Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim Ne Yapmaya Çalışıyor? Taraftar Ne İstiyor?

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Yönetim Ne Yapmaya Çalışıyor? Taraftar Ne İstiyor?

Mevcut yönetim, göreve geldiğinden bu yana detaylara inilmeksizin bakıldığında transferde başarılı gözüküyor. Gözüküyor dememin sebebi, detaylara baktığımız zaman, mevcut borcu bir çırpıda ikiye katladıkları gerçeği ile karşılaşıyoruz.

Son dönemin popüler konusu Tolgay Arslan transferinde gördüğümüz üzere, Beşiktaş’ın 1.1 milyon €’ya anlaşıp, araya girmemiz sonucu ortalama 1.4 milyon € gibi bir para ile kadrosuna kattığı oyuncuya yıllık 2 milyon € garanti para teklif edebiliyoruz. Hem de yabancı kontenjanındaki sınırın gevşediği bir dönemde. Ancak bu ve bunun gibi hareketlerin arka planda yaratacağı sarsıntılar acaba yönetimin umurunda mı? Mesela, takımı adeta taşıyan ve nedense 3 yıllık sözleşme imzalanan Mehmet Ekici, Tolgay Arslan’la 2 milyon € karşılığında imzalanacak bir sözleşmeden rahatsızlık duymayacak mıydı? Yahut yarın almaya çalışacağınız vasat Türk oyuncular bu meblağları önünüze koymayacak mı?

Bu eleştirileri yönelttiğimizde camiadan destek görüyoruz, eleştiren kısım ise tek bir done ileri sürebiliyor: “Daha önce de transfere çok para verildi. Henrique, Adrian v.b. alınırken nerdeydiniz?”

Bu bakış açısını ben Trabzonsporluluk bilincine yakıştıramıyorum. Geçmişte yapılan hataları kılıf yaparak hangi gerekçeyle olursa olsun desteklediğiniz bir yönetimi savunamazsınız. Kaldı ki o dönemde ne eleştiri yaptığımızı bilmeden ileri sürdüğünüz bu savunmalar havada kalıyor. Mehmet Ekici gibi transferleri nasıl övüyorsak (sözleşme süresinin kısalığını dışarda tutarak) Tolgay Arslan’a önerilen maaşı, Ozan Tufan’a önerilen bonservis bedelini de eleştirebilmeliyiz. Hatta ve hatta bu gibi transferlerin önünde set olmalıyız. Tabii ki sahada daha güçlü bir Trabzonspor herkesin arzusu ancak bunu "alıcam fıstığı vurucam kırbacı" mantığı ile yapmak hem kültürümüze hem de mali durumumuza ters bir hareket biçimidir. Aksi halde “hep bana hep bana” diyen Fenerbahçe taraftarından hiçbir farkımız kalmayacak.

Bütün bu hususlara ek olarak, akıllara gelen başka bir konuyu da ben dillendirmiş olayım. Acaba yönetim kulübü yönetilmez bir borcun altına sokarak muhtemel kongrelerde rakipsiz hale mi gelmek istiyor?

Bu yüzden taraftarımızı bilinçli olmaya davet ederken, her zaman söylediğim bir hususu da eklemek istiyorum. Kimse Trabzonspor’u taraftarlardan çok sevmiyor. O nedenle kongre üyesi olalım, çevremizdekileri buna teşvik edelim ve fikrimiz ne olursa olsun Trabzonspor’da söz sahibi olalım.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu mantığa göre gidilerek zamanında alper potuk transferi yapılmadı.

bence bir oyuncu hakediyorsa o oyuncu alınmalı.bahsi geçen oyuncular Türk milli takımının geleceği.

Herzaman piyasası olabilecek oyuncular.Buna erkanda, tolgay da, ozanda dahil.

Borç konusuna gelirske , büyük takımların borcu olur.Barcelonanında borcu var.Önemli olan borçları doğru yapılandırabilmek ve harcadığın paranın karşılığını alabilmek.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu mantığa göre gidilerek zamanında alper potuk transferi yapılmadı.

bence bir oyuncu hakediyorsa o oyuncu alınmalı.bahsi geçen oyuncular Türk milli takımının geleceği.

Herzaman piyasası olabilecek oyuncular.Buna erkanda, tolgay da, ozanda dahil.

