Sayfa 57 Toplam 58 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 47 55 56 57 58 SonuncuSonuncu
Toplam 1442 adet sonuctan sayfa basi 1,401 ile 1,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Kayseri Erciyesspor | Maç Sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TSercaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart STSL 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Kayseri Erciyesspor | Maç Sonucu

Sefaya kotu derken neden alis fiyatini da ekliyorsunuz ki? Sanki cocuk kalkip dedi benim ederim budur diye.
    Alindigi para altinda ezmenin manasi yok.

Oyununu bende begenmiyorum fakat oynadigi oyunu elestirirken parasina deginmeyi dogru bulmuyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Barisi bizim maclar disinda görecegiz nedense bizden gidenler bize daha karsi hirsli oynuyorlar. Hakem piyase cikmasa bosi Reis 3 atsa Hocamiz oguzcani 2 yari oyuna alirdi en azinda 10 dak oynarti. Soner den birtürlü kurtulamadik ayni zeki, yumlu dan kurtulamadik hala

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçta Boss 3 assist Cardozo 3 gol ile oynayabilirlerdi. Bir ortaya Cardozo çok kötü kafa vurdu bir pozisyonda da Boss kaptığı topla orta yapmak yerine çok kötü şut çekti. Yani Boss-Cardozo işbirliği çok üretken olabilir bunun üzerinde durmak lazım ve bu yüzden Boss bek olarak oynamalı. Salih ön-libero, Boss bek, stoper olarak da en kötü Akbaş olur.
    İnadına Trabzonspor !

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Barış'ı beğenen arkadaşlar, evet Barış Kayseri Erciyes takımında iyi bir futbolcu olarak göze batabilir, o kadar. Trabzonspor'da ilk 18'e girecek yeterlilikte değil yapmayın biraz sürati dışında hiçbir olumlu yönü yok. Maç boyunca da 1-2 güzel orta yaptı onun dışında Bossingwa hep onu ezdi. Salih oynasa daha etkili olabilirdi. Ayrıca kilo almış bariz bir şekilde, ben sporcuların hem de bu yaşta ve günde 2-3 antreman yaparken kilo alabilmelerini hayretle izliyorum. Yatmadan sucuklu yumurta yiyip mi yatıyorlar nedir böyle amatörlük olmaz yani ekstra uğraşmaları lazım kilo almak için.

Sefa'yı beğenmeyen arkadaşlara katılıyorum beklemekten başka çaremiz yok belki daha iyi olur, en azından istekli ama şu an için çok yetersiz.

Özer'i eleştiren arkadaşlara katılmıyorum takımın en önemli dişlisi. Ortasahadaki her 3 toptan 2'si Özer'den geçiyor, atağın yönünü belirleyen Özer, sorumluluk alan Özer takımı iten Özer. Bazen pas hatası yapıyor evet, bazen ayağında çok top tutuyor evet ama gidişat çok olumlu. İkinci yarı Ekici ve Cardozo ile beraber takımın en önemli taşı olacak gibi.

Aykut'u beğenenler var çoğunlukta. Tamam güzel de oynadı, geçen hafta da iyiydi. Hatta stoper olarak devam da edebilir belki kendini buldu diyebiliriz ama buna karar vermek için erken hala. Sivas ve Erciyes maçları ile buna karar verilmez. Aykut'un olup olmadığını haftaya Fener maçında Kadıköy'de göreceğiz.

Soner. Futbolcu konusunda tuttururum genelde, iyi futbolcu dediğim iyi çıkar. Yanıldığım durumlar azdır. Mesela Burak Yılmaz, bundan topçu olmaz dedim adam neler yaptı. Veya Henrique bu iyi topçu dedim ama yanıldım. Soner de beni hayal kırıklığına uğrattı, çok beklentim vardı ama sıfır gelişim gösterdi. Bu saatten sonra Soner'in katkı yapması zor gibi, eksikler gelince ilk 18'e bile giremez.

Drenthe'yi de beğenen arkadaşlar var. İyi topçuydu zamanında ama o kilolarla en fazla Erciyes'te oynar, katkı da yapar ama o kadar. Fazlası olmaz.

Erkan'ı beğenmedim, süreklilik yok, ondan beklentimiz olan son pas ve bitiricilik yok. Belki biraz daha zamana ihtiyaç var ama 30 yaşından sonra futbolunu biraz evrimleştirmesi lazım, bu şekilde 3-5 hafta sonra burada çok küfür yer ve onun üzerinden Ersun Hoca'da küfür yer.

