Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 129 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Önemli Olan 1 (Bir) Puandı!..

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aşağılamadan,saygılı olarak yapılan yorumlara sözümüz yok kuzey_lee...ama eğer yorumlayan kişinin şahsına yönelik küçümseyici tabirler kullanılıyorsa ki bu yapılmıştır savunduğun arkadaş

tarafından! itirazımızı ederiz...farkındaysan arkadaş konuyu başka yönlere çekme konusunda baya başarılı oldu!!biz de mezar taşı değiliz heralde iki çift laf ederiz bunun üzerine!
    teşekkürler Gamze61...Olay bundan ibaret...Bu tavrın değişmesi gerekir."kimse bana dokunamaz" zihniyeti deişmelidir biran önce...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kırıcı olmamak kaydıyla tatışmak faydalıdır. Tartışalımki doğruyu bulalım ama tartışmamız seviyeli olmalı asla kırıcı olmamalıdır.Fatih Akyel'e gelince kendince haklıdır belki çünkü kendisi İstanbul patentlidir daha ne bekliyorsunuzki? şu an takımımızda böylesi vizyonu dar futbolculardan çok var.Başarısızlığımızın en büyük nedeni böylesi küçük düşünen yönetici, futbolcu ve biz taraftarlardan kaynaklanmaktadır.Arkadaşlar biz Trabzon'uz Trabzonsporluyuz asla küçük düşünemeyiz zira 6 şampiyonluğumuzu inkar etmiş oluruz.

Nereden
    İstanbul

çoğu taraftarın çeşitli nedenlerle takımda görmek istemediği oyuncular var fatihte bu oyuncular arasında onu bu takımda görmek istemeyenler fatihin söylediği bu sözleri kesinlikle abartarak olayı trabzonsporun büyüklüğüne getirmişler verilen tepkiler kişi fatih olmasaydı daha farklı olurdu veya tepki veren kişiler değişirdi öyle bi durum varki kişinin vereceği tepki sözkonusu futbolcuya bağlı

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle bi durum varki kişinin vereceği tepki sözkonusu futbolcuya bağlı
    marcelinho örneğinde olduğu gibi yani... arkadaşım çok doğru sölüyorsun...
    VERENA (KIRANKAŞ)

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Görmek istemiyorsunuz galiba.Gökdeniz takımın yıldızıydı hata yaptı eleştirdik,Fatih Akyel geldi eleştirdik,Hüseyin taraftara gelmedi eleştirdik,Marcelinho hata yaptı eleştirdik.Kim futbolcuya göre muamele yapıyor?
    keyif adamı ..

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maç sonrası yapılmış bi roportajda söylenmiş ama bu kadar abartılmasına gerek olmayan bi cümle. Hani yenince klasik bi cümle kurarız ya önemli olan 3 puanı almaktı,oda o anki şeyle öylesine söyleyivermiş işte.Bunun altında ne çok şey aramışız.
    Bu da benim bu konu hakkındaki düşüncemmm.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligimizin sponsorunun reklamlarında diyordu ya hani ‘’bir adam vardı canı sıkılan’’; bu aralar mevsim geçişinden midir nedir halet-i ruhiyemiz hep o yönde gidiyor. Bahaneyi mevsimlere atarken tabii ki asıl sebeplerin farkındayız,yani suç kesinlikle Mikail’de değil…

Bir zamanlar bir takım vardı bu liglerde. Hani şu rakip futbolcuların kabus saydığı, bırakın Avni Aker’i deplasmanda bile fırtına gibi esen,oynadığı takıma işkence çektiren bir takım. O takımın ülkeyi sallayan efsane oyuncuları sıradan Anadolu takımlarını geçtik, İstanbul’un üçlüsünden bile gol yiyince kahırlanır, gururlarına yediremezlerdi kazanamamayı.