Borç konusuna gelirske , büyük takımların borcu olur.Barcelonanında borcu var.Önemli olan borçları doğru yapılandırabilmek ve harcadığın paranın karşılığını alabilmek.
    Barcelona 70.000 kombine satıyor. Biz 1 TL'ye bilet satıyoruz.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Kotu durumlara en cok canak tutan da taraftardir. Transfer basliginda her sey ortada. Her 10 kisinin 8'si de jong, khedira hayalleri kurarken 2'si ekonomik durumumuzdan bahsediyo. Önemli olan kendini tatmin edebilmesi. Bjkye sozde calim atacaz diye binlercesi tolgay transferini istedi.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne ara bu kadar transfer manyağı olduk anlamıyorum. Yeterki transfer olsun da nasıl olursa olsun anlayışı var taraftarın büyük bölümünde.. Kimi almışız, ne kadar para vermişiz bunları sorgulayan kişiler çok az.. Sorgulamayı geçtim, bunları soran kisilere tepki veriyorlar artık.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Trabzon

Maalesef bazı kalıplaşmış şeyleri aşamıyoruz.
    Aslında önemli olanın doğru politika olduğunu herkesin anlaması gerek.
    Biz borç fazla diyince düşman olmuyoruz. Ya da pahalı transfer isteyenler.
    Parayı kullanmak var kullanmak var.
    Kim batmış?
    Biz büyük kulübüz.
    Transfer yapmayalım mı?
    gibi cümlelere gerek yok. Biz de Trabzonspor'u düşünüyoruz.
    Elbette transfer yap. Ama nokta atışı olsun dikkat et.
    Elbette futbolcuya para vereceksin ama minimumdan başla.
    İnşallah artık daha doğru adımlar atılır.
    İnşallah borcun altından kalkabiliriz.

61ronin61
    Ziyaretçi

şampiyon olmak için yapılıyor. Kaç yıldır bekliyoruz.ayrıca türkiyedeki en borçlu kulüpler bjk gs ve şikebahçe .herşeyin bir bedeli var klas futbolcularla şampiyon olunur alt yapı vb şeyler tarih oldu artık global dünyada.Akyazı stadının isim hakkı oranın trübün loca gelirleri reklam tff de alınan paralar avrupa gelirleri vb borcumuzu rahat öderiz yeterki takım başarılı olsun başarılı olması içinde alıcaksın kardeşim en iyi adamları başka kaçarı yok bunun

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Türkiye'de iyi oyuncu transfer etmeyle şampiyon olamayacağımızı ne zaman öğreneceğiz bakalım..
    Konu Adem Akyüz' tarafından (31.01.2015 Saat 17:26 ) değiştirilmiştir.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

61ronin61
    Ziyaretçi

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de iyi oyuncu transfer etmeyle şampiyon olamayacağımızı ne zaman öğreneceğiz bakalım..
    bize uefada şampiyon oluruz orda ne olsa adaletli yönetiyorlar maçları

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim ne yapmaya çalışıyor sorusunu cevaplamak aslolan hedef açısından şahsi görüşe dayanacak ama taraftar takım ligde devam ettiği sürece sahada mücadele ve kazanma kabiliyeti üst seviyede bir takım istiyor. Ligde devam edeceksen sıradan bir takım olmanın anlamı yok. Sıradan olmamak için sahada takımın belli bir seviyede olması gerekiyor ve bunun da uzun vadeli bir projeyle yapılması ya da birtakım ekonomik riskler alarak gerçekleştirilmesi mümkün. İlk dönemde 1461 temelli bir proje uygulanmak istendi fakat bir taraftan malum süreç mücadelesi bir taraftan sahadaki yetersiz futbol taraftarın tümünün sabredebileceği bir durum değildi. Ya yüksek bir irade gösterilip 1461 projesi güçlendirilerek devam edilecek ya da tamamen farklı bir yol izlenerek sahada güçlü bir takım oluşturulacaktı. Gördük ki takım biraz kötü gitti mi, 1461'den A takıma çıkarılan futbolcular, teknik direktör bir çırpıda itibarsızlaştırıldı, bu tutum Avrupa'da mevcut takımdan beklenti doğrultusunda beklenmeyen bir başarı elde edilmesine rağmen devam etti. Ligdeki sıralama, Türkiye Kupası'ndaki iyi gidişatın da Avrupa Ligi'nde mevcut koşullara göre başarılı sayılacak tablonun da taraftar ve Trabzonspor kamuoyu nezdinde büyük oranda önüne geçti. Bu tabloda Yönetim sonraki süreçte ya aynı gidişatla kongreyi kaybedecek ya da tamamen farklı bir stratejiyle sahadaki Trabzonspor kimliğini güçlendirme gayretinde farklı bir yol izleyecekti. 2. yol tercih edildi ve şu anki tablo da bu durumun neticesi. İlkini tercih etseydi yeni gelen yönetim için de benzeri bir durum söz konusu olacaktı. Burada İbrahim Hacıosmanoğlu'nun diğer muhtemel adaylara tercih edilmesinin sebebi de (diğer adayların da takımın gidişatı için aynı yolu izleyeceği varsayımında) Hukuk Kurulu'na gerekli serbestliği sağlamasıdır görüşündeyim.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi transfer istiyoruz ama taraftar olarak cebimizden 1 kuruş para çıkarmıyoruz ( genelleme yapmıyorum, taraftarlık görevini yapanları ayrı tutuyorum)

