Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 21.10.2006 Görünüþ!..

Nereden
    Ýstanbul

Standart 21.10.2006 Görünüþ!..

umarým bu yazýyý sayýn yönetim týrpanlamaz ...
    YÖNETÝM : Bahar havasý çabuk bitti gibi ...savaþ baltalarý biraz olsun gömülmüþtü ama artýk ufak ufak gene çýkacak ... allah korusun takým 2 3 maç kötü gitsin bakýn nasýl kongre oluyor trabzonda ... baþkan stad projesi ile kongreye güçlü girmeyi hesaplýyor ... baþkan en büyük 2 hata yaptý yani sadece teknik direktör konusunda ...1) gitti malum þahýslarýn da etkisiyle (H.Þ.) Lazaroni denilen aklý dengesi bozuk adamý getirdi ....2)Ersun Yanalý getirmek için vermeye kýyamadýgý 1 trilyonu gitti Lazaroni ye tazminat olarak verdi ve böylece hem para gitti hem de iyi bir hoca sahibi olamadýk .....
    TEKNÝK DÝREKTÖR :Ziya Dogan zaten bence hocalýgý tartýþýlýr bir hoca... onun korkularýný hafýzasý olan her trabzonspor taraftarý hatýrlar ... bu adam korkak adamýn teki .... hep böle .. belki deðiþmiþtir dedim ama gene ayný ýh ýh .... yahu bir adam 3 önlibero ile maça çýkar mý ? oha yani oha çüþ .... kusura bakmayýn ama daraldým onun için böyle yazdým ... son derece yetersiz kýfayetsiz bir hoca ... zaten hala ayman ý almak isteyen adamdan ne olur ....celo ogludur hemen formayý verdi o da sag olsun anamýzý aglattý çabuk çabuk ... bu adamdan bir þey olmaz ama yani ziya dogan dan mecbur bu sene bununla geçirecez .. daha hoca deðiþmez ...
    OYUNCULAR : % 1.000.000 ... gönderilmesi gereken futbolcu müsveddeleri ......1)jeff.... acilen devre biter bitmez mümkünse trabzonda 1 gece dahi kalmadan ...sahi bir baþlýk vardý jeffi kazanýyorduk deðil mi ... kazandýk kazandýk gençler maçýnda tam kazandýk ...full force kazandýk .))))sinirli oldugum zaman jeffin topigine giriyorum onu savunan yazýlarý görünce tüm moralim düzeliyor ...))) 2) hüseyin ....bu zatý þahaneyi eger gerizekalý ruslar hala istiyorsa baþkan hiç durmadan bir tþk yazýsý ile postalasýn ...hem de 6 milyon euro .... yarýsý dahi olur ...hem oglanýn önünü açmak lazým oradan belki ingiltereye gider ....hem para kazansýn ... çok emegi var trabzonspora haksýzlýk yapmamak lazým beþ kuruþ almadan oynadý para ve hüseyin mümkün deðil tam aldýgý paranýn hakkýný veren futbolcu ...yazýk git rusya ya hakkýný al .. hem taraftar burada sana çok sövüyor .. sen de adam oldun takýmý taraftardan saklýyorsun ....hüseyin efendi ...3) Ömer rýza... sorun çok basit .. uþak küpe taktýgý için beyni ayaklarýna hükmetmiyor ..kýsa devre yapýyor ... hatta koþacagý yeri dahi þaþýrýryor ... 4)Þimek ...zengin bir babanýn mirasyedi oglu... 10 maçýn kaldý sonra sen bilirsin 30 yaþýnda elinde takým arýyorum yazýsý ile gezersin .. ha tabi ki 3 sýnýf takýmlarda oynarsýn
    TARAFTAR.... bir türlü öðrenemedik bagýrmayý ne yapalým bu bizim kaderimiz ... ama iddaa ediyorum bizim kadar çabuk net ve organize söven baþka bir taraftar grubu yok ...

HER ÞEYE RAGMEN BU SENE APTALLIK ETMEZSEK ÞAMPÝYON OLACAGIZ...BUNUN ÝÇÝN HER ÞEYÝMÝZ VAR ... HATTA TEKNÝK DÝREKTÖRE RAGMEN ...

Çavuþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    37

Çoðu yerde katýlýyorum... +++

Gariptir ki Hasan'ý göremedim sahada..Nerede bir þeyi mi var. Çok merak ettim...

Albayrak iþini biliyor ya da öyle sanýyor. Stad he...

Gecen sezona kadar çok büyük bir zevkle takýmýmý seyrediyordum yense de yenilse de..ama þimdi.. Artýk komplo olarak görüyorum bunlarý sanki bizi soðutmak için yapýyorlar... Sinirden gülüyorum. Ewt saçmalýyorum bunun farkýndayým. Gelde ne söyle...

Dergi aboneliðimide iptal ettim......

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Hüseyin'in gönderilmesi fikrine kesinlikle katýlmýyorum...Hedefi yanlýþ seçiyorsunuz...Eleþtirilmesi gereken Hüseyinin oynamasý deðil de Hüseyinin Fehat ve Hasanla birlikte oynatýlmasýdýr.Hüseyin defansif bir ortsaha oyuncusudur.Top keser ve takýmý rahatlatmak için çok nadiren önündeki,bazen saðýndaki ya da solundaki ve sýklýkla da arkasýndaki arkadaþýna pas verir.Ben Hüseyin in bunu yapamadýðý bir maç hatýrlamýyorum.Eleþtirilmesi gereken þey duygusallýðý ya da insan iliþkileri olabilir...Ama Hüseyin gönderilemez...

@coolank

Baþka bir topic e Szymek in ölüsü bu takýmda oynar,Onun ölüsü 50 tane Hasan Hüseyin Ferhat Celo eder yazmýþýn...Burada bambaþka yazmýþýn...Ya çok seri düþünebilen bir arkadaþýmýzsýn,fikirlerin süratle deðiþiyor ya da ne dediðini bilmiyorsun...

Baþkan a destek konusunda Bu baþkan bence Trabzonsporumuzun en önemli þansýdýr ve ben bu baþkanla þampiyon olacaðýz diyorum.Yönetim deðiþebilir ama bakan asla deðiþmemeli...Ahmet Aðaoðlu da yönetime girmeli bence ama bu baþkan etrafýnda olmalý bu...Herþeye raðmen Fener kazanýrsa puan farký 5 olacak ve Beþiktaþ kazanýrsa 4...Yani çok normal puan farklarý...Ýkisinin de kaybetme ihtimali var ayrýca ve daha Fener, Manisayla Trabzonsporumuzla Beþiktaþla ve Galatasarayla oynamadý...Ben rakip göremiyorum.Beþiktaþý tartýþmaya deðmez...Cinconlar da berbat...Kimse kalkýp Manisa falan demesin.6puan öndeyken ve büyükler bu kadar kötüyken baþkanlarý çýkýp hedefimiz en kötü 5.lik diyor.Yani direkt olarak 4 büyüðün arkasýna koyuyor kendilerini...Bir de iþin þu yönü var.Türkiye nüfusunun %90 ý büyük takýmlarI TUTUYOR.Bu yüzden Vestel gibi bir ticari markanýn bu kitleye antipatik gelme lüksü yok...(Anladýnýz siz...) EEEEE kala kala biz kalýyoruz.Toparlanýrsak,bir de çabuk toparlanýrsak her þey olur...Hem de aklýnýza gelebilecek herþey...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

ronin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    48

coolank son derece doðru tahlilde bulunmuþsun..özellikle derhal gönderilecekler listesine katýlmamak mümkün deðil..(Hüseyin konusunda bu adamý alabilecek kadar zeka özürlü bir takýmýn mevcut olmadýðýný düþünsem de,belki votkadan kafasý ve gözleri bulanmýþ bir rus yönetici olabilir ümidimi hala taþýyorum)..
    Ekleme yapmam gerekirse;Celalettin....bu adamýn ne oynadýðýný biri anlayabildiyse,bizlere de izah ederse memnun oluruz...Kiki...maalesef Ziya Hoca haklý gibi gözüküyor...
    BU EFSANE HEPÝMÝZÝN!!!

