Sayfa 58 Toplam 58 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 48 56 57 58
Toplam 1442 adet sonuctan sayfa basi 1,426 ile 1,442 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Kayseri Erciyesspor | Maç Sonucu

61ronin61
    Ziyaretçi

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkan gibi oyuncun var, hala laf ediyorsun... Çıplak gözle izlediğim en zeki oyuncu... Oyun görüşü süper... Otur da keyfini çıkar...

Özer, bu takımın olmazsa olmazıdır. Kimi getirirsen getir, aynı katkıyı alamazsın. Patlak lastik yapıştırıcısı gibi, bütün boşluklara giriyor. Üstelik her sey saha içinde bitmiyor. Takım ruhu olgusu için, en geğerli oyuncularımızın başında gelir. Bu kadar koşan bir "teknik ooyuncun" var, hala beğenmiyorsun. Hadi ordan be!..

Ekici için çok kapıştım milletle. Gidin Ekici'yi alın, futbolcu görsün millet dedim, aman Allah.. Neler yazıldı... Hepsine selam olsun. Bugün satsan kaça verirsin?...

Bosi, Cardozo... Laf ettirmem... Adamları canlı kanlı seyretme lütfuna erişmişsin, şükret. İzlediğin ßey sadece futbol değil, tarihe tanıklık ediyorsun. G.Birliği'ne attığı gol, 30 yıl sonra da jeneriklerde olacak. Ve ben torunlarıma, o gün oradaydım diyeceğim... Hayat nedir ki zaten...Hoş bir seda.. Al sana hoş seda işte..

Aykut'u da özverili oyunu için tebrik ediyorum.. Gerisi mi? Olmaz...
    yazdıklarının hepsine katılıyorum

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart STSL 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Kayseri Erciyesspor | Maç Sonucu

Alıntı Berat Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarının neresi güzeldi Adem

2-0 olmasına rağmen keyifsizdi maç. Her topta geriye döndük. Haftaya Fener maçı için umut vermedi ama böyle düşündüğüm zaman da iyi top oynuyoruz Fener'e karşı
    Ikinci yarıyla kıyaslayınca ilk yarı iyiydi yine de. Stattan o kadar kötü görünmüyordu en azından
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

61ronin61
    Ziyaretçi

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakemi etki altına alamıyoruz.. hakeme itiraz ederken bile sadece tek bir oyuncu ile itiraz ediyoruz.. o da sarı kartı yediğiyle kalıyor.. hakeme itiraz mevcut pozisyon için yapılmaz bir sonraki pozisyon hakemin elinin titremesi için yapılır.. bu işleri selçukla burak iyi beceriyordu..
    aynen kardeşim gs bjk şikebahçe 10 kişi hakemşn tepesine biniyor bizde futbolcumuzu biçiyorlar biçilen futbolcu hakeme itiraz ediyor etrafınada bakıyor yan gözle hani arkadaşlarımda gelip itiraz edermi diye bir Allahın kulu gelmiyor yada bir futbolcumuz bir adamla rakip adamla tartışıyor bir Allahın kulu futbolcumuz gelip destek vermiyor takımda takımdaşlık aynı duyguyu yaşama ve birbirlerine karşı sevgi sorunumu var acaba

61ronin61
    Ziyaretçi

ya ben birşey farkediyorum bayağı maçtır bu ekici çok müsait pozüsyonlarda cardozoya pas atmıyor arkadaş ya illa kendi vurucak gıcık olmaya başladım bu ekiciye erkan ise hemen cardozoyu görmeye çalışıyor orta yapmaya pas vermeye gol attırmaya çalışıyor cardozoya ayrıca ekici hem cardozoya hemde erkana kesinlikle pas atmıyor sadece bosiye pas atıyor ayda yılda bir verdiği (cardozoya)pasları saymıyorum cardozo çok müsait verse yazıcak vermiyor pas atmıyor kardeşim cardozoya bu adam

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikinci yarıyla kıyaslayınca ilk yarı iyiydi yine de. Stattan o kadar kötü görünmüyordu en azından
    Kıyaslanacak oyun yoktu. Çıtayı çok aşağıya çekmeyin ula

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Trabzon

Kıyaslanacak oyun yoktu. Çıtayı çok aşağıya çekmeyin ula
    Çıta nerelerden geliyor senin haberin var mı? Ha iş

Berkedogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ikinci yarı press yapmadık yada yorgunluktan yapamadık ikinci yarının ilk 10-15 dakikası tek kale gibi geçti orta sahamız çok dirençsiz özellikle sefa kapatamadığı için bosingva barışla teke tek micadele etmek zorunda kaldı. Salih oyunda kalsaydı barış o kadar rahat olamazdı ama ikinci golü atamazdık.
    Şampiyon olsakta olmasakta En büyük TRABZONSPOR.

