Sayfa 62 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 52 60 61 62 63 SonuncuSonuncu
Toplam 1559 adet sonuctan sayfa basi 1,526 ile 1,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Balıkesirspor 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elinize sağlık .

.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

121 km/saatlik Cardozo füzesiyle Koydukmu diye bağıran BAL-KES sustu.

Hala daha bağırıyorlar, i.ne Trabzon olamazsın şampiyon diye

Kendi işinize bakın adiler, umarım siz, şikeci Es-Es ve şikeci Sivas düşersiniz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Aydın Danış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sercan kendini resmin bırakdı ne bir müdahale ne bir çekme ne bir itme ne bir temas hiçbirşey yok çizgi hakeminin şerefsizliği başka hiçbir şey değil verdi penaltıyı..

Hee Yusufa çalınmayan penaltıyı da görmüyor heralde bizim hayt huyt taraftarımız..

Balıkesir 12 kişi oynadı 2-2 bukadar oluyor Sefa'ya rağmen dokunacan vurucan abi bukadar basit şu forumda halısaha takımlarımızdaki forvet oynayan bir çok arkadaşımız Sefa'nın kaçırdıklarını atardı bukadar net..

Velasılkelam 2-2 olsun 70 dakika tek kale oynamamız her topun her atağımızın tehlikeye dönüşmesi hoşuma gitdi 3 puan resmen 10 dakikada 2-0 olmasına rağmen gitdi mücadele eden futbolcularımıza canı gönülden selam olsun Sefa hariç !! Cardozo'ma da hırslanıp golden sonra gırtlağını yırtmasından dolayı tebriklerimi yolluyorum
    Sefa sağ bek oynatılmalıydı ama yine de 90+2 de kaçırdığı gol saçlarımı beyazlattı, ya o yüzden yenilsek yazık değil miydi?

Sercan köpeği bi de canı yanmış gibi Arif ERDEMvari kendini yere bırakıyor. Eee anca böyle gol atarlar. 80 dak. tek kale oynadık.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Sefa sağ kanat oynatılmalıydı ama yine de 90+2 de kaçırdığı gol saçlarımı beyazlattı, ya o yüzden yenilsek yazık değil miydi?

Sercan köpeği bi de canı yanmış gibi Arif ERDEMvari kendini yere bırakıyor. Eee anca böyle gol atarlar. 80 dak. tek kale oynadık.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Aydın Danış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Balıkesir taraftarına zerre acımıyorum bu saatden sonra inşallah en dibden kurtulamazlar 2 maç üst üste aldın diye ki büyük takım maçları değil bunlar, oranız buranız ayrı oynadı Koyalım ......, I....e Trabzon falan evde tırnaklarımı yedim sinirden Anadolunun küçük fenev köpekleri sizi..
    9-0 ile göndeririz onları 33. hafta PTT Ligine ama o maça kalmadan düşerler. O moralle 11-0 çakarız, hiçbir Anadolu takımına sempati duymayacağım bir daha.

Hepsinin bir kuyruk acısı var bizimle, anlamadım gitti.

Beter olun küfürbaz ezikler ama en güzel olay da Ekici'nin golü 61.dakikada geldi. PİSLİGTV 62 yazdı maç sonunda.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun hocaya laf eden arkadaşlara sormak isterim: Hüseyin Kalpar iyi bir alternatif olabilir mi?

Teknik direktör olmak, Cardozo'yu yedek başlatmamak değil, 25. dakikada sol bekin yerine oyuna sürebilmektir. Yedek kulübende hamle yapacak oyuncun yok. Belli ki maçın ilerleyen dakikalarında saha ağırlaşacak. Bu durumda belki de sürekli havadan top doldurman gerekecek ceza sahası içine. İşte bu dakikalar için, yorgun olmayan bir Cardozo hamlesi planlaması yapıldığını anlamak bu kadar mı zor? En az 30 satırlık daha analiz ve neden yazarım yedek Cardozo başlangıcı için de, neyse...

Teknik direktör olsam, bu maça kesinlikle aynı tertiple çıkardım. Ha, Ferhat yerine Fatih olurdu. Ne farkeder ki? Biri arslan parçası, diğeri musluk contası değil...

Geçin bu işleri...

Abi lütfen ek sarj aleti vs ne gerekiyorsa alalim sana, ama sakin forumu birakma lütfen.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sefa ben oynasam oynasam sagbek oynarim diye bagiriyor...Onder Ozen in sag bek icin dusundugu adami forvet dahil her yerde denedik...Yusuf Sefa belki biraz Ozer bunlar panik atak oyuncular....Ozer de yine biraz teknik var ama Yusuf ve Sefa inanin futbolun teknigine ihanet icin dogmuslar...Bunlardan Yusuf olsa olsa yedek olur Sefa ise sagbekte denenebilir olmadi o da yedek...44 orta yapiyor 7 8 isabet sagliyorsan sucu zemine bulmayacaksin Eskisehir macinda da ayni istatistik var cunku...Takimin top oynayamamasinin ana nedeni bu ikili...Defans ve hakem faktoru de eklennince sonuc bu oldu....

Ha Cardozo nun yedek baslamasi olayina gelince hiic kivirmaya gerek yok Ersun Hoca nin en buyuk destekcilerinden biriyim ancak soz konusu Vahid Hoca olsaydi yorumlariniz 180 derece degisirdi eminim Bu defans hattinla yapacagin en akilli is macin basinda Cardozo ile baslayip Allah ne verdiyse atmaktir...Defansinjn hatat yapmamasi imkansiz gol yememen olasi degil 2 0 3 0 geriye dustukten sonra Cardozo nun girmesi mi daha mantikli yoksa Cardozo ile 2 0 3 0 i bulup defansinin defosunu bi nebze azaltmak mi ? Hoca net yanlis yapmistir isterseniz roman yazin bu durum degismez
    Konu Nihat Güneş tarafından (06.01.2015 Saat 12:40 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu iki dallamayı peş peşe bizim maçlara atadılar.

Allah belanızı versin.

Bu maçta teknik/taktik ne konuşsak boş.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biraz önce maçın tekraraını izledim..

penaltı alakası olmayan bir karar..

93 te attıgımız golden sonra takımın yarısının cardozoya koşması diğer yarısının ise topu almaya (başta bossi) gitmesi kazanmak azmi adına güzel hareketti..

Ama şu takımda yerli kalitesi çok düşük...dün saha berbattı...2 pas yapıp topu tutmak imkaansızdı....ama bu ne olursa olsun mazeretimiz olmaz....

kulüpe 5-6 afrikalı oyuncu alıp onları devre bitmeden göndermek yanlışı yapan hoca-yönetime de bir kez daha sitemlerimi sunuyorum....

Nitekim kaybedilen çok fazla birşey yok.

biz çıkıp işimize bakalım....puanlar gelir...ama takım olmak bilincine vardırılmalı oynayan milyon euroluk bebeleri....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benim en cok ilgimi ceken olay özerin Sonere israrla arkamdan gec diye isaret etmesi ve sonerin durumu cakmamasi ve mal mal bakmasi oldu
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ne kadar doğrudur bilemem ama %99 gibi bir payı varsa buyurun istatistikler
    http://www.mackolik.com/Karsilastirm...or-Trabzonspor
    O kadar yüklendiğiniz Yusuf'a bakmayı unutmayın, dün bir panik havası yada bir sistemsizlik içinde oynadık. maçı izlerken artık orta yapmayın olmuyor diye söyledim, iyi oynamadık ama herşeyi denedik. bazen takımın balansı bozuk olur, bizim iki maçtır hem balansımız bozuk hemde motora su koyan hakemlerle bu kadar oluyor. Vallahi diyorum gözlerim doldu, biz bu vatanın evladı değilmiyiz be kardeşim dedim. Askerden kaçanlar, hırsızlığı hak görenler başta bizler ise yine birilerinin hedefi olmuş gibiyiz. biz büyümemeliyiz bu işi daha erkenden hallediyorlar bizde yeni takımız ve zaten kırılganız,iyice dağılıyoruz. en az 5 maçımız var hakemin puanlarımızı çaldığı, bir o kadar gs-bjk ve fb nin hakemlerle aldığı puanları da ekleyin alın size büyük resim(puan tablosu)... bize yapılanın biraz daha azı bursaspora yapıldı bunu da söylemekte fayda var.

Neyse istatistiklere bakınca ortalarda;
    yusuf 9/0
    bosi 9/1
    özer 3/0
    musa 4/1
    Soner 5/1
    Bizler oyuncularıma yüklenmeyi sever hale geldik, en az 5 maç. Yazıklar olsun diyorum, huzursuz bir Trabzonspor için herşey yapılıyor. Sahip çıkalım, Transferler olacak iş değil, kimlerle mücadele ediyoruz bunu saymak daha yorucu oluyor artık. haksız bir puanımız olmasın ama bu kadarıyla mücadele edecek bir takım dünyada yoktur.
    Konu inadina61_08 tarafından (06.01.2015 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir.

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şu "lig sonuncusuna karşı beraberlik almışız seviniyorsunuz" kafası da enteresan. şampiyon olduğunda da sevinme o zaman. sanki liverpool'u real'i dortmund'u yenerek mi şampiyon olunuyor?
    #

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

defans sorunundan ziyade genel bir dengesizlik var, umarım hoca çözer bu dağınıklığı.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Szym Kowiak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şu "lig sonuncusuna karşı beraberlik almışız seviniyorsunuz" kafası da enteresan. şampiyon olduğunda da sevinme o zaman. sanki liverpool'u real'i dortmund'u yenerek mi şampiyon olunuyor?
    Yalnız böyle giderse, sezon sonunda ligde kalmaya da sevinebiliriz ve korkarım bu durumu bir de kanıksayabiliriz.

.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

işin ilginç yanı bütün son gol attığımız ve berabere biten maçlarda 5 dk daha olsaydı kazanırdık...akşamki maçta ve bursa maçında 5 dk önceden atsaydık kazanırdık
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Zonguldak

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işin ilginç yanı bütün son gol attığımız ve berabere biten maçlarda 5 dk daha olsaydı kazanırdık...akşamki maçta ve bursa maçında 5 dk önceden atsaydık kazanırdık
    çok doğru tespit

TS, 1980'lerdeki gibi rakibi yarı sahasına hapsediyor ve gol için her türlü girişimi yapıyor, özellikle pas sayısı ve sürati çok iyi.

Ersun Hoca'nın dediği gibi tüm istatistiklerde adamları ezdik, 75-80 dak. tek kale oynadık, sonuç 2-2

Dün 75-80 arası 2-2 bulsaydık maçı alırdık

Takviyelerle bu takım seneye büyük keyif verecek. Ama nokta transferler yapılmalı

Ferhat, M. Akbaş, M. Yumlu, Z. Yavru, Soner, Aykut gibi kof adamlar satılmalı
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız böyle giderse, sezon sonunda ligde kalmaya da sevinebiliriz ve korkarım bu durumu bir de kanıksayabiliriz.

.
    2. devre daha çok puan toplarız.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2. devre daha çok puan toplarız.
    Benim de tahminim o yönde. Ama kaybetmeye bir alışırsak, sonu çok kötü olur.

.

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala nasıl anlamıyorsunuz bende onu anlamıyorum.

Anadolu takımı taraftarı diye bir şey yoktur. O tribündeki toplulukların alayının önce 1. tuttuğu bir istanbul takımı vardır. Ardından kendi şehrinin klübü gelir.

Bu sebeple tribüne her giden bize sallamadan edemez. Balıkesirin, Samsunun, Rizenin, Kayserinin bilmem nerenin kulübünün şampiyonlukla ilgili ne işi olabilir ?

Adam gönül verdiği istanbul takımının taraftar kimliği ile bize sallıyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Anadolu takımı ve taraftarı oldum olası sevmem ve hiç birine de heves etmem..oldum olası gıcığım hepsine..ama sadece benim gıcık olmam yetmiyor..Futbolcularda eğer giydiği formanın hakkını vermek istiyorsa. Anadolu takımını içerde dışarda döverek yeneceksin ki..kiminle nara attıklarını bilecekler..İbne balıkesir..sakın son haftaya kadar düşme..ait olduğun yere seni biz gönderelim..

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

.
    yok ya o kadar kotu olamayız. abartı ya da avuntu değil bugüne kadarki (Ersun Yanal donemi) puan kayıplarının sebepleri ya hakemdi, ya akla zarar kaleci hatalarıydı. Dakika 5de bu ikisinden dolayı gol yiyince maçın seyri tamamen değişiyor. Vahid hoca'nın bıraktığı puanları ise hepimiz biliyoruz. Bu takıma bir kaleci, bir sağlam stoper, bir de sağlam pas yapabilen bir onlibero alınırsa onumuzde hakemler de duramaz. Şampiyon olamayız tabi..
    #

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı OFFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi lütfen ek sarj aleti vs ne gerekiyorsa alalim sana, ama sakin forumu birakma lütfen.
    Teşekkür ederim değerli kardeşim. Sevenim kadar sevmeyenim var. Zaman zaman fena hakaret yiyorum. Bir gün vitesten atıp buradan kovulmazsam, beraberiz daima...

Saygılar...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Hakan Yeşilyurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu takımı ve taraftarı oldum olası sevmem ve hiç birine de heves etmem..oldum olası gıcığım hepsine..ama sadece benim gıcık olmam yetmiyor..Futbolcularda eğer giydiği formanın hakkını vermek istiyorsa. Anadolu takımını içerde dışarda döverek yeneceksin ki..kiminle nara attıklarını bilecekler..İbne balıkesir..sakın son haftaya kadar düşme..ait olduğun yere seni biz gönderelim..
    Burayı bu yüzden seviyorum işte

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Hüdai Pervaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balikesir Toplandi Biraz Sonn Iki Kaftada 2 galibiyetleri var Yeni hoclariyla 3 de 2 yaptilar Dikkatki Olmaliyiz bence

Ciddiyetsizlik Ciddiyet dogurur
    Tahmin ettigim Gibi Akilli Oynayabilselerdi 4 Yemisdik gene bu hafta

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hakan Yeşilyurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbne Balıkesir..sakın son haftaya kadar düşme.. Ait olduğun yere seni biz gönderelim..
    Öyle diyorsun ama dün koruyan hakemlerin dediğin gün geldiğinde korumayacağını nereden biliyorsun? Bize karşı herkes teşvik, destek ve takviye alıyor.
    Of ulan "ayının bile mecliste adamı var" asın beni...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)