her defasında söyledim hala daha söylüyorum Trabzonspor taraftarı maddi anlamda takımına sahip çıkmıyor. Bu ürün satışlarından da Tribünden de net ortaya çıkıyor.Ama rakipleri ile yarışmasını bekliyor. Garip ama gerçek.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

cevap: taraftar başarı istiyor. yönetim de başarı için ne gerekiyorsa yeri geldiğinde risk alarak yapmaya çalışıyor.

artık bir çıkış yakalamamız lazım. her sene şampiyonlar ligine gitmemiz lazım. hakemlerin önümüzde duramaması lazım... bugüne kadar böyle gitti bundan sonra da böyle gider bir şeyleri değiştirmezsek. ersun hoca + iho kombinasyonu tehlikeli. işini bilir tilki hoca + gözü kara başkan. kırılma noktası olabilir.

biz dünya kulübü olabilmeyi başarırsak artık tff'nin de bize karşı direnci azalacaktır. sıkacak biraz trabzonspor'un hakkını yemek yani. çünkü bizden de para kazanabilmeye başlayacaklar. trabzonspor da sükse yapacak artık. bunun için öncelikle risk almalıyız ama.

zaten tff'nin kendi asıl amacı türk futbol endüstrisini en çok para para akışı sağlayacak şekilde yönetmek. bu endüstrinin canlı kalabilmesi için bjk fb gs'nin kendi aralarında çekişip şampiyon olmaları lazım onlara göre. diğer takımlar ise figüran. benim anladıklarım bunlar. işte böyle şerefsizce bir düzenin içindeyiz malesef. bu düzenin içinden özveride bulunarak çıkabiliriz. tabi bu bi risk dediğim gibi. altında da kalabiliriz ki inşallah olmaz.
    Konu Kazım Bostan tarafından (31.01.2015 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.
    #

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi bir sportif direktör getirmeden kadro mühendisliği yapılmamalıydı.30 transfer sonunda takımda cm ve dm yok.hatalı planlama.

şu harcanan paralarla çok daha iyi bir kadro kurulurdu.

yabancı sınırlaması kalkmışken tolgay arslan a ödenecek paralardan bahsetmişsin.tolgay arslan yerli mi?yabancıya niye değer biçiyoruz.türkiye alt yapısından yetişmediği için.

ozan tufan a o paraları verirsen yabancı sınırlaması kalkmışken bu paralar verilirmi yerlilere denilebilir.ama tolgay için denilemez.zaten yabancı gibi.

son dönemde 5 yabancıyı sonuna kadar delen beşiktaş oldu.türkiye alt yapılı ilk 11 de oynayan ya 2 yada 3 oyuncusu var.tolga necip serdar.genelde de serdar ve tolga oynuyor ilk11 de.2 yerliyle oynuyorlar aslında.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Kuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi transfer istiyoruz ama taraftar olarak cebimizden 1 kuruş para çıkarmıyoruz ( genelleme yapmıyorum, taraftarlık görevini yapanları ayrı tutuyorum)

her defasında söyledim hala daha söylüyorum Trabzonspor taraftarı maddi anlamda takımına sahip çıkmıyor. Bu ürün satışlarından da Tribünden de net ortaya çıkıyor.Ama rakipleri ile yarışmasını bekliyor. Garip ama gerçek.
    Peki kulüp para kazanmak için ne kadar çaba harcıyor bunu da düşünmek lazım.
    Örnek, TS Club.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki kulüp para kazanmak için ne kadar çaba harcıyor bunu da düşünmek lazım.
    Örnek, TS Club.
    istanbul da olsun farklı illerde olsun Ts Club ler var.

Online olarak da sipariş verilebiliyor. tabi burada kulübün işgüzarlığı da var elbet. Buna birşey dediğim yok. ama bizim oraların milleti iş paraya gelene kadardır. cebinden para çıkacağı duruma geldiğinde hemen sukoyverir.

Trabzon merkez de herhangi birini tut çevir sor . En son ne zaman TS Club den birşey aldın diye, 5 dk tarihi düşünmeye çalışır...

Yönetim Birşeyler yapmaya çalışıyor transfer anlamında ama taraftar da yönetimin arkasında durmuyor. Şampiyon olunduktan sonra lisanslı ürün almaya stadı doldurmaya gidecekler. Şampiyon olduktan sonra gitsen ne gitmesen ne...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

kaan aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim taraftar gibi dünya da olmaz olamaz..Transfer yapmaz niye yapmadın, yapar ne yapmaya çalışıyor ?Bu başkanı siyasete bulaştığı için hiç sevmiyorum hatta nefret ediyorum fakat bu onları olurcesine eleştirme hakkını kendimde bulamıyorum.
    7'n bitirdin beni...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takim kayyuma devredilip devletin kucagina hepden oturtuldugunda gorcem ben o transfer isteyenleri..amac trabzonspordan hepden kurtulmak sike surecinde fifa karari sonrasi olcaklar karsisinda trabzonsporun elini ayaginibaglayip susmak zorunda birakmak..messiyi getirsen ne olcak 2011 sureci bitmeden ulke futbolu temizlenmeden saha disinda kurgulaniyor hersey acin artik gozlerinizi..uefa kriterleri acik ortadayken boyle umarsizca hesapsiz kitapsiz transfer yapilmasinin baska bir aciklamasi yok..sezon basindan beri 3 kiz kardesin yaninda basaksehirde korunup kollaniyor sirf hukumete yakin diye bugun aldiklari mac hakemle aldiklari kacinci mac oldu sayamiyorum artik..ulkede kokusmusluk basdan asagi gumusdagi aklayan zihniyete tukurim..

kaan aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı kaan aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim taraftar gibi dünya da olmaz olamaz..Transfer yapmaz niye yapmadın, yapar ne yapmaya çalışıyor ?Bu başkanı siyasete bulaştığı için hiç sevmiyorum hatta nefret ediyorum fakat buna rağmen onları olurcesine eleştirme hakkını kendimde bulamıyorum.
    7'n bitirdin beni...

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir taraftar olarak benim isteğim klubümün profesyonelce yönetilmesi. Şeffaflık ve uzlaşmacı bir yönetim anlayışı istiyorum.

Eleştiri aldığında 'Gerçek Trabzonspor sevdalılarından destek görüyoruz' demeyecek ADAM istiyorum.

Yönetimin isteği ise 2 sene boyunca klüpte kalmak. Aksi takdirde kayıt ettikleri üyeler oy kullanamayacak. Bu yüzden transferleri bu minvalde yönetiyorlar.

Metin abi transfer konusundaki endişelerini güzelce açıklamış. Ben borç kısmına çok takılmıyorum. Çok rahat halledilir.
    Ben yine profesyonellik vurgusu yapmak istiyorum. Tolgay transferinde iho'dan bir sürü sözler döküldü.
    Bunlar : 'Tolgayı Yaşar Kaptan'ın ricasıyla sattım.
    Olcan için 5.5 + 4 yıllık salih ile anlaşmıştım ama söz verdim diye bu teklifi Çebiye söyledim oda ünal aysalla konuştu bu yüzden 4.5 + 2 yıllık salih'e düştü sözleşme,
    Tolgay transferi ile ilgilendiklerini söyleseler ben zaten ilgilenmezdim bu transferle. ' idi.
    Bunları ben duyunca dehşete düştüm, gerçek Trabzonspor sevdalıları ise ooo başkan çebiye ne güzel giydiriyor felan dedi. Ben giydirilen tek kişinin Trabzonspor olduğunu düşünüyorum. Ve bu başkanın cahillik ve amatörlüklerinden utanç duyuyorum.

Bu adamın gerçek yüzünü görmeyenler Tolga transferi sırasında medyaya ettiği laflara baksın. Sonrada gelsin Tolgay transferi için açıklama yaparken anlattığı Tolga transferine baksın.
    Nasıl yalancı, iki yüzlü, futbolcusunu taraftarın önüne atan biri olduğunu görür de utanç duyarsınız belki.

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

başkan benim gördüğüm kulübü yolunacak kaz olarak gören zihniyeti bertaraf ediyor, gereksiz büyük para harcamalarını kısıyor ki bence bu en iyi para kazanma methodu. (zaten bazı kesimlerce bu yüzden sevilmiyor galiba) .önce kendi paranı muhafaza edeceksin.

tsclub'ler yeterli. ben bir taraftar olarak gittiğimde istediğimi bulup-alıp çıkabiliyorsam yönetimin bu noktada yapacağı daha fazla bir şey yoktur. istemeyene zaten dayatamazsın. bkz: 1 liralık maçtaki doluluk oranı. zaten tsclub'le filan olacak işler değil bunlar. dediğim gibi 1 liralık maça gelmeyen adama ne satacaksın? bu apayrı bi konu. ama zaten bunlar kurtarmaz kulübü. büyük adımlar lazım ki bunu da borç yapılandırması ile gerçekleştirdi bence başkan.

forumda bi "başkanı ne olursa olsun desteklememeliyim" diye bi çaba var çözemiyorum. herkes bu adamın karşısında taraftar da karşısında. kim yanında bu trabzonspor başkanı'nın? şimdi herkesi karşısına aldı derler. neden karşısına aldı bunu da düşünün o zaman.

daha önce de söyledim siyasi anlamda bana tamamen ters. ama doğrusuna doğru yanlışına yanlış diyebiliyorum. çok hatası var (üzerinde konuşulur) çok da doğrusu var başkanın. sırf eleştirmek için eleştirenlerden de artık gına geldi. kabak tadı verdi
    #

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Kulübü kayyuma devretmeden önce bilgi sahibi olunmalı.bende kulübü araplara satıyorum varmı inanan?

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulübü kayyuma devretmeden önce bilgi sahibi olunmalı.bende kulübü araplara satıyorum varmı inanan?
    ahh nerede o günler

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahh nerede o günler
    Rus girişimcilerede hayır demem

Nereden
    Eskişehir

Mevcut borç ikiye falan katlanmadı.çektikleri kredinin büyük bölümü harcanmadı.kulübün reel borcu 250 milyon TL civarında.unutulmamalıki kulüp mevcut Yönetim tarafından devralındıgında kulübün tüm gelirleri temlikliydi ve halada bazı gelirler temlikli.gelirler kasaya girmiyordu.bu şartlarda kulübün borcunun artması normaldir.Bazı transferler hoyratça yapılıyor tabi herşey süt liman değil.
    Konu Fatih Öztürk tarafından (31.01.2015 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bildiğim kadarıyla DenizBank ile yeni bir yapılanmaya gidildi.

Bütün temlikler, borçlar silinip sadece Deniz Banka borçlu durumuna düştük. 10 yıllık ve çok daha düşük faizli yapılanmadan bahsediliyor. Temlikler kaldırıldığından kulup kendi gelirlerini kullanabilmeye başladı. Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum. Bilen varsa aydınlatabilir.

Ancak çok gereksiz yere paralar harcandığı doğru.

Erkan'a verilen yıllık ücret hatta bonservis fuzili.
    Anıl,Gökhan,Serdar vs gibi 0 katkı veren oyunculara milyon eurolar verildi.

Diğer taraftan bakacak olursak para etmez dediğimiz futbolculardan büyük paralar kazandık. (Adrian 3.5, Henrique 4, Olcan 4.5)

Waris transferi dikkat çekiyor (6 mn euro) Fayda maliyet açısından fiyasko gibi duruyor. Ancak piyasası olması, Gana milli takımında oynuyor olması zarar etmemizi engelleyecek özellikler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)