Sayfa 12 Toplam 81 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2004 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 22. Hafta | Trabzonspor 3 - 2 K.D.Ç. Karabükspor | MAÇ SONUCU

Küçük Uður - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Standart TSL 22. Hafta | Trabzonspor - Kardemir Demirçelik Karabükspor | 02 Mart 2015 20:00

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sebebi þenol güneþ, yani kökünde yine trabzon. endiþelenecek biþey yok yani.
    Sebebi Tolga diye kargalarin olasi sampiyonluguna da gobek atalim o zaman ! Bursa iyi oynuyor hakkini birakin taraftari versin. Senol Gunes bu takimda parasini alip hocalik yapmis birisidir. Bundan fazlasi deðildir. Efsane Dozer Cemil ile tarihe gömüldü. Bunu bilin sadece. TRABZONSPOR kulübünden renginden deðerinden ne bir insan ne de bir kurum büyük deðildir. Daha kötü seylerde yazardim da kalsin. Kalin saglicakla.

ersn.alparslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

þu ligde herkesin bi amacý hedefi var gs akhisar bursa ne kadar kötü oynasalarda karakterli ve hýrslý oynuyorlar. bizim ise tek mutluluðumuz sezon baþýnda deðerlerinin 3 katýný vererek yaptýðýmýz mükemmel yýldýz transferlerimiz.

Cezalý Üye
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Baþlarým bursasina yahu. Kýrmýzý da penaltida yüzde yüz dogruydu, mersin öndeyken çok kaçýrdý, bursanin alakasý yoktu penaltýyla.. Hem bu hal ne dir adamlar cl ye biz gitmeliyiz diye þikayet ettiler takýmýmýzý , burasi trabzonspor taraftar forumu beyler... Delikanlý iseler heykel fomarada gezsinler diyen kancik spikerleri unutmuþsunuz bursa taraftari olmuþsunuz.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Küçük Uður Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sebebi Tolga diye kargalarin olasi sampiyonluguna da gobek atalim o zaman ! Bursa iyi oynuyor hakkini birakin taraftari versin. Senol Gunes bu takimda parasini alip hocalik yapmis birisidir. Bundan fazlasi deðildir. Efsane Dozer Cemil ile tarihe gömüldü. Bunu bilin sadece. TRABZONSPOR kulübünden renginden deðerinden ne bir insan ne de bir kurum büyük deðildir. Daha kötü seylerde yazardim da kalsin. Kalin saglicakla.
    siz bilir kiþi misiniz? benim gibi birçok taraftar için önemli bir adam þenol güneþ.tartýþmaya gerek bile duymuyorum.napoli maçýnda taraftarýn kimlerin resmini tribünde açtýðýný görürseniz daha iyi anlarsýnýz durumu. bu öyle üç kiþi bir araya gelip þu efsane, bu deðil diye karar verilecek bir durum deðil.insanlar seviyor, sözüne deðer veriyorsa bitmiþtir olay. tolga' yla karþýlaþtýrýlmaz yani.

herþeyden öte orda takdir edilen 10 kiþiyle verilen karakterli mücadele.bizim oyuncularýmýzýn son dönemlerde göstermediði özellik. o yüzden görünce imreniyor helal olsun diyoruz. çok zararlý birþey deðil.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Þimdi biz 10 kiþi kalsak Karabük'ü yeneriz diyebilen kaç kiþi var?..
    Ya da þöle sorýyým;
    Þenol bizde olsaydý ve biz 10 kiþi kalsaydýk Mersin'i yenebilir miydik?
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bu macý alacagýmýzý dusunuyorum.Patlama macýmýz bu mac
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya da þöle sorýyým;
    3-0 yenilirdik...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

Demba ba penaltidan kac gol atti bilen varmi?
    Adam gollerin yarisindan fazlasini penaltidan atti galibq

Adem Köse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    siz bilir kiþi misiniz? benim gibi birçok taraftar için önemli bir adam þenol güneþ.tartýþmaya gerek bile duymuyorum.napoli maçýnda taraftarýn kimlerin resmini tribünde açtýðýný görürseniz daha iyi anlarsýnýz durumu. bu öyle üç kiþi bir araya gelip þu efsane, bu deðil diye karar verilecek bir durum deðil.insanlar seviyor, sözüne deðer veriyorsa bitmiþtir olay. tolga' yla karþýlaþtýrýlmaz yani.

herþeyden öte orda takdir edilen 10 kiþiyle verilen karakterli mücadele.bizim oyuncularýmýzýn son dönemlerde göstermediði özellik. o yüzden görünce imreniyor helal olsun diyoruz. çok zararlý birþey deðil.
    Ben bu olaya þöyle bakýyorum. Þimdi biz anadolu kulüplerine benzemeyiz. Bizim takýmýmýz lige þampiyonluk mücadelesi vermek için baþlar. Mental olarak futbolcularýnda böyle hazýrlandýðýný düþünüyorum (Vahid Hocanýn söylemlerini de hatýrlarsýnýz). Þampiyonluk mücadelesi vermekten erken koparsan futbolcularý motive edemezsin ya da istikrarlý birþekilde hýrs göstermelerini bekleyemezsin. Neyin mücadelesini verecekler ki, Bjk maçýndan sonra herþey bitti futbolcular için ( Sadece taraftar için oynarlar o da deplasmanda sökmez. Gerçi evimizde de sökmüyor ama neyse)

Bu sebeple 2008-2009, 2009-2010, 2010-2011 sezonlarýnýn iyi incelenmesi gerek, 2008-2009 yýlýnda ki ayný mücadele ve hýrs bir sonraki sezonun ilk yarýsýnda yok olmuþtu.

Baþka bir örnek vereyim, 2009-2010 sezonun sonunda fenerbahçe ile evinde oynadýðýmýz 1-1 biten en son maçta 3 hafta önce oynadýðý gibi bizi ezmiþti. Ama ayný yýl Türkiye Kupasý maçýnda o tablonun hiç alakasý yoktu. Bilen bilir.

Bu konuda Ersun Hoca'ya da kýzabiliriz belki ama hedefsiz kalmýþ bir takýmýn oyuncularýný motive edip hýrslandýrmak hiç kolay birþey deðil.
    TRABZONSPORUM ÝÇÝN ÇEKÝLEN HERTÜRLÜ ÇÝLE KUTSALDIR

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý Adem Köse Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bu olaya þöyle bakýyorum. Þimdi biz anadolu kulüplerine benzemeyiz. Bizim takýmýmýz lige þampiyonluk mücadelesi vermek için baþlar. Mental olarak futbolcularýnda böyle hazýrlandýðýný düþünüyorum (Vahid Hocanýn söylemlerini de hatýrlarsýnýz). Þampiyonluk mücadelesi vermekten erken koparsan futbolcularý motive edemezsin ya da istikrarlý birþekilde hýrs göstermelerini bekleyemezsin. Neyin mücadelesini verecekler ki, Bjk maçýndan sonra herþey bitti futbolcular için ( Sadece taraftar için oynarlar o da deplasmanda sökmez. Gerçi evimizde de sökmüyor ama neyse)

Bu sebeple 2008-2009, 2009-2010, 2010-2011 sezonlarýnýn iyi incelenmesi gerek, 2008-2009 yýlýnda ki ayný mücadele ve hýrs bir sonraki sezonun ilk yarýsýnda yok olmuþtu.

Baþka bir örnek vereyim, 2009-2010 sezonun sonunda fenerbahçe ile evinde oynadýðýmýz 1-1 biten en son maçta 3 hafta önce oynadýðý gibi bizi ezmiþti. Ama ayný yýl Türkiye Kupasý maçýnda o tablonun hiç alakasý yoktu. Bilen bilir.

Bu konuda Ersun Hoca'ya da kýzabiliriz belki ama hedefsiz kalmýþ bir takýmýn oyuncularýný motive edip hýrslandýrmak hiç kolay birþey deðil.
    Katýlmýyorum aldýklarý paralar kalitelerine göre çok yüksek parayi alýrken profesyonellerse saha da da profesyonel olacaklar. Hakemi yenmek takýmýn hýrsý kalmamýþ gibi söylemlerden vazgecmeliyiz

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Deplasmanda maç kazanamamaya devam edersek 4. bile olamayýz.. Baþakþehir içerde dýþarda kazanýyor..
    I am not in danger , I am the danger..

melih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya da þöle sorýyým;
    Þenol hoca olsaydý þu takýma Ersun dan fazla birþey katamazdi çünkü takým yeni
    ANLAÞILMAZ BÝR SEVGÝ BU!!! ÖLÜMÜNE SEVÝYORUZ TRABZONU!!!

Terzioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Bursa ligi önümüzde bitirir büyük ihtimalle. Avrupa'ya gitmiyorlar kesin degil mi?
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

carolo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

lastik tampatlar bu sefer
    Ibrahim Haciosmanoglu "Allah benim ömrümden alsýn Baþbakana versin"

Adem Köse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Alýntý Tayfun Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlmýyorum aldýklarý paralar kalitelerine göre çok yüksek parayi alýrken profesyonellerse saha da da profesyonel olacaklar. Hakemi yenmek takýmýn hýrsý kalmamýþ gibi söylemlerden vazgecmeliyiz
    Hýrs ve mücadeleyi para ile eþleþtirmek doðru deðil, onlara kazandýklarý paralar normal geliyor.
    TRABZONSPORUM ÝÇÝN ÇEKÝLEN HERTÜRLÜ ÇÝLE KUTSALDIR

ffýrtýna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yarýn olasý bir puan kaybýnda ligi 6. sýrada bitiririz gibi daha gs ve bjk maçlarý da var ..
    Eriþir menzil-i maksuduna aheste giden..

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

Kargalar daha cok puan kaybedrr ins

aðasarlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    39

Ne zaman þans ayaðýmýza gelse ,maalesef o hafta klasik bir puan kaybý yaþarýz.Ýnþallah bu kez farklý olur da kayýpsýz bir maç olur bizim için.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Lig bitene kadar maðlubiyet alacaðýmýzý sanmýyorum.Rahatlýkla ligi 4.bitireceðiz.

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ilk 3'ü zorlarýz

Nereden
    Elazýð

Standart TSL 22. Hafta | Trabzonspor - Kardemir Demirçelik Karabükspor | 02 Mart 2015 20:00

Cardozo hattrick çakýp krallýða yükselsin yine.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

yarýn ki maçta kavga dövüþ kafa kol almalýyýz maçý...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

tanjugunduz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Soyle bir ligde her takim bil puan kaybederken bu sene su kadar transferle nasil sampiyonluga oynayamiyoruz kafayi yiyecegim
    bu sene SAMPÝYONUZ.

tanjugunduz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Biziim takimda oyuncular iyi olsa t.d iyi olmaz t.d iyi olsa oyuncu olmaz. Her ikisi olsa iyi yonetilmez neden bu 3 u biraraya gelemez ki
    bu sene SAMPÝYONUZ.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Yarýn sezonun en iyi futbolunu oynayacaðýmýz bir maç bekliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)