Sayfa 140 Toplam 142 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 90 130 138 139 140 141 142 SonuncuSonuncu
Toplam 3526 adet sonuctan sayfa basi 3,476 ile 3,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 19. Hafta | þikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Fuzuli beyan ve absürt açýklamalarýndan dolayý, geri beyin hücreli fenerlilere þunu sormak istiyorum : ''ZORUNUZA MI GÝTTÝ ? ''
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En kötü olduðumuz maçta bile kendi evlerinde bizi yenemediler. Þikesiz bizi yenmek zor tabi. puhahahahahaha
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Kadýköy'deki her maçý mutlaka kazanmalarý gerekiyor. Gerçekten buna inanmýþlar. Öyle alýþmýþlar çünkü.

Yenildikleri, özellikle berabere kaldýklarý her maçtan sonra günlerce aðlayýp zýrlarlar. Rakip iyi oynamýþ kazanmýþ ya da berabere kalmýþ hiç önemli deðil, onlarýn öyle ya da böyle kazanmasý gerekir. Haksýz penaltý olmuþ, açýk ofsayttan olmuþ, hakemle olmuþ, þikeyle olmuþ hiç önemli deðildir. Yeter ki kazansýnlar gerisi mühim deðildir.

Þerefsizlik, hak gasbý iliklerine iþlemiþtir bunlarýn. Ýçeride puan kaybettikleri her maç aynýdýr açýn bakýn. Tribündeki taraftar da köpek gibi penaltý bekler, ceza sahasý içinde biri kendini yere atsa kudurmuþ it gibi kýçlarýný yýrtarlar. Haksýz olduðunu bile bile isterler bunu.

O tribündeki, o muhitteki insanlarýn %90'ýnýn ortak özelliði bedavadan yaþamak, zengin bir ailede doðmak, baba parasý yemek, milyonluk arsalarý müteahhide verip kýsa yoldan köþeyi dönmek, her istediðinin yapýlmasý, her istediði oyuncaðýn alýnmasýdýr.

Olayýn futboldan çok sosyoloji ve psikolojiyle alakasý vardýr.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kadýköy'deki her maçý mutlaka kazanmalarý gerekiyor. Gerçekten buna inanmýþlar. Öyle alýþmýþlar çünkü.

Yenildikleri, özellikle berabere kaldýklarý her maçtan sonra günlerce aðlayýp zýrlarlar. Rakip iyi oynamýþ kazanmýþ ya da berabere kalmýþ hiç önemli deðil, onlarýn öyle ya da böyle kazanmasý gerekir. Haksýz penaltý olmuþ, açýk ofsayttan olmuþ, hakemle olmuþ, þikeyle olmuþ hiç önemli deðildir. Yeter ki kazansýnlar gerisi mühim deðildir.

Þerefsizlik, hak gasbý iliklerine iþlemiþtir bunlarýn. Ýçeride puan kaybettikleri her maç aynýdýr açýn bakýn. Tribündeki taraftar da köpek gibi penaltý bekler, ceza sahasý içinde biri kendini yere atsa kudurmuþ it gibi kýçlarýný yýrtarlar. Haksýz olduðunu bile bile isterler bunu.

O tribündeki, o muhitteki insanlarýn %90'ýnýn ortak özelliði bedavadan yaþamak, zengin bir ailede doðmak, baba parasý yemek, milyonluk arsalarý müteahhide verip kýsa yoldan köþeyi dönmek, her istediðinin yapýlmasý, her istediði oyuncaðýn alýnmasýdýr.

Olayýn futboldan çok sosyoloji ve psikolojiyle alakasý vardýr.

Futbolla birlikte diðer konularda da ayný psikoloji ile hareket ettiklerini gözlemledim bende. En azýndan çevremdekiler böyle. Elbette bütün þikebahçeliler böyle diyemeyiz bu adaletsiz olur.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

La oðlum, kümeye giden Balýkesir, Sivas, Gençlerbirliði, Akhisar dahil tonla gol attýlar bize... Siz dünya yýldýzý topçularýnýz, ayýlarýnýz, kartallarýnýzla iki maçta bi tane atabileydiniz bari... Yazýk la size.. Üzüldüm bak... Hahahahahaa

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bir Türk Atasözü der ki :

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    53

Alýntý KEREM77 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi 92 kupa finalini 7 dakika özet verdiler....

A Q þuz ....adiler....çamur at izi kalsýn..bursayi resmen ezmiþiz....hepsi kabul etti...hakemlik biþey yok maçta...bir tek bursanin rumen kalecisi Mitu' nun yediði hatalý geri pas sonucu gol var....
    Sevgili Kerem;

O maçla ilgili belki etrafýnda da atýp tutanlar olabilir.Onlara cevabýn o finalin Bursa'daki ilk maçý seyretmeleri olsun.Asýl biz ilk maçta uydurulan penaltýyý ve gösterilen kýrmýzý kartý unutmuyoruz.Hele hele Þehmuz'un finali kazandýktan sonra dönemin en güçlü adamý olan
    Cavit Çaðlar'a son derece edepli bir þekilde o meydan okuyuþu dün gibi aklýmda.

Asýl o ilk maçta olup biteni bütün Türkiye biliyordu o zaman.Ama þimdi olduðu gibi kimse gerçekleri söylemiyordu.O zamanki güç odaklarýna gerekli yanýtý saha içinde verdiðimiz bir maçtý o final.Hala hatýrlanýyor olmasý da o malum güç odaklarýnýn k..ç acýsýnýn bir türlü geçmemiþ olmasýndandýr.

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kevin ,özer, sefa

takýmda zayýf halkalar çýkýþlarý vasat güvensiz

ishak ve salih top süremiyor

bu 4 oyuncu ile þampiyonluk masal

--------------onur
    bosingwa - aykut - uður - ?
    ---------- ? - ?
    yusuf ----- ekici - ? - erkan
    ------------ cardozo
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ahmet çakar yarattýðý algý

ben maçýn hakemiydim beni maçtan alýp yerime þerefsiz bir hakemi verdiler

3-0 rövanþý 5-1 oldu
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Forum Yöneticisi Aydýn Danýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Beyler zaten üstümüze çok geliyorlar camia olarak bölünmemiz lazým baþka türlü bunlarla baþa çýkmamýz mümkün deðil artýk düþüncelerinizi bir süzgeçden geçirin düþünün...

Tek yürek Tek yumruk olmalýyýz...
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ahmet çakar yarattýðý algý

ben maçýn hakemiydim beni maçtan alýp yerime þerefsiz bir hakemi verdiler

3-0 rövanþý 5-1 oldu
    Sonra maçýn hakemi gelince Rasim vs geri vites yaptý. Adama methiyeler düzdüler.

Kazým Bostan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Baþkan tek baþýna butun istanbul ile savaþýyor trabzonspor'un haklarýný savunmak uðruna. Yalnýz býrakan taraftarlar çok buyuk ayýp ediyorlar.
    #

Sezgin Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Beyav tv de yayýnlanan spor programýný izleyince bu Türk futbolunun halini daha iyi anlýyorum. Bu adamlarýn olduðu yerde futbol neden geliþmiyor diye yakýnmak yersiz. Bu kadar seviyesiz,saçma,komedi programý gibi bir program.Dünyada eþi benzeri olduðunu sanmýyorum bu ülke bu tip zatlardan kurtulmadýkça hiç bir yere varamaz.
    Aðasarlý_61

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

isin en traji komik tarafi da su tff aciklama yapiyor: Ts baskanin yapmis oldugu bu macin hakemini mactan önce arama eylemi, türkiye futbol tarihinde görülmemis bir olaydir" diye. lan senelerce yöneticiler macin hakemleri ile akraba oldular neredeydiniz? gerci tff baskanina bak bir de yazilanlara gayet normal. Allah topunuzu bildigi gibi yapsin.

Nereden
    Ýstanbul

Bir þerefsizlik örneði vermek istiyorsa Beyaz Tv ve türevi programlar , 3-1'den 4-3'e dönen ve þikebahçenin onlarca þaibeli maçlarýndan biri olan G.Antep maçýný versinler.

