Sayfa 75 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 65 73 74 75 76 SonuncuSonuncu
Toplam 1900 adet sonuctan sayfa basi 1,851 ile 1,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasýmpaþa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Allah rahmet eylesin mekaný cennet olsun.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çoluk çocuk ergenlerin lafýnamý bakalým?
    Ya fatih Trabzonspor un kendi facebook sayfasýna bak kardeþim ne ergeni 35- 50 yasýnda adamlar her meslek kurubundan....500 yorum oluyor bazen olumlu 3 tane çýkmaz...
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Allah rahmet eylesinnn.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Celil kardeþimize Allah tan rahmet dilerim. Hepimizin baþý saðolsun.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya fatih Trabzonspor un kendi facebook sayfasýna bak kardeþim ne ergeni 35- 50 yasýnda adamlar her meslek kurubundan....500 yorum oluyor bazen olumlu 3 tane çýkmaz...
    O çeþit insanlarýn 1 galibiyete havaya girdiklerininde farkýndasýn dimi?yahu o face sayfalarýnda öyle akýllara zarar insanlar varki Ersun hocaya feci þekilde küfür ediyorlar.bumudur Trabzonspor taraftarlýðý?Napoli maçý öncesi Trabzon sokaklarýnda tüm gün gezdim,herkes takýmýn zamana ihtiyacý olduðunu söylüyor.
    Konu Fatih Öztürk tarafýndan (23.02.2015 Saat 16:15 ) deðiþtirilmiþtir.

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý Necmettin ALTUNTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aldýðýmýz sonuçlardan çok burada birbirine kýran arkadaþlara üzülüyorum.Bu hale gelmemeliydik.

býzým sorunumuz zaten bu ... 1983 den berý bu hadýseyý asamadýk bir turlu.. anlayýs sýfýr olunca ' biz herseyun en iyisini piluruk' olunca sorunu cezwmýyoruz ýste.. herkezýn trabzonsporun ayaklanmasý ýcýn býreysel býr fýkrý var fakat dýnlemek ýgýbý bir algýsý hýýýc yok.. hadý dýnlemýyorsun kabulde etmýyorsun turkýyenýn 1982 den beri maclarda ayný sekýlde bagýrýdýgýný dusunursek yanlýs tespýt yapmýs olmayýz.. bu taraftar býrlesmedýkce bu takým SAMPIYON OLAMAAAAAZZZ adamlar gozumuzun onunde takýmý dogruyor kýmseden ses cýkamýyor ses cýkmadýkca herkezýn agzýnda ayný terane yonetým yada teknýkdýrektýr ýstýfa su taraftar býr býrlesse avrupayý býle ayaga kaldýracaz aama malak gýbý uyumayý sevýyoruz sevmeyede devm edýyoruz suhatalarýn ceyregý fenere yapýlsaydý federeasyon býnasýný yakarlardý ama býzde anca bos bos konusalým ýcrAAAT SIFIR...

yýllardýr su forumdayým býr baslýkda uretýcý destekleyýcý býrlestýrýcý unsurlar barýndýrsýn ama nerdeeee hýc býr mav yorumunda teknýk býr analýz goremýyorum sanký burada tartýsanlar býrbýrýlerýne dusman boyle sacma sapan býr forum yada taraftar mantýgý olamaaaaz..

fýkýrlerý ne olursa olsun buradaký herkezýn tek sevgýsýnýn tarabzonspor oldugu býlýnce olmayan býr suru ýnsan var .. yapmayýn beyler bayanlar býrbýrýnýzý kýrmayýn uzmeyýn tadýnda býrakýn býseylerii

BÝZLER DEPLASMANA GIDERKEN HIC TANIMADIGIMIZ RENKDASIMIZIN UCRETINI ODEMEKDEN GERI KALMAYAN TARAFTARLARKEN NE ARA BU REZIL DURUMA DUSTUK ???

hadi tezahurat edelým 1982 den beri ayný bordooo meviii sampýyon trabzon pehhh
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Adem Erdoðan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhabalar,

Forumumuz üyelerinden Celil Köse vefat etmiþ.

http://bordomavi.net/forum/member.php?u=29900

Twitter ve forumdan tanýyordum kendisini. Allah rahmet eylesin.
    Allah rahmet eylesin
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

61ronin61
    Ziyaretçi

sabredemessek bu baþkaný hocayýda yersek bir otuz yýl daha bekleriz ve bu forumdaki çoðu kiþide belki o þampiyonluðu göremez ee bu baþkan gitsin heee kim gelsin bu hocaa gitsin heee kim gelsin futbolcularda gitsin farkýnda deðilmisiniz 30 yýldýr hep baþa sarýyoruz hala býkmadýnýzmý bi faydasý olmadýðýný görmedinizmi baþkan çok para harcýyomuþ sanane sen mi cebinden veriyorsun sen git takýmýný desdekle takým ürünü al hoca yeni gelmiþ kendi kadrosu deðil zaman ihtiyacý var hoca gitsin ne meraklýsýnýz göndermeye ne farkedicekki 3-5 malubiyetle yeni baþkanýda gönderirsiniz yeni hocayýda sonunda baþkan hoca kalmýyacak basit bir anadolu kulübü olucaz çýkýcaz bu gidiþle ramazanda oruç tutuyorsun sevdiðin için Allah rýzasý için Allah için sabrediyorsunuz 30 gün peki trabzonsporu sevmiyormusunuz sabredin arkadaþlar onu bunu göndererek takýma kötülük yapýyoruz

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Madem haftanýn 3 günü Trabzon'da deðildi, yerel basýnýn bundan haberi olmaz mýydý?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet onmilyonlarca lira harcayýp 26 tane oyuncu alýp Baþakþehir , Mersin Ýdman Yurdu ile 5.lik 6.lýk mücadelesi veriyoruz.....

Türkiye Kupasý mý Real Madrid Sivasa elendiydik o da normal sonuç....

Baþarýlýyýz yahu Beþiktaþ , Gs bizim yanýmýzda ne yapmýþ ki.....

basarisiz evet böyle bakarsan Dortmund Leverkusen totenham Arsenal Liverpool da kendinden üsteki takimlardan daha cok harcadi ve bazi sezonlar 4. lig takimlara eleniyorlar...

biz bu Kadar sakat vermeseydik futbolcular Vahid hocayi anlasalardi bu durum olmazdi hatta ersun hocadans onra da sakatlik Afrika kupasi vesayre.. yani normal bir sezon olsaydi sampionluk yarista oluruz biz bu kadroyla.. her yil böyle gecmez

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý uemit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    basarisiz evet böyle bakarsan Dortmund Leverkusen totenham Arsenal Liverpool da kendinden üsteki takimlardan daha cok harcadi ve bazi sezonlar 4. lig takimlara eleniyorlar...

biz bu Kadar sakat vermeseydik futbolcular Vahid hocayi anlasalardi bu durum olmazdi hatta ersun hocadans onra da sakatlik Afrika kupasi vesayre.. yani normal bir sezon olsaydi sampionluk yarista oluruz biz bu kadroyla.. her yil böyle gecmez
    Yahu Dortmund'un ölüsü Þampiyonlar Liginde 2. turda mücadele ediyor.....

Bir yerde baþarýlý olamaz ise diðerinde mutlaka oluyor....

Ayrýca yukarýda saydýðým takýmlarýn hepsi takýr takýr top oynuyor.....

Biz ne baþarýlýyýz, ne top oynuyoruz....

Bizimle nasýl karþýlaþtýrabiliyorsunuz anlamýyorum doðrusu....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

61ronin61
    Ziyaretçi

ee peki faik kim baþkan olsun kim hoca olsun hangi futbolcular gitsin de þampiyon olalým bunuda biliyorsundur heralde

Nereden
    Avrupa Diðer

karsilistiran sensin sivasi reale.. evet yillardir kötü sonuclar aliyoruz neden bilmiyorum ancak biz trabzonspor olarak basari bir sezondan sonra cöküs yasiyoruz su an takimda yetenigyle türkiye liginin 4 takimda olabilecek 19 futbolcu minumum var kacirdigimiz yil bile bu sayi 13-14 düü..

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Dýþ sahada 1 galibiyetimiz var þaka gibi. 2 sezondur falan böyle dýþarýda maç alamýyoruz.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

http://www.fotomac.com.tr/Yazarlar/c.../surpriz-degil

...

Cardozo'nun yerine Henrique'yi mumla arayanlar ..müjde! Pancar turþusu kývamýndaki beyin ile Trabzonspor muhabiri yada yazarý tonla adam olduðunu böylece bilmem kaçýncý kez görmüþ oluyoruz.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben ersun yanalý sonuna kadar destekliyorum; çünkü bu adamýn g.birliðine oynattýðý futbolu biliyorum,bu adamýn denizliye oynattýðý topu biliyorum,bu adamýn 2009 senesinde sýfýrdan kurduðu kadroyla bize oynattýðý futbolu biliyorum niye bize oynatamýyor ;cünkü takým takým degil .11 olmazdan bir takým yaratamazsýn olmuyorda zaten. vahid bunagý ve iho çýlgýnýn kurduðu fiyasko var ortada bu takým 20 hafta oldu ne oynuyor anlayabilen var mý? Bu takým set oyunu oynayýp geriye cekilip iki hýzlý kanat adamýyla bindirme yapabiliyor mu ?Hayir.Bu takým pres yapýp rakip takýmý sahasýndan çýkarmayarak kaptýgý topla gol atabiliyor mu? Hayýr .Bu takým 10 numara mevkigindeki adamýn araya ince oynadýðý toplarla gol mü atýyor? Hayýr. Bu takým bursaspor gibi cok seri ,hýzlý ve isabetli pas yapýp rakibi þakýna çevirip ikili oyunlarla gol mu atýyor hayýr .Fatih bu takým ne oynuyorda seneye bu takým zirveye oynayack bana kimse lig 4. lüðünü basarý olarak gösteremez istanbul takýmý 2. olunca baskan ile hocayý gonderiyor biz 100 milyon tl lik harcama yapýyoruz ve ligde 4. olma ihtimalimiz bile yüzde 40 icimizde de bazý cok afdersin seni tenzi ediyorum su sýðýrlarý var 6. oluruz nasýl olsa ibb ve bursa avrupaya gidemeyecek biz gideriz diyor utanýyorum .Kadresim gs li oda forumu bazen okur diyorki abi Trabzonspor bu kadar mý düstü yemin ederim uatanýyorum artýk illallah geldi.Böyle olmaz olmamalý ..bunun hesabý sorulmalý ve zarar verene verdigi zarar mahkeme yoluyla sorulmalý...
    aslýnda net sorunumuz bu.
    Ersun Yanal O genclerve bize oynatmaya calistigi futbolu oynatmaya calýsor ama gel gelelim oyuncularla oynanmýyor

Bastan baslarsak
    Halihodzic zaten cezayirler dunya kupasýna katýlýnca kývýrmaya basladý.
    Sonra Ýho kafasýna gore alýp sattý.
    Sonra halil in nazýna 11 oyuncu alýndý. lige 6 haftada5 puan ile basladýk
    ersun geldi. Once oynamak istedi bjk ve es-es macýnda bunun olmayacagini anladý.

Hani diyoruz ya Fb ye neden ezildik. Cýkamadýk. cýkmaya calýssak tarihi fark yerdik
    Ersun Hoca bunu anladý ve takýmý 10 dakikdan sonra canakkale gecilmezi oynattý

Ersun Yanal sert ve dayanýklý futbolcuyu sever. cunku sertlik ve saldýrganlýk futbol anlayýsýdýr. Su an bastacýmýz mehmet bile buna musait degil.

Ben ersun yanalla 2 -3 sene devam edersek ki malesef yine para harcayacagiz iyi bir kadro kurabiliriz.
    13 Vitor Hugo

Emrah Akcagöz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

O bahsedilen takýmlarýn maçlarý bize nazaran daha adil yönetiliyor Faik abi. Sizin anlamadýðýnýz, anlamak istemediðiniz konu bu. Anlatmaya çalýþsak da boþa.
    "Arsýz güçlü olunca, haklý suçlu olurmuþ ..!"

61ronin61
    Ziyaretçi

Alýntý cyberentalpi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aslýnda net sorunumuz bu.
    Ersun Yanal O genclerve bize oynatmaya calistigi futbolu oynatmaya calýsor ama gel gelelim oyuncularla oynanmýyor

Bastan baslarsak
    Halihodzic zaten cezayirler dunya kupasýna katýlýnca kývýrmaya basladý.
    Sonra Ýho kafasýna gore alýp sattý.
    Sonra halil in nazýna 11 oyuncu alýndý. lige 6 haftada5 puan ile basladýk
    ersun geldi. Once oynamak istedi bjk ve es-es macýnda bunun olmayacagini anladý.

Hani diyoruz ya Fb ye neden ezildik. Cýkamadýk. cýkmaya calýssak tarihi fark yerdik
    Ersun Hoca bunu anladý ve takýmý 10 dakikdan sonra canakkale gecilmezi oynattý

Ersun Yanal sert ve dayanýklý futbolcuyu sever. cunku sertlik ve saldýrganlýk futbol anlayýsýdýr. Su an bastacýmýz mehmet bile buna musait degil.

Ben ersun yanalla 2 -3 sene devam edersek ki malesef yine para harcayacagiz iyi bir kadro kurabiliriz.
    çok güzel açýklamýþsýn renkdaþ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Emrah Akcagöz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O bahsedilen takýmlarýn maçlarý bize nazaran daha adil yönetiliyor Faik abi. Sizin anlamadýðýnýz, anlamak istemediðiniz konu bu. Anlatmaya çalýþsak da boþa.
    Abi býrakýn bunlarý Allah aþkýna top mu oynuyoruz biz.....

20 maçta 1 maçlýk top oynamadýk ki biz.....

Hakemlerde doðruyor bizi doðrudur ama suçu onlara atýp gerçekleri de görmemezlik etmeyelim....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

61ronin61
    Ziyaretçi

Abi býrakýn bunlarý Allah aþkýna top mu oynuyoruz biz.....

20 maçta 1 maçlýk top oynamadýk ki biz.....

Hakemlerde doðruyor bizi doðrudur ama suçu onlara atýp gerçekleri de görmemezlik etmeyelim....
    takým kývama gelmeye baþlýyor iyi pas yaptýk kasýmpaþa maçýnda uyum olayý atlatýlmaya baþlýyor þansýz bir golle berabere kaldýk zaten bu sene gitti takýmýn birbirine uyum olayýný ilerletmesi daha önemli

61ronin61
    Ziyaretçi

yaaa ne demiþtim bizm sakatlanan futbolcular neden bu kadar geç dönüyor en ufak sakatlýkta bir ay sonra dönüyorlar bizim bu doktorlardamý sorun var araþtýrýlmasý lazým demiþtim önceki konularda bugün doktorun görevine son verilmiþ

Nereden
    Avrupa Diðer

kötü oynuyoruz bi kac mac haric hep kötüydük ancak genelde ezilmedik rakipten bir sekil daha üstündük berabere kaldimiz 10 macin 8 inde kazanmaya yakindik.... artik bir sekil ilk 11 bulmamiz lazim onda süreklilik elde etmemiz lazim böylece de Transfer sayisisi azalir... bukadar sansizlik olmasa ve bu sansizlik yetiyor bazen bi sezonun berrbat gecmesi takip etsen öbür ligleri antr dünyada fergusonda olsan morinho da olsan takimda 4-5 oyuncu as oyuncu eksikse sezon un berbat gecmemsi süpriz olur bunun yanindada bizim yönetim takim gibi profesionell olmunca dahada belirgin oluyor... bu kadro bu takim lige 14. haftada havlu atcak bi kadro degl kesinikle degil!!

ysngmz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Her hafta ayni hatalarla gol yiyoruz.hücuma çýkarken daðýnýk dizilisimiz var sahayý rantable kullanamýyoruz ersun hocada seyrediyor önlem almak yerine

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Ýshak dogan ve aytac karada ýsrar edilmesi taraftariyim...
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý Erdal DÝLEK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýshak dogan ve aytac karada ýsrar edilmesi taraftariyim...
    Ersun u tanýyorsam Ýshak ý bilmem ama Aytac ta israr eder. Adam malesef israr edemedi. ya sakat ya cezalý. her hafta sorun. birde Ersun un yetkileri 1461 ve genc takýmýda yonetecek sekilde genisletilmeli

aslýnda seneye iþimiz az daha kolay ama bu bile sampiynluk getirmeyebilir.
    seneye yabancýlardan yaramayanlarý itelersek ucuza bol yabancý alabiliriz. sonrasýnda genc takýmlardan her yýl en az bir takviye.

yahu sadri sener býraktýgýnda 1461 super lige cikiyordu.
    Gerci 1461 de mantýk hatasý vardý. MRA bildigin Ts den farklý bir takým calistiriyordu. o takýmýn gorevi bassarý degil Ts ye oyuncu yetistirmekti.

4 18 altý yas grubunun 2 sinde sampiyonduk.birinde 4.cu birince 3. idik. nasýl oluyor da kimse gelemiyor anlamýs degilim. Eger kaçýrdý isek kotu. kacýrmadý ise Milli takýmlarda yakýn gelecekte ýsýl hic yok
    13 Vitor Hugo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)