Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ridvan Dilmen?e tepki...

daha once gectimi bilmiyorum baktim yoktu. fener macinda bir gool diye bagirip mesale yakmadigi kaldi, tv basinda deli etti bizi sozde yorumcu... ezik fanatikleri istemiyoruz maclarimizda.

birkac pozisyonda ise fenerli oyunculara bos adama versene oraya at ofsayt degil gibi sanki febe antrenoru gibi davrandi. tepki vermeliyiz.Edited by: Emorfo

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ridvani adam yerine koymuyoruz o yüzden onunla ilgi bir baslik yokdu

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi kendi taraftarlari bile onun yorumlarina gicik kapiyor...

adam fb'li ve fb gol atinca seviniyor...tabii bu objektiv degil ama neyapalim burasi türkiye...bizim isimiz ridvan ve ridvan gibilerle degil...

kendi isimize bakalim...!!!!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende orada yorumcu olsam bende GOLLLLLLLL diye bagiririm ne var

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu onun yedii ilk nane diilki. JimLastikçilerin maçindada Gökdeniz' in yaptii çok klas bir hareket sonrasinda Gökdeniz' e bu hareketi yakistiramadiini, rakibiyle dalga geçmesini yakistiramadiini söylemisti. Sakin yanlis anlamayin, Gökdeniz dalga felan geçmemisti [img]smileys/smiley36.gif[/img]Sadece pasi normal olarak diilde, sag ayaani sol ayaanin arkasindan kullanarak çok klas bir pas verdiyidi. Kafaya takilacak olsa o kadar çok sey varki ohoooo.!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı
    Ridvani adam yerine koymuyoruz

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

valla ben Ridvana hic kizmiyorum, onu gol diye bagirtanlar utansin..

hasannuhoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam serefsiz neolcak,istanbul medyasi degilmi alayi ayni!!!!!!!!!!!

Bora Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bugüne kadar LigTV'nin verdigi bütün maclari izledim ama dogrusunu söylemek gerekirse Ridvan Dilmenin digerlerine nazaran cok daha iyi ve objektif bir yorumcu oldugu kanaitindeydim.Amasanirim bizim macta dayanamadi ve Fb'ligini gizleyemedi..Bundan sonra tekrar normale dönecektir fakat yaptiini affetmemiz mümkün degildir.Gercekte asil unutmamiz ve affetmememiz gereken Aziz Yildirimin Hareket pardon Hakaretidir..O gülmesi gözümün önünden gitmiyor ve kendisine kinim giderek artiyorr..

Alıntı borasonmez Nickli Üyeden Alıntı

Bugüne kadar LigTV'nin verdi?i bütün maclar?
    izledim ama dogrusunu söylemek gerekirse R?dvan Dilmenin di?erlerine
    nazaran cok daha iyi ve objektif bir yorumcu oldu?u
    kanaitindeydim.Ama san?r?m bizim macta dayanamad? ve Fb'li?ini
    gizleyemedi..Bundan sonra tekrar normale dönecektir fakat yapt??n?
    affetmemiz mümkün degildir.Gercekte as?l unutmam?z ve affetmememiz
    gereken Aziz Y?ld?r?m?n Hareket pardon Hakaretidir..O gülmesi gözümün
    önünden gitmiyor ve kendisine kinim giderek art?yorr..

imza

yalnizefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

tepki ilk once bize koyalim.adam seviniyor biz gol atsaydikta aglasaydi

Ridvani bende takmiyorum açikçasi, ne maç yorumunu ne de tutumunu. Ondan tek istegim su pozisyonlardaki mirildanmalarini kessin, ya daha orta yapilirken "gol olur", "çikar o", "güzel orta" gibilerinden laflar edip bütün büyüyü bozuyor. DigiTürk'ü arayip sikayetimizi ilettik ama bakalim ne sonuç çikacak.

ridvan dallamasini protesto etsek ne olcakki dallama her zaman dallamadir düzelmez konusmasi

ridvan mi o da kim. yorumcu diye onu maçlara davet eden zihniyeti tartismak lazim önce. futbolculuguna diyecek birsey yok. ama birakta yorumu adam gibi yapanlar yapsin. ne ridvan ne de ridvan gibiler. sevgilerle. bu konuyu kapatsak daha güzel olur aslinda. adamin reytingi artiyor.

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı
    valla ben Ridvana hic kizmiyorum, onu gol diye bagirtanlar utansin..

katiliyorum...baska soylicek hiçbirºey yok...

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

heyyy kendinize gelin!!!

yahu arkadaslar ne yapiyorsunuz siz.. birisi çikmis birakin o pez... birisi çikmis adam degilki zaten vs.. vs..

ayip beyler ayip.. önceki yazilarimdada belirtmistim bazi konularda asiriya kaçiyoruz milliyetçi duygularimizi yanlis yönlendiriyoruz demistim hatta bununla ilgilide bir topicimde uzun uzun adolf hitler örneginden bahsetmis eger bu gibi gereksiz davranislarimizdan vazgeçmez isek sonumuzun onun gibi olacagini anlatmistim.. görüyorumki bizde degisen hiç bir sey yok ve bu beni hakikaten üzüyor beyler..

simdi soruyorum arkadaslar size hami mandirali maçtan önce tam olarak ne dedi? bilen varmi?

trabzonspordan bahsederken maç öncesi röportajda trabzonspor için (bizim takim) ibaresini kullandi.. vursaniza hadi hamiyede.. ayni sey degilmi arkadas.. oda eski takimini sahiplenmemismi? biri çikipta canli yayinda maç öncesinde tarafsiz olmasi gereken iki konuktan biri taraflardan biri için ''bizim takim'' dedi dese ne cevap vereceksiniz?

takimimizi iyi niyetle basariya tasimak isteyen bazi insanlarin çok enteresan çak basit hatalarina kurban gidiyoruz.. bunlari tartisalim beyler birakalim artik bu lakirdilari bunlarin bize hiçbir faydasi olmaz. allah izin verirse bu konuyuda detayli bir sekilde ayri bir topige tasiyacagim... saygilar..

tebrikler yattara...yazdiklarina aynen katiliyorum...her kulübün bir forum sayfasi belki onlarcasi var. ama biz trabzonsporlular olarak daha bi seviyeli olalim..herkesin takimi var elbet onlara takilmaninda ayri bi keyfi var bunu da farkindayim. ama küfür etmeye hiç gerek yok. herkesin digerine küfür ettigi bi yerde ne kadar keyifli olur ki spor...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu herif maç basliyorda da fenerli oldugunu belli etti abi böyle maçlara maçdaki takimlari tutan ya da PROFESYONEL olmayan[ridvan] yorumcu vermesinler[img]smileys/smiley7.gif[/img]taraftari tahrik ediyo bu serefsizler[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ridvandan yorumcu olsa nolur .maç boyunca kedi gibi mir mir mir biseyler mirildanir ancak.konusmaya korkar o.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatta ben tezahürat da yapardim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

yanlis anlasildim galiba... ben tarafsiz bir yorumcu istiyorum bu ridvan ezigi bizim macta resmen cizgiyi asti hatta bir pozisyonda tuncay bos adama acmadi diye kizdi sonra penalti diye bogurdu resmen... sizi bilmem ama benim sinirlerim gerildi mac boyunca konsantrasyonumu kaybettim maci izlerken hanimlarin icinde kufur etmek zorunda kaldik [img]smileys/smiley9.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Hami mactan once trabzon icin konustu zaten gorevi o ama ridvan maci yorumluyor febe menejeri degil... defolsun... tepki verilmeli.Edited by: TS-Karadeniz

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Aaa.! Olurmu canem biz Trabzonspor taraftariyiz, seviyemizi düsürmeyelim. Tabii ki adam diicekte amigoluk yapcekte, hatta digitürkten maç yayinlanirken maç sirasinda tarafsiz bir yorumcu beklemek ne haddimize. Çünkü bizler Trabzonspor' luyuz. Adam baarirda çaarirda. O nede olsa fenerli onlar ne yapsa yeridir [img]smileys/smiley36.gif[/img]Lem maçmi seyredecez yoksa fenerlinin ahlarini vahlarinimi dinliicez maç sirasinda [img]smileys/smiley15.gif[/img]

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alıntı

trabzonspordan bahsederken maç öncesi röportajda trabzonspor için (bizim takim) ibaresini kullandi..

arkadasim seni düzeltiyorum, hami mac basindaki röportajinda önce bizim takim dedi ama sonra özür dileyerek TRABZONSPOR diye düzeltti. hatirlatirim. ve bu olay beni kahretti...

lütfen sallamayalim. kimse burda ezikleri savunamaz,yoksa[img]smileys/smiley18.gif[/img]Edited by: ipsilli-61

serefsiz ridvan serhat sakatlanip disari çikarken kart varmi diye mirildaniyo

yenimi anladiniz ridvani trabzona 1 numarali düsmandir..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)