Son söz de Ersun Yanal için. Bence Türkiye'nin en iyi hocası ve Trabzonspor'un başında olması şans. Umarım yönetim ve camia geçen seferki hatayı yapıp onu harcamaz, umarım yeterli zaman tanınır. Çünkü kadro çok iyi ve Ersun Hoca bu kadroyla çok işler yapabilir, biraz zamana ihtiyacı var o kadar. Bir de önliberoya.
    İnadına Trabzonspor !

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İkinci yarının başlarında oyun oynamadık. Erciyes daha akıllı oynasa 2'yi bulabilirdi. Soner ikinci yarı oyuna girip orta sahayı tutacak oyuncu değil. Ama bizim orta saha ne zaman düşse Soner oyuna giriyor. Ve hiçbir değişiklik olmuyor.

Nereden
    İstanbul

Özer kesinlikle çok ağır

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Sakatlıklar-Afrika kupası derken gerçekten kısmetsizlikler yakamızı bırakmıyor,
    eğer kadromuzda bulunan oyuncuları sorunsuz ilk 11 de oynatabilsek Ersun hoca geldiğinden bu yana çok mesafe kat etmiş olurduk,ama olmuyor bir türlü,
    Musa-Mustafa-Fatih-Aykut hatta Salih ellerinden geleni yapıyorlar sağolsunlar ama şampiyonluk oyuncuları değil bunlar malesef,ama bakıyorsun neredeyse o bahsettiğim sakatlık ve Afrika kupası yüzünden bu isimler sürekli ilk 11 de.
    Yine de galibiyet çok güzel,3 puan çok güzel,
    özellikle üstte saydığım isimler olmak üzere bize 3 puanı hediye eden tüm kadroya teşekkür ediyorum,böyle bir galibiyeti de şikecilere karşı alırız inşallah.

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı berabaskurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba ben mi önyargılı bakıyorum da sürekli dikkatimi çekiyor yoksa Özer aldığı topların çoğunu eveleye geveleye hiç mi ediyor? Bir pas atana kadar 5 6 defa dokunuyor topa mutlaka, oraya çek buraya al geri dön sağa gönder sola bak.
    Genel olarak bu şekilde oynuyor zaten ancak dün çok abartılı bir şekilde adeta kendi kendine çalım atıp kendi etrafında dönüp duruyordu. Hani ben on numarayım oyunu yönlendiriyorum düşüncesiyle yapılan hareketler ama bilmeli ki on numara böyle oynamaz.
    Seni ölüme de götürse doğruluktan sakın ayrılma.
    Hz. Ömer.

MİSSE_MİSSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özer beğenmiyorum ama yedeklerde onu kesebilecek yetenekte kimse yok.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Aykut muhteşem oynadı, gittikçe her hafta daha iyi oynuyor.

Barış sağ tarafı çok zorladı, 25 yaşında, geleceğin Gökdeniz'i diye oynatmıştı 2008'de Ersun Hoca daha 18 yaşında. Geri alabiliriz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Sefa'nın kaçırdığı gol akıllara zarar.

Maçı çok rahat ilk yarıda bile koparabilecekken zora soktuk.

2.yarı Erciyes'in bizi sahamıza gömmesi çok zoruma gitti.

Neyse ki 6 puanla kayıpsız devam etmemiz güzel.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

25 faul/6 sarı kart

19 faul/1 sarı kart

Bi de Allah'tan ev sahibiydik. Böyle rezillik olur mu ya!

Zart zurt zart zurt maçın içine etti!

Böyle hakemlere deliriyorum ya!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

*Barış memişin hiç bir zaman devamlılığı olmamıştır.
    *dün kü oyununu sezon sonuna kadar devam ettirsin,bu demektirki futbolunuda geliştirecek, o zaman çift ayağını da eşit kullanan memiş değil bizde avrupada oynar,dedimya devamlılığı yok yetenek üst düzey bizdeki ali şeni hatırlayın şimdi nerde bilen var?

*bizim takım ciddi ciddi sahada bir kişi eksik oynuyor.
    *sanki hayatında ilk defa sahaya çıkmış gibi ürkek,heyacanlı,boş boş sahada dolanıyor,inanmakta gerçekten zorluk çekiyorum.
    *pas veriyor,rakip kovalamıyor,kovalasa bile faul yapıyor,orta yapamıyor,arkadaşlarına yardım etmiyor....kayseride oynarkenki oyununu hatırlıyor ve şaşırıyorum.
    *bu formuyla değil ilk 11 ersun hocanın yerinde olsam uyarı anlamında bir kaç hafta 18'e bile almam.
    *dün kaçırdığı gol zor bir pozisyon değildi,ama kendini sahaya veremediği için o golü yapamadı.
    *kendisine çeki düzen vermeli,ersun hocada oynatmaya devam ederse
    2 gün sonra trübünlerden homurdanma sesleri yükselir.

*bizim takım onur suz olmuyor,bir an önce takıma katılmalı,kalede duruşu yeter.hakan ın bile yetersiz olduğunu düşünüyorum.

*dün yusuf oynamadı ama yusufun performansınıda beğenmiyorum.
    daha yusufun dünkü maçtaki barış memiş oyununu daha göremedim.
    bence çok şımartılıyor,belirgin bir adam geçemiyor,isabetli ortalar yapamıyor,bence dikkati çekilmeli,şımartılmamalı...
    *rakip oyuncu yusufa dokunuyor hemen gsli arif leşiyor.
    *bedava faul penaltı alınca eline ne geçecek sadece o günü değil p pozisyonu kazanırsın,aklını baına al adam gibi dik durmasını öğren.

*aykut son maçlarda eski kendi performansını yakaladı.
    *nazar değmez inşallah devamlı böyle oynarsa formasını vermez kanısındayım.

*İshak çok büyük yetenek,kadroya girememesine çok kızıyorum çokkkk.

*hala ısrar ediyorum fatih-ferhat bizim oyuncularımız olamaz.

*erkan iyi kumaş
    *özer iyi kumaş
    *ekici iyi kumaş
    *yusuf iyi kumaş
    *ersun hocanın özellikle özere rakip ceza sahası etrafında nasıl hareket etmesi konusunda çalıştır ması gerekiyor.
    *bu ayaklar değerli ayaklar,klas ayaklar ama yeterinde gol pası veremiyorlar,gol atamıyorlar,

*fb maçında bu oyuncuların en az rakip kadar koşmaları şart birde yukarda bahsettiğim gibi ince pas ve gol vuruşlarınuda dikkatli yaparlarsa iyi sonuç gelir diye düşünüyorum.

*dün kazandık,
    *ama hala
    *ölüp ölüp diriliyoruz maçı izlerken.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Erkan gibi oyuncun var, hala laf ediyorsun... Çıplak gözle izlediğim en zeki oyuncu... Oyun görüşü süper... Otur da keyfini çıkar...

Özer, bu takımın olmazsa olmazıdır. Kimi getirirsen getir, aynı katkıyı alamazsın. Patlak lastik yapıştırıcısı gibi, bütün boşluklara giriyor. Üstelik her sey saha içinde bitmiyor. Takım ruhu olgusu için, en geğerli oyuncularımızın başında gelir. Bu kadar koşan bir "teknik ooyuncun" var, hala beğenmiyorsun. Hadi ordan be!..

Ekici için çok kapıştım milletle. Gidin Ekici'yi alın, futbolcu görsün millet dedim, aman Allah.. Neler yazıldı... Hepsine selam olsun. Bugün satsan kaça verirsin?...

Bosi, Cardozo... Laf ettirmem... Adamları canlı kanlı seyretme lütfuna erişmişsin, şükret. İzlediğin ßey sadece futbol değil, tarihe tanıklık ediyorsun. G.Birliği'ne attığı gol, 30 yıl sonra da jeneriklerde olacak. Ve ben torunlarıma, o gün oradaydım diyeceğim... Hayat nedir ki zaten...Hoş bir seda.. Al sana hoş seda işte..

Aykut'u da özverili oyunu için tebrik ediyorum.. Gerisi mi? Olmaz...

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

belkalem haftaya mutlaka iyileşmeli.

constant dönse cok iyi olurdu ama sanırım mümkün olmayacak.

eger transfer olmazsa eldekilerden kurulacak en iyi kadro

-----------------hakan--------------

boss--------belkalem-------aykut-------ishak

--------ekici-------medjani-----constant-----

özer--------------cardozo--------------erkan

ibrahim,salih,fatih atik,sefa,yusuf,yatabare,waris
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belkalem haftaya mutlaka iyileşmeli.

constant dönse cok iyi olurdu ama sanırım mümkün olmayacak.

eger transfer olmazsa eldekilerden kurulacak en iyi kadro

-----------------hakan--------------

boss--------belkalem-------aykut-------ishak

--------ekici-------medjani-----constant-----

özer--------------cardozo--------------erkan

ibrahim,salih,fatih atik,sefa,yusuf,yatabare,waris
    Constant'ın adını her duyduğumda, seni hatırlıyorum istemsizce kardeşim

Nereden
    Trabzon

Alıntı berabaskurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba ben mi önyargılı bakıyorum da sürekli dikkatimi çekiyor yoksa Özer aldığı topların çoğunu eveleye geveleye hiç mi ediyor? Bir pas atana kadar 5 6 defa dokunuyor topa mutlaka, oraya çek buraya al geri dön sağa gönder sola bak.
    Önyargı değil gerçekler.
    Aldığı bütün topları ezdi dün.
    Ama beğenen var. İnsan hayret ediyor.

