Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ankaragcl Futbolcular!..

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Post Ankaragcl Futbolcular!..

Son yllarda Ankaragc'nden aldmz futbolcular;Augustine,Adem Koak ve Umut Bulut.

Bugn son olan olaydan sonra bu bal amak istedim.Ankaragc'nden aldmz bu isimler benim gzlemlediim kadaryla dier futbolculara da rnek tekil edecek kadar profesyonel ve terbiyeli isimler.

rnein bir Augustine performansyla bizi memnun etmese de hi bir terbiyesizliini grmedim.

Ya da Adem Koak bize imzay atarken yapt bir konuma var bu kadar iyi niyetli olunamaz.

Ve son olarak Umut Bulut.Efendi kiilii ve hareketleriyle takmdaki baz abilere abilik yapacak bir dzeyde.nallah bu efendiliini devam ettirir.

Birlik ve beraberlie her eyden daha ok muhta olduumuz u gnlerde ben Ankaragc camiasn byle dzeyli futbolcular yetitirdii iin buradan tebrik etmek istiyorum ancak V.Manisa manda Ziya Doan ne hikmettir ki Umut Bulut'a ne yapt inanamadm?

Yllar nce Ankaragc'nn Hami'ye yaptn intikamn falan m almak istedi bilemiyorum.Ama adam son saniye oyuna sokmak;Daha 4-5 adm depar att gibi ddn almas.Umut gibi ligde her sene aa yukar 14 gol atan bir oyuncuya yaplacak muamele deildir.Ziya Doan' daha dikkatli olmaya davet ediyorum.Hee Umut bu olaydan sonra cngar karr m sanmyorum ama biraz onlar da anlamak gerek...
    Konu #10 Fietra tarafndan (25.10.2006 Saat 03:16 ) deitirilmitir.
    keyif adam ..

ts_fan
    Ziyareti

ok doru bir tespit yapmsn Osman.Belki Ankaragc'nden yaptmz transferler takma ok fazla yapmadlar ama en azndan terbiyesizlik, takmda huzursuzluk, ileri geri konuma tarz bireylerini grmedik.

D.N:Bence Umut kardeim terbiyesini bozsun ve gidip Ziya Doan'a bir kafa atsn, zira hakkdr
    Konu ts_fan tarafndan (25.10.2006 Saat 02:44 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Tespit doru aslnda... Gzel bir noktaya deindin... Birazda klub aratrmak gerekiyor..

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    35

osman yaun ufak aklun byk. ma balna yazdm bende. musay hseyini hasan elet,irene kadar biraz da ble eyleri grmek lazm.

recep abi ziya doann kafasn krsa hakkdr umutun. bana yapsa oturur alardm.. ayp harbiden..
    Hadi eyvallah..

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Futbolcular iin yaplan tespit doru olmakla birlikte maalesef ayn eyler A.gc camias pek geerli grnmyor en azndan kamuoyunda braktklar intiba pekte iyi deil.(Bir ounuz ne demek istediimi anlamtr herhalde.)

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    42

Alnt Egemen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    osman yaun ufak aklun byk.

Osman 50 yana da gelsen millet sana hala ufak diyecek bea
    Olaylara kimsenin bakmad boyutlardan bakyorsun tebrikler
    #7 King of Kings

Tevfik Kl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.10.2006
    Nereden
    stanbul

Tespitin ok doru Umut'a bravo elik gibi sinirleri varm ama o bu efendiliiyle Trabzonspor taraftarlarnn kalbinde taht kuracana inanyorum.

@FLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

dakka 93 deki deiiklik nedir ya ma 1-1 ken kafay yiyorum ya bilerek mi yapyorlar abi deliricem yaa
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Sleyman
    Padiahlar arasnda en uzun sre ve en ok topraga sahip olandr
    nk o da bizim gibi BZE HER YER TRABZON demitir .

@FLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

saati yok mu bu teknik adamn skordan haberi yok mu adam 10 saniye de forvete koamazki gol atsn ya bu nasl bir zihniyet kardeim ya
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Sleyman
    Padiahlar arasnda en uzun sre ve en ok topraga sahip olandr
    nk o da bizim gibi BZE HER YER TRABZON demitir .

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

evet orda ziya hoca hata yapt umut iyi hi deilse tomas gibi agustine gibi deil bizde goller att aslnda ersenle iyi bir ikili olurlar en azndan avniakerde ift forvetle kmalyz

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    33

Alnt ts_fan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok doru bir tespit yapmsn Osman.Belki Ankaragc'nden yaptmz transferler takma ok fazla yapmadlar ama en azndan terbiyesizlik, takmda huzursuzluk, ileri geri konuma tarz bireylerini grmedik.

D.N:Bence Umut kardeim terbiyesini bozsun ve gidip Ziya Doan'a bir kafa atsn, zira hakkdr

Yok abe eger terbiyesini hala devam srdrmek istiyorsa le birsey yapmasin hocasina zaten egerki le birsey yaparsa ozaman terbiyessiz kisi oldugu ortada olur, ziya bu anlamsiz degisikliligi yapar ama tepki gstermek ona yakismaz.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

irfankse276 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

gerkten umutun dnk hareketleri ok hotu. gerekten maa girecek ve oynanacak zaman varm gibi koarak girdi maa. Ben olsam en azndan tepkim bilinsin diye yryerek girerdim maa
    Somali'de insanlar ekmek bulamayp alktan lrken, Bilbao taraftarlarnn bana ekmek atmasn hayretle karladm.

Forumdan Uzaklatrlmtr erdal6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.11.2005
    Ya
    40

Thumbs down

iyi gidip btn adamlar grcistandan alalm.

sacma bir tespit, ne alakas var imdi. . .

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

eskiden enoluyla turgayyla kemaliyle nalyla hamisiyle yllar yl efendiliin sembol olan Trabzon imdi bir ka futbolcusunun efendi olmasyla vnecek ve sevinecek hale geldiyse vay halimize. sevgili fietra demek ki sende bkmsn bu son senelerde efendi olmayan futbolcularmzdan ki byle bireyi dile getirme ihtiyac duymusun. ama inan ki eskiden belki en sorunlu futbolcumuz bir tek tuncay olmutur ki onun da zarar kendineydi. ben baka da hatrlamam. yani Trabzon oyuncusu dedin mi herkes bir dururdu.seven sevmeyen herkes takdir ederdi oyuncularmz.hele bir kemal bir enol bunlar inanrmsnz prlantayd. ama imdi fatih akyel celaleddin gibi adamlara Trabon formas giydirdiimizi grnce sen de hakl oluyorsun byle bir tespit yapmakta.

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

Augustine,Umut Bulut tamam ama adem koak iin bence yanl.kendsnn gttkten sonrak roportajn dnledm orda hcte efend degld.

brde bunu ankaragucune baglamalm blmyorum bence jarakter meseles.

her takmdan ckyo boles.baz takmlarda oran fazla olablr.

yada sole soyleyey baz takmlarda karakterszler barnamaz,baz takmlarda karakterszlere yuva olur.

yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt ts_fan Nickli yeden Alnt Mesaj gster

kafa atmas ne kadar doru bilmem ama abi atacaksa zidane gibi gse deil alnnn tam ortasna atsn

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Osman, Ankaragc'nden gelen oyuncularla ilgili tespitlerine katlyorum. Gerekten de hepsi efendi ve takmda huzursuzluk karmayan oyunculard.

Manisa manda Umut Bulut'a yaplana gelince. Bence olayn dorudan Umut ile bir ilgisi yok. Umut'a kar bir hareket olduunu sanmyorum, yani Umut'un yerinde bakas da olabilirdi. Sorun Ziya hocann bir trl yenemedii korkusunda. Manisa mann 80. dakikasnda Umut ve Szymek'i sahaya srme cesaretini gsterse ma byk ihtimalle almtk. Ama Ziya hoca srekli, "Dur bir bakalm ne olacak?" mantnda olduu iin Umut girene kadar ma bitti. Umut iin de ho olmad tabi bu durum, ben de olsam bozulurdum.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Umut un son saniye oyuna alnmasna bata bende kzdm. dalga m geiyo ziya hoca diye dndm.

ama aslnda ziya hocann gerekten dalga getiini dndm sonradan. ama dalga getii biz deil sahada bekleneni veremeyenler olabilir mi?
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    40

Ankaragcnden alnan futbolcular ok terbiyeli efendide dier kulplerden alnanlar terbiyesiz mi kt ? Kim nasl bir saygszlk yapt ? Srf Umut'un Manisa manda son saniyede Ziya Doan'a ''buyur sen oyna bu saatten sonra ''demedii iin alan bir balksa gerek yoktu.Nasl olsa her balkta Zya Doan bu konuyla ilgili saygyla anlyor.

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

yani adem koak gerekten de ok efendi bir futbolcuydu......yedekte oturur hi dert etmezdi niye gnderildi hala anlamaya alyorum...

bu saydgnz oyuncular geldigi takmn bykln biliyor ve ona gre davranyorlar.. marma akllar fikirleri futbol olan kiiler... umut un topa vurupta gol atamad anlardaki yz ifadesine dikkatli bakn.. yzndeki hrs azimden herey anlalyor zaten..
    Trabzonspor

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

Alnt MuratDinc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yani adem koak gerekten de ok efendi bir futbolcuydu......yedekte oturur hi dert etmezdi niye gnderildi hala anlamaya alyorum...
    bende ilk bata anlam veremei hatta kzmstm.ama rportajn izleyince gitmi iyi olmu dedim.

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Alnt Grkan KALMUK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bende ilk bata anlam veremei hatta kzmstm.ama rportajn izleyince gitmi iyi olmu dedim.

ne dedi ki rportajnda yaz da bizde anlayalm..

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Sevgi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ankaragcnden alnan futbolcular ok terbiyeli efendide dier kulplerden alnanlar terbiyesiz mi kt ? Kim nasl bir saygszlk yapt ? Srf Umut'un Manisa manda son saniyede Ziya Doan'a ''buyur sen oyna bu saatten sonra ''demedii iin alan bir balksa gerek yoktu.Nasl olsa her balkta Zya Doan bu konuyla ilgili saygyla anlyor.
    eeeeeeee?
    keyif adam ..

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Ankaragl futbolcular neden mi saygl die bakmak gerekiyorsa incelemek gerekiyor ancak bu hafta ceyhun un gol sevinci 2,5 yandaki ocuun oyunca ile oynamas kadar rezildi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)