sorarım ikna edemedim kendimi şu renk deme konusunda.
    Bordo ile Siyah arasında gidip geliyorum genelde,bunlar ağır basıyor.
    En sevdiğin şiir? Şiir okuyanı,şiir seveni çok severim ama o ruh bende yok sanki,aslında çok üzücü ama okuma alışkanlığı yok malesef.
    Can Yücel'in ''Ben Hayatta En Çok Babamı Sevdim'' şiiri ile bazı İbrahim Sadri şiirleri var onlar dokunur bana onları severim.

En sevdiğin şarkı?İnsanın yaşına ruh haline göre her dönem değişir en sevdiği şarkılar,benim de olmuştur bir sürü baş rol şarkılarım,sadece şu şarkı dersem diğerlerine ayıp ederim.

Hangi ilde Yasamak isterdin? Neden ? İnsanın çarkı dönsün,ortalama bir geliri olsun neresi olursa olsun kendi ışığı ile o yerden zevk alır. Ben Niğde'de yaşamaktan menmunun, az daha param olaydı,iznim de olaydı çok ta güzel iyi olurdu tabi.
    Haa bir de Trabzon'un Artvin'in internette gördüğüm o yayla evlerinde hanımla beraber şöyle 1-2 ay kalmayı çok isterdim,hatta ölür gidersem ve bu hayali gerçekleştiremezsem gözüm açık gider heralde

Avrupaya gitme yerlesme Sansin olsaydi Nereyi Secerdin ? Almanya takıntım var,çok sempatiyle bakıyorum Almanya olurdu heralde.

Daha Önce Avrupada Bulundun mu ? Kıbrıs Avrupa sayılmaz falan demeyin maraz çıkarırım,ömrümde ilk defa geçen sene yurt dışına çıktım(yurt dışı sayılmaz da demeyin) Kıbrıs a gittim.

Kendini yazarak mı yoksa konuşarak mı daha iyi ifade edersin ?
    Yırtık gibi görünürüm ama utangaç bir adamım aslında,kendimi rahat hissedersem konuşarak,karşımdakiyle mesafe varsa yazarak.

Biriyle konuşurken en dikkat ettiğin şey ? Kendim çok donanımlı bir adam değilim ama boş adamı hemen anlarım hiç zevk almam o konuşmadan,insanları da kırmak istemem ama işkence olur o konuşma.Ayrıca en önemlisi samimiyete çok dikkat ederim,parasıyla,makamıyla bir ego oluşturup üfürenlerden uzak duruyorum.

Yanında rahat edebileceğin kişi nasıl olmalıdır ? İçi-dışı bir olmalı,doğal olmalı,bir de arızalı bir karaktere sahip olmamalı herkesin bilip de onun hiç kimse bilmiyor gibi davrandığı kimseler (tefeciler,etrafını maddi olarak tırtıklayanlar-münafıklar-tescilli yalakalar vsvs)

Seni şu ana kadar etkileyen 3 güzel ve kötü şey ?
    -Mutlu bir evliliğimin olması
    -İlk çocuğumu kucağıma almam
    -3 kardeşiz birbirimize çok bağlı olmamız
    *Babasızlık,tarif edilemez bir baba özlemi,bazen kendi kendime bile kızdığım baba üzerinden oluşan duygusallığım.
    *Zamanında imkan varken devlete kapağı atmadığım için kendi kendimi affedemiyorum.
    *Şike davası. Ülkeme bakışım değişti,manevi duygularımı körelttiler adaleti sağlayamayan ülkemin onursuz şerefsiz siyasileri,yazarı,çizeri,sözde aydını.

Nereden
    Trabzon

Vay Ertan abim konuk olmuş. Bize güzel ağırlamak düşer.
    Tek bir soru ile başlayacağım. Birgün şampiyonluk kutlarsak eğer, hiç vakit kaybetmeden Trabzon'a gelirsin değil mi abi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ertan abi babanızla ilgili yazdıklarınız çok duygulandırdı beni...sizinle tanışabilmeyi çok isterim...

Nereden
    Niğde

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay Ertan abim konuk olmuş. Bize güzel ağırlamak düşer.
    Tek bir soru ile başlayacağım. Birgün şampiyonluk kutlarsak eğer, hiç vakit kaybetmeden Trabzon'a gelirsin değil mi abi?
    Canım kardeşim,seviyorum seni.
    Sibel gelirim yaa,zorlarım şartları gelirim,gelmem lazım

O afilli sorularından da korkmuyorum
    istersen Öznur'la beraber gel.
    Konu Ertan 51 tarafından (16.03.2015 Saat 10:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Niğde

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertan abi babanızla ilgili yazdıklarınız çok duygulandırdı beni...sizinle tanışabilmeyi çok isterim...
    Cengiz'im ben de anlayamıyorum,boşluğu hiç dolmadı ama son 8-10 senedir çok farklı bir boyuta geçtim,senin yazdığını okurken gine gözlerim doldu.Zor,neyse babası yaşayan kardeşlerimin babalarına sağlıklı uzun ömürler dilerim,her ne olursa olsun ters düşmeyin derim,dünya boş, sevin ki evlatlarınız da sizi sevsin diyorum.

İnşallah tanışacağız Cengizim,
    gıyabında seni de çok sever saygı duyarım,
    Sibel'in dediği o kutlamada tanışacağız inşallah.

Nereden
    Trabzon

Gelirsen Boztepe'de Trabzon'a karşı çayın tabii ki benden.
    Yeter ki gel abi.
    Hep soru sormayalım, biraz da bir şeyler söyleyelim.
    Mesela, çok kıymet verdiğim, değerli bulduğum birisin, özel bir Trabzonsporlu olarak görüyorum seni abi.
    Valla insan görmeden ne kadar sevebilirse ondan fazlası seviyorum seni.
    Bu arada şunu da ekleyeyim, birgün şampiyon olursak ya da bu davayı kazanırsak o başlığı açmasını istediğim kişisin.
    İnşallah nasip olur.

Nereden
    Niğde

Gelirsen Boztepe'de Trabzon'a karşı çayın tabii ki benden.
    Yeter ki gel abi.
    Hep soru sormayalım, biraz da bir şeyler söyleyelim.
    Mesela, çok kıymet verdiğim, değerli bulduğum birisin, özel bir Trabzonsporlu olarak görüyorum seni abi.
    Valla insan görmeden ne kadar sevebilirse ondan fazlası seviyorum seni.
    Bu arada şunu da ekleyeyim, birgün şampiyon olursak ya da bu davayı kazanırsak o başlığı açmasını istediğim kişisin.
    İnşallah nasip olur.
    İnşallah canım kardeşim inşallah.
    Çok sağol düşüncelerin için,aynı şeyleri düşünüyoruz,
    artı olarak Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok iyi temsil ettiğini düşünüyorum.
    Bazı değerleri ben es geçebiliyorum ama bakıyorum sen hiç taviz vermiyorsun,
    ilave olarak her hafta maçtasın,her organizasyonda varsın,kısaca biz Trabzonlu olmayanları Trabzonsorlu yapan özelliklerdesin(bana göre)

Nereden
    Niğde

Hayallerime yazmayı unutmuşum
    2001 Hyundaim var, evirip çevirebilirsem satıp 2008-009 bir Hyundai alacağım gine,
    ve plakası Allahın izni ile 061 olacak,
    ha şimdide camda ve aynada var Trabzonsporum ama plaka da da olacak,
    inşallah Rabbim ömür verir,hesaplarımı tutturur,
    olacak.

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ertan abi gittiğin her düğünde BMN foruma girer misin?
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Merhabalar Ertan abi,
    BMN 'de şu olsa güzel olur diyeceğin birşey var mı?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

Nereden
    Niğde

Alıntı Emre İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertan abi gittiğin her düğünde BMN foruma girer misin?
    Soruyu yada mesajı tam anlayamadım Emre'm ama anladığım kadar cevap veriyim, BMN e girmediğim gün yoktur,
    benim tel Alman harbinden kaldığı için interneti yok,
    düğün ortamında giremesem bile eve gidince bi ayar veririm

Nereden
    Trabzon

Tamam şimdi sorular
    Dünyadan bir rengi silsen bu ne olurdu?
    Gökyüzü ve deniz mavi olmasa ne olsun isterdin?
    Yağmuru sever misin? Yağmur seni hüzünlendirir mi?
    Her daim iyi kalmaktan yana mısın yoksa bazı insanlar kötülüğü hak ediyor der misin?
    Çok sevdiğin bir eşyan var mı?
    Karakterinle bağdaşmayan bir huyun var mı sence?
    Daha yormayayım seni abi. Bu arada seni çok sevip samimi gördüğümden siz dilini kullanmıyorum kusuruma bakmayasın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ertan Abim gelmiş hoş gelmiş.

Merak ettiklerim zaten sorulmuş.

Barcelona mı Real Madrid mi diye sormuş olayım muhabbet olsun diye.

Özelden cebi ben de isterim.

