Sayfa 78 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78
Toplam 1933 adet sonuctan sayfa basi 1,926 ile 1,933 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24. Hafta | Gaziantepspor 2-0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yazacak bir şey kalmadı. Yıllardır yazıyoruz, söylüyoruz. Hiçbir şey değişmiyor. Maalesef bundan sonra da değişmeyecek. Ne gelen yönetimler, ne T.Direktörler, ne oyuncular çare olmuyor. Ben iyice umutsuzluğa kapıldım zira kirli futbol ailesinde bize yer yok...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünkü maçtan şüpheliyim.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün futbolcuların mücadele etmediğine pek katılmıyorum.her yenilgiden sonra işi ruhsuzluğa götürüyor taraftar.ne ruhuysa artık bu.30 tane oyuncu almışsın dışardan.ne ruhu allah aşkına? takım olma yolunda giderken böyle maçlarla karşılaşmak çok normal. mücadele edilecek maç değildi, yetenek gösterisi lazımdı yediğimiz golden sonra. çünkü tek hedefi artık kapanmak olan bir takım kadar mücadele etmen zor.üretmen lazım.

dün maça bence iyi başladık.ikili üçlü sıkıştırmalara geldi futbolcular.özellikle mehmet ayağında iyi top tuttu.sonra pozisyon vermeden gol yedik. bu golden sonra antep tamamen çekildi ve alanını kapattı. böyle maçlarda özellikle deplasmandaysan, sakin oynayıp topu çevirmek,maçı kanatlara yaymak gerekir.bizim sıkıntımız da burda başladı.beklerin hücum gücü yeterli değildi, erkan ve sefa da her zamanki gibi çok kötüydü. hoca ikinci yarı bosingwa yı kanada aldı ama yine de çizgiye inip orta kesemedik.ya erken vuruşlar, ya da gereksiz içeri zorlamalar yaptık.oysa kanat organizasyonu gerekiyordu.bu maç için ishak yedekte olsa iyi olabilirdi.balıkesir maçı da benzer bir maçtı ve girdikten sonra etkili olmuştu.

biz malesef henüz olgun oynayan, arda arda atak yapan bir takım değiliz.bu da normal.çünkü oyun pratiği oturmadı. böyle maçlardan sonra neyi yapamadığını tartışarak iyi bir takım olma yolunda gidilir.

maçı neden kaybettğimize dair düzgün analiz yapılırsa ileriye doğru adım atmış oluruz.her seferinde ruh çağırma yoluna gideceksek işimiz var.böyle deplasmalarda kolay gol yemeyeceksin.topu mümkün olduğunca ayağında tutup rakip takımın konsantrasyonunun dağılmasını sağlayacaksın.sakin oynayacaksın.biz hem gol yedik hem de pozisyon sonlandırmada acele ettik.arka arkaya ataklar geliştirmemiz gerekiyordu. inşallah birşeyler öğrenmiştir oyuncular.

benim yeniden başlayacak gücüm kalmadı. artık bizim özelliğimiz olmuş durumları her yenilgiden sonra sorunmuş gibi gündeme getirip moral bozmaya gerek yok. tabi bunu başta yöneticiler bilecek.saçma sapan açıklamalar yapmayacak.kendine hakim olamıyorsa, kriz çıktığında sakin kalıp ortamı idare edemiyorsa yöneticilik vasfı yok demektir.taraftar olarak kalması daha hayırlı olur.
    Maçın ardından okuduğum en güzel yorum.bu kadar bilinçli taraftarların olması beni umutlandırıyor.Teşekkürler kardeşim.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Boş hayaller kurmamıza izin vermeyen takımıma canı gönülden teşekkürler.
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

Cezalı Üye
    Nereden
    Bursa

Standart STSL 24. Hafta | Gaziantepspor 2-0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

dün futbolcuların mücadele etmediğine pek katılmıyorum.her yenilgiden sonra işi ruhsuzluğa götürüyor taraftar.ne ruhuysa artık bu.30 tane oyuncu almışsın dışardan.ne ruhu allah aşkına? takım olma yolunda giderken böyle maçlarla karşılaşmak çok normal. mücadele edilecek maç değildi, yetenek gösterisi lazımdı yediğimiz golden sonra. çünkü tek hedefi artık kapanmak olan bir takım kadar mücadele etmen zor.üretmen lazım.

dün maça bence iyi başladık.ikili üçlü sıkıştırmalara geldi futbolcular.özellikle mehmet ayağında iyi top tuttu.sonra pozisyon vermeden gol yedik. bu golden sonra antep tamamen çekildi ve alanını kapattı. böyle maçlarda özellikle deplasmandaysan, sakin oynayıp topu çevirmek,maçı kanatlara yaymak gerekir.bizim sıkıntımız da burda başladı.beklerin hücum gücü yeterli değildi, erkan ve sefa da her zamanki gibi çok kötüydü. hoca ikinci yarı bosingwa yı kanada aldı ama yine de çizgiye inip orta kesemedik.ya erken vuruşlar, ya da gereksiz içeri zorlamalar yaptık.oysa kanat organizasyonu gerekiyordu.bu maç için ishak yedekte olsa iyi olabilirdi.balıkesir maçı da benzer bir maçtı ve girdikten sonra etkili olmuştu.

biz malesef henüz olgun oynayan, arda arda atak yapan bir takım değiliz.bu da normal.çünkü oyun pratiği oturmadı. böyle maçlardan sonra neyi yapamadığını tartışarak iyi bir takım olma yolunda gidilir.

maçı neden kaybettğimize dair düzgün analiz yapılırsa ileriye doğru adım atmış oluruz.her seferinde ruh çağırma yoluna gideceksek işimiz var.böyle deplasmalarda kolay gol yemeyeceksin.topu mümkün olduğunca ayağında tutup rakip takımın konsantrasyonunun dağılmasını sağlayacaksın.sakin oynayacaksın.biz hem gol yedik hem de pozisyon sonlandırmada acele ettik.arka arkaya ataklar geliştirmemiz gerekiyordu. inşallah birşeyler öğrenmiştir oyuncular.

benim yeniden başlayacak gücüm kalmadı. artık bizim özelliğimiz olmuş durumları her yenilgiden sonra sorunmuş gibi gündeme getirip moral bozmaya gerek yok. tabi bunu başta yöneticiler bilecek.saçma sapan açıklamalar yapmayacak.kendine hakim olamıyorsa, kriz çıktığında sakin kalıp ortamı idare edemiyorsa yöneticilik vasfı yok demektir.taraftar olarak kalması daha hayırlı olur.
    Teşekkürler. Sabır ve itidal konusunda taraftarindan yöneticisine kadar sorunluyuz. Bu sağlanmadan başarı olmaz. Mücadele ettiler dün, futbolun içinde olan bir mağlubiyetti ve kazaydi. Şahsen 1-1'lik kasımpaşa maçındaki umarsız hal beni daha çok kızdırmışti, geçen sene onur sayesinde kazanılan çoğu macta öyle. Öyle ya da böyle 2. Yarının liderisin, ligin en çok gol atan takımisin, yeni bir takımın var ve ligin bitimine daha 10 hafta var. Ivmemiz artacaktir, az daha destek. En çok da Trabzonda oturup 5 tl vermeyip maça gitmeyip te buradan sallayan klavye kedicikleri miyav edip durmasinlar. Bu takım size rağmen adam olacak.

Bu arada bir ara ikili üçlü presleri takım bence de iyi yapti, takim savunması adına yol alıyoruz buna inaniyorum.

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı pascalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba çok büyük beddua almışız ki hiç yüzümüz gülmüyor...83-84 yılını çok iyi araştırmamız lazım o yıl bizim için kim ,nasıl beddua etti..o yıl kimlerin ahını aldık... ki 30 yıldır göğsümüzü gere gere işte şampiyonuz diyemedik..1996 -2004 ve 2011 de ise yaşadıklarımız tam bir travmaydı..avucumuzun içinden şampiyonlukları göz göre göre çaldılar..ve ne yaptıksa haklılığımızı kabul ettiremedik hakkımızı geri alamadık..neden niçin sorularına bir türlü cevap bulamıyoruz..üzüntümüzü içimize atmaktan inanın bir çoğumuz kanser hastası oldu...varsa bir çözüm yolu ,bilenler anlatsın hep birlikte o yoldan gidelim..eminim ben dahil tüm taraftarlarımız yolda iken de uyurken de çalışırken de aklı fikri hep kulübümüz de...hangi görüşte olursa olsun hepimizin ortak sevdasının başarısızlığı bizleri kahrediyor.
    sormayın valla çok haklısınız...resmen ruh hastası oldum kendi adıma insanlara dalga konusu oluyor takım ben kahroluyorum dipsiz kuyuda iğne arar gibi herkesle kavga ediyorum..ama haklı çıkacağım bi neden bulamıyorum...kendi adıma çok fena etkileniyorum ben bi şekilde kurtulmam lazım yoksa işler kötüye gidecek valla...
    t.akyildiz

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lanet, büyü, beddua, hoca... Aklımızı kullanmalıyız, bunlar bahane. Takımı düzgün oluşturmalıyız. Elbette yönetimi de. Hedefimize uymayanları göndermeliyiz. Bunu şu an en iyi yapabilecek isim Ersun Yanal. Ona tam destek vermek gerek. Yoksa 1 liralık adamlara 5 lira vermeye, o nasıl olsa atıyor ben de arada kaynar giderim diyen adamlara, sahada jogging yapanlara, kendi himmet dedelere yer vermeye daha cok devam ederiz. Bu arada da yerimizi başkaları alır. Senelerdir uyarıyorum kimseye anlatamıyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eline sağlık. Ben de çok yazdım bunları ama sonra yoruldum. Sağa sola küfür etmek daha tatlı geliyor taraftara.
    yattara tribününde maç izlemiş çocuk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)