Sayfa 5 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1933 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24. Hafta | Gaziantepspor 2-0 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

61ronin61
    Ziyaretçi

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcunun kendi şansını kendisi yaratması dusuncesindeyim. futbolcu eger ilk 11 de oynayacak azmi ve yeteneği gosteremiyorsa ona teknik direktörün yapabileceği bir şey yok. Suana kadar Aytaç ve Yusuf oynadıkları maçlar ile ilk 11 oyuncusu olabileceklerini gösterdiler ama Ibrahim ve özellikle İshak'in suan yeterli seviyede olmadığı çok belli. İshak a ayrı bir parantez açmak gerekirse, ilerde iyi bir futbolcu olabileceğine dair en ufak bir düşünce olusturmuyor bende. Bu kadar vurdumduymaz birinin değil futbolcu herhangi bir işte çalışmasının bile pek mümkün olduğunu düşünmüyorum. Balotelli nin sol bek ve Türk versiyonu gibi geliyor bana. Umarım beni yaniltir.
    yanıltmaz sonuna kadar katılıyorum ishak şutlanmalı ibrahimde amatör kaleci onada yol verilmeli neyse bekleyelim ersun hocayı tanıyorsam yaza büyük temizlik var ayrıca ersun hoca ishaka yeterince şans verdi sabretti senin dediğin gibi ruhsuz biri bu ishak zaten akbaşı sol defansa koyarak musa ve ishakın ipini çektiğini gösterdi ersun hoca

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcunun kendi şansını kendisi yaratması dusuncesindeyim. futbolcu eger ilk 11 de oynayacak azmi ve yeteneği gosteremiyorsa ona teknik direktörün yapabileceği bir şey yok. Suana kadar Aytaç ve Yusuf oynadıkları maçlar ile ilk 11 oyuncusu olabileceklerini gösterdiler ama Ibrahim ve özellikle İshak'in suan yeterli seviyede olmadığı çok belli. İshak a ayrı bir parantez açmak gerekirse, ilerde iyi bir futbolcu olabileceğine dair en ufak bir düşünce olusturmuyor bende. Bu kadar vurdumduymaz birinin değil futbolcu herhangi bir işte çalışmasının bile pek mümkün olduğunu düşünmüyorum. Balotelli nin sol bek ve Türk versiyonu gibi geliyor bana. Umarım beni yaniltir.
    Evet ishak icin dediklerine katilabilirim. Vurdum duymazligi var ancak yetenek acisindan yeterli bence. İbrahime gelince bende yeterli oldugu kanaaati oluştu. Yalniz ben oldum deyip geri gitmezse
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Avrupa Diğer

61ronin ne temizligi yine 30 Million euro mu harciyip sonra 1 tane Transfer tutturualim dimi bence yanlis

61ronin61
    Ziyaretçi

Alıntı uemit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    61ronin ne temizligi yine 30 Million euro mu harciyip sonra 1 tane Transfer tutturualim dimi bence yanlis
    artık ersun hoca var o hata vahid delisi yüzünden oldu bak ersun hocanın kurduğu kadrolara ya şampiyon oluyor yada en kötü ikinci şimdi ersun hocanın postalayacığı isimleri yazayım ishak-waris-constant-ibrahim-musa-zeki-malesef yatabare-belki belkelam -kaleci fatih-mustafa akbaşı göndermicek galiba neyse sonuç olarak bu gönderdiklerimizden en az 11 milyon euro girer kasaya sonra aldıracağı senin benim adını duymadığımız süper adamlara bak renkdaş seneye makina gibi takım olucak ersun hocanın bir numara olduğu konu transferdeki başarısıdır sonra kondüsyon ve taktik gelir

B61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erkan Zengin(1) Ekici(1) Cardozo(2)
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

antep bence kötü olan süper ligin en kötü 3-5 takımından biri puan durumundaki yeri kimsyi aldatmasın zira o yeri haketmeyen bir takım bizle oynadıkları maçta 2 defa 2 farklı öne geçmelerine rağmen bizi yenememişlerdi erken bir gol bulursak bir mersin tarifesi daha ortaya çıkar.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık ersun hoca var o hata vahid delisi yüzünden oldu bak ersun hocanın kurduğu kadrolara ya şampiyon oluyor yada en kötü ikinci şimdi ersun hocanın postalayacığı isimleri yazayım ishak-waris-constant-ibrahim-musa-zeki-malesef yatabare-belki belkelam -kaleci fatih-mustafa akbaşı göndermicek galiba neyse sonuç olarak bu gönderdiklerimizden en az 11 milyon euro girer kasaya sonra aldıracağı senin benim adını duymadığımız süper adamlara bak renkdaş seneye makina gibi takım olucak ersun hocanın bir numara olduğu konu transferdeki başarısıdır sonra kondüsyon ve taktik gelir

isallah ama unutma ki yusuf alanzinho olayi sampionluga mal oldu.. ve bizeyken transferleri o mu yapti bilmiyorum daha cok Scout (eski topcularimizin izlemeleriyle olmustu) tabi o saydigin oyuncular satilmasi iyi olur belki warris ve yatabare yedek olarak yeterli diye kalabilir para kalsin diye risikoyada cok girmiyileim diyorum yoksa ersun hocaya lafim yok ama ts de antr olan degisiyor

Mustafa Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bekliyoruz sizi

Nereden
    Elazığ

Standart STSL 24. Hafta | Gaziantepspor-TRABZONSPOR | 16.03.2015 - 20.00

Alıntı Mustafa Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bekliyoruz sizi

Belkalem adamın dibidir

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bekliyoruz sizi
    Belkalemi özledim gerçekten, umarım bu maç sahada olur
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Nereden
    İstanbul

Belkalem inşallah yine tam sakatlığı geçmeden oynatılmaz. Adamın geri dönüş süresini 2 ay uzattık resmen.

Küçük Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Belkalem iyi güzel stoper de cok ağır futbolcu arkadaslar bonservisinin alinmasina karsiyim ben.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Küçük Uğur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belkalem iyi güzel stoper de cok ağır futbolcu arkadaslar bonservisinin alinmasina karsiyim ben.
    Attigi goller yeter..mevcut stoperler cokmu hizli..bonservisi cok dusuk kesinlikle alinmali bir mac kazandirsa bonservisini cikariyor bu bile yeter..vahidin tek kiyagi belkide bu sene bu adam.

Küçük Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Attigi goller yeter..mevcut stoperler cokmu hizli..bonservisi cok dusuk kesinlikle alinmali bir mac kazandirsa bonservisini cikariyor bu bile yeter..vahidin tek kiyagi belkide bu sene bu adam.
    Stoperden gol katkisina bisey demiyorum fakat geriden oyun kuran bir stoper lazim bize 2.5 milyon euroyu ben gidip Belkaleme baglamam ki zaten bonservisi alinmaz . O paradan daha uyguna dediğim ozellikte bir stoper bulunur.
    Oyun kuran stoperi hem Aykut Hem Uğur hem Medjani tamamlar. Belkalemle hicbiri sağlam ikili olmaz ve oyun planimizi oturtamayiz.
    Konu Küçük Uğur tarafından (11.03.2015 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Belkalem bu lig için çok iyi bir stoper dir. Ağırlığı var evet ama gücü ve zekası ile bu eksikliğini kapatıyor.

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok büyük bir hakem hatası yada futbol mucizesi olmazsa rahat kazanırız. Biraz da şansımız olursa tarihi farka gider bence. Antep ideal kadrosuna rağmen, süper ligin en kötü top oynayan takımı.
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Nereden
    İstanbul

Ben medjaniyide begeniyorum acikcasi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben medjaniyide begeniyorum acikcasi
    ersun hocadan sonra medjani nin performansı iyileşti.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

frikikden gol atabilmek icin millet neler yapiyor
    https://vine.co/v/O9KzMurqqQ3

bize memonun bir dokunusu yetiyor
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Elazığ

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    frikikden gol atabilmek icin millet neler yapiyor
    https://vine.co/v/O9KzMurqqQ3

bize memonun bir dokunusu yetiyor

yalnız efsane gol olmuş

Nereden
    Adana

....bizim afrikalılar 20 sinden sonra yine milli takım için gidecekler....10 gün yoklar....yine kaos yine sıkıntılı günler bizi bekliyor....şu belkalemi oynatamadan lig bitecek arkadaş...adam zaten kiralık...watford a tekrar geri döndüğünde köpek gibi oynayacak orada...bizimkisi de şans işte...adamlar orda aslan buraya gelince kuzu oluyorlar...

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

arkadaşlar bu constanttan haber yok ne oldu akibeti bilen var mı

yüregimts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Belkalem , Yusuf un bu haftaki maça yetişme durumu yok galiba ?
    Konu yüregimts tarafından (12.03.2015 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı fyıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız efsane gol olmuş
    süphesiz
    yoksa ekici frikikinle kiyaslamazdim zaten
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Adana

ersun-constant krizi(yerel gazete haberidir) Trabzonspor'da içten içe bir Ersun Yanal tartışması yaşandığı ortada. Yönetim kanadı bu yaklaşımı medya önünde inkar etse de kazan ısınıyor... Kulüp için bazı gelişmelerin Ersun Yanal'ı rahatsız ettiği biliniyor. <o abp="186"></o>
    Kendi müdahale alanındaki ortama tam anlamıyla hakim olmayı isteyen bir yapıda çalışan Yanal'ın, zaten kulübeye hem yönetici hem de menajer istememesi bu prensibinin temel göstergesi.
    Sorunun asıl kaynağı; yönetimin, takımın içerisinde bir göz bulundurma gayreti. Geçmişte çalıştığı dönemde de bu yöndeki hamlelerden rahatsızlık duyan Yanal, asıl darbeyi Fenerbahçe'de yiyince, şimdi yoğurdu daha yoğun üflemeyi ihmal etmiyor.<o abp="196"></o>
    Son menajerlik krizinde kısasa kısas sergileyen tecrübeli teknik adamın, bundan böyle tavrı değişmeyecektir. Takıma hakimiyet anlamında doğabilecek sorunlardan rahatsızlık duyan Ersun Yanal, yine İstanbul macerasındaki sızma hareketlerine karşı da son derece duyarlı! Erkan'la Constant olaylarının soyunma odası koridorlarından şehrin gündemine taşınması Yanal'ın rahatsızlığının ana unsurlarını oluşturuyor...<o abp="201"></o>
    Yönetim cephesindeki soğukluğun kaynağı ise Yanal'ın görev tanımlaması içerisindeki devamlılığı, daha doğrusu devamsızlığı.Trabzonspor Teknik Direktörü'nün bütün dikkatini takıma vermediği görüşünde olan kesim, bireysel anlamda genel bir motivasyonsuzluktan yakınıyor.
    Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun pahalı futbolculara yönelik duyarlılığı, Hami Mandıralı ve Vahit Halilhodziç dönemlerinde olduğu gibi Yanal'a da mesafeli yaklaşması sonucunu doğuruyor. Mustafa ve Zeki bir kalemde silinip atılırken, maliyeti yüksek, popüler oyunculara aynı tavırla yaklaşılmaması hem takımda hem teknik heyette çifte standart algısı yaratıyor.
    Ersun Yanal, Constant olayında, kendisine karşı yapılan disiplinsizliğe yönelik duruş sergilerken, yönetim cephesinden aynı yaklaşımı göremeyince ister istemez geriliyor... Ertuğrul Sağlam dedikoduları, işin tuzu biberi oluyor.<o abp="216"></o>
    Karşılıklı soğuk savaşta, takımın özellikle ligde sonuç anlamında yakaladığı trend şimdilik Yanal'ın elini güçlendiriyor. Kupa ve Avrupa'ya veda etmenin yarası ne kadar ağırken, Mehmet Ekici'nin duran topları sırtında yürüse de Bordo Mavili ekip, ligin ikinci bölümünün en çok puan toplayan takımı konumunda.
    Anlayacağınız, skorlar şimdilik olumsuzlukların üstünü örtüyor... Küllenen alevler bir kıvılcımla yeniden harlanır mı bilinmez ama gerçek şu ki; Trabzonspor Gemisi dingin bir fırtınaya yelken açmış durumda.
    Merak edilen, geminin, sağ salim limana demirleyip demirleyemeyeceği! Bu yolda bütün gözler dümendekilerde!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)