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıta nerelerden geliyor senin haberin var mı? Ha iş
    Adrianlı kadronun oynadığı berbat oyuna çekmişsiniz çıtayı ama benim çıta JAJA'lı zamanda oynadığımız futbolda..

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Trabzon

Adrianlı kadronun oynadığı berbat oyuna çekmişsiniz çıtayı ama benim çıta JAJA'lı zamanda oynadığımız futbolda..
    Forum kuralları z-8
    +12 hafta.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı beratika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen ben de Özer Trabzonlu diye çok sevildiğini,övüldüğünü düşünüyorum
    Olaylara neden hep bir kulp takıyoruz ki...Ben çok seviyor ve övüyorum. Özevlat denince cinleri tepesine çıkan biri olmama rağmen... O zaman ben de şunu söylüyorum; Özer'i her fırsatta yerden yere vuranlar, şu malum madalya konusu yüzünden yapıyorlar. Aramızdaki "en dik" duranlar yani... Tabi Özer'in o malum takıma transfer hikayesini bilenler için durum farklı.. Bayılıyoruz kahramanlar ve hainler yaratmaya...
    Konu DEEP BLUE tarafından (31.01.2015 Saat 13:36 ) değiştirilmiştir.

f.akyuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SON 5 MAÇI İZLEMEDİM DÜN DE SON DAKİKADAKİ TOP DİREKTEN İÇERİ GİRSE KAOS OLMUŞTU. TOP KEYİF VERİR BİRAZ KARDEŞİM. BENİM GİBİ FANATİK ADAMA BİLE MAÇI İZLETTİRMİYORSALAR TAKIM DA SORUN BENDE DEĞİL. GEÇEN HAFTA GİTTİM STATTAN KASIMPAŞA şikebahçe MAÇINI İZLEDİM EN AZINDAN KEYİFLİYDİ FUTBOL VARDI

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Bu forumda insanların ölümüne sebep arsız, hırsız, namussuz, şikeci dahası şerefsiz bir kulüp övülüyorsa biz boşuna konuşuyoruz adamlar dünyanın en iyi topunu da oynasalar da onları gördüğüm zaman sadece suratlarına tükürmek geliyor kimin o takımda oynadığı nasıl oynadığı umrumda değil... Şerefi olan insan der ki hata yaptık yanlış yaptık kabul ediyoruz ama bu ülkede ne kadar arsız olursan o kadar iyi.. Kısacası Fener denilen katil futbol takımının burda futbolunu beğenenler antu forumda düşüncelerini paylaşabilir.. Taş yerinde ağırdır çünkü...

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oynanan futbolu çok beğenmedim ama takım birşeyler yapmaya çalışıyor. ilerleyen haftalar için umutlu olunabilecek bir oyun diyebiliriz.

Zaten bu takımdan rakibini paspas gibi silkeleyen, her maç 10 tane net pozisyona giren bir takım kimse beklemiyor herhalde. ama önümüzdeki sezon 1-2 kaliteli takviye ile herşey değişebilir. yeterki sabırlı olmayı öğrenelim.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takımda önüne top atıp koşturabileceğimiz hızlı çıkaracak oyuncu yok. Yusuf biraz hızıyla buna uyuyor ama o da topla çok kötü.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olaya olumlu yönden bakarsak maçlarda uyutacak bir oyun olmuyor.özellikle bu sezon.

risksiz oyunda pozisyon vermezsin ama maçlar temposuz geçer.başakşehirin maçlarını kimse izlemez.

taraftar 3-4 fark olsun ister ama bu kezde gene heyecan eksikliği olacağı kesin.herkes barca nın maçlarından nefret eder durumda son dönemde.yani çok iyi olmakta kesmiyor futbol seyircisini.

maçlarda heyecan varsa olumlu yada olumsuz bu doğru yol kanımca.

çok fazla kupa odaklı bir anlayış ile bir yere varılacağını sanmıyorum.

TSigalko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Whoscored'in 17 haftalık istatistiklerinden bu hafta yorumu:

TS 2-1 Erciyes
    BJK 2-1 Mersin
    GS 2-2 Bursa
    FB 2-1 Karabük
    Abi yok artık ya 3ü de geldi
    Yeryüzü boşaldı habersiz miyiz ?
    Güneşe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kısakürek

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)