Sayfa 44 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44 45 46 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1156 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Kadýn Futbol Takýmý | Turkcell Kadýn Futbol Süper Ligi

Nihat K. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    26

kýzlara bak be erkeklerden daha ii

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

BAYAN FUTBOL TAKIMIMIZ KAPATILMIÞTI..

O ESKÝ GÜNLERDE YAÞANAN GÜZEL ÞEYLERÝ BÝR HATIRLAYALIM MI?
    BU TAKIMI KAPATAN KÜÇÜK BEYÝNLER BELKÝ UTANIR...

TRABZONSPOR 2008-2009 SEZONUNU ÞAMPÝYON OLARAK TAMAMLAMIÞ VE TÜRKÝYEYÝ BAYANLAR ÞAMPÝYONLAR LÝGÝ MAÇLARINDA TEMSÝL ETMÝÞTÝR.

Þampiyon Kadro ve sezon içinden bazý kareleri paylaþalým..

Þampiyonlar Ligi maçýna hazýrlýk

BU LÝGÝN VARLIÐINDAN HABERDAR OLMAYANLARDA VARDIR DÝYEREK KISA TANITIMIMIZA DEVAM EDELÝM..

Geçtiðimiz sezonu þampiyon olarak tamamlayan bayan futbol takýmýmýz, yeni sezona da ayný hedefle hazýrlandý..

Bu sezon takýmýn baþýna getirilen Abdulkadir Aslan Þampiyonlar Ligi’ne katýlan ilk Türk takýmý olan unvanýný kazanan takýmýmýzýn yeni sezona bu sorumluluðun vermiþ olduðu misyonla hazýrlandýðýný vurgulamýþtý.

Bu yýl kadrosuna üç yeni sporcu katan Bayan takýmýmýzýn çalýþtýrýcýsý Aslan, bu sporculardan ikisinin milli olduðuna dikkat çekti. Geçen yýl bayanlarda futbol þampiyonu olunmasýnýn yanýnda Trabzonspor kimliði ve kiþiliðini en iyi þekilde yansýtmayý amaçladýklarýný belirten Abdulkadir Aslan, “Baþarý bizim için hedefimizdir. Ancak önceliðimiz Trabzonspor kimliðini en iyi þekilde temsil etmektir. Gerek Trabzonspor yönetimi, gerekse de Futbol Koordinatörümüz Özkan Sümer bu yöndeki katký ve desteklerini sürekli hissettiriyorlar” dedi.

Bayan futbolunun Türkiye’de yeni bir oluþum olduðunu da ifade eden Arslan, “Geliþim için altyapýya biraz daha önem vermek gerek. Bu da zaman ve süreçle ilgili. Þu anda A Takým olarak faaliyet gösteriyoruz. Ýleriye yönelik bayan futbol altyapýsýný oluþturma düþüncesindeyiz. Bu baðlamda çalýþmalarýmýz iyi gidiyor” diye konuþtu.

Arslan Bayanlar Ligi müsabakalarýnýn ertelenmesi nedeniyle geç baþladýðýný ancak katýlýmýn ve sporcularýn isteðinin kendilerini mutlu ettiðini dile getirerek, “Bu azimli ve istekli sporcularla birlikte Trabzonspor’u en iyi þekilde temsil etmeye çalýþacaðýz. Geçen yýl elde edilen baþarý çýtayý yükseltmiþtir. Hamit Hocam’a (Cihan) geçen yýl oluþturmuþ olduðu kadro ve elde edilen baþarýdan dolayý ayrýca teþekkür ediyorum. Trabzonspor en iyi þekilde temsil edildi. Ben bu sezon ilk kez bir bayan takýmý çalýþtýracaðým. Sorumluluðumuz ve yükümüzün de aðýr olduðunu düþünüyorum. Geçen yýlki baþarýyý tekrarlayýp üzerine koymayý hedefleyeceðiz. Çýtayý yukarýlara taþýmak istiyoruz. Ama altýný çizerek tekrar söylemek istiyorum, bizim için önemli olan Trabzonspor ismini en iyi þekilde temsil etmektir” ifadelerini kullandý.

Trabzon’da bayan futboluna olan ilginin diðer illere nazaran daha fazla olduðunu da belirten Abdulkadir Aslan þöyle devam etti: “Burada okullara çok büyük rol düþüyor. Bayanlarýn futbola olan ilgi ve yakýnlýklarý buralarda baþlýyor. Þu anda altyapý anlamýnda istenilen seviyede deðiliz, ancak Milli Eðitim Bakanlýðý devreye girerse, bayan futbolu hem Trabzon’da hem de Türkiye’de daha öne çýkabilir. Beden eðitimi öðretmenlerinin öðrencileri yönlendirmesiyle iyi sonuçlar alýnabilir. Kýsa sürede böyle bir beklentimiz yok ancak 3-5 yýllýk bir planlamayla bu doðrultuda çalýþmalar yapýlabilir. Avrupa’da 1,5 - 2 milyon lisanslý bayan sporcu varken Türkiye’de bu rakamlar 1-2 bin civarýnda seyrediyor. Trabzonspor bizlere çok büyük imkanlar saðlýyor. Biz de bunun karþýlýðýný saha sonuçlarý olarak vermek istiyoruz.”
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Gerçek budur. ☆

