Sayfa 77 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77 78 SonuncuSonuncu
Toplam 1933 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24. Hafta | Gaziantepspor 2-0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı S.ÖZKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu yıl geçiş senesi o yüzden inişli çıkışlı bir grafik normal.

Gelecek yıl birkaç takviye ile harika bir takım olacağız.

Sadece biraz daha sabır ve sonuna kadar destek.
    çoğu arkadaşlarımız moral bozuklugundan kizsada ve inamasalarda, ben yüzdeyüz eminim gelecek sezon cok farkli olacak. Önemli olan istikrar. Hazırlık dönemini hocanın istediği futbolcularla geçirdiğimiz sürece, hocada istediği futbolu oynatacakdir.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Biz rezildik, şuydu buydu. Tamam, kabul ama hakem beni delirtti dün. Sabahın 5inde uyanıyoruz akşam 5te eve geliyoruz iki gram fubol zevkimizin içine ediyor hem takım hem hakem. Allah hakkımızı bırakmasın.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün ki rezil futbolumuza geçen haftanın galibiyet havası eklenince herkes hayal kırıklığıyla birlikte isyana başvurdu doğal olarak.
    Hakem maçı katletti belki doğru ama hakeme de rağmen adam gibi oynayıp dün ki maçı rahatlıkla alabilirdik.
    Ne diyelim sağlık olsun...

Nereden
    Diyarbakır

Ligtv.com.tr'nin haber başlığı ile buradaki bazı yorumlar paralel.

Başlık şu:"Trabzon'da isyan"
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    " Önümüzdeki yıl daha iyi olacağız...." masalını her yıl duyuyoruz....

ama hiç bir zaman daha iyi olmuyor.......

kaldıki bu yıl iyi değiliz ki.....

kime göre iyiyiz mesela Balıkesire göre iyiyiz evet....
    Abi yerden yere vuruyorsun, yapmadığın matematiksel işlem kalmıyor borçları hesaplamak için de ne öneriyorsun mesela Hami dışında dişe dokunur elle tutulur ? Çok merak ediyoru(m)z.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

MECBURİ UYARI: Yapılan eleştiriler Ersun Yanal istifa etsin diye yapmılmamıştır!

Böyle bir uyarıyla başlamak istemezdim ama görülüyor ki bu şart.
    Her eleştirinin istifa etsin anlamına geldiğini zanneden garip bir anlayış var.

Maçın kadrosuna bakınca çok aşina olmadığımız bir şekilde geçen hafta oynayan 11'in aynısıyla başladık. Kazanan takımın bozulmak istememesi normal bir düşünce. Bu konuda hocaya çok fazla kızmıyorum. Kızdığım geçen hafta oynayan 11, yani oyuncuların farklı farklı mevkilerde oynaması. Bu taktik (çok şükür) geçen hafta tutmuştu. Ancak dün akşam gördük ki her maç öyle şanslı olmuyoruz. Ligin en kötü takımlarından birine karşı Mehmet Ekici'nin ilk yarıdaki şutu dışında tek pozisyona giremeden maçı bitirdik. Bu durumda herkes eleştirilir. Eleştiri yapanlara boş yere kızmayın..

Bosingwa'nın stoper oynaması takım için niye bu kadar önemli bir türlü anlamıyorum. Herkes "Defanstan topu oyuna sokarken daha iyi, o yüzden stoperde Bosingwa oynuyor." diyor ama ben öyle düşünmüyorum. En azından sağ bekte olduğu zaman topu oyuna sokma konusunda dünkünden daha iyi oynar. İşin defansif yönü konusunda tecrübesiyle iyi oynuyor ancak sırf bu yüzden sağ kanadı sıfırlamak ne kadar mantıklı? Hem de SAHA İÇİNDE stoper kökenli bir oyuncu varken: Medjani. Vahid hocaya demediğimiz kalmadı bu konu yüzünden ama konu Ersun Yanal olunca çoğu kişi "Vardır bir bildiği" moduna giriyor..

Orta saha tercihine bakınca da Atik-Aytaç ikilisinden Atik tercih edildi. Aytaç geldiğinden beri belli bir seviyede oynuyordu. Neden kesildi merak ediyorum. Geçen hafta zayıf Mersin orta sahası karşısında etkili olan Medjani-Atik orta sahası bu maçta işlemedi maalesef. Aytaç olsa daha başka olabilirdi belki. Orta saha zayıf kalınca Mehmet de çok etkili olamadı. Zaten pek fırsatta bulamadı. Hakemin de izin vermesiyle aldığı her topta faule maruz kaldı..

Takımın en etkisiz 2 elemanı Erkan ve Sefa çizgisini bozmadan devam ettiler dün akşam. Erkan Zengin için taa İsviçre'ye, adamın ayağına gittik. Aykut Demir'in helikopterinden beter bir durum bu benim için. Aykut iki yıl üstüne yeni yeni toparlıyor. Erkan'ı da bu kadar bekleyeceksek vay halimize. Ersun Yanal'ın da Erkan'ı yedeğe çekmek gibi bir planı da yok gibi. Kendi aldırdığı için mi yoksa başka bir sebepten mi bilemem.. Sefa konusuna ise hiç girmiyorum. Hiç olmadı, olmayacak gibi de.. En büyük şansı yedeğinin olmaması..

Son olarak bizim sağlık ekibinin acilen değişmesi gerekiyor. Giden oyuncu 1 aydan evvel dönmüyor.
    Deniz için sene başı 2 ay dendi ama yeni yeni dönüyor. Waris de keza öyle..
    Yusuf'tan hala haber yok. Ne zaman dönecek bilen yok. Kesinlikle sağlık ekibinde bir sıkıntı var..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.fanatik.com.tr/2015/03/17...un-size-418306

Ali Uzunay: Yazıklar olsun size

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, futbolculara tepki gösterdi.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir mağlubiyet aldık altı üstü.kötümü oynadık evet kötüydük.taraftarlık kültürü olmadığı için uzun zaman sonra gelen 1 mağlubiyete kazan kaldırıyoruz.
    Di mi yani? Aylardır kazanıyoruz, iyi futbol oynuyoruz vs. Alt tarafı bir mağlubiyet. Kasmayalım bu kadar.

Haftaya Akhisar'ı yeneriz. Yine hiçbir şey yokmuş gibi tribünlere çağırırız takımı. Saha içinde kolbastı falan oynanır, unutulur her şey. Ta ki bir sonraki mağlubiyete kadar..
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Di mi yani? Aylardır kazanıyoruz, iyi futbol oynuyoruz vs. Alt tarafı bir mağlubiyet. Kasmayalım bu kadar.

Haftaya Akhisar'ı yeneriz. Yine hiçbir şey yokmuş gibi tribünlere çağırırız takımı. Saha içinde kolbastı falan oynanır, unutulur her şey. Ta ki bir sonraki mağlubiyete kadar..
    Şu herşeyi bilirim havalarından vazgeçelim.takım mağlup olmama alışkanlığı kazanırken bir yandanda takım iskeleti oluşturulmaya çalışılırken bir yandanda iyi futbol bekleyenler ya bundan önce kurulan yeni kadroların akibetinden bihaberdir yada futbolla uzaktan yakından alâka kuramamışlardır.

Son 3 aydır Hakan,Bosingwa,Aykut,Medjani,Aytaç,Atik,Ekici,Özer ,Salih,Erkan,Sefa,Cardozo,Deniz ve bir kaç oyuncu etrafında bir şablon oturtulmaya çalışılıyor.ayrıca hiçbir takımın başına gelmeyen her hafta 4-5 sakat önemli oyuncu eksikliği çekiyoruz.birşeyler denenirken saygı gösterip sebat edemiyorsak bu takımın etrafında birleşemeyip gelipte buralarda zaman tüketmenin hiç bir anlamı yok.ne biliyoruzda kime mesleğini öğretmeye çalışıyoruz.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu herşeyi bilirim havalarından vazgeçelim.takım mağlup olmama alışkanlığı kazanırken bir yandanda takım iskeleti oluşturulmaya çalışılırken bir yandanda iyi futbol bekleyenler ya bundan önce kurulan yeni kadroların akibetinden bihaberdir yada futbolla uzaktan yakından alâka kuramamışlardır.

Son 3 aydır Hakan,Bosingwa,Aykut,Medjani,Aytaç,Atik,Ekici,Özer ,Salih,Erkan,Sefa,Cardozo,Deniz ve bir kaç oyuncu etrafında bir şablon oturtulmaya çalışılıyor.ayrıca hiçbir takımın başına gelmeyen her hafta 4-5 sakat önemli oyuncu eksikliği çekiyoruz.birşeyler denenirken saygı gösterip sebat edemiyorsak bu takımın etrafında birleşemeyip gelipte buralarda zaman tüketmenin hiç bir anlamı yok.ne biliyoruzda kime mesleğini öğretmeye çalışıyoruz.
    Kararttığım yer konusunda aynı fikirdeyim..

"Bir mağlubiyet aldık altı üstü" cümlesini 100 kişiye okutsan 90'ı "Bu takım genelde kazanıyor da o hafta kaybetti herhalde" der. Ben de buna ithafen o yorumu yazdım.

Belki de futboldan anlamıyorumdur. O da olabilir..
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kararttığım yer konusunda aynı fikirdeyim..

"Bir mağlubiyet aldık altı üstü" cümlesini 100 kişiye okutsan 90'ı "Bu takım genelde kazanıyor da o hafta kaybetti herhalde" der. Ben de buna ithafen o yorumu yazdım.

Belki de futboldan anlamıyorumdur. O da olabilir..
    Evet bu takım 2.yarı itibariyle genelde kazanıyor.burda garip birşey yok ama duran top,ama son dakikalarda bir şekilde maçı lehimize çeviriyoruz,8 hafta önceki Eskişehir mağlubiyetinden sonra 5 galibiyet 3 beraberlik aldık demekki takımda birşeyleri yukarıya çıkarma gayreti var.

Bunları görmezden gelen ''bence'' futboldan anlamıyor.

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yenilmeye üzülmüyorum olur böyle şeyler yenersin yenilirsin ama yensen 3.lük şansın olacak sahadaki topçulara bakıyorum 6 haftadır kazanamayan 4 haftadırda gol dahi atamayan antep elinden geldiğince hırslı ve sert oynuyor bizim takıma bakıyorum hopp dan dun uzun toplar sahada koşan bişey yapmaya çalışan kimse yok buna maalesef ekici de dahil...hepsinin burnu bir karış havalarda...kimse takımı sahiplenmiyor havası var...yensek ne yenilsek ne kıvamına gelmişler...yahu hadi oynamıyorsun bari hakem onca yanlış kararlar verdi onlara bari tepki göster...nerde adam göz göre göre hakkını çalıyor bizim topçular gülüyor...başarıya aç adamlar almadıktan sonra işimiz gerçekten çok zor...hep ümitliydim hep olumlu bakardım her şeye ama dün akşam bende pes ettim gerçekten bizim takımda lanet var gelen adamlar top oynamayı unutuyor oynamayı bırakın pas vermeyi şut vermeyi beceremiyorlar...nasıl bir iştir nedir bu çözemiyorum...dandik bir anadolu külübü bile bizden daha iyi paslaşıyor...3-4 top peşpeşe yapamıyoruz yahu...eldeki adamlara bakıyorum hepsi klas ama 3-4 pas yapamıyoruz bu ne yaman çelişkidir çözemiyorum...sinir hastası oldum bu takım yüzünden bütün akrabalarla kavgalıyız bu topçu müsveddeleri yüzünden...her hafta evde bişe kırıyorum sinirden o derece etkileniyorum...çocuklarım artık maç kelimesi duydu mu korkudan kaçıyorlar...yahu dünkü maç nedir nasıl bir takıma yenildiler bizim topçular şuan ne düşünüyorlar çok merak ediyorum hiç mi gururları yok hiç mi etkilenmiyorlar..ayıptır günahtır ya bu taraftara...kaç hafta oldu hala şöyle eze eze bir maç oynayamadık bırakın kazanmayı oyun oynayamadık daha...en kötü anadolu takımının bile sezon içerisinde tavan yaptığı muhteşem oynadığı bir maç vardır ama maalesef bizim yok olmadı olmayacakta bu gidişle...yinede vazgeçemiyoz takımdan ne yapalım
    Konu Turan AKYILDIZ tarafından (17.03.2015 Saat 23:27 ) değiştirilmiştir.
    t.akyildiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sahada hiç bir şey yapmayan zavallı bir takım olmuşuz. Yazıklar olsun böyle sıradan oyunculara o kutsal formayı giydirenlere. Hak etmeden, formayı benimsemeden sırf görüntü olsun diye sahaya çıkanlar var. Bu sözüm Cardozo-Ekici-Özer-Bosi kaleciler dışındaki her oyuncuya... Bu takıma Trabzonspor aşısı işlenmiş aç oyuncular bulmak zorundayız...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

*gün içerisinde gergin,sinirli 2 adet yorumum oldu.

*elimizden bir şey gelmiyor.
    *futbolcular yeteneklerini bilerek veya bilmeyerek sahaya yansıtmıyorlar.
    *ersun hoca
    *kesinlikle var olmalı,seneye takımı çalıştırmalı.
    *bu demek değildirki eleştirmeyeceğiz.

*geldiği günden dünkü antep maçına kadar
    *oynadığımız bir rakibi iyi analiz edip,verdiği taktikle rakibi,veya iyi oyuncusunu etkisiz hale getiremedim.
    *çok büyük eksiklik kanısındayım.
    *bizim takım oynadığı ruhsuz oyunla
    *ölü takımı diriltiyor.
    *bahsetmiş olduğum kilitleme,oynatmama olayını rakipler bize uyguluyor.
    *ve başarılı oluyorlar.
    bosiwga
    ishak
    musa
    uğur
    erkan
    sefa

bosiwga bizim takımda
    diğerleri kendi takımında geçen yılki oynadıkları performanslarını sahaya %50 sini dahi yansıtsalar çok daha farklı yerlerde olurduk.

sorun tüm desteğe rağmen yeni gelen oyuncular verimsiz ,isteksiz,ruhsuz,vurdum duymaz vs vs
    oynuyorlar.

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maçla alakasız ancak ben de şöyle bir özeleştiriye getiriyorum konuyu. Şimdi biz her maç stadyumu doldurup takıma destek olduk mu? kısmen(10-15 bin). Destek olmadıysak, tv karşısından tirapsonsipor ollleyy diyorsak kusura bakmayın yorum yapmaya yüzümüz yok.

Her şeye rağmen dortmund örneğini her defasında vereceğim. 18. sıradayken bile 80 bin kişi stadyuma gidiyorsa, onların bağırıp çağırma hakkı vardır ancak öyle yapmıyorlar. Düzeleceğini biliyorlar. Uyarıyorlar. Bizim gibi bileti kesmiyorlar. En önemlisi DÜŞÜNEBİLİYORLAR. İşte büyüklük burada devreye giriyor. Kupalarla, iyi futbol bir kenara takımı sahiplenişindir büyüklük. Biz afedersiniz ama götümüzün üzerine oturup, evde bağırıp çağırarak tek yaptığımız şey sosyal medya üzerinden takıma saydırmak, 100-150 tl formaya para verip takımın tapusunu almışcasına hakaretler etmektir. Yani çuvaldızı biraz da kendimize batırmasını bilmiyoruz. Karadeniz insanı tipik özelliği işte. Kendisinden başka herkesi hatalı görür. Egoisttir. Kusura bakmayın ama böyleyiz. Hadi eyvallah. Şansa belki 10 sene içinde bir şampiyonluk yaşar, olleey büyüğüz diye takılırız.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anlayamıyorum yahu bizim tanıdığımız bildiğimiz Ersun Yanal'a ne oldu? O hücum futbolu oynatan sürekli önde baskı yapmaya çalışan hücumu düşünen adama? Yanında Deniz Waris Özer otururken Fatih Mediani Salih ile başlamak bu adamın karakterine ters bir durum. Normalde Deniz Waris Özer'i oynatırdı, bizde derdik ki çok ofansif çıkmış hoca keşke Salih'i Mediani'yi de oynatsaydı diye. Adamın huyu suyu değişti. Ersun Yanal'ın takımı iki pas yapmadan hücumu düşünmeden maç tamamlıyor olacak iş değil. Yenil yenilme demiyoruz ama bildiğimiz Esun Yanal takımı gibi oyna 4-2 yenil. Böyle karaktersiz ne yaptığını bilmeden, bir durun toptan kaza ile gol atmayı bekleyerek yenilme yahu!

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Bu mağlubiyet bana şunu gösterdi. Ersun Yanal'ı gereğinden fazla gözümde büyütmüşüm.

Aytaç niye oynamaz, Bosi neden stoper, Yürümeye hali olmayan Erkan'la doksan dakika, Mustafa Akbaş nedir? Sefa'yı yazmıyorum bile, Vahid Medjani, yi önlibero oynatınca etmediğimiz küfür kalmamıştı.

Ya bir TD, yukardakilerin sadece birini yapsa hata yapmış derim, bu kadar hata nedir?

Hadi onları da geçtim, insan TV de bile maç izlerken daha heyecanlı olur. Buz gibi. Bön bön maçı izliyor.

Futbolculara zaten bir şey demiyorum. Onlara bir ağzımı açsam Yöneticiler bana 250 yıl forumu yasaklar.
    TRABZONSPOR.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçı izlerken aklıma ersun yanalın fenerbahçeli oyunculara soyunma odasında söylediği laf geldi nedense..

iki tane defansif önliberon varsa beklerin vızır vızır işleyecek.. bu işin lamı cimi yok.. ne salih dursunun ne de m. akbaşın bir tane bindirmesini izleyebildik.. medjani ve f. atik de rakip sahaya giremeyince ilerdeki 4 kişiyle 11 kişiye karşı gol bulmaya çalışıyoruz.. tek kelimeyle İMKANSIZ!!
    Konu Berke6198 tarafından (17.03.2015 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir.
    Attan inip eşeğe bindik!

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galiba çok büyük beddua almışız ki hiç yüzümüz gülmüyor...83-84 yılını çok iyi araştırmamız lazım o yıl bizim için kim ,nasıl beddua etti..o yıl kimlerin ahını aldık... ki 30 yıldır göğsümüzü gere gere işte şampiyonuz diyemedik..1996 -2004 ve 2011 de ise yaşadıklarımız tam bir travmaydı..avucumuzun içinden şampiyonlukları göz göre göre çaldılar..ve ne yaptıksa haklılığımızı kabul ettiremedik hakkımızı geri alamadık..neden niçin sorularına bir türlü cevap bulamıyoruz..üzüntümüzü içimize atmaktan inanın bir çoğumuz kanser hastası oldu...varsa bir çözüm yolu ,bilenler anlatsın hep birlikte o yoldan gidelim..eminim ben dahil tüm taraftarlarımız yolda iken de uyurken de çalışırken de aklı fikri hep kulübümüz de...hangi görüşte olursa olsun hepimizin ortak sevdasının başarısızlığı bizleri kahrediyor.

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı pascalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba çok büyük beddua almışız ki hiç yüzümüz gülmüyor...83-84 yılını çok iyi araştırmamız lazım o yıl bizim için kim ,nasıl beddua etti..o yıl kimlerin ahını aldık... ki 30 yıldır göğsümüzü gere gere işte şampiyonuz diyemedik..1996 -2004 ve 2011 de ise yaşadıklarımız tam bir travmaydı..avucumuzun içinden şampiyonlukları göz göre göre çaldılar..ve ne yaptıksa haklılığımızı kabul ettiremedik hakkımızı geri alamadık..neden niçin sorularına bir türlü cevap bulamıyoruz..üzüntümüzü içimize atmaktan inanın bir çoğumuz kanser hastası oldu...varsa bir çözüm yolu ,bilenler anlatsın hep birlikte o yoldan gidelim..eminim ben dahil tüm taraftarlarımız yolda iken de uyurken de çalışırken de aklı fikri hep kulübümüz de...hangi görüşte olursa olsun hepimizin ortak sevdasının başarısızlığı bizleri kahrediyor.
    Bir hoca beddua etmiş diye bir söylenti var ama valla bilmiyorum. Bir şikeciler son maçlara doğru bir maçta son dakiklarda gol atıp şampiyon olmuşuz galiba. Başka bişeyde bilmiyorum.

http://www.haber10.com/haber/570771/#.VQhwdI6sX9s aha da haberi.
    Konu Tayfun Aydın tarafından (17.03.2015 Saat 20:20 ) değiştirilmiştir.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir hoca beddua etmiş diye bir söylenti var ama valla bilmiyorum. Bir şikeciler son maçlara doğru bir maçta son dakiklarda gol atıp şampiyon olmuşuz galiba. Başka bişeyde bilmiyorum.

http://www.haber10.com/haber/570771/#.VQhwdI6sX9s aha da haberi.
    Mevz-u bahis haberlerin bu kadar yayılması bile, dini duygularımızın yıllardır ne kadar sömürüldüğünün ve istismar edildiğinin göstergesidir herhalde.

Birisi bize beddua etmiş, eee ? İşte ondan galip gelemiyormuşuz.

Yahu, bahsi geçen kişi dini konuda Allah'ın çok sevdiği bir kulu olabilir, bunu bilemeyiz. Ancak o kişi beddua etti diye hiçbirimizin başına kötü olaylar gelmez.

Allah'ın kabulünü görmemiş hiçbir şey de gerçekleşmez. "O"nun hangi kulunu kimden çok sevdiğini kimse bilemez zaten.

Lütfen şu haberlere kulak asmayın, sinirim zıplıyor görünce. Şahsı senelerdir Allah yerine koyup duruyorlar.
    Konu Berke6198 tarafından (17.03.2015 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kardeşim sorulan soru üstüne bir cevap yazdım ben. Haklısın yazdıklarına katılıyorum. Bu konulara çok girmemek lazım zira nazik konular.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

dün futbolcuların mücadele etmediğine pek katılmıyorum.her yenilgiden sonra işi ruhsuzluğa götürüyor taraftar.ne ruhuysa artık bu.30 tane oyuncu almışsın dışardan.ne ruhu allah aşkına? takım olma yolunda giderken böyle maçlarla karşılaşmak çok normal. mücadele edilecek maç değildi, yetenek gösterisi lazımdı yediğimiz golden sonra. çünkü tek hedefi artık kapanmak olan bir takım kadar mücadele etmen zor.üretmen lazım.

dün maça bence iyi başladık.ikili üçlü sıkıştırmalara geldi futbolcular.özellikle mehmet ayağında iyi top tuttu.sonra pozisyon vermeden gol yedik. bu golden sonra antep tamamen çekildi ve alanını kapattı. böyle maçlarda özellikle deplasmandaysan, sakin oynayıp topu çevirmek,maçı kanatlara yaymak gerekir.bizim sıkıntımız da burda başladı.beklerin hücum gücü yeterli değildi, erkan ve sefa da her zamanki gibi çok kötüydü. hoca ikinci yarı bosingwa yı kanada aldı ama yine de çizgiye inip orta kesemedik.ya erken vuruşlar, ya da gereksiz içeri zorlamalar yaptık.oysa kanat organizasyonu gerekiyordu.bu maç için ishak yedekte olsa iyi olabilirdi.balıkesir maçı da benzer bir maçtı ve girdikten sonra etkili olmuştu.

biz malesef henüz olgun oynayan, arda arda atak yapan bir takım değiliz.bu da normal.çünkü oyun pratiği oturmadı. böyle maçlardan sonra neyi yapamadığını tartışarak iyi bir takım olma yolunda gidilir.

maçı neden kaybettğimize dair düzgün analiz yapılırsa ileriye doğru adım atmış oluruz.her seferinde ruh çağırma yoluna gideceksek işimiz var.böyle deplasmalarda kolay gol yemeyeceksin.topu mümkün olduğunca ayağında tutup rakip takımın konsantrasyonunun dağılmasını sağlayacaksın.sakin oynayacaksın.biz hem gol yedik hem de pozisyon sonlandırmada acele ettik.arka arkaya ataklar geliştirmemiz gerekiyordu. inşallah birşeyler öğrenmiştir oyuncular.

benim yeniden başlayacak gücüm kalmadı. artık bizim özelliğimiz olmuş durumları her yenilgiden sonra sorunmuş gibi gündeme getirip moral bozmaya gerek yok. tabi bunu başta yöneticiler bilecek.saçma sapan açıklamalar yapmayacak.kendine hakim olamıyorsa, kriz çıktığında sakin kalıp ortamı idare edemiyorsa yöneticilik vasfı yok demektir.taraftar olarak kalması daha hayırlı olur.
    Konu artvints tarafından (17.03.2015 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Üzerimize büyü yapıldığına inanmaya başladım arkadaş. 5-10 senede bir şampiyonluğa oynasınlar, hep kaybetsinler diye birisi beddua mı etti? Avni aker'de muska mı var? araştırın ula..

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Takımın bir maç önceki iştahlı oyununa bakıp umutlanıyorum,bir de ligin en kötü takımlarından Gaziantep'e karşı oyna(ma)dıkları futbola bakıyorum,anlam veremiyorum..Yorum yapmak zor..Bir takım niye bu kadar değişir,üst sıraları zorlamak için neden çaba sarfetmez sorusunun sorusunu bulabilen beri gelsin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)