Sayfa 67 Toplam 186 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4639 adet sonuctan sayfa basi 1,651 ile 1,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uðurcan Çakýr

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

ahahahhahahahah bi storyde jetlag messiasa günaydýn mano günaydýn diyor sdfyasdfhdashfhfghfhfhfh deli ya

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

insta son storysi gidiyorum der gibi

turgut kasap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    52

Alýntý mawro61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    5milyon verilirse satýlmalý, ama zannetmiyorum basýnda konuþulanlarýn gerçek olduðunu.
    Chelsea gibi büyük kulüpler kaleciliði sýrf gelen topu çýkarmaktan ibaret, sýnýrlý bir yetenek olarak deðerlendirmiyorlardýr.
    Çok saçma bir yorum bugün Türkiyenin en iyi kalecisine sahibiz ve beðenmeyenler var ayaðý kötüymüþ sanki adam on numara kardeþim Uðurcan in kalitesinde bi kaleci evrupada 50/100 milyon evrolardan baþlýyor bence bire birlerde ve cepheden kurtarýþlarda Avrupa in sayýlý kalecilerinden.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

20-25 gibi paralara satýlýrsa ben kaleciden anlamýyorum diyeceðim. Bu ayaklarla büyük bir takýmda forma giymesi bana imkansýz geliyor. Kalesinde Uðurcan olan bir takým pas oyunu oynayamaz. Uðurcan’ýn harika refleksleri olmasý bunu deðiþtirmiyor.
    8. Kuþatma

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ayaði 1 senede iyi seviyeye gelebilir çünķü güçlü ve keskin bir ayaði var.

Yarim tavirla geriden pas yapilmaz. Israrli bir þekilde bunun çaliþamlarini yapan takimda uðurcan çok rahat pas yapar. Topa basacaksin kim boþta bakacaksin yani o kadar da zor birþey deðil, abartilan bir konu bu.

Bazi kaleciler topa bomba muamelesi yapiyor, topu kontrol ederken yarim metre ayaktan açiliyor o zaman sorun olur.

Muslera'nin ayaði iyi diyemezsin mesela ama gs'nin pas yapmasina engel olmadi bu. Çaliþtikça geliþir.

Bizim yüzeysel basin kalecinin ayaði iyi olduðu için pas yapabiliyorlar diye birþey çikardi. Bununla biter mi allah aþkina ?

Onbir oyuncu buna ikna olacak, her seferinde baskidan çikmak için bir kiþi fazla adam getireceksin geriye, sirti dönük top isteyen adama pasin atilmasiyla ilgi bir endiþen olmayacak, kalecinin ayaði en basit mesele bu konuda, çok net.

Erce'nin ayaði iyi deniyor mesela son oynadiði maçta daðildi bu konuda, rastgele vurdu topa, hata yapti, ortasahayi geçiremedi. Çünkü takimin pas isteyecek bir durumu yoktu.
    Konu artvints tarafýndan (30.07.2020 Saat 15:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara

Alýntý Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    20-25 gibi paralara satýlýrsa ben kaleciden anlamýyorum diyeceðim. Bu ayaklarla büyük bir takýmda forma giymesi bana imkansýz geliyor. Kalesinde Uðurcan olan bir takým pas oyunu oynayamaz. Uðurcan’ýn harika refleksleri olmasý bunu deðiþtirmiyor.
    - 61
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Futbola sað bek ve forvet olarak baþlayan adamýn ayaðý iyi deðilmiþ. Býktýk þu kliþe yorumlardan. Bi yerden iki cümle duyan, soluðu burada alýyor. Geçen yýl da kimse yusuf yazýcýya 5 milyondan fazla vermez deniliyordu. Hey gidi hey
    Konu serdaracýl tarafýndan (30.07.2020 Saat 15:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Son 20 yilda izledigim en "komple" yerli kaleci. A kalite, sampiyon takim kalecisi dedikleri tam olarak bu iþte. Gs Muslera'ya bosuna 4.5m euro maas vermiyor...

Ozellikle yan toplarda verdigi güven, cikip elma armut toplar gibi o toplari toplamasi harika. Tek gelistirmesi gereken yön oyun kurma, bu da Ugurcan'in eksigi degil teknik ekibin eksigi ve rahatlikla gelistirilebilecek bir ozellik.

