Sayfa 14 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14
Toplam 334 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 334 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BBL 13. Hafta | Uşak Sportif 81-78 Trabzonspor MP | Maç Sonucu

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçı izleyemedim ama 7 saniyede nasıl olduda adamlar 1 sayı öne geçip top bizdeyken 3 saniye kala farkı yedik....hala kafam almıyor....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunç Tosun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz un yorumunu merakla bekliyorum. Ama birçok arkadaşın dediği gibi De Bost u kötü bulduğumu söyleyemem. Faydası olmadı, yüzdesi kötüydü ama ondan ziyade Marshall ın kötü bir oyun sergilediğini düşünüyorum. İşe yarar kısa amerika lı bulmanın bu kadar zor olmadığını düşünüyorum.
    Sezonda bir iki böyle maç oynarsınız: Kötü gününüzdesinizdir, üstelik deplasmanda... Enerjiniz düşüktür, kapasiteniz rakipten yüksektir. Takip edip iyi bir yerde öne geçersiniz ama olmadık şeylerle kaybedersiniz. Bost, kötü faul yüzdemiz, Lawal ve Marshall'ın hayalet günlerinde olması, Can'ın yaşadıkları... Birçok şey sayılabilir. Ama Erdoğan Ağabey'in değindiği nokta önemli. Müthiş şutlayan Hardy biraz tecrübeli olsaydı, maç sonunu olması gerektiği gibi oynasaydı farklı şeyler konuşur muyduk? Bence evet.

Efes maçı geldi aklıma. 27 saniye kala Efes pota altından topu oyuna sokarken faul yapıp yapmayacağını kenara soruyordu. Daha dün ondaki yükselişten bahsetmiştik ama istatistik kağıdına yansımayan böyle nice gedik var.

Sanırım Murat yazmıştı "100 sayı farkla yenilsek bu kadar üzülmezdim".

Açıkçası oyunu az çok bekliyordum, hatta İBB maçında bekliyordum. Orada toparladık. TED maçını seyretmediğim için bir şey diyemem. Ama iyi oldu. Çünkü bir yerde bitecekti bu seri. Açıkçası TED'e kaybetsek kötü olurdu, hem iç saha hem galibiyet sayısı açısından...

Ted maçından önce şöyle demiştim: "Bu hafta kazanırsak Uşak veya Banvit'ten birine kaybetmeye çok üzülmem." Sözümün arkasındayım. Sadece galibiyet serisine alıştığımız için beklentiler arttı ve onun sarsıcı etkisini yaşadık taraftar olarak. Yoksa bu Uşak takımı evinde Daçka, Banvit ve Fb'yi yendi.

Yaklaşık bir aylık Salı-cumartesi takvimi bitti. Bizler yorulduk, takımı da düşünmek lazım. Onlar da bir iki gün dinlenir herhalde. Kafa olarak da biraz ara vermek iyi gelir inşallah.

Banvit maçına taze halimizle çıkarız.

EK: Şu dakikada hiçbir önemi olmasa da, bu sezon ilk defa bir maçımızda hakem kararları lehimize/aleyhimize böylesine tartışıldı. Her iki tarafa da kötü düdükler çaldılar.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (27.12.2014 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart BBL 13. Hafta | Uşak Sportif 81-78 Trabzonspor MP | Maç Sonucu

Basketbol ile pek ilgilenmem ama serinin bozulması kötü olmuş, geçmiş olsun.

Yalnız maçın özetini izledim ligtv'den, öyle anlatıyorlar ki sanırsın Uşak yabancı bir takımla oynuyor.

Iki takım da benzer smaçlar basıyor, Uşak'ın smaçlarına yorumcu ooov aauv diye ağzını büküyor bizimikilerde çıtı çıkmıyor. Rezillik.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

2010-11 sezonunda Michael Wright; Gs ve Olin maçlarında 33, Erdemir maçında 30, KSK maçında 29, Efes maçında 28 sayı atmıştı.

2011-12 sezonunda J. Gibson; Banvit maçında 38, KsK maçında 32, Telekom maçında 28 sayı atmıştı.

Aynı sezon Elton Brown; Aliağa maçında 34 sayı atmıştı.

Son iki sezonda bir maçta en yüksek skor üreten oyuncumuz Uşak maçındaki 28 sayıyla Hardy oldu.

(Geçen sene P. Stoll; KSK maçında 26 sayı atmıştı.)
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

OĞUZHAN061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Özeti izledim istatistiklere baktım da 3'lük yüzdemiz bu maç iyiydi ama serbest atışlarımız da çok kötü.Sanırım maçı kaybetmemize sebep serbest atışlar oldu..
    Son yaptığımız faulü yapmasaydık maçı almıştık.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Galatasaray Justin Carter'ı almış, şu transferi üç gün önce yapsaydınız ya.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Harbiden ya..
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray Justin Carter'ı almış, şu transferi üç gün önce yapsaydınız ya.
    Önceden anlaşmışlardır. Uşak kısa sürede yerine adam bulamayacağı için bizim maçtan sonra açıklamışlardır.

Bizimkiler olsa Fb maçından önce Bost'u getirip imza attırıp, Randle'a "hadi koçum çık oyna, sonra göndereceğiz seni, yerine bu adamı aldık" derlerdi.

SpOtLesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basketten pek anlamam ama bizdeki bost la rakipdeki warren ayni mevki oyunculari galiba warren 3 luk atiyor asisst yapiyor bost sadece orta sahayi gecip pas atiyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)