Nereden
    Niğde

Alıntı Burak DERELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Ertan abi,
    BMN 'de şu olsa güzel olur diyeceğin birşey var mı?
    Merhaba Burak,
    BMN de yönetim anlamında sıkıntı yok bana göre,
    yapabileceğimiz icraatlar olursa onu da organize ediyor sağolsunlar,
    aklıma gelen bişi yok,olursa söylerim

Ama şunu biliyorum işleri zor gerçekten,arızalı renktaş çok çünkü

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruyu yada mesajı tam anlayamadım Emre'm ama anladığım kadar cevap veriyim, BMN e girmediğim gün yoktur,
    benim tel Alman harbinden kaldığı için interneti yok,
    düğün ortamında giremesem bile eve gidince bi ayar veririm
    Selim ile birlikte beni aradığınız gün düğünde değilmiydiniz abi
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Niğde

Tamam şimdi sorular
    Dünyadan bir rengi silsen bu ne olurdu?
    Gökyüzü ve deniz mavi olmasa ne olsun isterdin?
    Yağmuru sever misin? Yağmur seni hüzünlendirir mi?
    Her daim iyi kalmaktan yana mısın yoksa bazı insanlar kötülüğü hak ediyor der misin?
    Çok sevdiğin bir eşyan var mı?
    Karakterinle bağdaşmayan bir huyun var mı sence?
    Daha yormayayım seni abi. Bu arada seni çok sevip samimi gördüğümden siz dilini kullanmıyorum kusuruma bakmayasın.
    Est. ne kusuru.
    -Lacivert i silerdim.
    -Her ikisine de çok yakışıyor Mavi,Mavi güzel renk ama illa değiştirilecek olsaydı açık yeşil iyi olurdu sanki
    -Yağmuru severim,sizin oralar gibi değil bizim buralar ve doğru dürüst yağmur yağmaz,o sebeple hep özlenir,çok sevilir,ben de severim,hiç hüzün oluşturmaz,ben başka şeylerden hüzün bulurum yağmura sıra gelmez.Esintiyi de severim,Fırtına ya yakın olanını,tabi biraz serin olursa.
    -Zor soru be gadem, hep iyi kalınsa güzel olur ama kötülere de haddini bildirmek lazım yahu,hatta hatta şike davası ile evrim geçirdim ben,aklımda bir listem var heralde onları toplu bir şekilde itlaf etseler üzülmem.
    -Hemen aklıma gelmediğine göre demek ki çok sevdiğim bir eşyam yok,ama evde Bordo Mavi eşyaları gördükçe mutlu oluyorum,kendi kendime havalara giriyorum
    -Çok ince düşünürüm,açlıktan ölsem başkasına açım diyemem modundayım,benim için canını verecek olan insanlardan en ufak bir şey isteyemem,bu biraz ters gibi.

Nereden
    Niğde

Alıntı Emre İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selim ile birlikte beni aradığınız gün düğünde değilmiydiniz abi
    Haaa,şimdi hatırladım,
    gerçekten çok ilginç oldu,dünya küçük dedikleri bu olsa gerek.
    Düğün için Gebzedeydim,
    Selimlerin dükkanındaydım dur BMN ye bi giriyim ne var ne yok bakıyım dedim,
    Selim senin ismi gördü hemen atladı Kıbrıs'ta beraberdik dedi,sen galiba ondan önceymişim Emre Komutanım benim dedi,
    farkını hissettirirdi,delikanlı uşaktı falan deyince bende sazı elime aldım tabi attım havayı,benim arkadaşlarım öyle olur zaten dedim,adam bir de TS li dedim,kendisi şikebahçeli ezdim oni.

Nereden
    Niğde

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertan Abim gelmiş hoş gelmiş.

Merak ettiklerim zaten sorulmuş.

Barcelona mı Real Madrid mi diye sormuş olayım muhabbet olsun diye.

Özelden cebi ben de isterim.
    Güçlülerden oldum olası haz etmem ama Real diyorum susuyorum

Oğullarına selam söyle güzel insan,
    öpüyorum Abdullahımı,Ahmedimi,
    forma başlığının aklımda kalan en güzel görüntüleridir onların yüzleri.

Nereden
    Trabzon

Forumda yüz yüze tanışmak istediğin 5 üye?
    Konuk olanlar dışında konuk olmasını istediğin ilk 5 üye?

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim sorum yok Ertan abi, seviyoruz seni. Sağlıcakla kal.
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi öncelikle bu fakir tarafından sevildiğini bilmeni isterim.

Gelenek yerini bulsun.... Futboldan sonra hangi sporu seviyorsun?
    BMN reklamlara tıklıyor musun Abi?

Allah gönlünce versin Ertan Abi...
    Konu UğuR tarafından (16.03.2015 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim için Trabzonspor'u özel yapanlardan biri Ertan abi.

Sorumu da sorayım madem:

"şu çok büyük topçu olacak" deyip de yanıldığın birileri oldu mu abi?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)