Sayfa 122 Toplam 185 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4611 adet sonuctan sayfa basi 3,026 ile 3,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uðurcan Çakýr

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý sethfilo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    deðerli kardeþim kýsaca þöyle açýklayabiliriz veriler kesin ve net bilgiler deðildir sadece bizlerin çýkaracaðý sonuçlara ulaþmamýza yardýmcý olur. veriler ýþýðýnda analitik düþünceye sahip olmak ve tüm etkenleri göz önüne alarak olasýlýðý en yüksek sonuca ulaþmak. tablo bize sonuçlarý çok basit olarak veriyor zaten.
    toplam 8 lig maçýnda gol yemediðimiz sadece 1-0 skorlarla biten 2 maç. deplasmanda oynadýðýmýz 5 maçta takýmýn yaptýðý savunma ve yenilen 4 gole karþýlýk kurtarýþ 0
    kendisinin net kurtarýþ istatistikleri ise bize aslýnda takýmýn iç sahadaki taktik bazlý hatasýný gösteriyor. iç sahadaki 3 maçta net 11 kurtarýþ.
    Bunlarýn tümünü birlikte okuduðumuz zaman takýmýn deplasmanda oynadýðý futbol ile iç saha performansýnýn ayný kadro yapýsýna raðmen çok farklýlýklar gösterdiðini söylüyor. Orta sahanýn tüm defolarýnýn iç sahada ortaya çýktýðýný görüyoruz.
    Kýsacasý iç sahadaki bu net kurtarýþ istatistiði bir takýmýn sorunlu yapýsýný gösteriyor Uðurcanýn iyi durumunu deðil, birde tersinden okursak deplasmanda alýnan tüm puanlarýn 1-0 sonuçlar dahil uðurcanýn bir tane dahi net kurtarýþý olmadan kazanýlmasýnda payýnýn sadece%9 olduðunu gösteriyor. o %9 luk dilimde normal formasyondaki ilk 11 olmasýndan kaynaklanýyor.
    Bilinemezcilik üzerinden argüman oluþturulmaz hocam. Üstelik arkadaþ sizin verdiðiniz tabela bilgilerinden çok daha net veriler ile gelip Uðurcan'ýn performansý hakkýnda fikir sahibi olunabilecek detaylarý paylaþtýðý halde...
    Naber?

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Fenerliler var kulübesine koþmana takýlmýþ, neden kart görmedi diye çýldýrmýþlar
    Makara kukara bir yana maç 1-0 iken Özil'in þutunu kurtarman kritikti. Üstüne bile gelmiþ olsa hataya müsait bir açý.
    Ýyi performans ayaðýna saðlýk.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Alýntý Cenkhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bilinemezcilik üzerinden argüman oluþturulmaz hocam. Üstelik arkadaþ sizin verdiðiniz tabela bilgilerinden çok daha net veriler ile gelip Uðurcan'ýn performansý hakkýnda fikir sahibi olunabilecek detaylarý paylaþtýðý halde...
    bunun adý argüman deðil hele bilinemezcilik hiç deðil bu senin bakýþ açýndýr yenilen kurtarýlan veriler ortadayken tartýþmak benim için anlamsýz sen nasýl anladýysan öyle devam et ben de kendi bildiðimle. ayný zamanda bilinmezcilik kelimesini savunuðun arkadaþýn maç baþý 1,5 gol yemeliydik cümlesine yakýþtýrmalýsýn.
    Konu sethfilo tarafýndan (20.10.2021 Saat 22:20 ) deðiþtirilmiþtir.
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaleye kaç top gelmiþ, ne kadarý gol olmalýydý kaçýný kurtardý hiçbiri yok. Sadece yediði gol sayýsý var.

