Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kýrmýzý Seninle Güzel Michael Schumacher!..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Standart Kýrmýzý Seninle Güzel Michael Schumacher!..

Forumda çoðu arkadaþýmýzýn en sevdiði F1 pilotu yarýþlarý býraktýðýna göre kendi ismini taþýyan özel bir baþlýðý hakediyor. Bundan böyle M.Schumacher taraftarlarý olarak görüþ ve fikirlerimizi bu baþlýkta paylaþalým...

Son sezonunda þampiyonluðu çok haketmesine raðmen bazý aksilikler yüzünden maalesef þampiyon olamadý ama son yarýþtaki görüntüsü bizleri yine þaþýrttý ve "Erken Býraktý" dedirti. Yeri asla doldurulamayacak bir pilot. Benetton'da 2 þampiyonluk yaþadý ve ayrýldýktan sonra kesin olan 3.þampiyonluðu Ferrari'ye geçerek tepti dendi. Ve yýllar sonra Ferrari tarihine inanýlmaz baþarýlar yaþattý.

Sonra yine devam ederiz!..
    Konu Kaya tarafýndan (29.07.2009 Saat 22:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

irfanköse276 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

7-Hem dünya þampiyonlugu sayýsý hemde býr sezonda en fazla üst ðste býrýncýlýk rekoru
    13-2004te 13 býrýncýlýk býr sezonda en cok yarýs kazanan
    22-Toplam hat-trýck sayýsý(býr yarýsta pole-position,birincilik ve en ýyý tur zamaný)
    67-2002de ýkýnýcye 67 puan fark ve en acýk sampýyonluk
    68-Pole-positionda basladýgý yarýs saysý
    76-En ýyý tur zamanýný yaptýgý yarýs sayýsý
    91-Elde ettýgý býrýncýlýk yarýsý
    114-ýlk ýký sýrada basladýgý yarýs sayýsý
    148-Býr sezonda (2004) puan rekoru
    154-Podyuma cýktýgý yarýs sayýsý
    250- F-1 katýldýgý toplam yarýþ
    1.369-Yarýþ karýyerý boyunca topladýgý puan....

M.Schumacher'e ayýrdýðýmýz bu sayfada baþka takýmlarla ilgili yorum yapmak istemem ama parlement mavisi ferrari kýrmýzýsý gibi herkes tarafýndan bilinen renklere bir dönem sanki mclaren grisi de katýlýr gibi olmuþtu di mi
    Somali'de insanlar ekmek bulamayýp açlýktan ölürken, Bilbao taraftarlarýnýn bana ekmek atmasýný hayretle karþýladým.

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Schumacher için yazak okadar çok þey varki kaya arkadaþýmýnda dediði kýrmýzýyý o sevdirdi bize o ki dünyanýn en iyi pilotu o ki bir kahraman hepimiz için belkide

artýk piste kimi tutarýz bilmiyorum bakalým hayýrlýsý artýk siyelim GÜLE GLE schumi
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

o degilde kýrmýzý hostes kýzlarada cok yakýsýyor sahsen gordum

ama saka biyana Schumacher yerý dolmaz
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneþ Doðar, Konusursak Ay yanar, Ýsyanýmýzda Kýyamet Kopar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Schumacher...Efsane ve ne mutluki onu canlý canlý heyecanlý bir þekilde görmek izlemek ve ileriki nesillere anlatmak þerefi bize nail oldu...

Kanýmca Schumi f1 den kopmayacaktýr ve nice þampiyonluklar onun gölgesinde yaþanacaktýr...
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Büyük yarýþçý. Potansiyeli sürerken býrakmasý olmadý. Bence devam etmeliydi. Zirvede býrakmak güzel þey ama hala yapabilecekleri varken, çoðu þeyin kendine mal edilerek býrakma kararý al(dýrýlt)mak zorunda býrakýlmasý, þüphesiz ülkemize özgü bir davranýþ deðil. Nitekim mekanik hatalar olmasa son dünya þampiyonluðu yine onundu.

Schumacher... alkýþlarla...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Michaeli canlý þekilde hem de 10 sene izleyebildiðim için kendimi çok þanslý hissediyorum. Büyük pilot, müthiþ bir insan. tüm yardým maçlarýnda oynayýp, yardým kuruluþlarýna milyonlarca dolar akýtan birisi. bu sene þampiyon olamasa da son yarýþýnda tam 19 geçiþ yaparak kimin gerçek þampiyon olduðunu gösterdi. güle güle Michael, seni özliyeceðiz...

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

pazar gunleri kalkar hemen tv basina gecerdik onu izlemek icin, 2000deki sampiyonlugunda oyle bi sevinmistimki anlatamam ne ciglik atmistim be
    Ýnsan ol evlat!

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

efsane olmak kolay deil. ii ki varsýn Schumi..
    Hadi eyvallah..

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

schumiyle baþladým ben formula seyretmeye hatýlarým 97-98 gibi yýllardý.hatta bir yarýþta tur bindirirken hakinen önünü kesmiþ ve tekerlerinden birni kopartarak yarýþ dýþý kalmasýna sebep olmuþtu ve schumi hakiþnenin üzerine yürümüþtü onu bile hatýrlýyorum.

bence o farklýydý.bana ferrariiyi,formulayý sevdiren adam o dediðim gibi.özellikle galiba 9 sene kaldý yoksa 11 mi? neyse bu süre içinde ferrariye çok þey verdi.ama o araba son 2 yarýþýnda ona öyle hak etmediði þeyler yaptý ki...
    özellikle suzukada baþlayan ve þampiyonluðu alan aslýnda arabasyýdý.sonra da interlagosta önce sýralama turlarýnda akabinde de yarýþta da gördük bu 3 olay schumiye yapýlacak haksýzlýk mýydý be ferrari?

gerçekten son yarýþýný özellikle seyrettim ve gördüm ki onun gibisi yok.10. baþladý 4lüðe yükseldi ben evde zýplarken bii baktým herkes geçiyo onu.nasýl üzüldüm.gözlerim doldu.ve o yýlmadý sonuncunun 35 saniye arkasýndan geldi.herkesi geçti neredeyse ve eðer 15 tur daha olsaydý diðerlerini de geçerdi biliyorum.

keþke býrakmasaydý.formula o olmayýnca öksüz kaldý.hala formulaya verebilecek çok þeyi var bir pilot olarak en azýndan 1-2 sene daha yarýþabilrdi.

onu çok özleyeceðim
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý shooter13 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    schumiyle baþladým ben formula seyretmeye hatýlarým 97-98 gibi yýllardý.hatta bir yarýþta tur bindirirken hakinen önünü kesmiþ ve tekerlerinden birni kopartarak yarýþ dýþý kalmasýna sebep olmuþtu ve schumi hakiþnenin üzerine yürümüþtü onu bile hatýrlýyorum.

bence o farklýydý.bana ferrariiyi,formulayý sevdiren adam o dediðim gibi.özellikle galiba 9 sene kaldý yoksa 11 mi? neyse bu süre içinde ferrariye çok þey verdi.ama o araba son 2 yarýþýnda ona öyle hak etmediði þeyler yaptý ki...
    özellikle suzukada baþlayan ve þampiyonluðu alan aslýnda arabasyýdý.sonra da interlagosta önce sýralama turlarýnda akabinde de yarýþta da gördük bu 3 olay schumiye yapýlacak haksýzlýk mýydý be ferrari?

gerçekten son yarýþýný özellikle seyrettim ve gördüm ki onun gibisi yok.10. baþladý 4lüðe yükseldi ben evde zýplarken bii baktým herkes geçiyo onu.nasýl üzüldüm.gözlerim doldu.ve o yýlmadý sonuncunun 35 saniye arkasýndan geldi.herkesi geçti neredeyse ve eðer 15 tur daha olsaydý diðerlerini de geçerdi biliyorum.

keþke býrakmasaydý.formula o olmayýnca öksüz kaldý.hala formulaya verebilecek çok þeyi var bir pilot olarak en azýndan 1-2 sene daha yarýþabilrdi.

onu çok özleyeceðim
    Güzel düþüncelerin için teþekkürler. Ufak bir düzeltme; ilk paragrafta bahsettiðin kiþi aslýnda Hakinen'in takým arkadaþý David Couldart'týr. Hýz kesip tur bindirecek M.Schumacher'in yarýþ dýþý kalmasýna neden olmuþtur. McLaren'in en iyi araçlara sahip olduðu dönemde bile onlarla büyük çekiþme içine girmiþ ve o kazadan ötürü þampiyonluðu kaybetmiþtir. Zaten o yarýþý birincilikle bitirseydi büyük ihtimal þampiyon olacaktý. 2. senesinde zaten ayaðý kýrýldý ve þampiyonluðu kaçýrdý. Neler yaþadý, neler yaptý.

Güle güle Schumi!..
    Malik bin Dinar

bu yaþýma kadar izlediðim tek efsane schumi formulayý onunla öðrendim ve onunla bitirdim o yollarýn hiç bitmiyecek efsenesi.

O YOLLARIN TEK EFSANESÝ
    (Baþarý Trabzonspora Layýktýr)=BTL

PRANHA KOVALAYAN ÇILGIN HAMSÝÝÝ

Nereden
    Hakkari

Her efsane gibi Schumacher de tarihe adýný yazdýrarak kabuðuna çekiliyor... Bize yaþattýðý mutluluklar yeter aslýnda..

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

gitme kal pistlerde pistler seninle güzel þchumiiiiiiii
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Malik bin Dinar

Nereden
    Hakkari

Efsaneler, yaþadýklarýný yaþatmayý severler. Schumi'de bize çok yaþattý.. Bazý boþluklarý doldurdu diyebilirim; bir zamanlar armstrong'du direncin simgesi ve son yýllarýn hem spor ahlakýnda hemde formulada kendini ispatlamýþ ve çoðu güzelliði yaþatmýþ diyebilirim.

"Efsaneleri tapýnmalarýn tanrýsý deðil, tanrýlarýn tapýnmalarý yaratýr" diye bir söz vardýr mitolojide; Schumi'ye bu güzelliðide veren Tanrýdýr...

Devam kýrmýzý, devam kan kadar tazecik....

formulaya devam...

Yaþ
    42

þumi gerçek bir efsane.kýrýlmadýk rekor alýnmadýk kupa býrakmadý.

ama 2 sportmenlik dýþý davranýþý da unutulmayacak.

1996 yada 1997 yýlýnda kendisini geçeceðini anlayan jacques willeneuve un üzerine direksiyonu kýrdý.ve bu hareketinden sonra tüm puanlarý silindi.

ve bu yýl monaco sýralama turlarýnýn son seansýnýn son dakikalarýnda arabasýný pistin kenarýna sürerek diðer pilotlarýn iyi derece yapmasýný önledi.tabi bu da cezasýz kalmadý.

ne diyelim.hatanla sevdik seni þumi.
    6 kez baþardýk biz bunu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bundan böyle M.Schumacher taraftarlarý olarak görüþ ve fikirlerimizi bu baþlýkta paylaþalým...
    uymak lazým...
    Malik bin Dinar

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bana da formula 1 i sevdiren schumacher dir onla baþladým seyretmye ve malesef artýk seyretmeyecem gibi o býraktý ama adýnýn ferrari de hep anýlacak olmasý gene cezbedebilir beni ismi yeter açýkçasý

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

schumacher formula tarihine adýný altýn harflerle yazdýrdý bundan sonraki hep onun gölgesinde olacak
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

shumi için söylenecek onu tarif edecek söz yok...
    seneye ilk yarýþlarda heyecenýmýz az olacak çünkü o olmayacak alýþmak zor olacak

dün akþam haberlerde gösterdi kimi yi kýrmýzýlar içinde
    kimiyi tamamen deðiþtirmiþ kýrmýzý kýyafetler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Bu baþlýðý açalý epey zaman olmuþtu. Þimdi canlandýrma zamaný geldi...
    Malik bin Dinar

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ooo

Süper Oldu ya

YAsli Kurt Pistlere Döndü

Ilk Aciklamasini yapti

Maik Alirim Anahtarini Deedi
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Nereden
    Ýstanbul

O'nu yeniden izlemek çok güzel olucak...
    I am titanium

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)