Sayfa 102 Toplam 185 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4623 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uðurcan Çakýr

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Koçum benim, 3 maçta olduðun kaleye 70 tane þut çektiren eþþeklere laf etmezler de sana laf ederler.
    Sýkma canýný, böyle devam.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Trabzonspor oyuncusu olmadýðý takdirde rahat býrakacaklardýr. Gönlünden geçen ve bizim için de en iyi þartlarda olmasýný dilediðim transferi umarým gerçekleþir. Yolu açýk olsun

Ayrýca turnuvadan ötürü de tebrik ederim. Tarafsýz her türlü deðerlendirmede turnuvanýn en iyileri listesinde
    Konu Yiðit SARI tarafýndan (21.06.2021 Saat 13:00 ) deðiþtirilmiþtir.

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Avrupa’ya transfer olsun caz yapamazlar aynen. Ulan zamanýnda Volkan Demirel’i geçtim pembe panter Volkan Babacan için bile Onur’u yedek oturttu bu Ýstanbul lobisi. Ahlaksýz adamlar.

Tatar Kemal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Ýnþallah güzel bir transferle avrupa'ya gider. Bu aþamadan sonra Türkiye'de ve Trabzonspor'da verimli olmasý çok zor. Mental olarak çok yýpratýldý. Turnuvanýn en çok gol yiyen kalecisi ünvanýný aldý ama o defans ve orta sahayla her takým o kadar gol yerdi. Baþarýlý olabilmesi için Fransa ligini tercih etmeli. Ýngiltere'de baþarýlý olmasý nispeten daha zor. Bizim futbolcularýn fizyolojisi ada futboluna uygun deðil. Fransa daha yerinde bir tercih olur.

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Alýntý Kadir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avrupa’ya transfer olsun caz yapamazlar aynen. Ulan zamanýnda Volkan Demirel’i geçtim pembe panter Volkan Babacan için bile Onur’u yedek oturttu bu Ýstanbul lobisi. Ahlaksýz adamlar.
    inanýlacak þey deðil ama burasý türkiye.. lobi istanbul istiyor sürekli bu yüzdendir de milli takýma çok fazla öyle aman aman destek çýkmadýlar. TS önerliðinde karadeniz kulüpler birliði kurulmalý.

Enisc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu þekilde geçen bir turnuvayý hak etmiyordu. Sorun sadece milli takýmýn kötü performansý da deðil. Bir kaleci için motivasyon çok önemli. Trabzonspor'un da kötü oynadýðý, defansýnýn rezil halde olduðu zamanlar oldu ve o zamanlarda Uðurcan tek baþýna maçlarý tutuyordu. Ama milli takýmda performansýn dýþýnda o kadar olumsuz o kadar ruhsuz bir hava var ki televizyondan izlerken bile modunuz düþüyor. Dýþardaki toksik ortamdan hiç bahsetmiyorum bile. Mücadelenin, ruhun, motivasyonun olmadýðý ortamda gerçek potansiyelin de açýða çýkmasý çok zor. Adam kurtarýþlardan sonra kendi kendini motive ediyordu gidip bir eline dokunan bile yok.

Turnuvaya kaleciler arasýnda en iyi istatistiklere sahip 5-6 kaleciden biri olarak gitti, grup aþamasýnda muhtemelen en çok kurtarýþ yapan kaleci olarak dönecek. Ama bu sonuçlarla maalesef turnuvaya damga vuramadý. Yusuf Yazýcý'da ki gibi bir senaryo bekliyorum. Ýyi para kazandýracak ama asýl beklediðimiz fiyatlar olmayacak. Yolu açýk olsun.
    ● Koyu Bordo - Açýk Mavi ●

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Kaç kurtar kendini bu toksik ortamdan. Kendi taraftarýn bile dahil...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

" 8 - Turnuvanýn baþlangýcýndan bu yana Türkiye'nin yediði gol sayýsý. Ve harika bir Çakýr olmasa takým dibe vurabilirdi."

L'equip'te okudum. Edirne'den Kars'a sövülen (!) kalecimize millet imreniyor.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    " 8 - Turnuvanýn baþlangýcýndan bu yana Türkiye'nin yediði gol sayýsý. Ve harika bir Çakýr olmasa takým dibe vurabilirdi."

L'equip'te okudum. Edirne'den Kars'a sövülen (!) kalecimize millet imreniyor.
    o gazetenin ben... fbnin aklandigini sanan essogluesekler onlar
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o gazetenin ben... fbnin aklandigini sanan essogluesekler onlar
    Sefer sövmediðin herhangi bir kurum kuruluþ var mý?

Nereden
    Ýstanbul

Son maçta rezil takýma ve yenilen 2 gole raðmen ruhen ayakta kalmasý benim için turnuvanýn en iyi hareketiydi. Bunu da herkes takdir etti zaten farký önledi dediler. Kurtardýðý toplara karþý tamamen kör olanlarý fazla takmayýn. Özellikle sosyal medyada deyim tam oturmayabilir ama sürü psikolojisi var. Ekþi Sözlükteki ezik fbliler 1000 entry yazýnca millet sürüye kaptýrýyor kendini, baþlýyor linç etmeye.

