Sayfa 53 Toplam 186 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4639 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uðurcan Çakýr

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Golü cikarabilirdi ama saðlýk olsun. Kýsa pasýný geliþtirmeyip maçlarda kolaya kaçtýðý için denediðinde hata yaptý. Erce ile bu konuda inanilmaz fark oluþmuþ. Tabi topu kýsa isteyen iþtahlý bir takým da lazým.

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý riv riv riv Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zaman geçirme olayýný kapat artýk ya hem taraftarý hem bizim oyuncularý oyundan düþürüyorsun kardeþim, kim veriyor sana bu tavsiyeyi anlamadým ki, onur da ayný þeyi yapýyordu
    Maçý izlerken yedek kulübesine baktým.

Kale vuruþu yaparken Hüseyin Çimþir'in eliyle yavaþ yavaþ þeklinde hareket yaptýðýný gördüm bir ara .
    .

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Çok zor pozisyondu ama ayakta kalsa çýkarýrdi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kesinlikle kötüydü demiyorum, ama þöyle bir iddia atýyorum ortaya: Dün kalecileri deðiþtirseydik maçý alýrdýk.

Uðurcan Sölorth’un golünü yine yerdi, Muslera ise Nagatomo’nun golünü kurtarýrdý.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

riv riv riv - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Alýntý Tayfun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçý izlerken yedek kulübesine baktým.

Kale vuruþu yaparken Hüseyin Çimþir'in eliyle yavaþ yavaþ þeklinde hareket yaptýðýný gördüm bir ara .
    Hüseyin Çimþir ))) taraftarlýðýný asla sorgulamam ama hüseyin, metin aktaþ neyi baþardý ya, ünal hoca bu ekibe raðmen iyi mücadele ediyor.
    Meþin yuvarlak, gugul ve gügüm.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

En düþük pas yüzdesiyle oynadýðý maçlardan birini çýkardý ama buna raðmen 3 net pozisyonda kaleyi kapayarak takýmý ayakta tuttu...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Önemli pozisyonlari cikardigi icin genelde fark edilmiyor. Ama sene basindan beri iki tane bariz problemi öne cikiyor: Kaleden erken cikmak (hem kornerde, hem uzun toplarda) ve paslari. Gel gör ki ikisinde de biraz bile iyilesme yok. Hatta daha kötü bile oldu. Buna anlam veremiyorum ve böyle bir önemli sicrama sezonunda bu kadar lakayt davranmasi yetenegine ihanet.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Giallorossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

Bugün yine takimi kurtardi 3-4 pozisyonda
    .

Francesco
    Totti

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Çok kritik kurtarýþlarla takýmý önde ve moralli tuttu. Bi de 3 saniye 5 saniye hesabý yapýp zaman geçirmese...
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

bugün çok iyi maç çýkardý ancak topu oyuna sokma konusunda bir o kadar kötüydü þuan bana göre önünde ki en büyük engel bu. onu aþtýðý vakit elit kaleciler listesine girer.
    sadece aþk bizimkisi

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Muazzam kurtarýþlar yaptý çok kritik.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kaleciliðine diyecek laf yok, onun dýþýnda oyun kurmasýný, ayaðýný kullanmasýný felan hiç beðenmiyorum.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Bence tek eksiði ne zaman çýkacaðý ne zaman kalacaðýný kestiremiyor. Onu da yapabilirse ligin en iyisi olmaya aday. Muslera fsrklý kaleci tabi.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

aman tadýmýz kaçmasýn der gibi oynuyor. özenli deðil. arkaya atýlar toplar, gerektiðinde pas yapmak falan bunlar yok geçiþtiriyor maçlarý, kendini geliþtirmiyor.

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Kendini gram gelistirmiyor, bugun son dakikalarda Atif'in sutlarini cikardi diye yaptigi hatalar konusulmuyor.

Sen de Onur gibi olma, ben oldum artik deme Ugurcan.

Daha cok yolun var..

Yusuf Yazici'yi ornek al, hedef koy kendine ve gelisim sagla.

Ayaklarin ilk oynadigin gunden berbat halde, oyuna hic girmiyorsun.

Her topu alinca, rakibin savunmasinin yerlesmesini bekliyorsun ve topu rakibin stoperlerine atiyorsun.

Mac icinde, ilk yarida Mikel kizdi bir pozisyonda bu yuzden sana.

Her topu sektirdin son 2 Atif pozisyonu harici, ustune gelen toplardi bunlar.

Diego'nun frikiginde sacma sapan pozisyon aldin, o top diregi yalamayip iceri girse muthis bir hata olacakti.

Top gelmeden sagina hamle yapip, tingir mingir sola giden topu da iceri aliyordun az daha.

Seni cok seviyorum, cok calis ve kendini gelistir lutfen.

Karakterinle, oyunculugunla en iyi Avrupa kuluplerinde de gorecegiz en kisa surede umarim seni.

Lutfen bu elestirileri dikkate al.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu Uður KÜÇÜK tarafýndan (08.12.2019 Saat 22:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Efsane oynadý, karþý karþýya pozisyonda ayakta kaldý ve topu çýkardý. Ýþte bu büyük kaleciliðin alameti. Ayaklarý çok iyi. Oyunu kurmasý falan harika. Ben arda’yý daha iyi buluyordum ama uðurcan kendini çok geliþtirdi
    En büyük Trabzon

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Lütfen þu toplarý uzun vurma. Topu ya taca atýyorsun ya da bizim en yakýn oyuncumuzun 20 metre uzaðýna.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

saha kötüydü

yoksa toplara daha iyi vurur uðurcaným
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu takým kalede Uðurcan olduðu sürece mahkum oynar. Ben böyle amatör bir kaleci görmedim hayatýmda. Rakip 6-7 kiþi ceza sahamýza geliyor. Uðurcan topu aldýktan sonra 10-15 saniye rakibin geri dönmesini bekliyor. Rakip geri dönünce degajla topu direkt rakibe veya taca yolluyor. Sonra yine atak yiyoruz. Kendini bu konuda geliþtirmeli veya kaleyi Erce veya Arda’ya teslim etmeli. Top kurtarmayla kaleci olunmuyor maalesef.
    8. Kuþatma

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takým kalede Uðurcan olduðu sürece mahkum oynar. Ben böyle amatör bir kaleci görmedim hayatýmda. Rakip 6-7 kiþi ceza sahamýza geliyor. Uðurcan topu aldýktan sonra 10-15 saniye rakibin geri dönmesini bekliyor. Rakip geri dönünce degajla topu direkt rakibe veya taca yolluyor. Sonra yine atak yiyoruz. Kendini bu konuda geliþtirmeli veya kaleyi Erce veya Arda’ya teslim etmeli. Top kurtarmayla kaleci olunmuyor maalesef.
    Kesinlikle, devamlý baský yememizde önemli rolü var.

Nereden
    Ýstanbul

Ayaðý maalesef çok kötü. Yarýda iyi bir fiyata satýlabilirse gönderilmesi gerektiðini düþünüyorum. Refleksleri harika tamam ama kaleye çakýlý oynamasý çok yanlýþ. Ceza sahasý dýþýnda gördüðümü hatýrlamýyorum oysa pas oyunlarýna katýlmalý, oyun kurmalý. Savunma arkasýna atýlan toplarda hemen çýkabilmeli. Campi ve Hüseyinli tandemi ortaya yaklaþtýrdýðýný düþün savunma arkasýna atýlan toplarda çýkmalý. Onun bu özelliðe sahip olmamasýnýn da takým boyunu kýsaltmamýzda etkisi olduðu söylenebilir bence.

Dediðim gibi refleksleri muhteþem, avrupaya gidip iyi kaleci antrenörleriyle üst düzey kaleci olabilir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Ne abartýldýðý kadar kötü ayaklarý ne de abartýldýðý kadar iyi. Sorun savunmadan çýkarken ki plansýzlýk ve tercih hatalarý. Birçok pozisyonda kýsa oynamak istese de hem bizim oyuncular gizlendi. Antakyalý bir oyuncu hareketlendi mi bizim takýmda reaksiyon veren hiçbir oyuncu olmadý. Bunun yani sýra kendi avellikleri zaten var. Özgüven iyidir ama gerçekten iyiysen. Fabri'nin de ayaklarý iyiydi bir iki hata yapýnca Þenol dedi þiþir Babel'e adam poþet oldu ondan sonra. Abdullah Avcý ise o paslaþarak çýkmayý empoze ediyor. O noktada taviz veriyor ve ýsrarcý oluyor.

Bu kadar kötü görünmesinin nedeni büyük oranda takým yerleþmesi ve anlayýþý. Erce ile karþýlaþtýrýlýyor. Bence de Erce daha iyi bu konuda ama onun da oynadýðý maçlarda matah bir press olmadý. Görece daha gevþekti maçlar.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Sezon sonu kesinlikle satýlmalý.
    Erce ve arda eksikliðini aratmaz.
    Arkadan gelenlerin önü açýlmalý.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ýyi maç çýkardý.

Topu oyuna sokarken biraz daha dikkat...

Murat Engin Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Alýntý Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz kontraya ligde en kötü çýkan takýmýz belki de bu iþi hiç beceremiyoruz. Ani çýkýþlar ileride az adamla kalabalýk rakip ile karþýlaþmamýz ve topu hýzlý bir þekilde kaybedip kalemizde pozisyon görmemize sebep oluyor bana göre. Uðurcan'ýn topu hemen elinden çýkarmamasýný ben bu þekilde yorumluyorum.
    "Tanrý futbolu havadan oynamamýzý isteseydi çimleri oraya koyardý"

Brian Clough

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler