Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 262 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özür Dile Marcelinho!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Özür Dile Marcelinho!

Vestel Manisaspor maçında bana kalırsa çıkarılması yanlış olan Marcelinho'nun tepki vermesi haklı olabilir.Ancak seçtiği yöntem kabul edilemez.

Tamam Musampa girerken zoraki tokalaştın.Şefik Erkaya bir şey uzattı almadın.Szymek yatıştırmaya çalıştı surat yaptın.Hepsini anladık.Hepsine de hak verebiliriz ancak formayı yere çalmana kimse önemsenmesin demesin.Hele hele bu takımda Teknik Direktörlük vazifesi yapan Ziya Doğan hiç demesin!

Ben Marcelinho'yu asalım keselim asla demiyorum.Marce Gökdeniz gibi affedilmez bir hata yapmamıştır.Özür dilesin bizim gönlümüzü alsın.İstediğim tek şey bu.

Marcelinho'dan özür dilenmesi isteği zaman çıkıp paşa paşa özür diler ancak ona özür diletecek adam ben şu an da görememekteyim.Neden mi?

Ziya Doğan maçtan sonra bu olayı önemsememek lazım demiş.Biz de yaptık demiş.Banane sen yaptıysan BJK bilmem nerede.Cezadan hiç bahsetmemiş.Bence Ziya Doğan da özür dilesin.O da kavrayamamış Trabzonspor'un büyüklüğünü.

D.N:Osursak Bmn'ye ve Trabzonspor camiasına zarar veriyor mübarek.Bu kadar korkak olmayalım.Tartışmadan bu kadar kaçmamak gerek.Forumun güllük gülistanlık yer olması gerekmiyor.Şeker lokum gibi olması gerekmiyor kimse kimseyi kandırmasın.Gerçekler acıdır ve gerçeklere tartışılarak gidilir.Başlıık kilitlensin lügatını da kaldırın artık.
    keyif adamı ..

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Görürsün 1-2 Gün sonra Özürdiler Marce merak etmeyin! Berlin de az mi yapti böyle yaramazliklar! Cok SImarik bu Marcelinho
    Haciosmanoglu ISTIFA

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

marcelinho mutlaka özür dileyecektir
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Nereden
    Hakkari

öZÜR DİLEMEK onun yapması gereken öncelik bu saattten sonra..

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar tepki olucagını bilse yapmazdı özür diler,olay buyutulmemeli

Nereden
    Hakkari

Alıntı yattara show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar tepki olucagını bilse yapmazdı özür diler,olay buyutulmemeli
    Futbolculara bazı değerlerimizi öğğretecek seminer versinler o zaman!!!

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaptığı hareket çok ama çok çirkin. Tabiiki özür dilsyecektir.Ama bu çirkin hareketi bilinçli yaptığına asla düşünmüyorum.

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar yapılan olay çok sevimli değil tabii ki .... ama olaya bir de şuradan bakın yani marcelinho sizce o büyük formayı mı yermek için yere attı yoksa bence iyi oynadıgı sayılabilecek olan maçtan çıkarıldıgı için mi ? hakkı var mı buna yok tabii ki ...ama kendinizi bir an onun yerine koyun ziya dogan hazretleri yeni adet çıkardı adam ne oynarsa oynasın ikide bir dışarı almaya başladı ve bence gerçekten hiç de o kadar kötü değildi üstelik kendi yerinde oynamamasına ragmen ... birde bu açıdan düşünün adam kaç kere burası benim yerim değil diye konuştu ...maçtan sonra ziya dogan hazretleri bu konuyu uzatmayın dedi ki dogru ... ben serdar bali ye gene hayran kaldım !!!!!!!!!!! hem diyor uzatmayın sonra allttan alttan fitili veriyor ...zaten ilk günden beri ona kafayı taktı şimdi eline koz geçti adamı yıpratacak ...pekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tüm arkadaşlarıma bir sorum var ..... sayın hüseyin çimşir takımı taraftara götürmedi herkesin tepkili oldugu fatih akyel götürdü ....bu dogru mu ... takım da gidemedi zaten 4 5 futbolcu ancak gidebilmiş...o forma ne kadar büyük ve kutsalsa degerli ise bu takımın da gerçek sahibi herkesin bildiği gibi taraftardır ...ki bence tekrar yazıyorum o formayı takıma hakaret olarak yere atmadı hepinizin gördüğü gibi tepki olarak yaptı .... bazı arkadaşlar demiş marcelinho özür dilemeli dogru katılıyorum ama peki takımın kaptanın yaptıgı ayıp ve yanlış haraketten dolayı özür diledi mi ?

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziya Doğan maçtan sonra bu olayı önemsememek lazım demiş. Biz de yaptık demiş. Banane sen yaptıysan BJK'de bilmem nerede. (...) Bence Ziya Doğan da özür dilesin. O da kavrayamamış Trabzonspor'un büyüklüğünü.
    Bravo Fietra! Muhteşem koymuşsun. Ben Trabzonspor tarihinde o formanın yere atıldığına şahit olmadım. BJK'de GS'de FB'de olur. Dinin imanın para olduğu her yerde olur.

Ziya Doğan'ın Trabzonspor'un büyüklüğünü kavrayamadığı iki çok açık örnek:

1. 20 dk, yorulmuş, hali kalmamış bir Vestel'i ceza sahasına sıkıştırıyorsun, geride ALTI ADAMın bekliyor. Top yapacak, kilit paslar verecek, uzun şut atacak Szymek'i oyuna almaktan KORKUYORSUN.

2. Resmen zaman geçirmek için, beraberliği korumak adına, utanmadan sıkılmadan 90+3'te adam değiştiriyorsun.

Bunları düşününce, Marcelinho Trabzonspor'a saygısızlık falan yapmadı.
    Çok yaşa Trabzonspor

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

ne şimeki burda ziya hocanın kararlarını şimek yüzünden eleştirenler heralde şimeki en son 2 sene önce izlediler. malesefki şimeki unutalım artık. ben onun devre arasında gönderileceğinden adım gibi eminim artık.
    son 15 dk baskılı oynadığımız maçta kimin aklına beraberliğe yatmak gelir. umutu oyuna sokacağı sıra 90 dk dolmamıştı bile. ama top dışarı cıkmadığı için 90+3 de oyuna girmek zorunda kaldı.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Tamam tartışın konuyu.Bakalım sizin burada bu konuyu tartışmanız Marcelinho ya özür diletebilecek mi? Hiç düşünmüyorsunuz ki bu adam Almanya daki parlak kariyerinden vazgeçip Trabzon a geldi.Havaalanında 1000 kişi karşıladı,Herkesin beklentisi birşeyler vermesiydi.Adı üstünde yıldızdı o...Ama gel - gör ki senin Korkak teknik Direktörün Onu, hem de çalışıp didindiği,ilk asistini yaptığı,ilk ciddi şutunu attığı maçta oyundan aldı...(marce bişey yapmadı diyenler bir kere daha izlesinler.Oyundan çıkmadan daha 10 saniye önce taa forvetten bizim sahaya kadar adam kovalayıp topu kapmıştı...) Değiştirdiği Musampa Marcelinho dan daha mı etkili oldu ? Ya bu adamlar aynı anda oynasa kıyamet mi kopar ? Sonra o anlık sinirle ters hareket etti istemediğimiz bir şekilde formayı çıkardı ve önüne attı...Bu takımda oyundan çıkarılacak en son oyuncu Marcelinho dur ve BELKİ Gökdeniz dir.Ama korkaklık adına adam harcandı.Her oyuncu değişikliğinde ZD 'IN aklına ilk gelen isim neden Marce ? Hedefi saptırmayalım...Davranış TRABZONSPOR FORMASINA veya CAMİAYA değil ZİYA DOĞAN a dır...O tepki aslında hepimizin tepkisidir.Yoksa orada ben olsaydım rakip patır patır oyuncu değiştirirken izleyen ve sonra da Marce yi oyundan alıp Musampa yı sokan,maçın bitimine 3 saniye kala Umut u oyuna sakan Ziya nın suratına okkalı bi şamar atardım...ZİYA ÖNCE TRABZONSPOR UN BÜYÜK TAKIM OLDUĞUNU ANLAYACAK, EN AZINDAN MARCELİNHO KADAR ANLAYACAK SONRA BU TAKIMI ÇALIŞTIRACAK...ben beraberlik istemiyorum...ben hücum futbolu düşünen saldıran heyecan veren bir takım istiyorum...7-0-3 sistemiyle oynuyoruz.Marce - Ersen - Gökdeniz ilerde diğerlerinin hepsi bizim kalenin önünde...biraz Musa Büyük çıkıyor,her çıktığında karşı kale yerine bizim kale strese giriyor.Bunu Ziya görmüyor...Ziyayla olmuycak ama istikrar adına bence kalsın...Bu olayın sonucu olarak da Marcelinho ve Onun bu davranışının sorumlusu olan Ziya Doğan el ele tutuşup özür dilesinler.Bu konuyu hortlatıp tekrar açmışınız...Tartışın bakalım ne faydasını göreceksiniz...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Marce beni dun aksam aradi, abi cok cok ozurdilerim dedi, taraftarimizdan da diliycegim... Ben de ona tamam evladim yavrucugum bidaha yapma dedim ...

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONSPOR formasının değerini daha kavramış değil heralde marcelinho.bence özür diler.
    Bize Her Yer TRABZON!

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Özürü mecbur dileyecek.Fakat formayı yere atmanın ne kültürle, ne hırsla nede tepkiyle bağdaştırılması yanlış.Tepkini vereceksen,direk soyunma odasına git,yedek kulubesini tekmele,kramponlarını çıkar at,sana verilen pet şişeyi fırlat ama asla formanı atma!Formayı çıkarmak hırslanmaksa o farmayı çıkarana kadar seni sahadan çıkaranı düşün ve tepkini o şahsa ver.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1- Marce bence de özür diler ve bu iş biter.

2- Herkes kendi işine baksın. Biz hangi topic ne zaman kilitlenir sorusunun cevabını da biliyoruz, gerçeklerin tadının nasıl olduğunu da. ÖM ile rahatsızlığını dile getiren arkadaş/abilerle gayet mantıklı diyaloglar kurduk, sanıyorum tatmin oldular ki tartışma olmadı, anladık birbirimizi. Usül, yol yordam bilmek gibi kavramlar Trabzonspor'un formasından daha az değerli değildir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır goldeneye61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart ya bu nedır

ya arkadaslar marcenın yaptıgı kabuledıle bılır bır sey degıl ama onun gıb bır topcuda bızım takıma geldıgını ıunutmayalım ya.boyle topcualrı bızımkusturmememız lazım ya.sonra transfer donemınde ne topcu alıyoz n ebırsey gıdıp nere elalemın elınde adam var onalrıolıyoruz.marcelınho bızım referans ıcın buyukbır nımettır ve bu oyuncunun kalıtesı asla atrtısılmaz.ben onunyaptıgını dogru bulmuyorum ama belkıde kendıhırsından dolayı ıyı oynamadıgında doalyı bole bır sey yapmıs olur hemn adamı asıp kesmıyelım.asıl onemlı olan zıya hocanın tavrı yıne eskı zıhnıyete donmeye basladı taklım yın edurdu bıran once onun uynadırmak lazım tekrardan adam kayırmay aabsladı.sen marcelınho gıbı topcuyu yerıundeoynatma hemde adam ıyı oyanuyor durmdan oyundan ala dur alınmasına karsıyımm o gıbı topcuların ne zamn n eyapacagı bellı olmaz yaa.ezıklerde hıc gordunuzmu yıldız oyuncunun kenara alındıgını..ben kesınlıkle maecelınhonu kenara alınmasına krsıyımm.zoya dognın artık eskızıhnıyetınden kurtulamsı gerekasamkayıracagına formayı hak edene versın.bu arada hasan ucuncuyude yok etmeye basladı..bılmem anlaatbılıyom mu..

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yapmayın arkadaşlar bu kadar duygusal bakmayın olaylara eminimki sizde halı sahada top oynarken kızıp bordo mavi formanızı yere atmışınızdır.büyütülecek bir konu değil hatta medya önünde asla adamlara resmen malzeme veriyoruz.bir sinirle veya hışımla bunu yapmış olabilir önemli olan insdanların niyetleridir.bu konuyu lütfen daha fazla germeyelim..bu camia ya bundan çok daha büyük hakaretler yapılmıştır kendi içinde....LÜTFEN BİRAZ SAĞDUYU...ABU ARADA İNTERNETSPOR DA YAZILARINI SEVEREK OKUDUĞUM SEDAT TUNALIYI DA SON KALEME ALDIĞI YAZIDAN DOLAYI CAMİA NIN KÜÇÜK BİR PARÇASI OLARAK HUZURUNUZDA ESEFLE KINIYORUM..
    Konu kolombo tarafından (25.10.2006 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.
    önümüzdeki sezonda boşa geçeceğe benzer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar lütfen yıllar sonra bi yıldızımız olmuş onu üzmeyin kırmayın. Çok mu yani formayı yere çalmışsa, forma en nihayetinde bir bez parçası değil mi, hem bu puma formalarına en çok karşı çıkan bizler değil miydik? Helal olsun Marce'ye... Böyle süper kariyerli, süper yetenekli bir futbolcu, Trabzonspor gibi adı sanı duyulmamış bir takımda süper oynadığı, kalsa önceki maçlarda yaptığı gibi harikalar yaratacağı bir karşılaşmada oyundan alındıysa ne yapsa yeridir.

Bir daha böyle bir olay tekerrür ederse gelip Avni Aker'in çimlerine hacetini yaparak göstersin tepkisini vallahi de haklıdır billahi de.

Eee böyle olur bu yönetimin yıldızı.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

marce aslında hala çubuklu formayı çıkarmayan puma'ya kızmıştır.özür diler bugün

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olur böyle vakalar,özür diler marce olayı kapar
    Önce TRABZONSPOR

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ziya doğanda özür diler marcelinho da
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özürdiler kapanır bu konu büyütmemek lazım ortamı germek faydadan çok zarar sağlar......

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar bu konuyu bi an önce kapatalım çünkü yerel basın imha planlarına çoktan başlamış. taka gazetesi marce satılıyor die başlık atmış bizde üstüne gidersek bu yönetim onu yollar. marce performansını her hafta yükseltiyor. dünde çok güzel oynadı bence. tabiki hataları oldu ama genel bakınca gerçektende trabzonspor için savaştığını göreceğiz. bir gökdeniz bi marce gördüm dün sahada. golü yediğimizde marcenin nerde olduğuna dikkat edin! direğin dibindeydi adam. bir forvet oyuncusu gelmiş defansa yardım ediyor!! bence marce ye bu kadar yüklenmeyelim özür diler kapanır olay. asıl özür dilemesi gereken ziya doğandır hem bizlerden hemde marcelinhodan.. hem bizlere saygısızlık etti (umut 90+3) hemde marcelinhoya.( takımda o anda en çok ihtiyaç duyulan topun ayakta tutulmasıydı, bunuda en iyi marce yapabilirdi)
    Konu turkercan tarafından (25.10.2006 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

belki bu olaydan sonra özür diler ve olay kapanır üstüne üstlük performans olarak da eski haline yaklaşır, umut fakirin ekmeği....

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede kapansın bu başlık
    rakiplerin ekmeğine yağ sürüyoruz
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)