Sayfa 71 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 61 69 70 71 72 73 SonuncuSonuncu
Toplam 1820 adet sonuctan sayfa basi 1,751 ile 1,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yýldýzlarý Parlayacak Oyuncular

Nereden
    Almanya

Kik Pierie- Heerenveen savunma ortasý 2000 doðumlu
    Younes Delfi- iran- esteghlal khuzistan sað iç 2000 doðumlu
    Vahid namdari- iran- esteghlal khuzistan- orta alan- 2000 doðumlu
    Taha Tunç- pendik -2001 doðumlu
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Emirhan Çorumlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Serkan Bakan - Göztepe
    Atakan Gündüz - Altinordu
    Samuel Datko - Podbrezova
    David Strelec - Bratislava
    Bariscan Altunbas - Altinordu
    Mustafa Kaya - Altinordu
    Onur Taha Takir - Altinordu
    Egehan Gök - Altinordu
    Mert Müldür - Rapid Wien
    Yilmaz Kilic - Wehen
    Muhayer Oktay - Fortuna Düsseldorf
    Recep Yemisci - Altinordu
    Dorukhan Toköz - Eskisehirspor
    Harun Alpsoy - Antalyaspor
    Merih Demiral - Sporting
    Yusuf Acer - Altinordu
    Alperen Babacan - Akhisar
    Deniz Hümmet - Trelleborgs
    Ertugrul Ersoy - Bursaspor
    Tarkan Serbest - Austria Wien
    Melih Okutan - Boluspor
    Zeki Celik - Istanbulspor
    “Gökkuþaðýna ulaþmak istiyorsan yaðmura katlanmak zorundasýn.”

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

messi, cr7 ve hami karisimi süperyetenek

"Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

CaptanBarbosa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    messi, cr7 ve hami karisimi süperyetenek

Kaç yaþýnda þuan biliyor musun

12ymiþ baktým.. 5 senesi var en azýndan sahneye çýkmasýna
    Konu CaptanBarbosa tarafýndan (02.07.2018 Saat 16:55 ) deðiþtirilmiþtir.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bu arada Sefa Akgünü Gs a kaptýrmayalým sahip çýksýnlar çocuða bu menjer oyunlarýna da dikkat etmek lazým

þöyle de bir alýntý yapalým eksi sözlükten ne kadar doðru bilmiyorum roma da ilgileniyormuþ sefayla

"antrenman için para veriliyor bir de beðenmiyorsun diye eleþtirilen oyuncu. daha fazlasýný hak ettiðini düþünüyorsa kabul etmemekte haklýdýr. burak'lar rodallega'lar milyonlara oynarken abdülkadir'ler yusuf'lar üç kuruþa oynamamalýdýr. sefa için de yurt dýþýndan roma'nýn ilgisi olduðu söyleniyor. elde tutmak istiyorsan o maaþ zammýný vereceksin. yoksa asgari ücret teklif edip ego tatmini yapar, oyuncudan milyonlarý kazanma þansýný kaybedersin."

Bu yazýyý yazan kiþi ne kadar haklý da olsa Sefa da düþünmelidir.Yani Sefa kendince haklý da olsa nereden geldiðini unutmamalý burada kendini kanýtlamalýdýr.Bir þekilde iki tarafýn dengeyi bulup Sefa krizini çözmesi lazým.Kumaþý cidden iyise yönetim ve hocanýn buna göre teklif yapmasý lazým.
    Konu erenslash tarafýndan (04.07.2018 Saat 08:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Amasya

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada Sefa Akgünü Gs a kaptýrmayalým sahip çýksýnlar çocuða bu menjer oyunlarýna da dikkat etmek lazým

þöyle de bir alýntý yapalým eksi sözlükten ne kadar doðru bilmiyorum roma da ilgileniyormuþ sefayla

"antrenman için para veriliyor bir de beðenmiyorsun diye eleþtirilen oyuncu. daha fazlasýný hak ettiðini düþünüyorsa kabul etmemekte haklýdýr. burak'lar rodallega'lar milyonlara oynarken abdülkadir'ler yusuf'lar üç kuruþa oynamamalýdýr. sefa için de yurt dýþýndan roma'nýn ilgisi olduðu söyleniyor. elde tutmak istiyorsan o maaþ zammýný vereceksin. yoksa asgari ücret teklif edip ego tatmini yapar, oyuncudan milyonlarý kazanma þansýný kaybedersin."

Bu yazýyý yazan kiþi ne kadar haklý da olsa Sefa da düþünmelidir.Yani Sefa kendince haklý da olsa nereden geldiðini unutmamalý burada kendini kanýtlamalýdýr.Bir þekilde iki tarafýn dengeyi bulup Sefa krizini çözmesi lazým.Kumaþý cidden iyise yönetim ve hocanýn buna göre teklif yapmasý lazým.
    o cocuklar o denilen paralari kazanmiyor

yoksa range rover zaten binemezler

sefa kulüp kültürüne ve geleneklerine aykiri davrandi
    o na kimse menajerin olmasin demedi ama kulüplen menajerini ilk kontratinda ise ortak edemezsin

buna bugün kulüp izin verirse yarin schalkeye dönüsürüz

para kazanmak mi? bak goretzka, max meyer gibilerinden ne kazandilar...

oyuncular haddini bilecek

Ünal Karaman

Nereden
    Güney Amerika

Tamam iyi, güzel söylüyorsun ancak neyimiz düzgün? Ahmet aðaolðu ve Ünal çok mu iyi nitelikli insanlar yapacaklarý iþ ortada altyapý oyuncularýna gider yapabiliyorlar?Ünalýn gereksiz tavýrlarýna uyuzum zaten bie yakýþmayan bir teknik adam.Sefaya gelince orta yolu bulmamýz gerekiyor bir þekilde bunlar genç daha kazanmak lazýmOyuncular ne kadar haddini bilmesi gerekiyorsa bizim de had bilderecek profesyonel bir ekibimiz olmalý ama bu malesef bizde yok o yüzden bize gelen bazý oyuncularýn bir kýsmý havalanýyor.
    o cocuklar o denilen paralari kazanmiyor

yoksa range rover zaten binemezler

sefa kulüp kültürüne ve geleneklerine aykiri davrandi
    o na kimse menajerin olmasin demedi ama kulüplen menajerini ilk kontratinda ise ortak edemezsin

buna bugün kulüp izin verirse yarin schalkeye dönüsürüz

para kazanmak mi? bak goretzka, max meyer gibilerinden ne kazandilar...

oyuncular haddini bilecek
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Amasya

Tamam iyi, güzel söylüyorsun ancak neyimiz düzgün? Ahmet aðaolðu ve Ünal çok mu iyi nitelikli insanlar yapacaklarý iþ ortada altyapý oyuncularýna gider yapabiliyorlar?Ünalýn gereksiz tavýrlarýna uyuzum zaten bie yakýþmayan bir teknik adam.Sefaya gelince orta yolu bulmamýz gerekiyor bir þekilde bunlar genç daha kazanmak lazýmOyuncular ne kadar haddini bilmesi gerekiyorsa bizim de had bilderecek profesyonel bir ekibimiz olmalý ama bu malesef bizde yok o yüzden bize gelen bazý oyuncularýn bir kýsmý havalanýyor.
    havalanin iste böyle havasini alirlar

mehmet yesil, batinay korkmaz ve simdi sefa akgün

listeyi inceleyebilirsfin, giden yok oluyor

bu isi Türkiyede en prof. biz yapiyoruz, ona görede had bildiririz

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

bak onlar ne diyor

Ünal Karaman

Nereden
    Güney Amerika

giden yok olabilir katýlýyorum etme bulma dünyasý hatta anadolu klluplerinden gelen oyuncularýn istanbula gitmesine örnek verebiliriz örnek eskiþehir ve bursanýn istanbula verdiði oyuncular ben bizim altyapýmýza güveniyorum ama eldeki kaliteli oyuncularýn bizde kalmasý için onlara psikolojik destek ve ortam da saðlamak gerekli diye düþünüyorum hayýrlýsý bakalým bakýyorum videoya tabi gayet güzel olumlu þeyler bunlar efendi koç yumurtasý kardeþlerimiz.bazý altyapý oyuncularýnýn böyle davranmasýnda aile faktörü de çok önemli bu arada altyapýda en yetenek vaad eden oyuncu cafer sanýrým doðru mu? birde altyapý oyuncularýmýza kendini kanýtlamýþ geliþtirenlere maaþ konusunda daha fazlasýný vermek lazým abdülle yusuf ne alýyor þuanda? istanbulada dikkat etmek lazým özellikle gs salça olabilir bu çocuklara o yüzden hak edene maddiyat konusunda bir þeyler yapmak þart
    havalanin iste böyle havasini alirlar

mehmet yesil, batinay korkmaz ve simdi sefa akgün

listeyi inceleyebilirsfin, giden yok oluyor

bu isi Türkiyede en prof. biz yapiyoruz, ona görede had bildiririz
    Konu erenslash tarafýndan (08.07.2018 Saat 13:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Tokat

Yarýn basaksehirden 3 farklý maðlubiyet alýnca o zaman üçün beþin hesabýný yapmadan transfer yaparlar mecbur

Nereden
    Avrupa Diðer

Bulunduðum ilçede altyapý maçlarýný sýk sýk izlerim. Genç bir çocuk çok dikkatimi çekti. Oyun kurmasýný, oyun içi preslerini, tekniðini ve paslarýný çok beðendim. Çok yetenekli bir çocuk gerçekten sahada kendini belli ediyor. Araþtýrdým çocuðu ve babasýyla bile tanýþtým. Ardeþenspor'da 10 numara oynuyor ve öðrendim ki daha yeni Rizespor çocuðu transfer etmek için teklif yapmýþ. Ayný zamanda birkaç gün önce Trabzon'a denemelere gitmiþ ve beðenilmiþ. Bizimkiler þuanda transfer etmek istiyorlarmýþ. Ancak yaþý 15'den küçük olduðu için sanýrým yönetimin aldýðý yeni kararla tesislerde kalamýyormuþ. Çocuk tesislerde kalamayacaðý içinde sanýrým ailesi Rize'ye verecekmiþ. Þimdi eðer bu çocuðu biz alamazsak ve ilerde iyi bir oyuncu olursa çok üzülürüm. Ýnþallah bizimkiler kaçýrmaz bu çocuðu. http://www.tff.org/Default.aspx?page...kisiID=1863818

A.Gökhan AKIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    48

Alýntý Muhammed Kambur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bulunduðum ilçede altyapý maçlarýný sýk sýk izlerim. Genç bir çocuk çok dikkatimi çekti. Oyun kurmasýný, oyun içi preslerini, tekniðini ve paslarýný çok beðendim. Çok yetenekli bir çocuk gerçekten sahada kendini belli ediyor. Araþtýrdým çocuðu ve babasýyla bile tanýþtým. Ardeþenspor'da 10 numara oynuyor ve öðrendim ki daha yeni Rizespor çocuðu transfer etmek için teklif yapmýþ. Ayný zamanda birkaç gün önce Trabzon'a denemelere gitmiþ ve beðenilmiþ. Bizimkiler þuanda transfer etmek istiyorlarmýþ. Ancak yaþý 15'den küçük olduðu için sanýrým yönetimin aldýðý yeni kararla tesislerde kalamýyormuþ. Çocuk tesislerde kalamayacaðý içinde sanýrým ailesi Rize'ye verecekmiþ. Þimdi eðer bu çocuðu biz alamazsak ve ilerde iyi bir oyuncu olursa çok üzülürüm. Ýnþallah bizimkiler kaçýrmaz bu çocuðu. http://www.tff.org/Default.aspx?page...kisiID=1863818
    1461 Trabzon’da görünüyor...

Emre Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Baþlýkta ilk sayfalara bir dönün muhteþem tespitler var... internette dizi izler gibi bi baþladým 15 sayfa bitti

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    -------------Hugo Rodallega---------------

20 yaþ altý Dünya Þampiyonasýnda 9 maçta 11 golle gol kralý oldu. Ülkesinde (Kolombiya) yüksek performanslý maçlar çýkarýrken, geçtiðimiz yýl transfer olduðu Meksika kulübünde beklenilen performansý veremedi, baþka bir Meksika kulübüne kiralanarak sezonu 32 maçta 8 golle tamamladý. Striker pozisyonunda 9 nurama formalý 21 yaþýndaki oyuncu, yakýn zamanda Avrupa'nýn, özellikle Ýtalya'nýn kulüplerinden birinde forma giyecek gözüküyor
    Yok, öyle umutlarý yitirip, karanlýklara savrulmak;
    Unutma ayný gökyüzü altýnda,bir direniþtir yaþamak..
    Nazým Hikmet

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Emre Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

çok eðlenceli burasý ya ) baþlýðý eski sayfalarýný ganitaya almalý adminler ))

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kesinlikle aydýn galatasaraylý aydýn bu sene adýndan çok söz ettirecek
    Yok, öyle umutlarý yitirip, karanlýklara savrulmak;
    Unutma ayný gökyüzü altýnda,bir direniþtir yaþamak..
    Nazým Hikmet

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Güçlü trabzonumuza etkili transferler istiyoruz...

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

önceki sayfalara biraz göz gezdirdimde arkadaþlarýn yýllar öncesinden yazdýðý isimlerin bir çoðunun yolu süper lige düþmüþ
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

https://www.transfermarkt.de/emircan...spieler/315753

emircan altýntaþ

fb maçýnda iptal edilen golde oldukça soðukkanlý hareketler yaptý.gol vuruþuda gayet temiz idi.baktým istatistikleride fena deðil.alýnabilir.

sað kanat sol kanat ve orta saha olarak görünüyor mevki olarak.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

https://www.transfermarkt.de/mirko-m...spieler/215649

mirco mariç

komple santrafor tiplemesi.1.88 boy ve solak.

asist özelliði sýrtý dönük oyunu ve sahanýn her yerinde topla buluþmasý ile dikkat çekiyor.
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

Nereden
    Ankara

Erzurum’da kartopu oynamaya devam etsin.
    En büyük Trabzon

TolgaTopçu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Porto'nun U19 Takýmýnda forma giyen Angel Torres..
    Kolombiyalý, sað açýk pozisyonunda görev alýyor..
    Adýndan bolca bahsettirecek..

B.Yiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Konu B.Yiðit tarafýndan (22.05.2019 Saat 17:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Burdur
    Yaþ
    28

Ever Guzman 18 yaþýndaki genç Meksikalý golcü, güçlü dripling özelliði ve bitiriciliði ile kontra-atak futbolunun can alýcý forvetlerinden biri olmaya aday
    Katýlýyorum

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Tino Kadewere
    Ertuðrul Ersoy
    Orkun Kökçü
    Konu smart tarafýndan (20.01.2020 Saat 22:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer maðlubiyetler çok az da olsa vardýr. -Abdullah Avcý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)