Sayfa 11 Toplam 185 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4623 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uðurcan Çakýr

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onur'u severim ve sayarým ama ayaðý iyi kaleciye sahip olmanýn tadý baþkaymýþ.Uðurcan sayesinde hem merkezde hazýrlýksýz yakalanmadýk hem de tekniðiyle birçok hýzlý hücum baþladý.
    ve ndoye tas gibi asist atti...

Uðurcan’ýn bugün ki performansý:
    6 kurtarýþ

3 Uzaklaþtýrma

42 Topla Buluþma

23 basarili pas = %48

1 kilit pas
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Çok iyiydin Uðurcan ancak önceki performanslarýn nedeniyle taraftarda tam bir güven oluþmadý henüz. Bu önümüzdeki 3 maç bunu saðlaman için çok büyük þans. Senin de özgüvenini inþa etmek için çok önemli maçlar.

Ancak mükemmel olduðun ilk husus ayaðýnla attýðýn nokta paslar. Valla þaþtým kaldým.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Ýstanbul

Onur'u severim ve sayarým ama ayaðý iyi kaleciye sahip olmanýn tadý baþkaymýþ.Uðurcan sayesinde hem merkezde hazýrlýksýz yakalanmadýk hem de tekniðiyle birçok hýzlý hücum baþladý.
    Top kaleyi normal þiddette bulursa rüyadan uyanýrsýn yine dostum.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ýstanbul

Kendimizi kandýrmaya gerek yok. Milettin orasýna burasýna çarpmaýkça ve üstüne gelmedikçe yiyor efendim durduramýyoruz.

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Linç etmeye de göklere çýkarmaya da gerek yok. Geçen hafta kötü bu hafta iyi oyun çýkardý. Ýnþallah daha da iyi olur.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendimizi kandýrmaya gerek yok. Milettin orasýna burasýna çarpmaýkça ve üstüne gelmedikçe yiyor efendim durduramýyoruz.
    Onur da yiyor ne yapacaðýz?

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Ayaðý gayet iyi .

Yan toplara çýkmaya hevesli..

Topu oyuna hýzlý sokuyor.

Bunlar gayet güzel..

Ama henüz abartýlacak bir kurtarýþý olmadý..Refleksler ne durumda ,karþý karþýya ne kadar etkili , çýkýp çýkmama tercihlerinde bir standardý var mý bekleyip gormek lazým..

Ýnþallah iyi bir kaleci olur kendi adýma artýk ben Onurdan sýkýldým çünkü..

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Ben de çok beðendim dün. Özellikle ayaklarý çok iyi. Topu oyuna sokmalarý çok iyi.
    Ýnþallah böyle devam eder.
    Maalesef kulüp olarak genç futbolcularý ne teknik olarak ne de mantalite olarak geliþtiremiyoruz bu nedenle çok çalýþmasý gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ndoye'dan iyi vuruyor topa. çýk dolaþ ceza sahasýnda , burasý benim de. çizgide bekleyen gölgesinden korkan bir kalecinin geleceði olmaz.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Net olarak yapabileceklerini görmek için önümüzde ki üç maçta da izlememiz lazým.Refleksler ve birebirler iyi bir kalecide ortalamanýn üzerinde olmasý gereken özelliklerdir bu açýdan kendisini çok iyi bir þekilde izlemeye devam etmek gerekiyor.

Ayaklarýnýn iyi oluþu ve hýzlý oluþu dikkami çeken özellikler olarak gözüme çarptý.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (29.04.2018 Saat 12:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Top kaleyi normal þiddette bulursa rüyadan uyanýrsýn yine dostum.
    Diðer özellikleri vasat olsa tolere edilir.Üstad Guardiola'nýn izindeyiz.

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    33

Onur'la þu aþamada karþýlaþtýrmak çok saçma. Bir gerçek var ki Esteban kadar katký verir belki de daha fazlasýný.Esteban'dan kurtulmak gerek
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onur da yiyor ne yapacaðýz?

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Öyle bir durum yok abi. Onur çizgi kalecisi en büyük özelliði o toplarý çýkarmasý. Senin Onur'a vurasýn var. O yüzden bir þey demiyorum

Nereden
    Ýstanbul

Diðer özellikleri vasat olsa tolere edilir.Üstad Guardiola'nýn izindeyiz.
    Öyleyse elveda CL

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Dün yediði golde sence yapabilecek biþeyi var miydi Uðurcan’ýn?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün yediði golde sence yapabilecek biþeyi var miydi Uðurcan’ýn?
    Dün yediði golü kurtarýrdý diye bir þey söyledim mi ben? Hayýr. Muslera, Tolga da uzun kaleciler ancak refleksleri iyi ve hantal deðiller . Uður'da bunu göremiyorum þu an. Ýbrahim Demir için de Fatih Öztürk için hatta ve hatta Zeki Ayvaz için de buralarda goy goy yapýlýyordu. Sonlarý ortada. Kendimizi kandýrmaya gerek yok dediðim gibi

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Dün yediði golü kurtarýrdý diye bir þey söyledim mi ben? Hayýr. Muslera, Tolga da uzun kaleciler ancak refleksleri iyi ve hantal deðiller . Uður'da bunu göremiyorum þu an. Ýbrahim Demir için de Fatih Öztürk için hatta ve hatta Zeki Ayvaz için de buralarda goy goy yapýlýyordu. Sonlarý ortada. Kendimizi kandýrmaya gerek yok dediðim gibi
    Valla ben Tolganýn ilk maçýný hatýrlýyorum 4-1 biten gs maçýydý galiba o maçta felaketti hatta Uðurcandan daha beterdi. O da 22 yaþýndaydý o maçta o sezon da oynadýðý maçlarda gayet vasattý Tolga. Uðurcanýn ben de üst düzey bi kaleci olacaðýný düþünmüyorum ama süper lig için ortalama bi kaleci olabilir. En azýndna ayaklarý çok iyi Tolgada o da yoktu.

Nereden
    Amasya

Valla ben Tolganýn ilk maçýný hatýrlýyorum 4-1 biten gs maçýydý galiba o maçta felaketti hatta Uðurcandan daha beterdi. O da 22 yaþýndaydý o maçta o sezon da oynadýðý maçlarda gayet vasattý Tolga. Uðurcanýn ben de üst düzey bi kaleci olacaðýný düþünmüyorum ama süper lig için ortalama bi kaleci olabilir. En azýndna ayaklarý çok iyi Tolgada o da yoktu.
    tolga neler neler yemisti. tony silva ve onurdan sonra toparladi
    ardadan sifirdan yedigi gibi...jimnastik maci vardi, penalti vurusunda kendi kendini sakatladigi ve niceleri...

sunuda eklemek gerek, tolga bu ülkedeki en yetenekli kalecidir, musleradan bile yetenekli, ama asla profesyonel olmadi...

sonra onurun ilk maclarindan 3-3 biten antalya maci, onur evlere senlikti...
    aglayarak sahadan cikmisti

cogu kisi onurun ilk ünal karaman oynattigini saniyor, ondan öncede 3-4 sans verilmisti...

Ünal Karaman

Nereden
    Ýstanbul

Bazý þeyler görülebilir. Misal Uðurcan'ýn çevre kontrolü ayaklarý hatalarina raðmen kendini belli ediyor. Ama refleksleri ve hantalliðý konusunda bir þey göremedik. Bir de inanýlmaz sektirdi. Bir top hatýrlýyorum net tuttuðu.

Bana göre bir kaleci önce kurtarmalý o yüzden geçer not alamýyor. Ama ligde oynamamasý için bir neden yok.

Nereden
    Amasya

Bazý þeyler görülebilir. Misal Uðurcan'ýn çevre kontrolü ayaklarý hatalarina raðmen kendini belli ediyor. Ama refleksleri ve hantalliðý konusunda bir þey göremedik. Bir de inanýlmaz sektirdi. Bir top hatýrlýyorum net tuttuðu.

Bana göre bir kaleci önce kurtarmalý o yüzden geçer not alamýyor. Ama ligde oynamamasý için bir neden yok.
    sektiriyor onda haklisin, bir kez kucagina geleni sektirdiki, cok büyük hataydi. hubo ipten aldi onu orada

net tuttugu 3 top var bence

mac eksigi ve tecrübesizligin getirdigi özgüven eksikligini düsündügümde cok iyi mac cikardi, özellikle ilk mactan sonra...

haftayada böyle bir adim atarsa sen bile kararini degistirirsin

bir seyde haklisin, onur vari bir kurtarisi yok henüz, ama rakiplerde onura vurdugu gibi vurmuyor henüz. onur kalede oldumu rakipler harbi vuruyor...

Ünal Karaman

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sektiriyor onda haklisin, bir kez kucagina geleni sektirdiki, cok büyük hataydi. hubo ipten aldi onu orada

net tuttugu 3 top var bence

mac eksigi ve tecrübesizligin getirdigi özgüven eksikligini düsündügümde cok iyi mac cikardi, özellikle ilk mactan sonra...

haftayada böyle bir adim atarsa sen bile kararini degistirirsin

bir seyde haklisin, onur vari bir kurtarisi yok henüz, ama rakiplerde onura vurdugu gibi vurmuyor henüz. onur kalede oldumu rakipler harbi vuruyor...
    Abi Onur'u izledikten sonra her kaleci yavan geliyor. Uður'un þanssýzlýðý biraz da bu tabi. Cevikliðini geliþtirmesi lazým zaten baþarýrsa kalemizde görürüz. Arda nasýl bir kaleci onu merak ediyorum.

Uðurcan inþallah iyi olur ama ben umutlu deðilim.

Nereden
    Amasya

Abi Onur'u izledikten sonra her kaleci yavan geliyor. Uður'un þanssýzlýðý biraz da bu tabi. Cevikliðini geliþtirmesi lazým zaten baþarýrsa kalemizde görürüz. Arda nasýl bir kaleci onu merak ediyorum.
    2. bir onur gelmeyecek, bunu aklimizda tutmaliyiz

dünya üzerinde bu kadar hizli ve futbolcu olan ve kaleci mevkisini secen yok, bir dahada gelmez

su an kanat forvetimiz yok onur hizinda, abdülkadir haric...

ardanin en yakin oldugu bence de gea, ama ayagi ondan iyi

ama de gea kadar olurmu????

ama net olarak diyebilirim ki ugurcan yusuf´sa arda abdülkadir´dir

aralarinda da 5 yas var, yani ardanin yavuzun yasadigi rekabet dezavantajida yok, arkadan rahat bir sekilde gelisebilir

onur gibi bir efsaneden ögreniyor ve ugurcan gibi bir genc kaleciden canli olarak bir genc kaleci gelisiminde ne tür hatalar ve dogrular yaptigini görme firsatina sahip

yani gelisim ici ideal bir ortam

biraz daha fazla u21 oynatilsa tam ideal olur

Ünal Karaman

Salih Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

Uðurcan inþallah iyi olur ama ben umutlu deðilim.
    Biraz Onur güzellemesi yapacam ama Uðurcan’ýn dün yediði golde dünya üzerindeki kalecilerin çoðu Uður gibi olduðu yerde durup golü izler ki hatalý da deðildir. Ama Onur olsa o topa atlar belki de kurtarabilirdi. Ve bence yine dünya üzerinde böyle kaleci sayýsýnýn çok olduðunu da düþünmüyorum. Konuyu Onur’a çekmek istemiyorum belki de duygusal yaklaþýyorum ama ben bir daha Onur gibi kaleci göreceðimizi düþünmüyorum.

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kalecilik öyle bir meslekki adamý rezil de yapar vezir de. Uðurcan geçtiðimiz iki maçta bunu çok iyi tecrübe etti. Ne çok fazla kendine güvenmeli ne de aþýrý güvensiz davranmalý.

Birde aklýma bir soru takýldý. Uðurcan'ýn bu yýl oynadýðý maçlara bakýyorsun ikisi iç saha biri deplasman. Ýç sahada oynanan maçlarý hatýrlayalým 3-4 lük alanya faciasý ve geçen hafta sivas. Sizce uðurcan iç sahada taraftardan çekindiði ve hata yaparým korkusu ile sahaya çýkýyor olabilir mi? Bence olabilir.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Öncelikle bence Uðurcan genç kaleci kategorisinde deðil. Yani bu yaþlarda kaleyi alan bir çok oyuncu var.

Ben pek fazla izlemedim ama bana refleksleri iyi geldi. Yani kaleci yetenekleri.

Fakat tecrübesizliði çok açýk. Duracaðý yeri, çýkacaðý topu tam kestiremiyor sanki. Bu kadar az oynamýþ bir kaleci için gayet normal. Bunlar öðrenilebilir þeyler.

Ýnþallah kendini geliþtirir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler