Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 21.10.2006 Grn!..

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Standart 21.10.2006 Grn!..

umarm bu yazy sayn ynetim trpanlamaz ...
    YNETM : Bahar havas abuk bitti gibi ...sava baltalar biraz olsun gmlmt ama artk ufak ufak gene kacak ... allah korusun takm 2 3 ma kt gitsin bakn nasl kongre oluyor trabzonda ... bakan stad projesi ile kongreye gl girmeyi hesaplyor ... bakan en byk 2 hata yapt yani sadece teknik direktr konusunda ...1) gitti malum ahslarn da etkisiyle (H..) Lazaroni denilen akl dengesi bozuk adam getirdi ....2)Ersun Yanal getirmek iin vermeye kyamadg 1 trilyonu gitti Lazaroni ye tazminat olarak verdi ve bylece hem para gitti hem de iyi bir hoca sahibi olamadk .....
    TEKNK DREKTR :Ziya Dogan zaten bence hocalg tartlr bir hoca... onun korkularn hafzas olan her trabzonspor taraftar hatrlar ... bu adam korkak adamn teki .... hep ble .. belki deimitir dedim ama gene ayn h h .... yahu bir adam 3 nlibero ile maa kar m ? oha yani oha .... kusura bakmayn ama daraldm onun iin byle yazdm ... son derece yetersiz kfayetsiz bir hoca ... zaten hala ayman almak isteyen adamdan ne olur ....celo ogludur hemen formay verdi o da sag olsun anamz aglatt abuk abuk ... bu adamdan bir ey olmaz ama yani ziya dogan dan mecbur bu sene bununla geirecez .. daha hoca deimez ...
    OYUNCULAR : % 1.000.000 ... gnderilmesi gereken futbolcu msveddeleri ......1)jeff.... acilen devre biter bitmez mmknse trabzonda 1 gece dahi kalmadan ...sahi bir balk vard jeffi kazanyorduk deil mi ... kazandk kazandk genler manda tam kazandk ...full force kazandk .))))sinirli oldugum zaman jeffin topigine giriyorum onu savunan yazlar grnce tm moralim dzeliyor ...))) 2) hseyin ....bu zat ahaneyi eger gerizekal ruslar hala istiyorsa bakan hi durmadan bir tk yazs ile postalasn ...hem de 6 milyon euro .... yars dahi olur ...hem oglann nn amak lazm oradan belki ingiltereye gider ....hem para kazansn ... ok emegi var trabzonspora hakszlk yapmamak lazm be kuru almadan oynad para ve hseyin mmkn deil tam aldg parann hakkn veren futbolcu ...yazk git rusya ya hakkn al .. hem taraftar burada sana ok svyor .. sen de adam oldun takm taraftardan saklyorsun ....hseyin efendi ...3) mer rza... sorun ok basit .. uak kpe taktg iin beyni ayaklarna hkmetmiyor ..ksa devre yapyor ... hatta koacag yeri dahi arryor ... 4)imek ...zengin bir babann mirasyedi oglu... 10 man kald sonra sen bilirsin 30 yanda elinde takm aryorum yazs ile gezersin .. ha tabi ki 3 snf takmlarda oynarsn
    TARAFTAR.... bir trl renemedik bagrmay ne yapalm bu bizim kaderimiz ... ama iddaa ediyorum bizim kadar abuk net ve organize sven baka bir taraftar grubu yok ...

HER EYE RAGMEN BU SENE APTALLIK ETMEZSEK AMPYON OLACAGIZ...BUNUN N HER EYMZ VAR ... HATTA TEKNK DREKTRE RAGMEN ...

avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Sivas
    Ya
    34

ou yerde katlyorum... +++

Gariptir ki Hasan' gremedim sahada..Nerede bir eyi mi var. ok merak ettim...

Albayrak iini biliyor ya da yle sanyor. Stad he...

Gecen sezona kadar ok byk bir zevkle takmm seyrediyordum yense de yenilse de..ama imdi.. Artk komplo olarak gryorum bunlar sanki bizi soutmak iin yapyorlar... Sinirden glyorum. Ewt samalyorum bunun farkndaym. Gelde ne syle...

Dergi aboneliimide iptal ettim......

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

Hseyin'in gnderilmesi fikrine kesinlikle katlmyorum...Hedefi yanl seiyorsunuz...Eletirilmesi gereken Hseyinin oynamas deil de Hseyinin Fehat ve Hasanla birlikte oynatlmasdr.Hseyin defansif bir ortsaha oyuncusudur.Top keser ve takm rahatlatmak iin ok nadiren nndeki,bazen sandaki ya da solundaki ve sklkla da arkasndaki arkadana pas verir.Ben Hseyin in bunu yapamad bir ma hatrlamyorum.Eletirilmesi gereken ey duygusall ya da insan ilikileri olabilir...Ama Hseyin gnderilemez...

@coolank

Baka bir topic e Szymek in ls bu takmda oynar,Onun ls 50 tane Hasan Hseyin Ferhat Celo eder yazmn...Burada bambaka yazmn...Ya ok seri dnebilen bir arkadamzsn,fikirlerin sratle deiiyor ya da ne dediini bilmiyorsun...

Bakan a destek konusunda Bu bakan bence Trabzonsporumuzun en nemli ansdr ve ben bu bakanla ampiyon olacaz diyorum.Ynetim deiebilir ama bakan asla deimemeli...Ahmet Aaolu da ynetime girmeli bence ama bu bakan etrafnda olmal bu...Hereye ramen Fener kazanrsa puan fark 5 olacak ve Beikta kazanrsa 4...Yani ok normal puan farklar...kisinin de kaybetme ihtimali var ayrca ve daha Fener, Manisayla Trabzonsporumuzla Beiktala ve Galatasarayla oynamad...Ben rakip gremiyorum.Beikta tartmaya demez...Cinconlar da berbat...Kimse kalkp Manisa falan demesin.6puan ndeyken ve bykler bu kadar ktyken bakanlar kp hedefimiz en kt 5.lik diyor.Yani direkt olarak 4 byn arkasna koyuyor kendilerini...Bir de iin u yn var.Trkiye nfusunun %90 byk takmlarI TUTUYOR.Bu yzden Vestel gibi bir ticari markann bu kitleye antipatik gelme lks yok...(Anladnz siz...) EEEEE kala kala biz kalyoruz.Toparlanrsak,bir de abuk toparlanrsak her ey olur...Hem de aklnza gelebilecek herey...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

ronin1975 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2006
    Ya
    45

coolank son derece doru tahlilde bulunmusun..zellikle derhal gnderilecekler listesine katlmamak mmkn deil..(Hseyin konusunda bu adam alabilecek kadar zeka zrl bir takmn mevcut olmadn dnsem de,belki votkadan kafas ve gzleri bulanm bir rus ynetici olabilir midimi hala tayorum)..
    Ekleme yapmam gerekirse;Celalettin....bu adamn ne oynadn biri anlayabildiyse,bizlere de izah ederse memnun oluruz...Kiki...maalesef Ziya Hoca hakl gibi gzkyor...
    BU EFSANE HEPMZN!!!

yelik tarihi
    03.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    47

Alnt ronin1975 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    (Hseyin konusunda bu adam alabilecek kadar zeka zrl bir takmn mevcut olmadn dnsem de,belki votkadan kafas ve gzleri bulanm bir rus ynetici olabilir midimi hala tayorum)..
    Arasra ayk kafayla da geziyorlar merak etme. Fatih Tekke'yi geri insan sarho da olsa ayk da olsa grr ya neyse.
    A R H A V L

Kobalas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

katlyorum abi sana
    symek ten de artk hayr beklemenin anlam yok
    bence devre arasnda gerekli tm ilemler yaplmal
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Hseyin, mer Rza ve Jeff gitse ne olacak? Ben syleyeyim. Ayman, Mehmet Ylmaz ve Ziya hoca'nn daha nce altrd bir kaleci gelecek.
    Ferhat, Hzeyin ve Hasan' yanyana grm adamm ben, her eyi beklerim. Ya hakkatten adam Mourinho falan, bizim (en azndan benim) kafamz pek basmyor, ya da ok ekecek ilemiz var.

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    38

byle 2. lig ayarnda topu aldmz srece ile ekmeye devam, yahu transfer zamannda musay murat oca falan aldlar diye eletirdiimiz zaman ortalk ayaa kalkt vay efendim onlardan iyi topumu bulacaktk diye buyrun bakalm, biz byk takmsak st dzey oyuncular almak zorundayz diye diye klavyedeki yazlar silindi byle aliyle veliyle olmaz bu iler

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt another Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ou yerde katlyorum... +++

Gariptir ki Hasan' gremedim sahada..Nerede bir eyi mi var. ok merak ettim...

Albayrak iini biliyor ya da yle sanyor. Stad he...

Gecen sezona kadar ok byk bir zevkle takmm seyrediyordum yense de yenilse de..ama imdi.. Artk komplo olarak gryorum bunlar sanki bizi soutmak iin yapyorlar... Sinirden glyorum. Ewt samalyorum bunun farkndaym. Gelde ne syle...

