Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kutsaldır o forma! Marcelinho!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Kutsaldır o forma! Marcelinho!

Marcelinho efendi yedirememiş kendine oyundan çıkmayı...Sanki çok bir katkı sağlıyormuş gibi, bizlere zaferler yaşatıyormuş gibi oyundan alınmayı hazmedemiyor...

Marcelinho efendi hazmediyişini de uğrunda insanların öldüğü BORDO MAVİ formayı yere atarak protesto ediyor. (!)

Durun bakalım daha neler göreceğiz!

Nereden
    Almanya

yabanci öyle seyler bekliyemesin. Tomas da aynisi yapmisti, onlar belki o bilincinde degil, o bilinci ona söylecek kisiler lazim bana göre.

Ama dogru diyorsun formayi yere atmasi cok yanlis ve ücüzü.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar abartmayın adam bir hata yaptı ama adamıda idam etmeyelim!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birisi Marcelinho'ya o formanın değerini anlatır bir bilgilendirme yapsın. Parasını başkan vermiş, o yapsın bari.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

idamdan ziyade baslik BordoMavi.Net ruhuna yakismamis. Marcelinho hata yaptiysa senin benim bu sekilde tepki vermememiz lazim..

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Çebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marcelinho efendi yedirememiş kendine oyundan çıkmayı...Sanki çok bir katkı sağlıyormuş gibi, bizlere zaferler yaşatıyormuş gibi oyundan alınmayı hazmedemiyor...

Marcelinho efendi hazmediyişini de uğrunda insanların öldüğü BORDO MAVİ formayı yere atarak protesto ediyor. (!)

Durun bakalım daha neler göreceğiz!
    tamamen olayı gördüğümde bunu söyledim.o herif uğrunda insanların canını verdiği o formayı hangi akla hizmet yere atıyor bilen var mı?
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

trabzonsporu bugüne getiren futbolcular o formayı öle görünce ne düşünmüştür acaba?....yani gerçekten çok üzücü...

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

üzücü evet ama adamı idam etmeyin hırsından yapmıstır adam bişeler yapmaya calısıyo sahada bi bakıyo kendisini hoca cıkartıyo

Erdogdu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

konuyu yanlis yerlere cekmeyin. adam sinirlenmis ve atmis, büyütmeyin. hicmi sinirden hata yapmadiniz??
    bayraklari bayrak yapan üstündeki kandir, toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir!!!!

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar marcelinho nun yaptığı çok ama çok büyük terbiyesizlik..yenilebiliriz yenebiliriz bunlar o kadar önemli değil sen insanların uğruna canını verdiği formayı yere atamazsın futbolcularımıza hergün idman yaptırılacağına TRABZON TARİHİ hakkında bilgiler verilsin formamızın kutsallığını anlatsın

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Lütfen abartılmasın.Çok iyi oynarken oyundan alındı...sinirlendi ve hata yaptı...Çok iyi oynadı tekrar ediyorum.Golün asisti dahil her pozisyonda vardı...Ziyanın korkaklığına bir tepki.Hata yaptı,özür diler olur biter...İnsanlar hata yapabilir...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@Öztekin Bayrak

Trabzonlu bir futbolcumuz geçen yıl takım mağlupken kulübede gülerken burda açılan başlıklar yapılan hakaretleri hatırlıyorum da Marcelinho efendiye bu kredi sadece adından ve yabancı oluşundan mı kaynaklanıyor diye merak ediyorum...Hadi takıma birşey katmış olsa tamam ondandır dicem...

Kendi değerlerini ezen, tek celsede idam eden yabancı aşığı bir kitle...Bizim değimimizle HAS OLUYOR BİZE!

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üzücü evet ama adamı idam etmeyin hırsından yapmıstır adam bişeler yapmaya calısıyo sahada bi bakıyo kendisini hoca cıkartıyo
    Yapmaya calisiyorda abicim bu sekilde tepki verilmez

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlığının sonunda ki o malum kelime hiç hoş olmamış bence. Futbolcuyu eleştirelim ama bu tür yakıştırmalara yer vermeyelim. Nede olsa o bizim hala sözleşmeli futbolcumuzu.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi insanların bu forma için sokaklara döküldüğünü, varını yoğunu hatta canını verdiğini bilmiyorsun. Ekmeğini yediğin yere hiç mi saygın yok?
    daha geçen hafta gençlerbirliği maçını seyreden bir tanıdığımız kalp krizinden vefat etti yazık yaa!
    Marcelinhonun bu yaptığının cezasız kalacağını zannetmiyorum.
    Fanatik Pacci

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olayı bu kadarda buyutmeyin o anlık hırsla yapılmış bi hareket,marce hatasını sonradan anlar

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Bu konu tehlikeli...Kilidi gelmiş konunun.........
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen abartılmasın.Çok iyi oynarken oyundan alındı...sinirlendi ve hata yaptı...Çok iyi oynadı tekrar ediyorum.Golün asisti dahil her pozisyonda vardı...Ziyanın korkaklığına bir tepki.Hata yaptı,özür diler olur biter...İnsanlar hata yapabilir...
    Çokmu iyi oynuyordu.Yapmayın arkadaşlar gol asisti dışında olumlu hareketi mi var?Bu adam antreman yapıyor demesin kimse bana.Az hızlı ve kıvrak olabilse 20. dakikada 3-0 olmuştu maç.

Yönetimi görev başına çağırıyorum.Kendini bilmez şahsiyeti en ağır şekilde cezalandırmalıdır.

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özellikle başlık iğrenç olmuş konuyu açan kişi hoşt kelimesini avatarındaki adama soylesin bi adamı yollamak bu kadar kolaymı?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ilk once tepki gosteren sunu anlasin, marcelinhonun tepkisi formaya degil cok iyi oynadigi macta kendisini cikaran ziya dogana..
    sonucta adam yabanci futbolcu, hirsini ya formasindan ya kramponundan alacak..normal bir tepki, cok fazla abartmayin..ayrica baslik degistirilsin hatta konu kilitlensin..

Analyzer
    Ziyaretçi

Maçın ilk dakikalarında 3 kornerimiz, 1 golümüz, kaleye şutlarda üstünlüğümüz vardı. Ersun Yanal hamle yapıp oyuna müdahale etti ve oyun üstünlüğünü ele geçirdi. Bize korner şansı bile vermediler, 8 korner attıkları dakikada bizim hala 3 kornerimiz vardı. Şutlarda da üstünlüğü ele geçirdiler. Bunun nedeni Ziyan'ın Ersun'un hamlesine cevap veremeyişiydi. Oyun üstünlüğünü kaybedince Ziya kendi hatalarının faturasını Marcelinho'ya kesmeye çalıştı. Kötü oyunda hiçbir suçu olmayan ve diğer futbolculardan daha fazla koşan bir adamı oyundan çıkarmak, bu oyuncuya "defol git" demekle eşdeğer. Marcelinho da formayı yere atarak "sev kovmuyorsun ben gidiyorum" demek istedi. Marcelinho'dan bize fayda gelmez artık. Musampa'yı zaten sevmiyor Ziya. Yattara'yı yedek oynatır. Szymek zaten bitik. Biz de takımda sadece 1 tane yıldızla (Gökdeniz) ve Hasan, Hüseyin, Ferhat v.s. gibi adamlarla orta sıra mücadelesi veririz ligde. İstanbul takımları Trabzonspor'un içine ajan sokup Trabzonspor'u bitirmeye çalışsalar bu kadarını yapmaya utanırlardı. Neee? Ziya bjk lı mı? Lan???

Alıntı Çebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Öztekin Bayrak

Trabzonlu bir futbolcumuz geçen yıl takım mağlupken kulübede gülerken burda açılan başlıklar yapılan hakaretleri hatırlıyorum da Marcelinho efendiye bu kredi sadece adından ve yabancı oluşundan mı kaynaklanıyor diye merak ediyorum...Hadi takıma birşey katmış olsa tamam ondandır dicem...

Kendi değerlerini ezen, tek celsede idam eden yabancı aşığı bir kitle...Bizim değimimizle HAS OLUYOR BİZE!
    Abicim ben ona kredi taniyalim demedim.Bu adami bence asalim(!) Meydan'da ama bu baslik BordoMavi.Net'e yakismiyor..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı yattara show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özellikle başlık iğrenç olmuş konuyu açan kişi hoşt kelimesini avatarındaki adama soylesin bi adamı yollamak bu kadar kolaymı?
    hasan, huseyine soylesek bu lafi ceza aliriz ama trabzonlu olmayan futbolcularimiza hersey soylenebilir..

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar bırakın Allah aşkına ya iyimi oynuyordu adam az hareketli olsa maçı ilk yarıda koparırdık boş kaleye top yuvarlayamıyor önündeki adam yerine rakibin ayağına servis yapıyo..Trabzon formasını yere atacağına adam akıllı oynasın oyundan alınmasın

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GolaMTuRi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk once tepki gosteren sunu anlasin, marcelinhonun tepkisi formaya degil cok iyi oynadigi macta kendisini cikaran ziya dogana..
    sonucta adam yabanci futbolcu, hirsini ya formasindan ya kramponundan alacak..normal bir tepki, cok fazla abartmayin..ayrica baslik degistirilsin hatta konu kilitlensin..

Normal bir tepki?Trabzonspor forması normal bir forma değildir kusura bakmayın.Onu oraya getirmişsen yıldız diye anlatacaksın, söyleyeceksin.

Bunu Trabzon'lu olmayan bir bir Türk oyuncu yapsaydı?O da bilmiyor Trabzonspor değerlerini aynısını yazarmıydın?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)