tahsinsever - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    43

bayan futbol takýmý kapatýlmamýþmýydý eðer hala devam ediyosa güzel sevindim ama ben bayan futboldan daha çok bayan voleybol takýmýnýn kurulmasýý istiyorum 2.ligde oynayan ve bu sene 1.ligin kapasýndan dönen idmanocaðýný alýp trabzonspor olarak 1.lige çýkarýlmasýný çok istiyorum.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

kapatýldý. buna dikkat çekmek için paylaþtým. þu takýmý harcadýlar yalandan yere.
    Gerçek budur. ☆

reisoðlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

suanda 1.ligde idmanogaci var. gecen sezonuda 3.bitirdiler galiba
    Ýstanbul kartelini yedi kez yýktýk, yine yýkacaðýz !
    BORDO kanýmýzla MAVÝ göklere Trabzonspor yazacaðýz !..

zendit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrklareli
    Yaþ
    41

Standart Kadýn Takýmý

bizde bi ara bayan takýmý vardý üstelik istanbul takýmlarý içinde tektik bu konuda bi kaç maçlarýný da izlemiþtim.ama þimdilerde yok oldular kapatýldýmý branþýmýz inanýn bilgim yok.
    trabzonsporlu olunmaz trabzonsporlu doðulur zenditli_muti

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=27093&page=2

Sadri Þener döneminde kapandý.

Trabzon'da bayanlar liginde mücadele eden Ýdmanocaðý var.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Trabzon Kavakmeydanspor 3.lig de grubunu lider bitirdi ancak play off ilk turunda malatya bayanlarspora 2-1 maglup olup 2.lig hayallerinide yitirmis oldu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Karadeniz'in 'diplomalý' takýmý

Trabzon'da 11 yýl önce amatör olarak mücadeleye baþlayan ve yükseldiði Kadýnlar Futbol 1. Ligi'nde 7 yýldýr yer alan Trabzon Ýdmanocaðý, sporun yanýnda eðitime de öncelik veriyor.

Doktora yapmýþ bir iktisatçýnýn kulüp baþkaný, beden eðitimi öðretmenlerinin futbol þube sorumlusu ve antrenör olduðuTrabzon Ýdmanocaðý'nda, oyuncular da öðretmenlik baþta olmak üzere týp ve mimarlýk bölümü mezunu ve öðrencilerden oluþuyor.

Kadýn futbolunda kýsa zamanda baþarýlara imza atan ve göz dolduran Trabzon Ýdmanocaðý, eðitim ve sporu ayný anda yürüterek Türkiye'de bu anlamda örnek olmaya çalýþýyor.

"Eðitim seviyesi yüksek bir kulüp olduk"

Trabzon Ýdmanocaðý'nýn antrenörü Gürkan Çavdar, AA muhabirine yaptýðý açýklamada, takýmýn yaklaþýk 8 yýldýr baþýnda bulunduðunu, gerek oyuncularla gerekse teknik heyetle bir aile olduklarýný söyledi.

Takým olarak baþarýlara imza attýklarýný dile getiren Çavdar, Trabzon'da kadýn futbolunun ayrý bir yeri olduðunu ve bu durumun her geçen gün daha iyiye gittiðini ifade etti.

Çavdar, Trabzon Ýdmanocaðý'nýn özel bir takým olduðunu vurgulayarak, "Biz 7 yýl önce planlamaya giderken basamak basamak adýmlarýmýzý saðlam atýp bir sonraki adýma öyle hazýrlandýk. Kadýnlar Futbol 1. Ligi'ne çýktýktan iki yýl sonra bu iþin artýk eðitimle ilerlemesini planladýk ve öðrencilerimizin çoðunun, öðrenciliklerinde baþarýlý olmasý için elimizden gelen desteði vermeye çalýþtýk. Ondan sonra da biz gerçekten eðitim seviyesi yüksek bir kulüp olduk." diye konuþtu.

"Türkiye'de rol model oluþturmasýný istiyoruz"

Çavdar, takýmda öðretmenlik dýþýnda týp ve mimarlýk bölümü öðrencilerinin de olduðuna dikkati çekerek, "Biz bu baðlamda veli, okul ve kulüp olarak bir üçgen oluþturduk. Örnek verecek olursak, oyuncularýmýzdan Bakiye Ecem Altýnbaþ, Ýngilizce týp bölümünü kazandý. En büyük destekçimiz de babasý oldu. Bu üçgen kapsamýnda týp fakültesi okuyan bir oyuncumuz var. Mimarlýk okuyan bir oyuncumuz da var. Bunun Türkiye'de rol model oluþturmasýný istiyoruz ve oluþturacaðýna da inanýyoruz." þeklinde konuþtu.

http://aa.com.tr/tr/spor/karadenizin...-takimi/671784
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (27.10.2016 Saat 08:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Sadri þener zamaninda kapatildi.þampiyonlar liginde bile oynuyordu .vizyonsuzluk iþte

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Trabzon Idmanocagi bu hafta baslayan kadinlar futbol ligi ilk haftasinda Konak Belediye ye 3-0 hükmen maglup oldu. nedenini bilen varmi???

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Trabzon

bayan takýmlarýnýn ardýndan erkek basketbolu kurmasý lazým trabzonsporun
    avrupada final görmüþ bir branþýn olmamasý saçma günümüzde 2015 euroclhange kupasý 2. ligi görmüþ bir þehire yakýþmýyor salon sporlarýnda yer almamak

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hayýrlý olsun.

Nereden
    Afrika Diðer

Baþlýðý Turkcell Kadýn Futbol Süper Ligi þeklinde düzeltelim.

19 Aralýk Pazar günü sezonun ilk maçýnda Bitexen Adana Ýdmanyurduspor ile karþýlaþacaðýz.

Oynadýklarý hazýrlýk maçlarýnýn ilkinde Kayseri'de Kayserispor'u 3-1, ikincisinde ise Ýstanbul'da Fenerbahçe'yi 4-3 maðlup ettiler.

Zor maç olacak, seviyemiz az çok belli olur.

Baþarýlar takýmýmýza...
    Konu BatuhanB tarafýndan (17.12.2021 Saat 17:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

B Grubundaki rakiplerimiz:

Alg Spor
    Adana Ýdmanyurdu
    Çaykur Rizespor
    Dudullu
    Sivasspor
    Galatasaray
    Hakkarigücü
    Ýlkadým Bld.
    Kayseri Kadýn FK
    Konak Bld.
    Trabzonspor
    Fatih Karagümrük

Fb-Gs maçýný izleyince bunlarýn oynayacaðý top bu kadar olur algýsý oluþtu ama normalde hiç öyle deðil. Baya diþli takýmlar var. Ataþehir'i baya izledim zamanýnda. Milli takým kalecisi kýrmýzý saçlý ablamýzdý hala oysa çok iyi kaleci mesela Hakkarigücüyle olaylý bir maçlarý vardý. Youtube da izleyip helal olsun bu kadar ilgi var demiþtim. Sporu yaþatan bu takýmlarý tekrardan tebrik ediyorum. Güya büyük geçinen camialar gibi tepeden konmadýlar.

Bizim çalýþmalar da son sürat devam ediyor.

( ゚д゚)

amour_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Yayýn var mý arkadaþlar , 1-0 öndeyiz , ilk yarý sona erdi.

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý BatuhanB Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþlýðý Turkcell Kadýn Futbol Süper Ligi þeklinde düzeltelim.

19 Aralýk Pazar günü sezonun ilk maçýnda Bitexen Adana Ýdmanyurduspor ile karþýlaþacaðýz.

Oynadýklarý hazýrlýk maçlarýnýn ilkinde Kayseri'de Kayserispor'u 3-1, ikincisinde ise Ýstanbul'da Fenerbahçe'yi 4-3 maðlup ettiler.

Zor maç olacak, seviyemiz az çok belli olur.

Baþarýlar takýmýmýza...
    Bi Yattara da buraya almýþýz baþarýlar takýmýmýza
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Bu Trabzonspor tv YouTube kanalý ne iþe yarar arkadaþ ver sene maçý

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Maalesef ilk maçýmýzý 2-1 kaybettik

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Arkadaþ ligin en zorlu ekibi konak belediyespor ile oynuyoruz naklen yayýn bulamýyoruz bu ilgisizlik nedir ya. Trabzonspor Youtube kanalý var ama maçý yayýnlamýyor. Benim gibi takip edemeyenler için yazýyorum 1-0 öndeyiz dakika 10
    Konu amour_61 tarafýndan (27.12.2021 Saat 18:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    32

Alýntý amour_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir arkadaþ ligin en zorlu ekibi konak belediyesspor ile oynuyoruz naklen yayýn bulamýyoruz bu ilgisizlik nedir ya. Trabzonspor Youtube kanalý var ama maçý yayýnlamýyor. Benim gibi takip edemeyenler için yazýyorum 1-0 öndeyiz dakika 10
    kaç kaç bitti maç renktaþ?

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Alýntý Okan Telci Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kaç kaç bitti maç renktaþ?
    2-1 yenildik maalesef

Nereden
    Afrika Diðer

Ligin gediklilerinden ALG Spor'a sahamýzda 4-0 maðlup olmuþuz.

Daha ciddî bir yapýlanmayla gelmeliydik sanki. Bu þekilde en fazla orta sýralarda kalacaðýz gibi görünüyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)