Yes haberi dogruysa Ingiltere orta sira takimina 15 milyona asla satmam, satan haindir. 25 ve uzeri paralar verilirse pazarlik yapilabilir o zaman satisina kizamam ama cidden 15 civarina satilirsa hainlik olur. Fb Bjk Gs boyle yerli kaleci tuttursalar 30 milyon uzeri teklifler konusulurdu. Uefa ya bile katilsak 10m euro kazaniyoruz, 15-20 arasina boyle bir kaleciyi satmak aptallik olur.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbola sað bek ve forvet olarak baþlayan adamýn ayaðý iyi deðilmiþ. Býktýk þu kliþe yorumlardan amk. Bi yerden iki cümle duyan, soluðu burada alýyor
    Terbiyesiz üslubunuzu yönetime havale ederek cevap veriyorum. Futbola sað bek veya forvet baþlamasý bir þey ifade etmiyor. Uðurcan pas oyunu oynayamýyor, degajlarý asla istediði yere atamýyor, geri paslarda panikle topu taca atýyor. Uðurcan ile adý gelen kulüplerde böyle bir kaleci varsa gösterin görelim.
    8. Kuþatma

Nereden
    Ankara

Alýntý Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Terbiyesiz üslubunuzu yönetime havale ederek cevap veriyorum. Futbola sað bek veya forvet baþlamasý bir þey ifade etmiyor. Uðurcan pas oyunu oynayamýyor, degajlarý asla istediði yere atamýyor, geri paslarda panikle topu taca atýyor. Uðurcan ile adý gelen kulüplerde böyle bir kaleci varsa gösterin görelim.
    Ayný kiþiden bahsetmiyoruz sanýrým. Uðurcan ve panik kelimesi yan yana bile güzel durmuyor. Ayrýca yorumum size yönelik deðildi. Yine de kusura bakmayýn
    En büyük Trabzon

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Belki de son maçýydý...
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Trabzonspor' da altyapýyý yöneten teknik adamlarýn fasa fiso olduðunun göstergesi aslýnda bu çocuklar. Yusuf Yazýcý, Abdüþ ve Uðurcan.. Doðal yetenekleriyle bir yerlere kadar gelmiþler ama oyun zekalarý geliþmemiþ. Doðal yetenekleri dýþýnda geliþtirilmesi gereken þeyler altyapýda verilmemiþ. Valla kusura bakmasýn bazý arkadaþlar da, bu devirde bu kadar þiþirme top gönderen kaleci azalýyor artýk. Bu kadar çok degaj yapan kaleciler doksanlarda kalmýþ olmalý.. Çok süper top çýkarýyor, çizgide iyi duruyor falan filan bunlar artýk yeterli deðil. Artýk hücum kalecilerle baþlatýlýyor. Avrupa'da dünkü gibi üç dört bodoslama þiþirme top atsan sonraki maçlarda kulübeden çýkamazsýn. Öyleki bazen boþta olan savunmacýya top bile atamýyor ayaðýyla. Bunlar tamamen altyapý da boþ adamlarýn çalýþtýðýnýn göstergesi. Yabancý teknik adam isteniyor doðrudur da, bence altyapýya yabancý eðitmenler/hocalar getirilmeli. Ha bir de genç Türk futbolcularýndaki "ben oldum" mantalitesi var. Eyvallah hocalarýn yetersiz de, yaþ 24 olmuþ. Yani biraz da kendini geliþtirme çabasý olmalý..
    Konu erolizmts tarafýndan (30.07.2020 Saat 18:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý erolizmts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor' da altyapýyý yöneten teknik adamlarýn fasa fiso olduðunun göstergesi aslýnda bu çocuklar. Yusuf Yazýcý, Abdüþ ve Uðurcan.. Doðal yetenekleriyle bir yerlere kadar gelmiþler ama oyun zekalarý geliþmemiþ. Doðal yetenekleri dýþýnda geliþtirilmesi gereken þeyler altyapýda verilmemiþ. Valla kusura bakmasýn bazý arkadaþlar da, bu devirde bu kadar þiþirme top gönderen kaleci azalýyor artýk. Bu kadar çok degaj yapan kaleciler doksanlarda kalmýþ olmalý.. Çok süper top çýkarýyor, çizgide iyi duruyor falan filan bunlar artýk yeterli deðil. Artýk hücum kalecilerle baþlatýlýyor. Avrupa'da dünkü gibi üç dört bodoslama þiþirme top atsan sonraki maçlarda kulübeden çýkamazsýn. Öyleki bazen boþta olan savunmacýya top bile atamýyor ayaðýyla. Bunlar tamamen altyapý da boþ adamlarýn çalýþtýðýnýn göstergesi. Yabancý teknik adam isteniyor doðrudur da, bence altyapýya yabancý eðitmenler/hocalar getirilmeli. Ha bir de genç Türk futbolcularýndaki "ben oldum" mantalitesi var. Eyvallah hocalarýn yetersiz de, yaþ 24 olmuþ. Yani biraz da kendini geliþtirme çabasý olmalý..
    topu alsam, bi baksam, hüseyini campiyi görsen, Allah ne verdiyse ben de vururum ileri.

Ceyhun Öncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ugurcan baba oluyor
    Ben bile sevindim, Allah tez zamanda saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin
    [Trabzon kimliði demek 'Her þeyi ile Trabzonspor'u alýrým baþýmýn üstünde taþýrým.' anlamýna gelmiyor. Kim bu acýyý bizlerle paylaþacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranýn en önemli parçasýyým.' diyerek yüreðini ortaya koyacak, onlarla devam edeceðiz.]

Chovy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Malesef ayaðýnýn kötü olduðu fikrine ben de katýlýyorum, özellikle son alanya maçýnda degajlarýyla beni fýtýk etti. Degajýnýn kötü olduðu bariz bir þekilde ortada, fakat geri bölgedeki pas oyununa ne kadar uyumlu olduðunu anlamak için düzgün beklerle oynamasý lazým. Bu defanslarý sabit tutup arkaya Ter Stegen’i koysak o da bir süreden sonra ya Allah deyip eline gelen topu degajla baþlatýr.

Nereden
    Ýstanbul

Uðurcan'a olumsuz konuþulmaz, Allah çarpar benden söylemesi. Trabzon'a gelmiþ geçmiþ en iyi kaleci, klavyeciler ne kolay oturduðunuz yerden pas atýyorsunuz.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sene gitti gözüyle bakýyorum.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Ayaðý kötü falan deðil. Kötü ayak Onur Kývrak'týr.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Ayaðý kötüyse eliyle atsýn. Belki iranlý kaleci gibi olur ileride
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Gözlemlediðim 2 sýkýntýnýn taktik hatasý yani kulübeden kaynaklý olduðunu düþünüyorum. 1.si 1-0 önde olduðumuz maçlarda maçý yavaþlatmasý, 2.si de uzun toplar ile takýmý ani kontra ataða kaldýrýrken çokça uzun pas hatasý yapmasý. Bunlar taktik ile aþýlabilecek þeyler bundan dolayý 20-25m deðerini bulur. Ancak Yusuf'ta olduðu gibi bu ücreti bir anda vermezler. 17+3+1+1 gibi bonservis ücretlerine anlaþýlacaðýný düþünüyorum.

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    37

Yaw adamýn ayaðý kötü deðil taktiðimiz bu
    Taç çizgisine yakýn degaj vurmaya çalýþýyor adam sörloth Nwakaeme ekuban oradan top indirip atak yapýyor
    Pasla oyun kurmuyoruz biz herkes anlasýn þunu
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Sheffield komik bir teklif yapmis. 15 Milyon Avro

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

20nin altýndaki teklifler gorusulmesin dahi.

15 falan hadi oradan.

Ugurcanin ederi minimum 20 milyon euro'dur. O da Türkiye Ligi'nde olduðu için. Bugün bu adam Porto'da olsaydý þuan 45-50 milyon Eurolar havada ucusuyodu.

Beklentim 22-23 milyon Euro civarlarýnda gitmesi yönünde. Umarým üst düzey bir premier lig takýmý ile anlaþýr.
    #Dik oyna

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Sheffield'a kaleci lazým.

Yeni yeni 20m pound üstü transferler yapmaya baþladý bence 20 üstüne rahat çýkarlar

Çalýþma izni sorunu olmazsa ben Sheffield'a yakýþtýrýyorum.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

15'e kaleci arayan 15'lik kalecilerin peþinden koþsun. Uðurcan'ý isteyen varsa ederini ödeyecek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler