Sayfa 121 Toplam 185 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4611 adet sonuctan sayfa basi 3,001 ile 3,025 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Uurcan akr

Kemal ztel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2012
    Nereden
    stanbul

Bugn gol yemeden tamamlad bir ma olsun. Kuntz'un da ilk tercihi olarak kalsn. Yeni hocayla ilk malar ok nemli, deiiklikler genelde bu periyotlarda olur. Sonras ise istikrardr. Bu nedenle beni en ok ilgilendiren konu milli takmla ilgili, Uurcan'n devamll. Medyann trl oyunlarn da hesaba katnca bugn gol yemeden tamamlarsak Uurcan'n yeri salamlaacaktr benim iin en nemli konu bu..
    #11Yattara | 97 Telliolu

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    42

Alnt blues Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir konuyu acikliga kavusturalim. Ben takim zarar grr demedim ve bu ngr ile benim bahsettigim konunun herhangi bir baglantisi yok! Yani bir konuyu aciklamak icin baska bir konuyu ortaya koymak sadece savunulan ya da sizin bahsettiginiz durumda elestirinin ne kadar temelsiz oldugunun kanitidir benim icin. ugurcani elestirmekle takimin bundan zarar grmesi arasinda herhangi bir analitik bag kurulamiyor ki zaten. zaten hobi olarak ugurcan olmaz da baska bir oyuncu olur, yine elestiriliyor burada.
    Uurcan'n vakit geirme olayn abartmas, bunu artk her dakika yapmas yanl. Yakmyor.
    Bunu yapmad zaman Uurcan bu konuda eletirilmez.
    Bak 1-0 ndeyiz, son 10 dakika oyunu yavalatyor... Buna kzmyor kimse.

Son derece rahatsz ediyor. Ben Trabzonsporluyum, beni bile rahatsz ediyor ma izlerken.
    Kimseye bir faydas yok. Gereksiz yere yanl srdryor.
    Bir faydas olsa anlayacam... Gereksiz ve yanl....
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafndan (08.10.2021 Saat 10:16 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    27.01.2013
    Nereden
    Almanya

Senin dikkat cekmek istedigin noktayi anliyorum ancak ugurcanin zaman geciriyor olmasi bizim onu bu konuda bu sekilde elestirmemiz gerekliligini dogurmuyor. mesela ben serkan ya da parmak gibi oyunculari elestiriyorum, cnk benim dsnceme gre futbol karakteri, yetenek ve bilgisi olarak bizim takima yakismayan oyuncular ve takima katki vermeyi bir tarafa birakalim onlarin takima zararlari oldugunu dsnyorum ancak ugurcanin zaman gecirmesinin altinda yatan sebepleri arastirmak ya da bu konu zerie konusmak yerine direkt oyuncuyu hedef tahtasina koymak cok da dogru bir davranis degil. cnk soyunma odasinda ne konusuldugunu bilmiyoruz! Sayet takim yavas oyun kurmak istiyorsa, oyuncularin sahaya yerlesimi bu sayede daha saglikli gerceklestirilecekse veya bazi oyuncularin dinledndirilerek oynatilmasi dsnylorsa bence ugurcanin yaptigi cok dogru bir davranis. ben kendimden rnek vereyim, yasadigim kyde kizlar futbol takimini calisitiriyorum. maclarda rakip gclyse, farkli maglup olacagimi mactan nce biliyorsam, ya da tersine sahaya srebilecegim halde as oyuncularimdan bir kismi yedeklere de sans vermek,durumlarini grmek icin kenarda duruyorsa kalecilerimize oyunu hep yavaslatin uyarisiyla maclara cikiyorum. en azindan her topla baslama sresinde 15-20 saniye kazanmayi amacliyorum bu yolla.
    anlatmaya calistigim su ki yapilan her davranisin bir sebebi var ve ben kendimi bir an icin saha kenarinda kizlarini izleyen ebeveynlerin yerine koyuyorum ve onlar gibi dsnyorum ve ayni senin gibi dsnyorum ve soruyorum, Lara neden topu oyuna yavas sokuyor! ancak ben trainer olarak bu sorunun cevabini biliyorum onlar bilmiyor. tekrar konuya dnersek, ayni ugurcan maclarda topu oyuna isterse cok hizli da sokabiliyor ve bu denemelerde disariya cikan, rakibe giden toplarda da yine ayni ugurcan elestiriliyor. ben konunun znesinden yani ugurcandan bagimsiz olarak bzlerin dsnce sekline dikkat cekmek istiyorum.bizim konumuz ugurcanin topla oynama sresi degil kanimca. bizim zerine egilmemiz gereken noktalar daha cok sahanin diger blgelerinde kendini gsteren sorunlar.
    Uzun oldu biraz ancak meramimi anlatmak benim icin yazinin uzunlugundan daha nemli.
    Konu blues tarafndan (08.10.2021 Saat 10:39 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    42

Parmak ve Serkan'n yetersizliklerine ramen orada olmasnn sebebi bu oyuncular deil ki oyuncular eletiriyorsunuz.
    Parmak gitmek iin kendini paralad, gnderilmedi.
    nk sizin baktnz gibi bakmyorlar.
    Yani tm altyap oyuncularnn sper star olmas gerekmiyor.
    Bazlar sadece yedek - alternatif olabiliyor.

Uurcan'n ki ise seim. Yani istemese yapmaz.
    Yetenek Allah vergisi, bunu eletirmek bir ey de getirmez. Adamlara rnga ile yetenek ykleyemez kimse.

turgut kasap - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.10.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    52

Uurcan Trkiyenin en iyi Avrupada sayl kalecilerinden bu kt haliyle trkiye de en fazla kurtar yapan kalecisi bu kt haliyle Avrupa ampiyonasnda en fazla kurtar yapan kalecisi. Uurcan hata yapacak bazen topu rakibe bazen taca atacak. Bazen hatal gol yiyecek bazen motivasyonu iyi olacak mthi bir ma karacak bazen ok kt ma karacak ma kaybedeceiz. Bu ocuklar insan biyonik deil bilgisayar oyunu hi deiller siz kimi istiyorsunuz kalede kimi grmek istersiniz Uurcan nn yerine bi karar verin. Herey ramen iyi bir kalecimiz var olumsuz dnenlere ramen. Yeni trent oyunu yavalatyor.

Faruk UYSAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2008
    Nereden
    Mula

Alnt Kemal ztel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bugn gol yemeden tamamlad bir ma olsun. Kuntz'un da ilk tercihi olarak kalsn. Yeni hocayla ilk malar ok nemli, deiiklikler genelde bu periyotlarda olur. Sonras ise istikrardr. Bu nedenle beni en ok ilgilendiren konu milli takmla ilgili, Uurcan'n devamll. Medyann trl oyunlarn da hesaba katnca bugn gol yemeden tamamlarsak Uurcan'n yeri salamlaacaktr benim iin en nemli konu bu..
    Evet bu akam ans bulursa iyi deerlendirmeli bu frsat ve Uurcan m, Altay m tartmalarna noktay kendi lehine bir kez daha koymal.
    yi bir performans ortaya koymasn ok istiyorum.

redbul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Alnt blues Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Senin kalecin! Hmm.. Okay..

Ugurcan isterse ilk dakikadan itibaren isterse son dakikada istedigi ise girebilir de sizler, kac yildir bu takimin taraftari oldugunuzdan bagimsiz olarak byle toplara girmeyiverin. hersey bitti byle ahmakca, gercekten gereksiz konularla oyunculari elestiriyorsunuz. performans olarak ugurcan formsuz olmasina ragmen kt degilken yapilan bu elestirileri anlamiyorum.
    mdr ya sen okuduunu anlamadn yada olaya baka pencederden baktn ben yazmda uurcann formu ile alakl F sinden bahsetmedim ma iersindeki daha ilk dakikalardan itibaren yapt hareketler byk takm kalecisene yakmyor dedim byk takm kalecisi daha 20.dk den sonra zaman geirmeye oynamaz .

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    42

Bak milli mata ma 1-1, dakika 45-50...
    Hem kendi takm arkadalarn hem de hakemi bu alkanl sebebi ile sinirlendirmeye balad.
    Burak haydi haydi diye adam hzlandrmaya alyor 80 metre teden.

Yani bu Uurcan alkanl, takm taktii falan deil.

Tekrar ediyorum, gereksiz ve son derece rahatsz edici.

nchls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.02.2012
    Nereden
    Ankara

Topu oyuna sokarken benim gibi darlanan var m baka acaba.
    ok bekliyor. Malzeme veriyor bir ey olsada eletirsek diye bekleyenlere

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    38

Alnt nchls Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yavas davranmasinin nedeni diken ustunde olmasi milli takimda.
    Cunku hizli baslatmaya calisip bir hata yapmaktan korkuyor.
    O yuzden daha dikkatli davranmaya calisiyor.

Furkan zdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.01.2011
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Yani ndeysen son dakikalarda oyunu yavalatrsn gayet doal da ma berabere neyin yaval bu anlamak g. Malesef milli takmda ok farkl bir Uurcan var. Kendine gelen toplar da ya dar ya rakibe atyor malesef. talya manda yapt hatadan sonra ar garanti uzaklatrmaya balad ama bu sefer kendine daha ok zarar veriyor farknda deil.
    Her ey bittiinde, hatrlayacamz ey; dmanlarmzn szleri deil, dostlarmzn sessizlii olacaktr. (Alija Izetbegović)

redbul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Alnt emre6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yavas davranmasinin nedeni diken ustunde olmasi milli takimda.
    Cunku hizli baslatmaya calisip bir hata yapmaktan korkuyor.
    O yuzden daha dikkatli davranmaya calisiyor.
    kardeim bizdede ayn son kayseri manda daha 20. dk d vakit geirmeye balad dakika. ya bu kadar ucuz olmaz bu iler kaleci vakit geirir buna laf olmaz ama dakika 80 felan olur anlarm ama sen 20 dk bu ilere girersen olmaz .

gneyli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    56

Beratn bizim kaleye giden topuna kk dokunuunu ve direkten dnmesini farketmedik sanma..Bravo..Yalnz mata ok stresliydi.Umarm kale tartmasnn getirdii stres deildir.
    Vakti gelmi bir ampiyonluk kupasn almamz hibir g engelleyemez..
    UEFA sifonu ekti..TFF imdi kararn dzelt..Dzeltmezsen..

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Vakit geirme olayndan ne olursun vazge.

Cenkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2004
    Nereden
    stanbul

izgi kalecisi abi, refleksleri yava abi..
    Naber?

Saint Castillo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.02.2017
    Nereden
    Aydn

Umarm milli takmda burak yerine serdar oynar. Uurcann kymeti her adan her kesim iin ortaya kar.

hareketlenen deplase olma gsteren bir tane oyuncu yok takmda.
    Konu Ozan Ylmaz tarafndan (16.10.2021 Saat 16:26 ) deitirilmitir. Sebep: flood

yelik tarihi
    24.02.2007
    Nereden
    zmir
    Ya
    57

Avrupa ampiyonasnda ve mevcut ligdeki en fazla kurtar istatistii onun iyi olduunu deil nndeki defans ve orta saha kurgusunun zayfln gsterir, ve kaleyi bulan net vurular istatistiinde de ok iyi olduunu syleyemeyiz. Bundada onun ok suu yok rakiple birebir yada bireysel hatalarn sonucu kalesinde gol olarak grd. Bunlara kendisinin de yenmeyecek gollerdeki hatalarn da ekleyince son malardaki akl almaz goller geldi. Kendi takm arkadalarn dahi delirten hedefsiz uzun toplarn tartmasn yapmak anlamsz, heleki ataca uzun toplar takip edecek ne hzl ne de ( Cornelius hari) hava hakimiyeti olan forvet ve orta sahaya sahip olmamamza ramen. Tm bunlara ramen ligin yerli yabanc ayrmsz en iyisi olduunu biliyoruz. Bu mata gustavonun uzaktan vuraca toplardaki dikkati ve zellikle yan toplardaki hentbol kalecilii grntsnden uzaklamas en byk dileim
    Konu sethfilo tarafndan (13.10.2021 Saat 19:22 ) deitirilmitir.
    Rabbim sana binlerce kr ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattn...

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt sethfilo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Avrupa ampiyonasnda ve mevcut ligdeki en fazla kurtar istatistii onun iyi olduunu deil nndeki defans ve orta saha kurgusunun zayfln gsterir, ve kaleyi bulan net vurular istatistiinde de ok iyi olduunu syleyemeyiz. Bundada onun ok suu yok rakiple birebir yada bireysel hatalarn sonucu kalesinde gol olarak grd. Bunlara kendisinin de yenmeyecek gollerdeki hatalarn da ekleyince son malardaki akl almaz goller geldi. Kendi takm arkadalarn dahi delirten hedefsiz uzun toplarn tartmasn yapmak anlamsz, heleki ataca uzun toplar takip edecek ne hzl ne de ( Cornelius hari) hava hakimiyeti olan forvet ve orta sahaya sahip olmamamza ramen. Tm bunlara ramen ligin yerli yabanc ayrmsz en iyisi olduunu biliyoruz. Bu mata gustavonun uzaktan vuraca toplardaki dikkati ve zellikle yan toplardaki hentbol kalecilii grntsnden uzaklamas en byk dileim

Savunma xGsi en kt takmlardan biri olmamza ramen ligde en az gol yiyen nc takmz. Uurcan net pozisyonlar karyor demek ki.

yelik tarihi
    24.02.2007
    Nereden
    zmir
    Ya
    57

Alnt Ufuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Savunma xGsi en kt takmlardan biri olmamza ramen ligde en az gol yiyen nc takmz. Uurcan net pozisyonlar karyor demek ki.

Uurcan akr statistikleri

Uurcan akr Sper Lig 2021/2022 statistikleri

Hafta/Tur Ma Skor Tarih lk 11 YOG S YG GYM K SK KK
    1. Hafta Yeni Malatyaspor - Trabzonspor 1-5 16/08/2021 19:15 1 - 90 1 - - - -
    2. Hafta Trabzonspor - Sivasspor 2-1 23/08/2021 19:15 1 - 90 1 - 3 1 -
    3. Hafta Giresunspor - Trabzonspor 0-1 29/08/2021 21:45 1 - 90 - 1 - - -
    4. Hafta Trabzonspor - Galatasaray 2-2 12/09/2021 20:00 1 - 90 2 - 3 - -
    5. Hafta Kasmpaa - Trabzonspor 0-1 18/09/2021 16:00 1 - 90 - 1 - - -
    6. Hafta Konyaspor - Trabzonspor 2-2 23/09/2021 17:00 1 - 90 2 - - - -
    7. Hafta Trabzonspor - Alanyaspor 1-1 27/09/2021 20:00 1 - 90 1 - 5 - -
    8. Hafta Kayserispor - Trabzonspor 1-2 02/10/2021 16:00 1 - 90 1 - - - -
    Sper Lig 2021/2022 Sezonu Toplam 8 0 720 8 2 11 1 0
    YOG : Yedekten Oyuna Girme \ S : Sre \ SK : Sar Kart \ KK : Krmz Kart
    YG : Yenilen Gol \ GYM : Gol Yemedii Ma \ K : Kurtar (*Kaleci)
    G : Gol \ A : Asist

Gsterdiin veriler Uurcann deil takmn verileri. Yukarya bakarsan Uurcan kardeimin verilerini daha net grebilirsin. Yukarda hangi malarda ne yaandn gsteriyor. Sana zel sylemiyorum ancak tm taraftarlarmzn anlamas gerekiyor bu futbolcular bizim ve bizim iin deerli ancak dnyann en iyi futbolcular deil. srekli olmadklar gibi byterek yada grmezden gelerek geliimlerini ve snrlarn belirliyoruz. Bunun zellikle bizim takmda gemi ve bugn rnekleri ok. Tekrar sylyorum Uurcan mevcut ligin en iyi kalecisi ama avrupann hibir takm iin yeterli gveni veremedii iin bu sezonda aramzda. ilk sezonki hrs, dikkati ve konsantrasyonuna dnemezse katkda olduu malar ile acsn yaayacamz malarn says birbirine yakn olur

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt sethfilo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Uurcan akr statistikleri

Uurcan akr Sper Lig 2021/2022 statistikleri

Hafta/Tur Ma Skor Tarih lk 11 YOG S YG GYM K SK KK
    1. Hafta Yeni Malatyaspor - Trabzonspor 1-5 16/08/2021 19:15 1 - 90 1 - - - -
    2. Hafta Trabzonspor - Sivasspor 2-1 23/08/2021 19:15 1 - 90 1 - 3 1 -
    3. Hafta Giresunspor - Trabzonspor 0-1 29/08/2021 21:45 1 - 90 - 1 - - -
    4. Hafta Trabzonspor - Galatasaray 2-2 12/09/2021 20:00 1 - 90 2 - 3 - -
    5. Hafta Kasmpaa - Trabzonspor 0-1 18/09/2021 16:00 1 - 90 - 1 - - -
    6. Hafta Konyaspor - Trabzonspor 2-2 23/09/2021 17:00 1 - 90 2 - - - -
    7. Hafta Trabzonspor - Alanyaspor 1-1 27/09/2021 20:00 1 - 90 1 - 5 - -
    8. Hafta Kayserispor - Trabzonspor 1-2 02/10/2021 16:00 1 - 90 1 - - - -
    Sper Lig 2021/2022 Sezonu Toplam 8 0 720 8 2 11 1 0
    YOG : Yedekten Oyuna Girme \ S : Sre \ SK : Sar Kart \ KK : Krmz Kart
    YG : Yenilen Gol \ GYM : Gol Yemedii Ma \ K : Kurtar (*Kaleci)
    G : Gol \ A : Asist

Gsterdiin veriler Uurcann deil takmn verileri. Yukarya bakarsan Uurcan kardeimin verilerini daha net grebilirsin. Yukarda hangi malarda ne yaandn gsteriyor. Sana zel sylemiyorum ancak tm taraftarlarmzn anlamas gerekiyor bu futbolcular bizim ve bizim iin deerli ancak dnyann en iyi futbolcular deil. srekli olmadklar gibi byterek yada grmezden gelerek geliimlerini ve snrlarn belirliyoruz. Bunun zellikle bizim takmda gemi ve bugn rnekleri ok. Tekrar sylyorum Uurcan mevcut ligin en iyi kalecisi ama avrupann hibir takm iin yeterli gveni veremedii iin bu sezonda aramzda. ilk sezonki hrs, dikkati ve konsantrasyonuna dnemezse katkda olduu malar ile acsn yaayacamz malarn says birbirine yakn olur
    Kaleye ka top gelmi, ne kadar gol olmalyd kan kurtard hibiri yok. Sadece yedii gol says var.

Benim paylatm tabloya gre mac bana 1.5dan fazla gol yemeliydik, sadece 8 tane yemiiz. Bu fark oluturan kaleci deil mi? Nasil takim istatistii oluyor.
    ( ゚д゚)

yelik tarihi
    24.02.2007
    Nereden
    zmir
    Ya
    57

Alnt Ufuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kaleye ka top gelmi, ne kadar gol olmalyd kan kurtard hibiri yok. Sadece yedii gol says var.

Benim paylatm tabloya gre mac bana 1.5dan fazla gol yemeliydik, sadece 8 tane yemiiz. Bu fark oluturan kaleci deil mi? Nasil takim istatistii oluyor.
    deerli kardeim ksaca yle aklayabiliriz veriler kesin ve net bilgiler deildir sadece bizlerin karaca sonulara ulamamza yardmc olur. veriler nda analitik dnceye sahip olmak ve tm etkenleri gz nne alarak olasl en yksek sonuca ulamak. tablo bize sonular ok basit olarak veriyor zaten.
    toplam 8 lig manda gol yemediimiz sadece 1-0 skorlarla biten 2 ma. deplasmanda oynadmz 5 mata takmn yapt savunma ve yenilen 4 gole karlk kurtar 0
    kendisinin net kurtar istatistikleri ise bize aslnda takmn i sahadaki taktik bazl hatasn gsteriyor. i sahadaki 3 mata net 11 kurtar.
    Bunlarn tmn birlikte okuduumuz zaman takmn deplasmanda oynad futbol ile i saha performansnn ayn kadro yapsna ramen ok farkllklar gsterdiini sylyor. Orta sahann tm defolarnn i sahada ortaya ktn gryoruz.
    Ksacas i sahadaki bu net kurtar istatistii bir takmn sorunlu yapsn gsteriyor Uurcann iyi durumunu deil, birde tersinden okursak deplasmanda alnan tm puanlarn 1-0 sonular dahil uurcann bir tane dahi net kurtar olmadan kazanlmasnda paynn sadece%9 olduunu gsteriyor. o %9 luk dilimde normal formasyondaki ilk 11 olmasndan kaynaklanyor.

Ali Can - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.03.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

Kimin daha iyi olduu belli, gster herkese!
    ~ stanbul Teknik niversitesi Metalurji ve Malzeme Mh ~
    ~Twitter ~

yelik tarihi
    10.05.2008
    Nereden
    Ankara

Burada altay gzellemesi yapan tipler vard. Bakasetasn att gol onlara gi
    En byk Trabzon

yelik tarihi
    05.06.2019
    Nereden
    Afrika Dier

Alnt serdaracl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Burada altay gzellemesi yapan tipler vard. Bakasetasn att gol onlara gi
    O deil, daha EURO 2020'de yazmaya balamlard bile. Neredeler acep ya

ilelebeTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2014
    Nereden
    Kocaeli

Uurcan antrenmanda bile bu kadar rahat ma oynamamtr. yle rahatt ki ma neredeyse bizim yedek kulbesinin oralarda geirdi. VAR'a giden hakemin nn kesti bir ara.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 2 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 2 misafir)

Bu Konu iin Etiketler