Rapaiç leblebi gibi adam çalýmlayýp 2 kere üst üste gol atar ,o günlerde Türkiyenin en iyi stoperi olan Mehmet Polat þak diye gögüsüyle rakip santrafora (sanýrým Kenneth Anderson olmalý) asist yapar ... hey gidi hey ! O maç sonrasý yýllarca Aziz'in antep soyunma odasýna bir bavul parayý indirdiðini net biliyorum. Kaldý ki Antep o senenin en iyi ilk 3 takýmýndan biriydi.

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Courage Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir þerefsizlik örneði vermek istiyorsa Beyaz Tv ve türevi programlar , 3-1'den 4-3'e dönen ve þikebahçenin onlarca þaibeli maçlarýndan biri olan G.Antep maçýný versinler.

Rapaiç leblebi gibi adam çalýmlayýp 2 kere üst üste gol atar ,o günlerde Türkiyenin en iyi stoperi olan Mehmet Polat þak diye gögüsüyle rakip santrafora (sanýrým Kenneth Anderson olmalý) asist yapar ... hey gidi hey ! O maç sonrasý yýllarca Aziz'in antep soyunma odasýna bir bavul parayý indirdiðini net biliyorum. Kaldý ki Antep o senenin en iyi ilk 3 takýmýndan biriydi.

Hatta o gün bugündür zamanýn Antep baþkaný, eski Dev-Genç'li Celal Doðan, azizin ortaklýðýna devam etmektedir. Halen de tescilli iþ ortaðýdýr.

Yalnýz ben olayý biraz farklý biliyorum. Þampiyonluðu etkileyecek maçýn ilk yarýsýný Antep 3-0 önde bitirmiþ. Devre arasý Celal Doðan ile aziz kapalý bir odada konuþuyor. Sonra Celal Doðan Antep soyunma odasýna inip "çocuklar artýk yeter, bu maçý veriyorsunuz, sonra ben size gerekeni yaparým" diyor. Hatta soyunma odasýnda kendisine atarlanan hoca Sakýp Özberk ve bizim Fatih Tekke ile tartýþýyor. Maçtan sonra "gereken yapýlýyor", ayrýca bir sezon sonra Antepli Kemal Aslan da uçuk bir fiyatla fenere transfer oluyor.

Sezon sonrasý aziz yýldýrým, takýmýn hocasý Mustafa Denizli'ye "bu takýmý sen mi þampiyon yaptýn ulan" diyor ve bir Diyarbakýrspor maçý sonrasý Denizli istifa ettiriliyor.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hakemin notu 8.4'müþ
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hatta o gün bugündür zamanýn Antep baþkaný, eski Dev-Genç'li Celal Doðan, azizin ortaklýðýna devam etmektedir. Halen de tescilli iþ ortaðýdýr.

Yalnýz ben olayý biraz farklý biliyorum. Þampiyonluðu etkileyecek maçýn ilk yarýsýný Antep 3-0 önde bitirmiþ. Devre arasý Celal Doðan ile aziz kapalý bir odada konuþuyor. Sonra Celal Doðan Antep soyunma odasýna inip "çocuklar artýk yeter, bu maçý veriyorsunuz, sonra ben size gerekeni yaparým" diyor. Hatta soyunma odasýnda kendisine atarlanan hoca Sakýp Özberk ve bizim Fatih Tekke ile tartýþýyor. Maçtan sonra "gereken yapýlýyor", ayrýca bir sezon sonra Antepli Kemal Aslan da uçuk bir fiyatla fenere transfer oluyor.

Sezon sonrasý aziz yýldýrým, takýmýn hocasý Mustafa Denizli'ye "bu takýmý sen mi þampiyon yaptýn ulan" diyor ve bir Diyarbakýrspor maçý sonrasý Denizli istifa ettiriliyor.
    aynen aynen. ilk yarý 3-0 'dý doðru.

Pozisyonlar da aklýmda kalmýþ.

StopMatchFixing.Com

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

þikeci kahpeler hakemler tarafýndan kollanmaya okadar alýþýklar ki..
    biraz adaletli maç yönetildiðinde kuduz köpekler gibi etrafa saldýrýyorlar..

https://www.facebook.com/video.php?v=1547433355499266
    2013-2014 Sezonu Þikebahçe Lehine yapýlan hakem hatalarý.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Volkan'ýn küfürü baþýný yakacak!