Önceki akşam bir maç oynandı Ege’de…Ve Trabzonspor’un değerli (!) 2.kaptanı maç sonrası yaptığı açıklamada ‘’Önemli olan puan almak’’ diyordu mikrofonlara. Tüylerimiz diken diken oldu, ne kazanılamayan maça takıldı kafamız, ne de oynanan kötü futbola. Zihnimizi bırakın kaptanlığı, Trabzonspor formasını giymesi bile hata olan şahsın sıradan bir Anadolu takımı oyuncusunun yapacağı açıklamalar yordu. Düşünüyoruz iki gündür, Ali Kemal abinin Kocaeli kupa maçı sonrası ‘’Rövanşta bizim sahaya geçmelerine izin vermeyeceğiz’’ demesini, beraberlikte utancından sokakta yürüyemeyen büyüklerimizi ve Onlar gibi koca yürekli insanlardan sonra böyle ucuz iki ayaklılara mahkum oluşumuzu..

Oysa bizler büyüklerimizin bize anlattığı savaşan, yılmayan, kazanmak için varını yoğunu ortaya koyan ağabeylerin hikayeleriyle büyümüştük. Hırçın sayardık ağabeylerimizi Karadeniz gibi, kahramandı Onlar bize göre. İsim önemli değildi, o formayı giyen savaşmalıydı, yenilgiyi kabullenmemeliydi. En azından aklımızda öyle kalmıştı. Nerden bilirdik ki bir gün sıradan bir Anadolu takımı gibi beraberliğe sevineceğimizi.

Yıllardır değerlerimizi kaybetmekteyiz. Önce bu takımın ‘’Trabzonlu’’ oluş kimliği yitirildi. Sonra yarışan, savaşan takım kimliği gitti. Aslında çok da bir şeyler kalmadı elimizde. Müzede kupalar,tarihin tozlu sayfalarında 80lerden maçlar. Bir de ‘’Trabzon İmparatorlukların Çökertildiği Yerdir Aslanım’’ lafı…

Önemli olan bir (yazıyla bir ;rakamla 1 ) puandı,onu da aldık önümüzdeki maçlara bakacağız artık. Kaptan F.Akyel, başkan da Ali Şen olursa neden olmasın dimi?

Fatih ŞAHİNOĞLU

Sana katilmamak elde degil.Recep abi bana yardimci ol.Dun bununla ilgili Voleybol macinda konusan abinin ismini hatirlayamadim.Neden bizim icin 1 puan onemli olsun ki.TrabzonSpor sahaya her zaman 3 puan icin cikar.3 puanida dalgasini gecerek almasi gerekir.Eger 3 puan alamiyorsan 1 puanida alma bence.O zaman konusmayada yuzun olmaz sana sorulan soruyada cevap vermezsin.Biz 1 puan aldigimiz icin sevinmeyelim.Onlar bizden aldiklari 1 puan icin sevinsinler.Cunku bu ligin babasi,agasi,racon keseni biziz.En buyuguz biz..TrabzonSpor'uz..

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

birsürü sorun varken takımda buna takılıp kalırsak daha çok 1 puanlar alırız

Nereden
    İzmir

büyük hedeflere birden ulaşılmıyor arkadaşlar bu kadar umutsuz konuşmanın anlamı yok mevsimdendir bencede bu ruh haliniz
    ne yani şimdi şenollu ali kemalli kadro birden gökten inipte mi bu başarılara imza attı rakiplerin korkulu rüyası olmadan önce hiç mi yenilmedi o efsane kadro?biranda o müthiş onbir gökten indi ve her önüne geleni yendi avni akerde rakip sahayı bile geçirmedi öyle mi?yapmayın arkadaşlar elimizdeki şu anki kadro belkide o tarihlerden sonraki en iyi kadro ve birden herkese kök söktürmesini beklemeyin ve iyi futbol oynadıklarını ve en kısa zamanda bizleri sokağa dökeceğini görün sadece bekleyin ve görün...haaaa o eski tarihlerdeki gibi efsane olur mu orasını bilemem ama neden olmasın...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Trabzon'un ,Trabzonsporun değil Türk milletinin değerleri elden gidiyor.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Nereden
    İstanbul

Alıntı chigannes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    büyük hedeflere birden ulaşılmıyor arkadaşlar bu kadar umutsuz konuşmanın anlamı yok mevsimdendir bencede bu ruh haliniz
    ne yani şimdi şenollu ali kemalli kadro birden gökten inipte mi bu başarılara imza attı rakiplerin korkulu rüyası olmadan önce hiç mi yenilmedi o efsane kadro?biranda o müthiş onbir gökten indi ve her önüne geleni yendi avni akerde rakip sahayı bile geçirmedi öyle mi?yapmayın arkadaşlar elimizdeki şu anki kadro belkide o tarihlerden sonraki en iyi kadro ve birden herkese kök söktürmesini beklemeyin ve iyi futbol oynadıklarını ve en kısa zamanda bizleri sokağa dökeceğini görün sadece bekleyin ve görün...haaaa o eski tarihlerdeki gibi efsane olur mu orasını bilemem ama neden olmasın...
    Umarım temennilerin gerçekleşir.Ama henüz bir iskelet bile oluşmadı.Umudum olmasada bu temennilerinle yüreklere su serptin.

altancakular
    Ziyaretçi

almanya kampında ibrahim ege nin elle taciz ettiği kadının kocası trabzonlu çıktığı için takımdan gönderilmiştir. kadını kocası alman olsaydı ceza almayacaktı. sanırım değer ve ilke derken böyle şeyleri kastediyorsunuz yanılıyır muyum?

Nereden
    İstanbul

Alıntı altancakular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almanya kampında ibrahim ege nin elle taciz ettiği kadının kocası trabzonlu çıktığı için takımdan gönderilmiştir. kadını kocası alman olsaydı ceza almayacaktı. sanırım değer ve ilke derken böyle şeyleri kastediyorsunuz yanılıyır muyum?
    Bahsettiğim değer ve ilke kadının kocası Alman bile olsa ceza alması şeklindedir.
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

Alıntı altancakular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm Trabzon ve Trabzonsporlular ilke ve değer sahibidirler. Şimdi siz bu ilkel ve basit yorumunuzla tüm trabzon ve Trabzonspor lu taraftarları tacizci olarak itham ediyorsunuz. sizi kınıyor ve protesto ediyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şunu anlıyoruz ki nasıl bagzı futbolcular Trabzonlu oldugu için daha cok elestırılıyo ıse bagzılarıda Trabzonlu olmadıkları veya baska takımdan geldıklerı ıcın daha cok elestırılmektedırler.

eger bu lafı huseyın demıs olsa ıdı bu kadar elestırı alırmıydı,veya fatıh(veya baska bır yabancı oyuncu) kaptan ıken takımı tirubune getırmesydı huseyın kadar mı yoksa daha fazlamı elestırılırdı.

oyuncuları elstırırken lutfen objektıf olun.fıkırlerınızı Trabzonlu veya Trabzon dısından veya yabancı dıye sekıllendırmeyın.

son olarak sunu belırteyım fatıh terım gsyı 4 kez sampıyon yaptıgında felsefesı (halada oyledır) yenemıyorsan yenılme. bence fatıh akyel bunu anlatmak ıstedı.kelımelerı yanlıs secmıs olabılır.

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nedir saygılı olmak?hiç cevap vermemesi mi yoksa yazdıklarınız hakkında görüş belirtmemesi mi?

