Sayfa 67 Toplam 188 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4699 adet sonuctan sayfa basi 1,651 ile 1,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uğurcan Çakır

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ahahahhahahahah bi storyde jetlag messiasa günaydın mano günaydın diyor sdfyasdfhdashfhfghfhfhfh deli ya

Nereden
    Trabzon

insta son storysi gidiyorum der gibi

turgut kasap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı mawro61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5milyon verilirse satılmalı, ama zannetmiyorum basında konuşulanların gerçek olduğunu.
    Chelsea gibi büyük kulüpler kaleciliği sırf gelen topu çıkarmaktan ibaret, sınırlı bir yetenek olarak değerlendirmiyorlardır.
    Çok saçma bir yorum bugün Türkiyenin en iyi kalecisine sahibiz ve beğenmeyenler var ayağı kötüymüş sanki adam on numara kardeşim Uğurcan in kalitesinde bi kaleci evrupada 50/100 milyon evrolardan başlıyor bence bire birlerde ve cepheden kurtarışlarda Avrupa in sayılı kalecilerinden.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

20-25 gibi paralara satılırsa ben kaleciden anlamıyorum diyeceğim. Bu ayaklarla büyük bir takımda forma giymesi bana imkansız geliyor. Kalesinde Uğurcan olan bir takım pas oyunu oynayamaz. Uğurcan’ın harika refleksleri olması bunu değiştirmiyor.
    8. Kuşatma

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ayaği 1 senede iyi seviyeye gelebilir çünķü güçlü ve keskin bir ayaği var.

Yarim tavirla geriden pas yapilmaz. Israrli bir şekilde bunun çalişamlarini yapan takimda uğurcan çok rahat pas yapar. Topa basacaksin kim boşta bakacaksin yani o kadar da zor birşey değil, abartilan bir konu bu.

Bazi kaleciler topa bomba muamelesi yapiyor, topu kontrol ederken yarim metre ayaktan açiliyor o zaman sorun olur.

Muslera'nin ayaği iyi diyemezsin mesela ama gs'nin pas yapmasina engel olmadi bu. Çaliştikça gelişir.

Bizim yüzeysel basin kalecinin ayaği iyi olduğu için pas yapabiliyorlar diye birşey çikardi. Bununla biter mi allah aşkina ?

Onbir oyuncu buna ikna olacak, her seferinde baskidan çikmak için bir kişi fazla adam getireceksin geriye, sirti dönük top isteyen adama pasin atilmasiyla ilgi bir endişen olmayacak, kalecinin ayaği en basit mesele bu konuda, çok net.

Erce'nin ayaği iyi deniyor mesela son oynadiği maçta dağildi bu konuda, rastgele vurdu topa, hata yapti, ortasahayi geçiremedi. Çünkü takimin pas isteyecek bir durumu yoktu.
    Konu artvints tarafından (30.07.2020 Saat 15:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20-25 gibi paralara satılırsa ben kaleciden anlamıyorum diyeceğim. Bu ayaklarla büyük bir takımda forma giymesi bana imkansız geliyor. Kalesinde Uğurcan olan bir takım pas oyunu oynayamaz. Uğurcan’ın harika refleksleri olması bunu değiştirmiyor.
    - 61
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Futbola sağ bek ve forvet olarak başlayan adamın ayağı iyi değilmiş. Bıktık şu klişe yorumlardan. Bi yerden iki cümle duyan, soluğu burada alıyor. Geçen yıl da kimse yusuf yazıcıya 5 milyondan fazla vermez deniliyordu. Hey gidi hey
    Konu serdaracıl tarafından (30.07.2020 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 20 yilda izledigim en "komple" yerli kaleci. A kalite, sampiyon takim kalecisi dedikleri tam olarak bu işte. Gs Muslera'ya bosuna 4.5m euro maas vermiyor...

Ozellikle yan toplarda verdigi güven, cikip elma armut toplar gibi o toplari toplamasi harika. Tek gelistirmesi gereken yön oyun kurma, bu da Ugurcan'in eksigi degil teknik ekibin eksigi ve rahatlikla gelistirilebilecek bir ozellik.

Yes haberi dogruysa Ingiltere orta sira takimina 15 milyona asla satmam, satan haindir. 25 ve uzeri paralar verilirse pazarlik yapilabilir o zaman satisina kizamam ama cidden 15 civarina satilirsa hainlik olur. Fb Bjk Gs boyle yerli kaleci tuttursalar 30 milyon uzeri teklifler konusulurdu. Uefa ya bile katilsak 10m euro kazaniyoruz, 15-20 arasina boyle bir kaleciyi satmak aptallik olur.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbola sağ bek ve forvet olarak başlayan adamın ayağı iyi değilmiş. Bıktık şu klişe yorumlardan amk. Bi yerden iki cümle duyan, soluğu burada alıyor
    Terbiyesiz üslubunuzu yönetime havale ederek cevap veriyorum. Futbola sağ bek veya forvet başlaması bir şey ifade etmiyor. Uğurcan pas oyunu oynayamıyor, degajları asla istediği yere atamıyor, geri paslarda panikle topu taca atıyor. Uğurcan ile adı gelen kulüplerde böyle bir kaleci varsa gösterin görelim.
    8. Kuşatma

Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terbiyesiz üslubunuzu yönetime havale ederek cevap veriyorum. Futbola sağ bek veya forvet başlaması bir şey ifade etmiyor. Uğurcan pas oyunu oynayamıyor, degajları asla istediği yere atamıyor, geri paslarda panikle topu taca atıyor. Uğurcan ile adı gelen kulüplerde böyle bir kaleci varsa gösterin görelim.
    Aynı kişiden bahsetmiyoruz sanırım. Uğurcan ve panik kelimesi yan yana bile güzel durmuyor. Ayrıca yorumum size yönelik değildi. Yine de kusura bakmayın
    En büyük Trabzon

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Belki de son maçıydı...
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonspor' da altyapıyı yöneten teknik adamların fasa fiso olduğunun göstergesi aslında bu çocuklar. Yusuf Yazıcı, Abdüş ve Uğurcan.. Doğal yetenekleriyle bir yerlere kadar gelmişler ama oyun zekaları gelişmemiş. Doğal yetenekleri dışında geliştirilmesi gereken şeyler altyapıda verilmemiş. Valla kusura bakmasın bazı arkadaşlar da, bu devirde bu kadar şişirme top gönderen kaleci azalıyor artık. Bu kadar çok degaj yapan kaleciler doksanlarda kalmış olmalı.. Çok süper top çıkarıyor, çizgide iyi duruyor falan filan bunlar artık yeterli değil. Artık hücum kalecilerle başlatılıyor. Avrupa'da dünkü gibi üç dört bodoslama şişirme top atsan sonraki maçlarda kulübeden çıkamazsın. Öyleki bazen boşta olan savunmacıya top bile atamıyor ayağıyla. Bunlar tamamen altyapı da boş adamların çalıştığının göstergesi. Yabancı teknik adam isteniyor doğrudur da, bence altyapıya yabancı eğitmenler/hocalar getirilmeli. Ha bir de genç Türk futbolcularındaki "ben oldum" mantalitesi var. Eyvallah hocaların yetersiz de, yaş 24 olmuş. Yani biraz da kendini geliştirme çabası olmalı..
    Konu erolizmts tarafından (30.07.2020 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Nereden
    İstanbul

Alıntı erolizmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor' da altyapıyı yöneten teknik adamların fasa fiso olduğunun göstergesi aslında bu çocuklar. Yusuf Yazıcı, Abdüş ve Uğurcan.. Doğal yetenekleriyle bir yerlere kadar gelmişler ama oyun zekaları gelişmemiş. Doğal yetenekleri dışında geliştirilmesi gereken şeyler altyapıda verilmemiş. Valla kusura bakmasın bazı arkadaşlar da, bu devirde bu kadar şişirme top gönderen kaleci azalıyor artık. Bu kadar çok degaj yapan kaleciler doksanlarda kalmış olmalı.. Çok süper top çıkarıyor, çizgide iyi duruyor falan filan bunlar artık yeterli değil. Artık hücum kalecilerle başlatılıyor. Avrupa'da dünkü gibi üç dört bodoslama şişirme top atsan sonraki maçlarda kulübeden çıkamazsın. Öyleki bazen boşta olan savunmacıya top bile atamıyor ayağıyla. Bunlar tamamen altyapı da boş adamların çalıştığının göstergesi. Yabancı teknik adam isteniyor doğrudur da, bence altyapıya yabancı eğitmenler/hocalar getirilmeli. Ha bir de genç Türk futbolcularındaki "ben oldum" mantalitesi var. Eyvallah hocaların yetersiz de, yaş 24 olmuş. Yani biraz da kendini geliştirme çabası olmalı..
    topu alsam, bi baksam, hüseyini campiyi görsen, Allah ne verdiyse ben de vururum ileri.

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ugurcan baba oluyor
    Ben bile sevindim, Allah tez zamanda saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malesef ayağının kötü olduğu fikrine ben de katılıyorum, özellikle son alanya maçında degajlarıyla beni fıtık etti. Degajının kötü olduğu bariz bir şekilde ortada, fakat geri bölgedeki pas oyununa ne kadar uyumlu olduğunu anlamak için düzgün beklerle oynaması lazım. Bu defansları sabit tutup arkaya Ter Stegen’i koysak o da bir süreden sonra ya Allah deyip eline gelen topu degajla başlatır.

Nereden
    İstanbul

Uğurcan'a olumsuz konuşulmaz, Allah çarpar benden söylemesi. Trabzon'a gelmiş geçmiş en iyi kaleci, klavyeciler ne kolay oturduğunuz yerden pas atıyorsunuz.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sene gitti gözüyle bakıyorum.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ayağı kötü falan değil. Kötü ayak Onur Kıvrak'tır.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ayağı kötüyse eliyle atsın. Belki iranlı kaleci gibi olur ileride
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gözlemlediğim 2 sıkıntının taktik hatası yani kulübeden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. 1.si 1-0 önde olduğumuz maçlarda maçı yavaşlatması, 2.si de uzun toplar ile takımı ani kontra atağa kaldırırken çokça uzun pas hatası yapması. Bunlar taktik ile aşılabilecek şeyler bundan dolayı 20-25m değerini bulur. Ancak Yusuf'ta olduğu gibi bu ücreti bir anda vermezler. 17+3+1+1 gibi bonservis ücretlerine anlaşılacağını düşünüyorum.

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Yaw adamın ayağı kötü değil taktiğimiz bu
    Taç çizgisine yakın degaj vurmaya çalışıyor adam sörloth Nwakaeme ekuban oradan top indirip atak yapıyor
    Pasla oyun kurmuyoruz biz herkes anlasın şunu
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sheffield komik bir teklif yapmis. 15 Milyon Avro

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

20nin altındaki teklifler gorusulmesin dahi.

15 falan hadi oradan.

Ugurcanin ederi minimum 20 milyon euro'dur. O da Türkiye Ligi'nde olduğu için. Bugün bu adam Porto'da olsaydı şuan 45-50 milyon Eurolar havada ucusuyodu.

Beklentim 22-23 milyon Euro civarlarında gitmesi yönünde. Umarım üst düzey bir premier lig takımı ile anlaşır.
    #Dik oyna

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sheffield'a kaleci lazım.

Yeni yeni 20m pound üstü transferler yapmaya başladı bence 20 üstüne rahat çıkarlar

Çalışma izni sorunu olmazsa ben Sheffield'a yakıştırıyorum.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

15'e kaleci arayan 15'lik kalecilerin peşinden koşsun. Uğurcan'ı isteyen varsa ederini ödeyecek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler