Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankaragücülü Futbolcular!..

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Post Ankaragücülü Futbolcular!..

Son yýllarda Ankaragücü'nden aldýðýmýz futbolcular;Augustine,Adem Koçak ve Umut Bulut.

Bugün son olan olaydan sonra bu baþlýðý açmak istedim.Ankaragücü'nden aldýðýmýz bu isimler benim gözlemlediðim kadarýyla diðer futbolculara da örnek teþkil edecek kadar profesyonel ve terbiyeli isimler.

Örneðin bir Augustine performansýyla bizi memnun etmese de hiç bir terbiyesizliðini görmedim.

Ya da Adem Koçak bize imzayý atarken yaptýðý bir konuþma var bu kadar iyi niyetli olunamaz.

Ve son olarak Umut Bulut.Efendi kiþiliði ve hareketleriyle takýmdaki bazý abilere abilik yapacak bir düzeyde.Ýnþallah bu efendiliðini devam ettirir.

Birlik ve beraberliðe her þeyden daha çok muhtaç olduðumuz þu günlerde ben Ankaragücü camiasýný böyle düzeyli futbolcular yetiþtirdiði için buradan tebrik etmek istiyorum ancak V.Manisa maçýnda Ziya Doðan ne hikmettir ki Umut Bulut'a ne yaptý inanamadým?

Yýllar önce Ankaragücü'nün Hami'ye yaptýðýný intikamýný falan mý almak istedi bilemiyorum.Ama adamý son saniye oyuna sokmak;Daha 4-5 adým depar attýðý gibi düdüðün çalmasý.Umut gibi ligde her sene aþaðý yukarý 14 gol atan bir oyuncuya yapýlacak muamele deðildir.Ziya Doðan'ý daha dikkatli olmaya davet ediyorum.Hee Umut bu olaydan sonra cýngar çýkarýr mý sanmýyorum ama biraz onlarý da anlamak gerek...
    Konu #10 Fietra tarafýndan (25.10.2006 Saat 02:16 ) deðiþtirilmiþtir.
    keyif adamý ..

ts_fan
    Ziyaretçi

Çok doðru bir tespit yapmýþsýn Osman.Belki Ankaragücü'nden yaptýðýmýz transferler takýma çok fazla yapmadýlar ama en azýndan terbiyesizlik, takýmda huzursuzluk, ileri geri konuþma tarzý birþeylerini görmedik.

D.N:Bence Umut kardeþim terbiyesini bozsun ve gidip Ziya Doðan'a bir kafa atsýn, zira hakkýdýr
    Konu ts_fan tarafýndan (25.10.2006 Saat 01:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Hakkari

Tespit doðru aslýnda... Güzel bir noktaya deðindin... Birazda klubü araþtýrmak gerekiyor..

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

osman yaþun ufak aklun büyük. maç baþlýýna yazdým bende. musayý hüseyini hasaný eleþt,irene kadar biraz da böle þeyleri görmek lazým.

recep abi ziya doðanýn kafasýný kýrsa hakkýdýr umutun. bana yapsa oturur aðlardým.. ayýp harbiden..
    Hadi eyvallah..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Futbolcular için yapýlan tespit doðru olmakla birlikte maalesef ayný þeyler A.gücü camiasý pek geçerli görünmüyor en azýndan kamuoyunda býraktýklarý intiba pekte iyi deðil.(Bir çoðunuz ne demek istediðimi anlamýþtýr herhalde.)

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Alýntý Egemen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    osman yaþun ufak aklun büyük.

Osman 50 yaþýna da gelsen millet sana hala ufak diyecek bea
    Olaylara kimsenin bakmadýðý boyutlardan bakýyorsun tebrikler
    #7 King of Kings

Tevfik Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tespitin çok doðru Umut'a bravo çelik gibi sinirleri varmýþ ama o bu efendiliðiyle Trabzonspor taraftarlarýnýn kalbinde taht kuracaðýna inanýyorum.

@FLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

dakka 93 deki deðiþiklik nedir ya maç 1-1 ken kafayý yiyorum ya bilerek mi yapýyorlar abi deliricem yaa
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padiþahlar arasýnda en uzun süre ve en çok topraga sahip olandýr
    çünkü o da bizim gibi BÝZE HER YER TRABZON demiþtir .

@FLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

saati yok mu bu teknik adamýn skordan haberi yok mu adam 10 saniye de forvete koþamazki gol atsýn ya bu nasýl bir zihniyet kardeþim ya
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padiþahlar arasýnda en uzun süre ve en çok topraga sahip olandýr
    çünkü o da bizim gibi BÝZE HER YER TRABZON demiþtir .

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet orda ziya hoca hata yaptý umut iyi hiç deðilse tomas gibi agustine gibi deðil bizde goller attý aslýnda ersenle iyi bir ikili olurlar en azýndan avniakerde çift forvetle çýkmalýyýz

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý ts_fan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok doðru bir tespit yapmýþsýn Osman.Belki Ankaragücü'nden yaptýðýmýz transferler takýma çok fazla yapmadýlar ama en azýndan terbiyesizlik, takýmda huzursuzluk, ileri geri konuþma tarzý birþeylerini görmedik.

D.N:Bence Umut kardeþim terbiyesini bozsun ve gidip Ziya Doðan'a bir kafa atsýn, zira hakkýdýr

Yok abe eger terbiyesini hala devam sürdürmek istiyorsa öle birsey yapmasin hocasina zaten egerki öle birsey yaparsa ozaman terbiyessiz kisi oldugu ortada olur, ziya bu anlamsiz degisikliligi yapar ama tepki göstermek ona yakismaz.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

irfanköse276 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

gerçkten umutun dünkü hareketleri çok hoþtu. gerçekten maça girecek ve oynanacak zaman varmýþ gibi koþarak girdi maça. Ben olsam en azýndan tepkim bilinsin diye yürüyerek girerdim maça
    Somali'de insanlar ekmek bulamayýp açlýktan ölürken, Bilbao taraftarlarýnýn bana ekmek atmasýný hayretle karþýladým.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Thumbs down

iyi gidip btün adamlarý gürcistandan alalým.

sacma bir tespit, ne alakasý var þimdi. . .

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

eskiden þenoluyla turgayýyla kemaliyle ünalýyla hamisiyle yýllar yýlý efendiliðin sembolü olan Trabzon þimdi bir kaç futbolcusunun efendi olmasýyla övünecek ve sevinecek hale geldiyse vay halimize. sevgili fietra demek ki sende býkmýþsýn bu son senelerde efendi olmayan futbolcularýmýzdan ki böyle birþeyi dile getirme ihtiyacý duymuþsun. ama inan ki eskiden belki en sorunlu futbolcumuz bir tek tuncay olmuþtur ki onun da zararý kendineydi. ben baþka da hatýrlamam. yani Trabzon oyuncusu dedin mi herkes bir dururdu.seven sevmeyen herkes takdir ederdi oyuncularýmýzý.hele bir kemal bir þenol bunlar inanýrmýsýnýz pýrlantaydý. ama þimdi fatih akyel celaleddin gibi adamlara Trabon formasý giydirdiðimizi görünce sen de haklý oluyorsun böyle bir tespit yapmakta.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Augustine,Umut Bulut tamam ama adem koçak için bence yanlýþ.kendýsýnýn gýttýkten sonraký roportajýný dýnledým orda hýcte efendý degýldý.

býrde bunu ankaragucune baglamalýmý býlmýyorum bence jarakter meselesý.

her takýmdan cýkýyo bolesý.bazý takýmlarda oran fazla olabýlýr.

yada sole soyleyeyý bazý takýmlarda karaktersýzler barýnamaz,bazý takýmlarda karaktersýzlere yuva olur.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ts_fan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

kafa atmasý ne kadar doðru bilmem ama abi atacaksa zidane gibi göðse deðil alnýnýn tam ortasýna atsýn

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Osman, Ankaragücü'nden gelen oyuncularla ilgili tespitlerine katýlýyorum. Gerçekten de hepsi efendi ve takýmda huzursuzluk çýkarmayan oyunculardý.

Manisa maçýnda Umut Bulut'a yapýlana gelince. Bence olayýn doðrudan Umut ile bir ilgisi yok. Umut'a karþý bir hareket olduðunu sanmýyorum, yani Umut'un yerinde baþkasý da olabilirdi. Sorun Ziya hocanýn bir türlü yenemediði korkusunda. Manisa maçýnýn 80. dakikasýnda Umut ve Szymek'i sahaya sürme cesaretini gösterse maçý büyük ihtimalle almýþtýk. Ama Ziya hoca sürekli, "Dur bir bakalým ne olacak?" mantýðýnda olduðu için Umut girene kadar maç bitti. Umut için de hoþ olmadý tabi bu durum, ben de olsam bozulurdum.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Umut un son saniye oyuna alýnmasýna baþta bende kýzdým. dalga mý geçiyo ziya hoca diye düþündüm.

ama aslýnda ziya hocanýn gerçekten dalga geçtiðini düþündüm sonradan. ama dalga geçtiði biz deðil sahada bekleneni veremeyenler olabilir mi?
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Ankaragücünden alýnan futbolcular çok terbiyeli efendide diðer kulüplerden alýnanlar terbiyesiz mi çýktý ? Kim nasýl bir saygýsýzlýk yaptý ? Sýrf Umut'un Manisa maçýnda son saniyede Ziya Doðan'a ''buyur sen oyna bu saatten sonra ''demediði için açýlan bir baþlýksa gerek yoktu.Nasýl olsa her baþlýkta ZÝya Doðan bu konuyla ilgili saygýyla anýlýyor.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yani adem koçak gerçekten de çok efendi bir futbolcuydu......yedekte oturur hiç dert etmezdi niye gönderildi hala anlamaya çalýþýyorum...

bu saydýgýnýz oyuncular geldigi takýmýn büyüklüðünü biliyor ve ona göre davranýyorlar.. þýmarmaýþ akýllarý fikirleri futbol olan kiþiler... umut un topa vurupta gol atamadý anlardaki yüz ifadesine dikkatli bakýn.. yüzündeki hýrs azimden herþey anlaþýlýyor zaten..
    Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý MuratDinc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yani adem koçak gerçekten de çok efendi bir futbolcuydu......yedekte oturur hiç dert etmezdi niye gönderildi hala anlamaya çalýþýyorum...
    bende ilk baþta anlam veremeiþ hatta kýzmýstým.ama röportajýný izleyince gitmiþ iyi olmuþ dedim.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bende ilk baþta anlam veremeiþ hatta kýzmýstým.ama röportajýný izleyince gitmiþ iyi olmuþ dedim.

ne dedi ki röportajýnda yaz da bizde anlayalým..

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Sevgi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ankaragücünden alýnan futbolcular çok terbiyeli efendide diðer kulüplerden alýnanlar terbiyesiz mi çýktý ? Kim nasýl bir saygýsýzlýk yaptý ? Sýrf Umut'un Manisa maçýnda son saniyede Ziya Doðan'a ''buyur sen oyna bu saatten sonra ''demediði için açýlan bir baþlýksa gerek yoktu.Nasýl olsa her baþlýkta ZÝya Doðan bu konuyla ilgili saygýyla anýlýyor.
    eeeeeeee?
    keyif adamý ..

Nereden
    Hakkari

Ankaragüçlü futbolcular neden mi saygýlý die bakmak gerekiyorsa incelemek gerekiyor ancak bu hafta ceyhun un gol sevinci 2,5 yaþýndaki çocuðun oyuncaðý ile oynamasý kadar rezildi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)