yazdıklarında hiç bir saygısızlık yok osman'ın..eğer size ters gelen laflar zorunuza gidiyorsa bu internet forumlarının ne işe yaradığını bir kaç kez daha araştırın..
    şimdiden burası nicklerle ilgili baslık degıl bılıyorum ama tam yerine geldi.
    osman kim,#10 Fietra nın adı osman ise neden nicki ile degılde adı ıle hıtap edılmıstır.bu forumda (ben harıc galıba) herkes bırbırını cok ıyı tanıyıp adınıda bılmektemıdır.yoksa kısının adını yazmak bakın ben onu yakından tanırım (kı savunmam bu yuzdendır) mı.eger ısım kullanılacaksa neden farklı nick kullanılıyo.(ohbe sonunda ornegı bulduk.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdiden burası nicklerle ilgili baslık degıl bılıyorum ama tam yerine geldi.
    osman kim,#10 Fietra nın adı osman ise neden nicki ile degılde adı ıle hıtap edılmıstır.bu forumda (ben harıc galıba) herkes bırbırını cok ıyı tanıyıp adınıda bılmektemıdır.yoksa kısının adını yazmak bakın ben onu yakından tanırım (kı savunmam bu yuzdendır) mı.eger ısım kullanılacaksa neden farklı nick kullanılıyo.(ohbe sonunda ornegı bulduk.
    Evet adım Osman.Fatih abi de beni yeteri kadar tanır ben de onu ve ek olarak Fatih abinin bana Osman,benim ona Fatih abi dememin sanırsam ne Trabzonspor camiasına,ne BMN camiasına ya da ne bileyim Akdeniz'de nesli tükenmekte olan karetta karettalara bir sakıncası yoktur?
    keyif adamı ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet adım Osman.Fatih abi de beni yeteri kadar tanır ben de onu ve ek olarak Fatih abinin bana Osman,benim ona Fatih abi dememin sanırsam ne Trabzonspor camiasına,ne BMN camiasına ya da ne bileyim Akdeniz'de nesli tükenmekte olan karetta karettalara bir sakıncası yoktur?
    HAhahaha.bu espiriyi sakla özel günlerde yaparsın. beni ne birbirinizi tanımanız ilgilendiriyo nede samimiyetiniz.ama birbirimizi nickelerle tanıdıgımız bır ortamda isimlerle hitap etmenın bır maksatı olsa gerek.bazıları bunu cok sık yapıyor.madem ismini saklamıyorsun neden nickini değiştirmiyosun.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

talihsiz bir açıklama olmuş.ama bide biz bu açıklamayı resmi sitede yayınladık oda ayrı bir olay
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz Trabzonsporuz yani karşımız değil vestel barselona çıksa hedef mutlak galibiyet olmalı
    işte sorun bu ; maça bir puan için çıkmak başka, şanssız yada kötü oynadığın bir maçı 1 puanla kapatmaktıp 1 puanda iyi demek baska. kayserı macı 3-1 degılde o futbolla 1-1 bıtse ne olurdu.bence herkes 1 puanda ıyıdır derdı.kaldıkı ole maclar cıkarıyoruzkı 1 puan yeter be dıyoruz.

yoksa burada kimsenin Trabzonsporun maca 1 puan ıcın cıkmasını (çok çok önemli bir olay yok ise sakatlık vs.) hoş ve olabılır karsılayacagını zannetmıyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HAhahaha.bu espiriyi sakla özel günlerde yaparsın. beni ne birbirinizi tanımanız ilgilendiriyo nede samimiyetiniz.ama birbirimizi nickelerle tanıdıgımız bır ortamda isimlerle hitap etmenın bır maksatı olsa gerek.bazıları bunu cok sık yapıyor.madem ismini saklamıyorsun neden nickini değiştirmiyosun.
    Evet maksadımız sana.MSN'den anlaştık."Fatih abi bana Osman de ki Gürkan KALMUK(bak burada da maksat var haa!)akşam akşam sıkıntısını bizle gidersin" dedim.Kastımız sana cidden.
    keyif adamı ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet maksadımız sana.MSN'den anlaştık."Fatih abi bana Osman de ki Gürkan KALMUK(bak burada da maksat var haa!)akşam akşam sıkıntısını bizle gidersin" dedim.Kastımız sana cidden.
    harbı çok espirili birisin osman.artık adını ezberledim.yoksa #10fietramı demeliyim.sna sedece yakınların mı isminle hitap eder.neyse sana iyi geceler osman ah pardon #10fietra.

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

her sey iyi güzel de bahsettiginiz o sampiyonluklar kazanmis savasan trabzonspor takimindaki hircinligin bugün fifa kurallari neticesinde sahaya koyulamayacagini unutmayin. o zamanlarin futbolcularinin futbola neden bu kadar erken veda etmis olabileceklerini de bir düsünün.

bugün sahada rakibine ölümüne dalan, küfür eden (eski trabzonsporlu futbolcularin kendi aciklamalaridir; sahada birakin rakibi birbirlerine bile ana-avrat düz gittikleri bilinir) futbolcular görmek yerine fiziksel ve mental olarak kendini gelistirmis, futbolu "iman gücüyle" degil akilla ve oyun sevgisiyle oynayan bir trabzonspor'u tercih ederim. kaldi ki karsindaki rakibin de düsmanin degil, top pesinde kosmayi sevip, bundan para kazanmaya niyetlenmis vatandasin oldugunu unutmamali...

katilmayacak arkadaslara da sözüm sudur bu kadar hirs nefret sizin de sinirlerinizi gereksiz yere yipratiyordur, gerek yok. trabzonspor'un basarisizliklarini kendinizle bu kadar özdeslestirip kendi basarisizliginiz olarak görmeyin, cünkü trabzonspor oyun oynamak icin biraraya gelmis bir ekiptir ve oyunlar bazen kazanilir, bazen kaybedilir...

bu ekibin bu basit oyunun haricinde temsil ettiklerinin ben de farkindayim ve trabzonspor'a da bu yüzden sevdaliyim ama gereksiz öfke ve sinirin de ne takimin sahada oynadigi oyuna, ne de taraftara faydasi olur. basari istiyorsaniz sabirli olacaksiniz ve calisacaksiniz. takim antrenmanda calisirken, tribünler de aralarindaki cekismeleri bi kenara birakip birlik haline gelmek icin calisacak; baska türlü anca yine ana-avrad düz gideriz birbirimize, onun da artik gecer akce olmadigi ortada...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence bu yapılan yorum her şeyi güzel açıklıyor... yani şampiyonlar liginde deplasman maçı olsa 1 puana seviniriz ama vestel gibi bence 3 gömlek daha üstün olduğumuz bi takımdan alınan 1 puana sevininlmemeli.....
    rakibin ne kadar basit bi oyunla alt edilebileceğini dün gördük.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla fatih akyel kusura bakmasın ama ben Trabzonsporun hiç bir maçını berabere kalışını veya yenilişini görmek için izlemiyorum. ya sıradan anadolu takımlara istanbula gelip berabere kaldıkları zaman çıkıp göğsünü gere gere 3 puanı alamadığımız için üzgünüz derken bizim formamızı giyen fatih bey bir puana seviniyor. kusura bakmayın ama bunda tartışılacak hiçbir şey yok. eğer ki maç boyu 1 0 yenik oynasak da son saniyede beraberlik golünü atsak o zaman belki biraz mantıklı olabilirdi ama bunda ben hiç bir mantık göremiyorum. muhtemelen fatih beyin sevindiği nokta yenilgi halinde takım olarak kesilecek primden kurtardığı için falandır diye tahmin ediyorum. ha bi de aklıma gelmişken de birisi bana fatih in bir tane ileriye atıp da bizim adamlardan birine isabet ettirdiği bir topunu göstersin o enstantaneyi çerçevelettirip duvara asacağım.
    evet arkadaşlar açık söyleyeyim fatih in bu takımda olmasını istemiyorum ama sadece geçmişte yaptıklarından söylediklerinden dolayı da değil. bütün takımlardan kovulup bize gelerek ortaya koyduğu süper futbolu da bir sebep

geronimo_61
    Ziyaretçi

artık birbirlik ve beraberlik halinde kupada ve ligde hedeflerimize varırız.
    yahu bu kaptan da fatih di değil mii...
    demek fetih için fatih ismi almak yetmiyor sultan yürekli olmak lazım...

bu arada bugünkü hedefimiz nedir ziya hoca umutun kaçıncı dakika oyuna gireceğini hesaplamış mıdır acaba. hepten kapkara oldum yahuuu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)