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    51

Alýntý ronin1975 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    (Hüseyin konusunda bu adamý alabilecek kadar zeka özürlü bir takýmýn mevcut olmadýðýný düþünsem de,belki votkadan kafasý ve gözleri bulanmýþ bir rus yönetici olabilir ümidimi hala taþýyorum)..
    Arasýra ayýk kafayla da geziyorlar merak etme. Fatih Tekke'yi gerçi insan sarhoþ da olsa ayýk da olsa görür ya neyse.
    A R H A V Ý L Ý

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

katýlýyorum abi sana
    symek ten de artýk hayýr beklemenin anlamý yok
    bence devre arasýnda gerekli tüm iþlemler yapýlmalý
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Hüseyin, Ömer Rýza ve Jeff gitse ne olacak? Ben söyleyeyim. Ayman, Mehmet Yýlmaz ve Ziya hoca'nýn daha önce çalýþtýrdýðý bir kaleci gelecek.
    Ferhat, Hüzeyin ve Hasan'ý yanyana görmüþ adamým ben, her þeyi beklerim. Ya hakkatten adam Mourinho falan, bizim (en azýndan benim) kafamýz pek basmýyor, ya da çok çekecek çilemiz var.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

böyle 2. lig ayarýnda topçu aldýðýmýz sürece çile çekmeye devam, yahu transfer zamanýnda musayý murat ocaðý falan aldýlar diye eleþtirdiðimiz zaman ortalýk ayaða kalktý vay efendim onlardan iyi topçumu bulacaktýk diye buyrun bakalým, biz büyük takýmsak üst düzey oyuncular almak zorundayýz diye diye klavyedeki yazýlar silindi böyle aliyle veliyle olmaz bu iþler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý another Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çoðu yerde katýlýyorum... +++

Gariptir ki Hasan'ý göremedim sahada..Nerede bir þeyi mi var. Çok merak ettim...

Albayrak iþini biliyor ya da öyle sanýyor. Stad he...

Gecen sezona kadar çok büyük bir zevkle takýmýmý seyrediyordum yense de yenilse de..ama þimdi.. Artýk komplo olarak görüyorum bunlarý sanki bizi soðutmak için yapýyorlar... Sinirden gülüyorum. Ewt saçmalýyorum bunun farkýndayým. Gelde ne söyle...

Dergi aboneliðimide iptal ettim......
    Abi her þey iyide keþke iptal etmesydin aboneliði

Nereden
    Ýstanbul

tsmaniac
    üst düzey bi kaç tane topçu yazsana

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu yönetim anlayýþý ve bu ikinci sýnýf futbolcularla bu iþ gitmez

Nereden
    Ýstanbul

ýloveyousyzmek@@@@@@

arkadaþým bak ben aklýmdan geçenleri hem iyi ifade ederim hem henüz bu yaþýma kadar hiç kývýrmadým .... þimek konusunda ( bir misyon üstlendiðin için ) en az senin kadar þimeki tutan bir taraftarým .. ama orayý iyi oku .. yanlýþ hatýrlamýyorsam öðretmen idin .... yani okudugunu çok ii anlaman lazým ki ögrencilerini de anlatasýn ... orada diyorum ki 10 maç þansýn kaldý .. ki eger 10 maç daha hiç bir þey yapamazsa kesinlikle gönderilmeli ... ama 10 maç bu takýmda direk oynayacak þansý bulmalý.. hele ki hüseyin hasan ferhat varken ... iyi bir þimek herkesin begenisini kazanýr ... umarým þimdi dediðimi anlamýþsýndýr ...baþkan konusuna gelince sanýrým ukalalýk yapmak istemem ama bunu ilk forumda yazan yani baþkan ayrý yönetim ayrý diye yazan ilk benim ...hatta sticus ilk baþlarda koruma adýna yok öyle bir þey diyordu sonra o da artýk bir yorum yapmadý .. çünkü bu bir gerçek ...baþkan trabzonspor için bazý HATALARINA ragmen iyi bir baþkan ....

celo yu yazmayý unutmuþum açýkcasý ...

kiki bence hemen gönderilmemeli ...jeff e 2 sezon sabrettik be yahu .. hiç olsun bu adamýn geçmiþi iyi ..

ama ziya dogan faktörü var ....adama lafý öyle yedirirler ziya hocaefendi ....yok saçlarýný býrakýn hüseyine bakýn dikiþle oynadý vs vs vs .. transferi sen yapacakmýþsýn ... hah iþte o an bizim bittiðimiz andýr ... maçtan önce baba ogul öpüþmesi dikkatinizi çekti mi ? ayman ve ziya dogan ... diger oglu zaten burada celo ... hah þimdi bir de erdinç i alýr alacakmýþ zaten ... ohhhhhhhh çok nefis ama bir adam eksik iyi bir 4. ön libero lazým

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne yönetim suçlu nede hoca futbolcular ruhsuz oynuyor. nederseniz diyin ama yönetimin bir tek lazaroni dýþýnda hiç bir hatasý yoktur.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tsmaniac
    üst düzey bi kaç tane topçu yazsana
    üst düzey, hýrslý agresif bir sürü topçu var bizim ligde yoksa baþka liglerde tonla var ama onlar dururken musayla ferhatlamý þampiyon olacaðýz ???ya öyle futbolcu alýnacak ya da her sene sürünürüz

Nereden
    Ýstanbul

tamam söyle bi kaçtane þu üst düzeylerden merak ettim

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tamam söyle bi kaçtane þu üst düzeylerden merak ettim
    ya dostum vestelde bi sað bek oyuncusu var çok iyi bi adam. vestelin orta sahada bi oyuncu var aurellodan katkat daha iyi. ama adamlar ne yapýyo araþtýrýyolar futbolcuyu. bizde böyle biþey yok.

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý coolank Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    YÖNETÝM : Bahar havasý çabuk bitti gibi ...savaþ baltalarý biraz olsun gömülmüþtü ama artýk ufak ufak gene çýkacak ... allah korusun takým 2 3 maç kötü gitsin bakýn nasýl kongre oluyor trabzonda ... baþkan stad projesi ile kongreye güçlü girmeyi hesaplýyor ... baþkan en büyük 2 hata yaptý yani sadece teknik direktör konusunda ...1) gitti malum þahýslarýn da etkisiyle (H.Þ.) Lazaroni denilen aklý dengesi bozuk adamý getirdi ....2)Ersun Yanalý getirmek için vermeye kýyamadýgý 1 trilyonu gitti Lazaroni ye tazminat olarak verdi ve böylece hem para gitti hem de iyi bir hoca sahibi olamadýk .....
    TEKNÝK DÝREKTÖR :Ziya Dogan zaten bence hocalýgý tartýþýlýr bir hoca... onun korkularýný hafýzasý olan her trabzonspor taraftarý hatýrlar ... bu adam korkak adamýn teki .... hep böle .. belki deðiþmiþtir dedim ama gene ayný ýh ýh .... yahu bir adam 3 önlibero ile maça çýkar mý ? oha yani oha çüþ .... kusura bakmayýn ama daraldým onun için böyle yazdým ... son derece yetersiz kýfayetsiz bir hoca ... zaten hala ayman ý almak isteyen adamdan ne olur ....celo ogludur hemen formayý verdi o da sag olsun anamýzý aglattý çabuk çabuk ... bu adamdan bir þey olmaz ama yani ziya dogan dan mecbur bu sene bununla geçirecez .. daha hoca deðiþmez ...
    OYUNCULAR : % 1.000.000 ... gönderilmesi gereken futbolcu müsveddeleri ......1)jeff.... acilen devre biter bitmez mümkünse trabzonda 1 gece dahi kalmadan ...sahi bir baþlýk vardý jeffi kazanýyorduk deðil mi ... kazandýk kazandýk gençler maçýnda tam kazandýk ...full force kazandýk .))))sinirli oldugum zaman jeffin topigine giriyorum onu savunan yazýlarý görünce tüm moralim düzeliyor ...))) 2) hüseyin ....bu zatý þahaneyi eger gerizekalý ruslar hala istiyorsa baþkan hiç durmadan bir tþk yazýsý ile postalasýn ...hem de 6 milyon euro .... yarýsý dahi olur ...hem oglanýn önünü açmak lazým oradan belki ingiltereye gider ....hem para kazansýn ... çok emegi var trabzonspora haksýzlýk yapmamak lazým beþ kuruþ almadan oynadý para ve hüseyin mümkün deðil tam aldýgý paranýn hakkýný veren futbolcu ...yazýk git rusya ya hakkýný al .. hem taraftar burada sana çok sövüyor .. sen de adam oldun takýmý taraftardan saklýyorsun ....hüseyin efendi ...3) Ömer rýza... sorun çok basit .. uþak küpe taktýgý için beyni ayaklarýna hükmetmiyor ..kýsa devre yapýyor ... hatta koþacagý yeri dahi þaþýrýryor ... 4)Þimek ...zengin bir babanýn mirasyedi oglu... 10 maçýn kaldý sonra sen bilirsin 30 yaþýnda elinde takým arýyorum yazýsý ile gezersin .. ha tabi ki 3 sýnýf takýmlarda oynarsýn
    TARAFTAR.... bir türlü öðrenemedik bagýrmayý ne yapalým bu bizim kaderimiz ... ama iddaa ediyorum bizim kadar çabuk net ve organize söven baþka bir taraftar grubu yok ...

HER ÞEYE RAGMEN BU SENE APTALLIK ETMEZSEK ÞAMPÝYON OLACAGIZ...BUNUN ÝÇÝN HER ÞEYÝMÝZ VAR ... HATTA TEKNÝK DÝREKTÖRE RAGMEN ...

Yazik yazik gercekten yazik biz bir mac icin böle kahr oluyorsak... artik gerisini siz düsünün ne olur.

Herseye ragmen aptallik etmessek sampiyon olacagiz diyorsun ve nerdeyse takimin yarisini gönderilmesini istiyorsun, e sen bu oyuncularin gitmesini istiyorsan biz nasil sampiyon olacagiz, arkadaslar lütfen biraz düsünelim 3 puan 3 gol yedik diye biz böle konusamayiz.

Ziya dogan gelsin dogan gelsin diyordunuz simdide onu agir sekilde elestirisorsunuz onu birakin cogu gitmesini istiyor ben ziya hocayi hala begeniyorum bazi yanlislari olabilir tamam birsey demiyorum ama ziya asla ve asla kötü bit teknik direktör degildir, bjk gs maclarini aldigimizda ziya hocaylan sampiyon oluruz diyorduk bu adam bizi sampiyon yapar bizi artik hic kimse tutamaz diyorduk ama gel simdi sen bu mactan sonra bu adami böle yerden yere vur.

Yazik yakismiyor bize trabzonspora yakismiyor böle laflar, sen bu takimin sampiyon olmasini istiyorsan vede güveniyorsan herzaman destekliyeceksin arkasinda olacaksin, tamam elestirebilirsin ama böle elestiremessin görende trabzonspor kümeye düstü sanacak.

Biraz anlayilsi ve sabirli olalim biz bunlara alismaliyiz, biliyorum sampiyonluk hasreti var ama daha ligin 10. haftasinda böle yorum yapmak cok yanlis.
    Konu Enes Berfin tarafýndan (21.10.2006 Saat 14:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Coolank kardeþ bizim taraftar doðru sözü sevmez.Ben sözlerinin altýna imza atýyorum sadece hoca konusu hariç.Hoca yerine albayraký eleþtiririm.Trabzonsporun en büyük kaybý onun baþkanlýðý!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Alýntý coolank Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Üstad yazdýklarýnda kýsmen haklýlýk payý olsa da geneli hatalý bence klasik Trabzonspor taraftarý her yenilgi de küçük emrah modlarýna giriyoruz bu kadar aciz bir taraftar grubuna sahibiz ne yazýk ki baþarý istiyorsak önce kendimizi islah etmeliyiz sonrasý zaten gelir Allahýn izniyle ama yok bu yazýyý okuduktan sonra 21.10.2006 tarihi ile degiþen hiçbirþey yok

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý FORZA61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Üstad yazdýklarýnda kýsmen haklýlýk payý olsa da geneli hatalý bence klasik Trabzonspor taraftarý her yenilgi de küçük emrah modlarýna giriyoruz bu kadar aciz bir taraftar grubuna sahibiz ne yazýk ki baþarý istiyorsak önce kendimizi islah etmeliyiz sonrasý zaten gelir Allahýn izniyle ama yok bu yazýyý okuduktan sonra 21.10.2006 tarihi ile degiþen hiçbirþey yok
    Çok haklýsýn, yenildik olmadý hoca deðiþsin olmadý yeni transfer... Dün övdüðümüzü bugün yeriyoruz. Nereye kadar devam edecek bu yaa???

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

10 sene geçti hala trabzonun altyapýsýndan adam çýkmadý. bir fatih iki gökdeniz bu mu 10 senede yetiþen adam sayýsý. gidip elalemin çöplüklerine dünyanýn parasýný sayacaðýmýza adam gibi genç yetiþtirelim. nerde þampioyn trabzon lisesinni oyuncularý kimse bunlara el atmadý mý. sonra git ferhata celaleddine ömer rýzaya ya say say bitmez hepsine dünyanýn parasýný ver.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazik yazik gercekten yazik biz bir mac icin böle kahr oluyorsak... artik gerisini siz düsünün ne olur.

Herseye ragmen aptallik etmessek sampiyon olacagiz diyorsun ve nerdeyse takimin yarisini gönderilmesini istiyorsun, e sen bu oyuncularin gitmesini istiyorsan biz nasil sampiyon olacagiz, arkadaslar lütfen biraz düsünelim 3 puan 3 gol yedik diye biz böle konusamayiz.

Ziya dogan gelsin dogan gelsin diyordunuz simdide onu agir sekilde elestirisorsunuz onu birakin cogu gitmesini istiyor ben ziya hocayi hala begeniyorum bazi yanlislari olabilir tamam birsey demiyorum ama ziya asla ve asla kötü bit teknik direktör degildir, bjk gs maclarini aldigimizda ziya hocaylan sampiyon oluruz diyorduk bu adam bizi sampiyon yapar bizi artik hic kimse tutamaz diyorduk ama gel simdi sen bu mactan sonra bu adami böle yerden yere vur.

Yazik yakismiyor bize trabzonspora yakismiyor böle laflar, sen bu takimin sampiyon olmasini istiyorsan vede güveniyorsan herzaman destekliyeceksin arkasinda olacaksin, tamam elestirebilirsin ama böle elestiremessin görende trabzonspor kümeye düstü sanacak.

Biraz anlayilsi ve sabirli olalim biz bunlara alismaliyiz, biliyorum sampiyonluk hasreti var ama daha ligin 10. haftasinda böle yorum yapmak cok yanlis.

Arkadaþým yorumun için teþekkürler. Altýna imzamý atarým
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bir klasik daha yaþanýyor. felaket haberciliði yapmakta üstümüze yok. daha dün þampiyon olur muyuz diye topiclere girerken þimdi bir maðlubiyette herkesi astýk kestik. helal olsun!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Bu ne ALLAH aþkýna ya. Biz þimdi taraftarlýk mý yapýyoruz.
    Yakýþýyormu bize. Koskoca Trabzonspor taraftarýna yakýþýyormu
    Her yenilgi sonrasý birilerini kurban gösterme geleneðimiz deðiþmeyecekmi
    Yazýk yazýk çok yazýk

Sahi böyle yapmakla neyi hallediyoruz Biþeyler düzeltebiliyormuyuz bari. Destek mi oluyoruz köstekmi

Maçý kaybetmek üzücü bir þey. Yüreðimiz yanýyor. Ama böyle yapmamamýz gerekiyor. Destek destek destek

Beþiktaþ ve Galatasaray maçlarýný kazanarak sizleri sokaða ben dökmedim beyler. Biraz daha dikkat
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Cool

KesÝnlÝkle Klatilmiyorum, Bu Takimin BaÞina Capolloyu GetÝr Fayda Etmez. BÝrda AnlamadiÐim Ersun Yanal ÝsmÝnÝ Nasil Ts Ýle BÝrliÝkte Telefuz EdÝyorsun Ya. Bu Takimda YeteneklÝ Adam Yok ArkadaÞ. Bana Topa Basip Pas Atacak Kac Adam SayabÝlÝrsÝn. HadÝ Onu GectÝk Hem Topa BasabÝlen Hemde MÜcadele Eden BÝR TANE Adamin Var MI
    ? Bence YOK. Eee Hoca Ne Yapsin Ersun Ne Yapsin Capelllo Ne Yapsi Sorarim Bu BaÞliÐi Acan Ve Destekleyene. . BÝz ÞampÝyon Olamayiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)