Benim paylaþtýðým tabloya göre mac baþýna 1.5dan fazla gol yemeliydik, sadece 8 tane yemiþiz. Bu farký oluþturan kaleci deðil mi? Nasil takim istatistiði oluyor.
    tabloya iyi bakarsan kaç kurtarmýþ kaç yemiþ görebilirsin
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

tabloya iyi bakarsan kaç kurtarmýþ kaç yemiþ görebilirsin
    Mobilde tablo gözükmüyordu pardon. Þimdi gördüm. Yalnýz bu istatistiklerde hata olabilir mi acaba? K:Kurtarýþ diyor ama ya hatalý çeviri ya da hatalý veri.

Sofascore 18'i ceza sahasýndan toplam 33 kurtarýþý var diyor. Ligde penaltý kurtaran iki kaleciden biri. (yukarýdaki tabloda kaleciler toplam kurtarýþa göre sýralandý.)

Bu da ayaðý kötü mitinin sebebi.

Sürekli kendi sahandaki adama top atarsan pas yüzden yüksek oluyor. Üçüncü bölgeye ve rakip yarý sahaya isabetli pasta zirvede Uðurcan.

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bunun adý argüman deðil hele bilinemezcilik hiç deðil bu senin bakýþ açýndýr yenilen kurtarýlan veriler ortadayken tartýþmak benim için anlamsýz sen nasýl anladýysan öyle devam et ben de kendi bildiðimle. ayný zamanda bilinmezcilik kelimesini savunuðun arkadaþýn maç baþý 1,5 gol yemeliydik cümlesine yakýþtýrmalýsýn.
    Gol beklentisi tablosunun nasýl hazýrlandýðýný bilmiyorsun anladýðým kadarýyla, sorun oradan kaynaklanýyor. Yediði gol sayýsý üzerinden kaleci deðerlendirilmez. Maçlarýn radyodan verildiði yýllarda yaþamýyoruz.
    Naber?

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ligde, gol atabilmek için en çok xG yaratman gereken kaleci Uðurcan. Diðer kalecilere ortalam 0.75 xG ile gol atabilirken, Uðurcan'ýn oraný 1.02 xG.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Sene baþýnda bir nebze konsantrasyon kaybý yaþasa da, yer tutmasýyla, yan top kabiliyeti ile, ayaðý ile asist dahi yapacak kadar düzgün pas yapabilmesi ile...
    Ligin en iyi kalecisi...
    Muslera'nýn prime döneminde ancak bu kalite vardý.

Ligin epeyce üzerinde.
    Altay ile falan karþýlaþtýrmaya lüzum yok.

[KAPLAN] - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Göztepe maçýnda ceza sahasýný daha iyi kullandý. Çizgide kalmayýp oyuna daha çok dahil oldu.

Böyle devam et Uðurcan.
    .
    . Futbol yetenekli aptallarýn oyunu olmamalý.
    .

ferhaTS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Her þey bir yana maç sonralarý sevinci gerçekten tam bir taraftar.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Maç 0-0 iken kurtardýðý net bir pozisyon var çaprazdan. Bence kýrýlma anýydý. Emeðine saðlýk birader.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Yine bu sabah Ferudun Niðdelioðlu'na denk geldim radyoda. Altay (affedersiniz) sýçýp batýrýnca, ondan ümidi kestiler. Þimdi "Uðurcan olmasýn da kim olsun" kampanyasýnda karþýsýna Ersin'i çýkarýyorlar.

Feruduncuðum yine boyundan büyük laflar etti: "Ýki hafta sonra göreceðiz Uðurcan mý, Ersin mi?" Yahu çok mu zor "Ersin de iyi, Uðurcan da iyi" demek?

Ya bir insan ancak bu kadar salak olabilir. Geçen sene Dolmabahçe'deki Bjk maçýný seyretmedin mi be adam? Bu seneki Konya maçý? Hayýr, radyoya baðlasalar vereceðim aðzýnýn payýný. Diyelim, kaybettik. Ne olacak? Ersin, Uðurcan'dan daha mý iyi? Bir de þöyle bir argümana sýðýnýyor: Uðurcan 20 yaþýnda bilmem þu kadarmýþ, Ersin'in deðeri daha yüksekmiþ. Kafana kuþlar pislesin be adam...

Yýl olmuþ 2021, Transfermarkt deðerleriyle kýyaslama yapan insan kaldý mý?

Ali Koç basýndaki þu kafasýzlarý da bir temizlese hazýr eli deðmiþken...

Basýn mensubu amigolar böyle konuþtukça, yalan yok içten içe hýrslanýyorum. Geçen de þikecilerle oynamadan önce "Trabzonspor büyük filan deðil" dedi. Gördü küçüðü büyüðü...
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (26.10.2021 Saat 13:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Pek dikkat cekmiyor ama son iki macta da cok kilit anlarda kritik toplar cikarip psikolojikmen cökmemizi önledi. Ligde her ne olursa olsun en az gol yiyen takimlardan biriyiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Güvenle maçý izliyoruz sayesinde.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Ýþte böyle maç kurtaran kaleci istiyoruz. Aferin sana

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Mükemmeldi
    ***GeNÇ***

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Resmen maçý tek baþýna aldý. Allah razý olsun senden. Man of the match.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Özgüveni yerinde olduðu zaman çýlgýn bir seviyeye çýkýyor. Harika bir performans, özellikle büyük maçlarda çok iyi.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

uðurcan annenin ellerinden öpüyorum senin gibi adam doðurduðu için.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Edilen küfürlerden dolayý gösterdiði tepkiye kýzamýyorum ama bilmediðimiz bir þey mi oldu ne yaptý da seyirci üzerine oynadý...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ankara

Çok büyük adamsýn çok
    En büyük Trabzon

Nereden
    Kuzey Amerika

amatör ruhla bakarsak; aslansýn kaplansýn.

prof. olarak bakarsak; çok büyük hata ettin uður, yat yere bitsin maç, neden adamýn üzerine gidip tüm tribünü bir anda üzerine çekiyorsun ? tam aksine belkide o taraftar seni alkýþlayacaktý ki bugün harika oynadýn.

Nereden
    Ýstanbul

Had bildirici.

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

world class dedikleri bu olsa gerek. masallah.

hüseyin araya girmese o topuda cikaracakti muhtemelen ben öyle düsünüyorum.

o küfürleride misliyle iade ediyoruz.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Kartý anlamadým ama bu hadsizlere iyi yaptý. Onlar geçen sene Karagümrük'e yenilince de kudurmuþtu. Aferin oðlum. Çok iyi oynadý.

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yine bu sabah Ferudun Niðdelioðlu'na denk geldim radyoda. Altay (affedersiniz) sýçýp batýrýnca, ondan ümidi kestiler. Þimdi "Uðurcan olmasýn da kim olsun" kampanyasýnda karþýsýna Ersin'i çýkarýyorlar.

Feruduncuðum yine boyundan büyük laflar etti: "Ýki hafta sonra göreceðiz Uðurcan mý, Ersin mi?" Yahu çok mu zor "Ersin de iyi, Uðurcan da iyi" demek?

Ya bir insan ancak bu kadar salak olabilir. Geçen sene Dolmabahçe'deki Bjk maçýný seyretmedin mi be adam? Bu seneki Konya maçý? Hayýr, radyoya baðlasalar vereceðim aðzýnýn payýný. Diyelim, kaybettik. Ne olacak? Ersin, Uðurcan'dan daha mý iyi? Bir de þöyle bir argümana sýðýnýyor: Uðurcan 20 yaþýnda bilmem þu kadarmýþ, Ersin'in deðeri daha yüksekmiþ. Kafana kuþlar pislesin be adam...

Yýl olmuþ 2021, Transfermarkt deðerleriyle kýyaslama yapan insan kaldý mý?

Ali Koç basýndaki þu kafasýzlarý da bir temizlese hazýr eli deðmiþken...

Basýn mensubu amigolar böyle konuþtukça, yalan yok içten içe hýrslanýyorum. Geçen de þikecilerle oynamadan önce "Trabzonspor büyük filan deðil" dedi. Gördü küçüðü büyüðü...

Böyle devam Feruduncuðum...
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (06.11.2021 Saat 21:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler