Hesaplipazar
Sayfa 102 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102
Toplam 2532 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,532 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Uurcan akr

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Koum benim, 3 mata olduun kaleye 70 tane ut ektiren eeklere laf etmezler de sana laf ederler.
    Skma cann, byle devam.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

Forum Yneticisi Yiit SARI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

Trabzonspor oyuncusu olmad takdirde rahat brakacaklardr. Gnlnden geen ve bizim iin de en iyi artlarda olmasn dilediim transferi umarm gerekleir. Yolu ak olsun

Ayrca turnuvadan tr de tebrik ederim. Tarafsz her trl deerlendirmede turnuvann en iyileri listesinde
    Konu Yiit SARI tarafndan (Dn Saat 13:00 ) deitirilmitir.

Kadir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Eskiehir

Avrupaya transfer olsun caz yapamazlar aynen. Ulan zamannda Volkan Demireli getim pembe panter Volkan Babacan iin bile Onuru yedek oturttu bu stanbul lobisi. Ahlaksz adamlar.

Tatar Kemal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.08.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

nallah gzel bir transferle avrupa'ya gider. Bu aamadan sonra Trkiye'de ve Trabzonspor'da verimli olmas ok zor. Mental olarak ok ypratld. Turnuvann en ok gol yiyen kalecisi nvann ald ama o defans ve orta sahayla her takm o kadar gol yerdi. Baarl olabilmesi iin Fransa ligini tercih etmeli. ngiltere'de baarl olmas nispeten daha zor. Bizim futbolcularn fizyolojisi ada futboluna uygun deil. Fransa daha yerinde bir tercih olur.

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

Alnt Kadir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Avrupaya transfer olsun caz yapamazlar aynen. Ulan zamannda Volkan Demireli getim pembe panter Volkan Babacan iin bile Onuru yedek oturttu bu stanbul lobisi. Ahlaksz adamlar.
    inanlacak ey deil ama buras trkiye.. lobi istanbul istiyor srekli bu yzdendir de milli takma ok fazla yle aman aman destek kmadlar. TS nerliinde karadeniz kulpler birlii kurulmal.

Enisc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2013
    Nereden
    Trabzon

Bu ekilde geen bir turnuvay hak etmiyordu. Sorun sadece milli takmn kt performans da deil. Bir kaleci iin motivasyon ok nemli. Trabzonspor'un da kt oynad, defansnn rezil halde olduu zamanlar oldu ve o zamanlarda Uurcan tek bana malar tutuyordu. Ama milli takmda performansn dnda o kadar olumsuz o kadar ruhsuz bir hava var ki televizyondan izlerken bile modunuz dyor. Dardaki toksik ortamdan hi bahsetmiyorum bile. Mcadelenin, ruhun, motivasyonun olmad ortamda gerek potansiyelin de aa kmas ok zor. Adam kurtarlardan sonra kendi kendini motive ediyordu gidip bir eline dokunan bile yok.

Turnuvaya kaleciler arasnda en iyi istatistiklere sahip 5-6 kaleciden biri olarak gitti, grup aamasnda muhtemelen en ok kurtar yapan kaleci olarak dnecek. Ama bu sonularla maalesef turnuvaya damga vuramad. Yusuf Yazc'da ki gibi bir senaryo bekliyorum. yi para kazandracak ama asl beklediimiz fiyatlar olmayacak. Yolu ak olsun.
    ● Koyu Bordo - Ak Mavi ●

jnts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2007
    Nereden
    Rize
    Ya
    30

Ka kurtar kendini bu toksik ortamdan. Kendi taraftarn bile dahil...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 3 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 3 misafir)

Bu Konu iin Etiketler