Sayfa 76 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76 77 78 SonuncuSonuncu
Toplam 1933 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24. Hafta | Gaziantepspor 2-0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersun yanal istifa

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni son 7 maçın son 15 dakikalarında alınan puanların fazlalığı hiç ilgilendirmiyor doğrusu. reel karşılığı yok.. yani son 8 maçta en fazla puanı topladık diye kupanın 1/4 ünü bize vermiyorlar...

ayrıca Bu takım o dediğin maçların hiç birini kazanamayacak.....

Hepimiz sağsak göreceğiz.....

Ha sen sonunda güvenle değilde inatla destek olmaya devam edeceğinden adım gibi eminim.....
    Toplanan puanlar değilde Seni ilgilendiren sadece anlamsızca eleştirmekmi.yani bi tarafından tutup eleştiri getirmekte mantıklı ama sen kalkıp son 15 dakikalar üzerinden eleştiri yapıyorsun pek mantıkla bağdaşmıyor.
    Destek mevzusuna gelince son şampiyon hoca ve zamanla oturtacağı oyun kurgusu destek vermem için nedenlerden sadece bir kaçı.referans sağlam en azından.
    Konu Fatih Öztürk tarafından (17.03.2015 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Moralim bozuk. Mağlubiyete üzüldüm :/
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Erhan Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hiç bir şeyin iyi gittiği yok, Allah tan fb gs bjk de iyi değil de fark 20 puana çıkmadı, bu kadar para harcayarak 4. lük 5. lik mücadelesi veriyoruz ve ben iddaa ediyorum ki ilk 4 e giremeyeceğiz. bursa başakşehir mersin rakibimin olmuş onları geçebilecekmiyiz diye düşünüyoruz.

Evimizde gs bjk ve bursa maçları var, var da ne olmuş onları da kaybetsek sırf ihoteizim yüzünden gene şakşakçılık yapanlar olacak.

Takımın değerine bakınca üstümüzde olan bursa + başakşehir ancak bizim kadar oluyor.

Bu sene ligin en kötü 3 takımı Trabzon, karabük, kasımpaşa olarak göze çarpıyor, çok para az puan.

SEN TRABZONSPOR!!! HALA BU İHO DENEN HERİFİ İNDİREMİYORSUN YA, ÇEKTİĞİN TÜM ÇİLELER ANANIN AK SÜTÜ GİBİ HELALDİR.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Takım değeri ile sorun çözülse idi
    Madrid ve Barcelona kendi aralarındaki maçlar hariç hiçbir takıma maç kaybetmemeleri gerekirdi.

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Ruhsuzluk" tam olarak karşılığı verilemeyecek, boyutu ve tanımı kişiden kişiye değişecek bir kelime olabilir. Ancak neredeyse tüm oyuncuların "bitse de gitsek" havasını net olarak gözlemledim. Ben bir taraftar olarak "forma aşkı" ve "ruh"tan ziyade, aldığı paranın ve işinin hakkını sonuna kadar verebilen, gerçek anlamda profesyonel oyuncular arıyorum. Bunu da her maçta beklemek en doğal hakkımızdır.

Bu arada ilginçtir, bu oyunda ve bu kadar kısır bir orta sahada "yemişim maçını takımını, oynamıyorum anasını satayım" diyebilecek Cardozo, maçta en çok çabalayan ve formanın hakkını vermeye çalışan isimdi.

Futboldaki "ruhsuzluk" daha çok isteksizlik, sizin de dediğiniz gibi bitse de gitsek havası, mücadele etmeme gibi duygular içerir. Peki bu oyuncular neden böyle duygulara girerler?

Taraftarlar takımlarıyla sadece gönül bağı kurarlar, ekonomik anlamda onlara bir getirisi olmadığı gibi bu gönül bağı onlara bir maliyet de çıkarır.

Oyuncular açısından bakarsak ise büyük kısmı takımı ile gönül bağı kurar ve bu işten ciddi anlamda para kazanır. Profosyenellik dediğimiz tanım bu, yani işini yapmak. Hatta gönül bağı kurmasa bile. Çoğumuz belki işini , çalışmayı sevmediği halde çalışmak, para kazanmak zorunda olduğumuzdan bir hayat mücadelesine gireriz. En iyisini yapmaya çalışırız.

Mesala Karabük maçını Ekicinin ekstra işleri olmasa maçı döndüremeyebilirdik. O zamanda dünkünden farklı bir oyun oynamamıştık ama ruhsuz olarak suçlanmadı oyuncular.

Ruhsuzluk muhabbeti senelerdir her takım için her yenilgi sonrası yapılır. Bunun artık kronikleşmiş bir taraftar algısı olduğunu düşünüyorum. Hangi oyuncu maçı kazanmak, döndürmek istemez, bence taraftarlardan daha çok ister. Futbol gibi milyonların takip ettiği popüler bir oyunda kimse kötü bir görüntü vermek istemez.

Gene Salihin geçen haftalardaki gol sevincinde herkes müthiş bir ruh gördü ve takdir etti. İşte ruh bu dediler. Peki ben de Ekicinin attığı goller sonrası adamda bir coşku ve ruh görmüyorum. Ben de Ekici de ruh yok sadece işini yapıyor desem burdan nasıl tepki alırım sizce?

Kimin içinde daha çok kazanma azmi var kim de daha az var bunu kişinin hareketlerinden, davranışlarından anlayamazsınız. Kimi insan duygularını dışarıya yansıtır, kimisi yansıtmaz, kimisi de gerçek olmayan duygularını yansıtır.

Ruhsuzluk, bazen kabullenişle de karıştırılır. Bazen maçı döndüremeyeceğini , rakibin üstünlüğünü kabul eder bir havaya börünürsün ve artık sorumluluk almaktan da kaçarsın , topun sana gelmemesi için sahada gizlenirsin. Bu da ruhsuzluk değil kabulleniş ve sorumluluktan kaçmaktır. Bu da teknik ekibin işi, bu tür oyuncuları tercih etmezsin olur biter.

Konuyu biraz fazla uzattım sanırım. Senelerdir duyduğum bu ruh ve ruhsuzluk içime dert olmuş
    Seni ölüme de götürse doğruluktan sakın ayrılma.
    Hz. Ömer.

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Balon patladı. Mehmet Ekici duran toptan atmayınca böyle oluyor

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Moralim bozuk. Mağlubiyete üzüldüm :/
    evet, iş kazası dün akşam ve bugünümü zehir etti benim de
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

forumda bazıları biz söylemiştik, gördünüz mü gibi anlamsız yorumlarla ikilik yaratmasın.

bu takım hepimizin takımı

destek olmak, sevmek, yolunda yürümek yeterli
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

şike sürecinden sonra futboldan özellikle de fenevbahçe denilen camiadan nefret eder hale geldim.

Bordo mavi aşkına TS maçı hariç maç izlemiyorum (milli takım dahil)

Bu takım yense de yenilse de her zaman seveceğim ve yolunda yürüyeceğim.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mustafa Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

antep gibi siradan bi takimamiyenildik simdi. hemde baslarinda hocalik sifatlarinin hicbiri olmayan birinin oldugu bi takim

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersun hoca dün maçtan önce birşeyler demişti...

o zaman dedim hoca seneye bu takımı hazılrıyor...

mutlaka takviye isteyecektir..
    sonucta bu oyuncular hocanın seçimi değil...belki kafasında oynatacağı oyun tarzınında oyuncuları değil.....

sonucta bu sene öyle böyle geçiyor...
    dünkü mağlubiyet birey gösterdiki 2-3 maç iyi gittiğimiz anda anında frene bastırıyorlar..

sırf hakemı kastedmıyorum,
    hafta arası hangi gazeteye baksam ekiciye 11 milyon euro 15 milyon euro....1 adamımız iyiye gidiyorya anında kafa çelme operasyonları başladı..
    e üzerine kıyma makinesi tolga yıda koyunca sonuç kaçınılmaz oldu malesef

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Erhan Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı cem1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım değeri ile sorun çözülse idi
    Madrid ve Barcelona kendi aralarındaki maçlar hariç hiçbir takıma maç kaybetmemeleri gerekirdi.

Aşşağı yukarı öyle oluyor zaten sonuca bakınca ben hiç bir mantıksızlık görmedim

SEN TRABZONSPOR!!! HALA BU İHO DENEN HERİFİ İNDİREMİYORSUN YA, ÇEKTİĞİN TÜM ÇİLELER ANANIN AK SÜTÜ GİBİ HELALDİR.

Ercan DEMİRCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun hocada hırs varmı ki takımda olsun Vahid hocanın tabiri caizse hakemleri dövüp tribüne yollandığı günleri özlüyorum..

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşam çok üzüldüm.
    Genel olarak bakıldığında bu tabloda İHO başkanın suçu mutlaka var ama dünkü maçın sorumluları bu maçın ne denli önemli olduğunu anlayamayan futbolculardır. Bu kadar vurdumduymaz olmamalıydılar.
    Elimizde tek bir dal kalmış, üst tarafa yaklaşma şansımız bu denli artmışken bu sonuç olmadı.
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç şaşırmadım üzülmedimde malesef alıştık çünkü. Geçen haftaki 5-1 lik galibiyet çoğu taraftarı aldattı. Duran top dışında organize atak bile yapamıyoruz.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Avrupa Diğer

Takımın tüm oyuncuları değişti, isteksiz ve sadece parasına bakan adamlardan takım kuruldu. Kazansak bile maçlardan hiç zevk almıyorum. Bütün oyuncular değişince takımı sahiplenmek zor oluyor. Takımı bu hale getirenler alsın başlarına çalsınlar kulübü.

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kazanırız kaybederiz sorun değil ancak halen daha kadromuzu oturtturamadık 30-35 maç yaptık her hafta değişik oyuncularla , eğer bu kalan 10 haftada gelecek sezonun iskelet kadrosunu kuramazsak gelecek sezonda heba olacak..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

hala ciddi para cezaları kadro dışılar gelmedimi !! yönetim uyuma sabrımızı taşırma ! sahada yürüyen adamların gözünü korkutmazsan daha çokkkk yatarlar sahada..

Erman Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

2011 de hangi mac kirilma maciydi ilk yari 42, ikinci yari 40 puan toplayan efsane bir takimdik ve nihayetinde sampiyon olduk
    Manuel Fernandes&Gustavo Colman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

" Önümüzdeki yıl daha iyi olacağız...." masalını her yıl duyuyoruz....

ama hiç bir zaman daha iyi olmuyor.......

kaldıki bu yıl iyi değiliz ki.....

kime göre iyiyiz mesela Balıkesire göre iyiyiz evet....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

BmOaRvDiO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Böyle ağlamaklı şeyler yazmaktan nefret ediyorum ama bu takım bizi sinir edib ve duygusallaşıtırıyor sıkıcı bir pazartesi akşamı oturmuşuz tv'nin başına rakibler puan kaybetmiş TS yenecek ve mutlu olacağız oda ne sahada amaannn yenibde neolacak sanki mantığıyla gezinen hayaletler var bunuda geçtim maçtan sonra kazanmamız gereken maçı başka haftaya erteledik diyen bir hoca var sanki rakinlerin her hafta sana bu fırsatı sunacak ve son olarak Fatih denen oyuncu maçtan sonra çıkmış diyorki önümüzdeki haftaya bakıcaz seni ve senin takım arkadaslarını allaha havale ediyorum baskada elimizden birsey gelmiyor.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Medjani ön liberoda yapamayacağını, Vahid Halilhodzic zamınında aldığımız bahtsız sonuçlarla birlikte belli etmişti. Medjani, tamamen stoper özellikli bir oyuncu olduğundan dolayı orta sahanın ve gerisinin üretkenliğini sıfıra indiren bir oyuncu. Stoper dışında hiçbir yerde oynatmaya uygun değil..

Aytaç'ın yedek başlaması ve 2. yarının hemen başında oyuna dahil edilmemesi bence hocanın oyunu iyi okumamasından kaynaklandı. Hoca gol atma problemimiz olduğunu düşünüyordu. Halbuki gol atma sorunumuz değil, doğru paslaşma sorunumuz ve defanstan oyun kuramama sorunumuz vardı.

Bu problemin %90 çözümü olabilecek Aytaç Kara, 90 dakika kulübede tutuldu. Musa veya İshak gibi Mustafa Akbaş'tan daha sol bek oyuncularımız varken, Ersun Yanal maalesef Mustafa'yla ilk yarıya başlamayı tercih etti. Hata yaptığını anladı ancak biraz geç oldu. Salih sağ bekte başladı, bu da bekten olan üretkenliğimizi çok düşürdü.

Hocanın Bosingwa'yı stoper oynatma tercihi ise bu maçta pek işe yaramadı. Geriden oyun kurma özelliğine sahip tek oyuncumuz Bosingwa adlı stoperimiz olduğundan, o da baskıyı yiyince bu görevi yerine getiremedi doğal olarak...

Oyuncu değişikliklerinde çok fazla tercihimiz olmadığı doğrudur. Ama pas trafiğine girilmesi gereken maçlarda Özer Hurmacı kesinlikle yedek beklemek zorundadır. Çünkü paslaşma yeteneğimize inanılmaz bir set çekme yeteneğine sahiptir kendisi.

Erkan kötü futbolu sonrası oyundan alınabilirdi. Oyunun kilidini açamayacağı aşikârdı ama Ersun Yanal "bakın, çok fazla güveniyorum ona aramızda bir sorun yok" demek için Erkan'ı oyunda tuttu.

Sonuç olarak baktığımızda, Ersun Yanal maç önesinde yapmaması gereken hamleleri yaparak, yapılması gereken değişiklikleri de yapmayarak zaten iyi futbol sergileyemeyen bu takıma daha da kötüsünü oynamaları için zemin hazırlamıştır. Kendisinin net şekilde bir yardımcıya ihtiyacı vardır.

Umarım hatalarından ders çıkarıp gelecek haftalarda ve önümüzdeki sene bu hataları tekrarlamaz...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Yenilgiye kılıf aramak gibi olmasın ama Tolga Özkalfa denen embesil haysiyet yoksununun verdiği ilk gol ve rakibe çıkarmadığı bir çok kart maçı içinden çıkılmaz hale getirdi.her hafta bir şekilde hakkımız gasbediliyor ve yönetim hâlâ bu konuda hiç bir şey yapmıyor.

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Size sevinmek yasak! Neden mi? Çünkü mersin'e 5 atınca hemen havalara girip ertesi gün şampiyonluk hesaplarını, antepe kaç atarız? 5 mi 10 mu? hesaplarını yapıp havaya girdiğinizdendir. Antepte gelir alır böyle havanı. Kusura bakmiycen...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)