Fenerbahçe - Trabzonspor mücadelesinin ardýndan, Volkan Demirel'in soyunma odasýnda hakemler ile küfürlü bir diyaloða girdiði iddia edildi.
    Volkan'ýn küfürü baþýný yakacak!

Fenerbahçe-Trabzonspor maçý Caner Erkin'den sonra Volkan Demirel'in de baþýný yakacak. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre Cumartesi günü oynanan ve golsüz eþitlikle sonuçlanan karþýlaþmadan sonra yaþanan olaylar zincirine sarý-lacivertli takýmýn file bekçisi Volkan'ýn da dahil olduðu ve soyunma odasý koridorunda küfür ettiði için pazartesi günü tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edileceði öðrenildi.

"Ýki tane o...pu çocuðunun..."
    Maçýn hakemi Bülent Yýldýrým ve yardýmcýlarýyla kýsa bir diyalog içine giren Volkan'ýn soyunma odasý koridoruna hakemlerden birkaç metre önde girdiði ve "Ýki tane o...pu çocuðunun açýklamalarýndan etkilenip maç yönetiyorsunuz. Göz göre göre penaltýmýzý vermediniz" ifadelerini kullandýðý belirlendi.
    Volkan'ýn yüksek sesle sarf ettiði bu sözlerin maçýn temsilcisi tarafýndan rapor edildiði ve pazartesi günü TFF'ye ulaþtýrýlacaðý kaydedildi.

1 ila 3 maç arasý ceza

Direkt olarak hakemin yüzüne söylenmemesine karþýn yakýn mesafeden ve onlarýn iþiteceði tonda kullanýlan bu sözler nedeniyle Volkan'ýn tedbirli olarak sevkinin yapýlacaðý için hafta içinde oynanacak Ziraat Türkiye Kupasý maçýnda forma giyemeyeceði, "centilmenliðe aykýrý sözler" baþlýklý disiplin talimatýna göre de 1 ila 3 maç arasý ceza almasýnýn gündemde olduðu bildirildi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

hic sanmiyorum volkana ceza vereceklerini

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

bunu güncellestirmek lazim

Alýntý Kazým Bostan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

mamut'un göZüne sokmak lazým. burdan zar zor 4. büyüðün fb olduðunu anlýyorum ben

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

BEYAZ TV
    Ahmet ÇAKAR
    Rasim OZAN
    Ertem ÞENER
    Gürcan BÝLGÝÇ

tiksiniyoum yukarýdakilerden
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Eðer bu küfür güvenilir þahitler aracýlýðýyla doðrulanýrsa o zaman Ýbrahim Baþkan’ýn bunu o ite yutturmasý gerekir. O nasýl yutturacaðýný bilir, etrafýnda o kadar seveni var. Anayý karýþtýrdýn mý küfüre cezayý keseceksin.

3 MAÇTAN AÞAÐI VERÝLMEMELÝ

Kadýköy'de alýþmýþlar kayýrýlmaya
    yeneneyince kuduruyorlar

Oh olsun 4 puan kaybettirdik bu sezon ve gol yemedik.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Ortalýk, fener yalakasý sözde yazar ve konuþmacýlarla dolu. Ama her kanalda öyle deðil mesela TVNET'te Erdal abi ve diðer konuþmacýlar herkese kapak olacak cevaplarý verdiler. O ekibe teþekkür ediyorum.
    Yakup Aslan bugün açýklama yapmýþ, Hakem iyi yönetim gösterdi maçtaki tek hata Egemenin kart pozisyonuydu diye. Hemen gevþiyor yöneticilerimiz. Bir kere hakem maçý þikebahçe lehine yönetti. Bana göre çok kötü bir yönetim gösterdi. Bize çýkan 8 sarý kart, rakibe çýkmayan bir kýrmýzý 3-4 sarý kart var ki Egemen atýlsa maçý kazanabilirdik. Hakemi aklamak öyle kolay deðil Sn. Yakup Aslan.
    Gelelim oynanan kötü futbola; sahada direnci olmayan bir takýmdýk. Ya aðýr idman temposu ya üç gün önceki maç ya da çalýþmamadan kaynaklanan bir sorundu. Umarým bu sorun çözülür...
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)