Dergi aboneliimide iptal ettim......
    Abi her ey iyide keke iptal etmesydin abonelii

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

tsmaniac
    st dzey bi ka tane topu yazsana
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bu ynetim anlay ve bu ikinci snf futbolcularla bu i gitmez

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

loveyousyzmek@@@@@@

arkadam bak ben aklmdan geenleri hem iyi ifade ederim hem henz bu yama kadar hi kvrmadm .... imek konusunda ( bir misyon stlendiin iin ) en az senin kadar imeki tutan bir taraftarm .. ama oray iyi oku .. yanl hatrlamyorsam retmen idin .... yani okudugunu ok ii anlaman lazm ki grencilerini de anlatasn ... orada diyorum ki 10 ma ansn kald .. ki eger 10 ma daha hi bir ey yapamazsa kesinlikle gnderilmeli ... ama 10 ma bu takmda direk oynayacak ans bulmal.. hele ki hseyin hasan ferhat varken ... iyi bir imek herkesin begenisini kazanr ... umarm imdi dediimi anlamsndr ...bakan konusuna gelince sanrm ukalalk yapmak istemem ama bunu ilk forumda yazan yani bakan ayr ynetim ayr diye yazan ilk benim ...hatta sticus ilk balarda koruma adna yok yle bir ey diyordu sonra o da artk bir yorum yapmad .. nk bu bir gerek ...bakan trabzonspor iin baz HATALARINA ragmen iyi bir bakan ....

celo yu yazmay unutmuum akcas ...

kiki bence hemen gnderilmemeli ...jeff e 2 sezon sabrettik be yahu .. hi olsun bu adamn gemii iyi ..

ama ziya dogan faktr var ....adama laf yle yedirirler ziya hocaefendi ....yok salarn brakn hseyine bakn dikile oynad vs vs vs .. transferi sen yapacakmsn ... hah ite o an bizim bittiimiz andr ... matan nce baba ogul pmesi dikkatinizi ekti mi ? ayman ve ziya dogan ... diger oglu zaten burada celo ... hah imdi bir de erdin i alr alacakm zaten ... ohhhhhhhh ok nefis ama bir adam eksik iyi bir 4. n libero lazm

BOZOHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.03.2006
    Nereden
    Trabzon

ne ynetim sulu nede hoca futbolcular ruhsuz oynuyor. nederseniz diyin ama ynetimin bir tek lazaroni dnda hi bir hatas yoktur.

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    38

Alnt champions Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tsmaniac
    st dzey bi ka tane topu yazsana
    st dzey, hrsl agresif bir sr topu var bizim ligde yoksa baka liglerde tonla var ama onlar dururken musayla ferhatlam ampiyon olacaz ???ya yle futbolcu alnacak ya da her sene srnrz

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

tamam syle bi katane u st dzeylerden merak ettim
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

sametaydin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.04.2005
    Nereden
    Kocaeli

Alnt champions Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tamam syle bi katane u st dzeylerden merak ettim
    ya dostum vestelde bi sa bek oyuncusu var ok iyi bi adam. vestelin orta sahada bi oyuncu var aurellodan katkat daha iyi. ama adamlar ne yapyo aratryolar futbolcuyu. bizde byle biey yok.

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    32

Alnt coolank Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    YNETM : Bahar havas abuk bitti gibi ...sava baltalar biraz olsun gmlmt ama artk ufak ufak gene kacak ... allah korusun takm 2 3 ma kt gitsin bakn nasl kongre oluyor trabzonda ... bakan stad projesi ile kongreye gl girmeyi hesaplyor ... bakan en byk 2 hata yapt yani sadece teknik direktr konusunda ...1) gitti malum ahslarn da etkisiyle (H..) Lazaroni denilen akl dengesi bozuk adam getirdi ....2)Ersun Yanal getirmek iin vermeye kyamadg 1 trilyonu gitti Lazaroni ye tazminat olarak verdi ve bylece hem para gitti hem de iyi bir hoca sahibi olamadk .....
    TEKNK DREKTR :Ziya Dogan zaten bence hocalg tartlr bir hoca... onun korkularn hafzas olan her trabzonspor taraftar hatrlar ... bu adam korkak adamn teki .... hep ble .. belki deimitir dedim ama gene ayn h h .... yahu bir adam 3 nlibero ile maa kar m ? oha yani oha .... kusura bakmayn ama daraldm onun iin byle yazdm ... son derece yetersiz kfayetsiz bir hoca ... zaten hala ayman almak isteyen adamdan ne olur ....celo ogludur hemen formay verdi o da sag olsun anamz aglatt abuk abuk ... bu adamdan bir ey olmaz ama yani ziya dogan dan mecbur bu sene bununla geirecez .. daha hoca deimez ...
    OYUNCULAR : % 1.000.000 ... gnderilmesi gereken futbolcu msveddeleri ......1)jeff.... acilen devre biter bitmez mmknse trabzonda 1 gece dahi kalmadan ...sahi bir balk vard jeffi kazanyorduk deil mi ... kazandk kazandk genler manda tam kazandk ...full force kazandk .))))sinirli oldugum zaman jeffin topigine giriyorum onu savunan yazlar grnce tm moralim dzeliyor ...))) 2) hseyin ....bu zat ahaneyi eger gerizekal ruslar hala istiyorsa bakan hi durmadan bir tk yazs ile postalasn ...hem de 6 milyon euro .... yars dahi olur ...hem oglann nn amak lazm oradan belki ingiltereye gider ....hem para kazansn ... ok emegi var trabzonspora hakszlk yapmamak lazm be kuru almadan oynad para ve hseyin mmkn deil tam aldg parann hakkn veren futbolcu ...yazk git rusya ya hakkn al .. hem taraftar burada sana ok svyor .. sen de adam oldun takm taraftardan saklyorsun ....hseyin efendi ...3) mer rza... sorun ok basit .. uak kpe taktg iin beyni ayaklarna hkmetmiyor ..ksa devre yapyor ... hatta koacag yeri dahi arryor ... 4)imek ...zengin bir babann mirasyedi oglu... 10 man kald sonra sen bilirsin 30 yanda elinde takm aryorum yazs ile gezersin .. ha tabi ki 3 snf takmlarda oynarsn
    TARAFTAR.... bir trl renemedik bagrmay ne yapalm bu bizim kaderimiz ... ama iddaa ediyorum bizim kadar abuk net ve organize sven baka bir taraftar grubu yok ...

HER EYE RAGMEN BU SENE APTALLIK ETMEZSEK AMPYON OLACAGIZ...BUNUN N HER EYMZ VAR ... HATTA TEKNK DREKTRE RAGMEN ...

Yazik yazik gercekten yazik biz bir mac icin ble kahr oluyorsak... artik gerisini siz dsnn ne olur.

Herseye ragmen aptallik etmessek sampiyon olacagiz diyorsun ve nerdeyse takimin yarisini gnderilmesini istiyorsun, e sen bu oyuncularin gitmesini istiyorsan biz nasil sampiyon olacagiz, arkadaslar ltfen biraz dsnelim 3 puan 3 gol yedik diye biz ble konusamayiz.

Ziya dogan gelsin dogan gelsin diyordunuz simdide onu agir sekilde elestirisorsunuz onu birakin cogu gitmesini istiyor ben ziya hocayi hala begeniyorum bazi yanlislari olabilir tamam birsey demiyorum ama ziya asla ve asla kt bit teknik direktr degildir, bjk gs maclarini aldigimizda ziya hocaylan sampiyon oluruz diyorduk bu adam bizi sampiyon yapar bizi artik hic kimse tutamaz diyorduk ama gel simdi sen bu mactan sonra bu adami ble yerden yere vur.

Yazik yakismiyor bize trabzonspora yakismiyor ble laflar, sen bu takimin sampiyon olmasini istiyorsan vede gveniyorsan herzaman destekliyeceksin arkasinda olacaksin, tamam elestirebilirsin ama ble elestiremessin grende trabzonspor kmeye dst sanacak.

Biraz anlayilsi ve sabirli olalim biz bunlara alismaliyiz, biliyorum sampiyonluk hasreti var ama daha ligin 10. haftasinda ble yorum yapmak cok yanlis.
    Konu Enes Berfin tarafndan (21.10.2006 Saat 15:31 ) deitirilmitir.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

mahmuter61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    50

Coolank karde bizim taraftar doru sz sevmez.Ben szlerinin altna imza atyorum sadece hoca konusu hari.Hoca yerine albayrak eletiririm.Trabzonsporun en byk kayb onun bakanl!!!

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

Alnt coolank Nickli yeden Alnt Mesaj gster

stad yazdklarnda ksmen hakllk pay olsa da geneli hatal bence klasik Trabzonspor taraftar her yenilgi de kk emrah modlarna giriyoruz bu kadar aciz bir taraftar grubuna sahibiz ne yazk ki baar istiyorsak nce kendimizi islah etmeliyiz sonras zaten gelir Allahn izniyle ama yok bu yazy okuduktan sonra 21.10.2006 tarihi ile degien hibirey yok

Kadir Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.08.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt FORZA61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    stad yazdklarnda ksmen hakllk pay olsa da geneli hatal bence klasik Trabzonspor taraftar her yenilgi de kk emrah modlarna giriyoruz bu kadar aciz bir taraftar grubuna sahibiz ne yazk ki baar istiyorsak nce kendimizi islah etmeliyiz sonras zaten gelir Allahn izniyle ama yok bu yazy okuduktan sonra 21.10.2006 tarihi ile degien hibirey yok
    ok haklsn, yenildik olmad hoca deisin olmad yeni transfer... Dn vdmz bugn yeriyoruz. Nereye kadar devam edecek bu yaa???

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

10 sene geti hala trabzonun altyapsndan adam kmad. bir fatih iki gkdeniz bu mu 10 senede yetien adam says. gidip elalemin plklerine dnyann parasn sayacamza adam gibi gen yetitirelim. nerde ampioyn trabzon lisesinni oyuncular kimse bunlara el atmad m. sonra git ferhata celaleddine mer rzaya ya say say bitmez hepsine dnyann parasn ver.

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Alnt Yattara*61*Show Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yazik yazik gercekten yazik biz bir mac icin ble kahr oluyorsak... artik gerisini siz dsnn ne olur.

Herseye ragmen aptallik etmessek sampiyon olacagiz diyorsun ve nerdeyse takimin yarisini gnderilmesini istiyorsun, e sen bu oyuncularin gitmesini istiyorsan biz nasil sampiyon olacagiz, arkadaslar ltfen biraz dsnelim 3 puan 3 gol yedik diye biz ble konusamayiz.

Ziya dogan gelsin dogan gelsin diyordunuz simdide onu agir sekilde elestirisorsunuz onu birakin cogu gitmesini istiyor ben ziya hocayi hala begeniyorum bazi yanlislari olabilir tamam birsey demiyorum ama ziya asla ve asla kt bit teknik direktr degildir, bjk gs maclarini aldigimizda ziya hocaylan sampiyon oluruz diyorduk bu adam bizi sampiyon yapar bizi artik hic kimse tutamaz diyorduk ama gel simdi sen bu mactan sonra bu adami ble yerden yere vur.

Yazik yakismiyor bize trabzonspora yakismiyor ble laflar, sen bu takimin sampiyon olmasini istiyorsan vede gveniyorsan herzaman destekliyeceksin arkasinda olacaksin, tamam elestirebilirsin ama ble elestiremessin grende trabzonspor kmeye dst sanacak.

Biraz anlayilsi ve sabirli olalim biz bunlara alismaliyiz, biliyorum sampiyonluk hasreti var ama daha ligin 10. haftasinda ble yorum yapmak cok yanlis.

Arkadam yorumun iin teekkrler. Altna imzam atarm
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Trabzonspor Kongre yesi
    Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

bir klasik daha yaanyor. felaket habercilii yapmakta stmze yok. daha dn ampiyon olur muyuz diye topiclere girerken imdi bir malubiyette herkesi astk kestik. helal olsun!
    Ben Kuzeyin Olu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikann Bakenti! Ben TRABZONUM, BZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Bu ne ALLAH akna ya. Biz imdi taraftarlk m yapyoruz.
    Yakyormu bize. Koskoca Trabzonspor taraftarna yakyormu
    Her yenilgi sonras birilerini kurban gsterme geleneimiz deimeyecekmi
    Yazk yazk ok yazk

Sahi byle yapmakla neyi hallediyoruz Bieyler dzeltebiliyormuyuz bari. Destek mi oluyoruz kstekmi

Ma kaybetmek zc bir ey. Yreimiz yanyor. Ama byle yapmamamz gerekiyor. Destek destek destek

Beikta ve Galatasaray malarn kazanarak sizleri sokaa ben dkmedim beyler. Biraz daha dikkat
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Forumdan Uzaklatrlmtr erdal6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.11.2005
    Ya
    40

Cool

Kesnlkle Klatilmiyorum, Bu Takimin Baina Capolloyu Getr Fayda Etmez. Brda Anlamadiim Ersun Yanal smn Nasil Ts le Brlikte Telefuz Edyorsun Ya. Bu Takimda Yetenekl Adam Yok Arkada. Bana Topa Basip Pas Atacak Kac Adam Sayablrsn. Had Onu Gectk Hem Topa Basablen Hemde Mcadele Eden BR TANE Adamin Var MI
    ? Bence YOK. Eee Hoca Ne Yapsin Ersun Ne Yapsin Capelllo Ne Yapsi Sorarim Bu Balii Acan Ve Destekleyene. . Bz ampyon Olamayiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)