Nereden
    İstanbul

Yazı turada bile şansımız yok arkadaş.

Yatabare değil de Constant gelse çok daha iyi olurdu. Gamsız filan ama büyük maçta oynardı bence.
    Konu Onur Akyüz tarafından (31.01.2015 Saat 12:18 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

barış memişin orada başarılı olmasını isterim. en azından altyapıdaki çocuklar trabzonsporda oynayamasak bile ligde orta sıra takımlarda oynarız diye motive olurlar.. barış başarılı olsun olmasına da lütfen bizim takımla ismi anılmasın.. bir ali şen kandil bir de barış .. insan bu kadar mı kendine kötülük eder..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikisini aynı anda yapan olsa nasıl olur?Erkan,Ekici ve Özer aynı anda sahada önde de Cardozo.
    Birileri koşacak ve koşturacak futbol artık böyle.
    katılmıyorum.. hem öndeki oyuncular defansa yardım etse hem arkadaki oyuncular ofansa yardım etse o zaman seviye atlarız.. ama hücumu sadece hücumcular defansı da sadece defans oyuncuları yapınca yarım yamalak bir takım oluyorsunuz..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    barış memişin orada başarılı olmasını isterim. en azından altyapıdaki çocuklar trabzonsporda oynayamasak bile ligde orta sıra takımlarda oynarız diye motive olurlar.. barış başarılı olsun olmasına da lütfen bizim takımla ismi anılmasın.. bir ali şen kandil bir de barış .. insan bu kadar mı kendine kötülük eder..
    Ben Ersun Hoca'nın sene başında takımda hoca olsaydı Barış'ı yollayacağını düşünmüyorum.

Bizim herhangi bir topçumuz dün Barış'ın özellikle Bosi'ye yaptıklarını yapsaydı kendimizden geçerdik.

Mental olarak ciddi sorunlu bi adam ancak yetenek olarak çok iyi.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

hakemi etki altına alamıyoruz.. hakeme itiraz ederken bile sadece tek bir oyuncu ile itiraz ediyoruz.. o da sarı kartı yediğiyle kalıyor.. hakeme itiraz mevcut pozisyon için yapılmaz bir sonraki pozisyon hakemin elinin titremesi için yapılır.. bu işleri selçukla burak iyi beceriyordu..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    İstanbul

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ersun Hoca'nın sene başında takımda hoca olsaydı Barış'ı yollayacağını düşünmüyorum.

Bizim herhangi bir topçumuz dün Barış'ın özellikle Bosi'ye yaptıklarını yapsaydı kendimizden geçerdik.

Mental olarak ciddi sorunlu bi adam ancak yetenek olarak çok iyi.
    doğrudur.. zaten en efektif kullanan da 2009-2010 sezonunda ersun hoca oldu.. ama barış o seviyesinin üstüne hiç çıkamadı.. nice yetenekli oyuncular çalışmadıkları için kaybolup gitmişlerdir.. barış için bence bu son şans.. umarım iyi değerlendirir.. ama bu performansın biraz da bizim maça özgü olduğunu düşünüyorum.. devam eden maçlarda takip etmek lazım..
    Attan inip eşeğe bindik!

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarı gayet güzel oyunla birlikte güzel bir skor yakaladık ama ikinci yarı uyuyunca maç zora girdi.. Takım her maçta ÖN LİBERO diye bas bas bağırıyor ama hala bu bölgeye transfer yapılmadı.. Kaldı 2 gün. İnşallah şikecilerin karşısına gerçek bir ön libero ile çıkarız. Aksi durumda duman oluruz gibime geliyor..

Allah bu takımdan Mehmet Ekici, Cardozo ve Bosingwa'yı eksik etmesin.. Ayrıca bugün(aslında 2-3 maçtır) Aykut da takımın en iyi oyuncularından biriydi. Onun da hakkını vermek lazım.
    İlk yarının neresi güzeldi Adem

2-0 olmasına rağmen keyifsizdi maç. Her topta geriye döndük. Haftaya Fener maçı için umut vermedi ama böyle düşündüğüm zaman da iyi top oynuyoruz Fener'e karşı

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazen ben de Özer Trabzonlu diye çok sevildiğini,övüldüğünü düşünüyorum
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)