Milli Takýmda bizdeki gibi rahat deðil. Hollanda maçýnda da rahat görmüyordum, tedirgindi. Performansýnda bize göre eksik varsa bundan kaynaklý. Üstüne milli takým Sakar Þakir müziði eþliðinde günümüz futbolunun gerekliliklerinin hiçbirini yansýtamayýnca sürekli pozisyonla karþý karþýya kaldý. Son zamanlarda ayaðýnda riskli hareketler yapýyordu. Buradan sesimizi duyuramýyoruz tabii. Yapma dedik. Galler maçýnda o golü yedirseydi hadi gel de milletin aðzýný büz. Ayaðýný çok geliþtirdi ama daha dikkatli olmalý. Ýtalya maçýndaki hata ise neyse ki önemsiz bir anda oldu. Hatalardan ders çýkarmak lazým. Avrupa'da iyi takýmlarý hedefliyorsa basit hatayý daha az yapmak zorunda.

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Psikolojik olarak güçlü kalmasý lazým. Biz istediðimiz kadar savunalým istediðimiz kadar konuþalým asýl cevabý o performansýyla verecek yine. Transfer olursa gittiði takýmda, olmazsa da bizde kaldýðý yerden hatta güçlenerek devam etsin çil yavrusu gibi daðýlacak satýlýk kalemleri de beyinsiz taraftarlarý da.
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Sosyal medyada kuþtroll ekibinin saldýrýlarýna raðmen milli takýmýn en iyi oyuncularýndan biriydi. Evet bildiðiniz gibi ciddi anlamda paralý aktroll'ler gibi yeni trol ordusu kuþtrolller de var artýk. Bu kuþtroll ekibi Trabzonspor'a karþý ilk büyük algý saldýrýlarýný 2019/20 sezonu devre arasýnda baþlatmýþlardý. Hatýrlayanlar vardýr. Belli ki bu troller Ýtalya maçýnda gol yediðimiz anda Uðurcan'a hatalý gol yemese dahi sosyal medya üzerinden bir saldýrý için pusuda beklemiþler. Ve o maçtan itibaren linç giriþimlerine baþladýlar. Bundan sonraki süreçte de her milli maç döneminde Uðurcan üzerinden algý oluþturmak isteyeceklerdir. Yani bir yerde Altay kaleye geçirilene kadar da bu saldýrýlarýný durdurmayacaklar.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rakip takýmlar bizim kaleyi þut yaðmuruna tutmuþ... Tam 23 gol vuruþu... Makedonya kalesi bile bizden daha az þut gördü...
    Kaleci performansýný doðrudan yansýtan xGoT indeksinde ise Uðurcan ikinci kaleci.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Italya ve Fransa dýþýnda bir lige git lütfen.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Anýl C Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Italya ve Fransa dýþýnda bir lige git lütfen.
    Alýntý Serdar A Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýngiltere yapacak gibi geliyor bana.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Avrupa Diðer

Yetenek

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Helal Olsun Uðurcan þuanda Türkiye'de senden iyi kaleci yok ve çok çalýþarak daha da baþarýlý olacaksýn...

Togrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Þ.Güneþ bugün uzun uzun konuþmuþ. Milli takýmý genel anlamda eleþtirmiþ. Fakat isim vererek eleþtirdiði bir tek futbolcu süper ligin yerli yabancý en pahalý futbolçusu olan ve turnuvada da en olumlu puan alan tek futbolcumuz olan Uðurcan olmuþ. Açýkcasý ben bu saatten sonra Uðurcanýn milli takým kalesini korumasýný istemem. Çünki bu mantalitedeki S.Güneþ bu takýmý dünya kupasýna zaten götüremeyecek.

leavemealone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Togrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þ.Güneþ bugün uzun uzun konuþmuþ. Milli takýmý genel anlamda eleþtirmiþ. Fakat isim vererek eleþtirdiði bir tek futbolcu süper ligin yerli yabancý en pahalý futbolçusu olan ve turnuvada da en olumlu puan alan tek futbolcumuz olan Uðurcan olmuþ. Açýkcasý ben bu saatten sonra Uðurcanýn milli takým kalesini korumasýný istemem. Çünki bu mantalitedeki S.Güneþ bu takýmý dünya kupasýna zaten götüremeyecek.
    Ne demis sayin Dinozor Ugurcan hakkinda merak ettim simdi . Ben dinlemek bile istemedim kendisini.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Nerede konuþulan 18-20 milyon Avro lar ?

Kalýrsa performansý nasýl olur acaba ?
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ajax 10 teklif etmiþ (:
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Balýkesir

umarým gitmezsin bu sene ,yeni transfer gibi sevinirim valla.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu kardeþimiz çok karakterli kendisini tebrik ederim.

Ýsteseydi þimdiye kadar 50 kere avrupa ya transfer olmuþtu.

Bu sene gitse bile fikirlerim deðiþmez tam tersi sevinirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler