Sayfa 70 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70 71 72 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1820 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yýldýzlarý Parlayacak Oyuncular

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

http://www.transfermarkt.com.tr/cris...spieler/129868
    TSLde orta sýralar için mücadele eden takýmlar açýsýndan güzel transfer olabilir sözleþmesi bitiyor. Bizim için yazmadým.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

http://www.transfermarkt.com.tr/adam...spieler/253842
    Ligue 2de þov yapmýþ malili santrafor takip etmekte fayda var.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

http://www.transfermarkt.com.tr/mark...spieler/235646
    Bu arkadaþ da Bosnalý çok genç bir stoper. Geliþime açýk olduðunu düþünüyorum.

murmut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Dostonbek Khamdamov (24.07.1996)

Bunyodkor’da Sol Acik oynuyor.
    Bu sezon 12 macta 4 gol, 2 asisti var.

2016 sezonu: 41 mac, 12 gol
    2015 sezonu: 38 mac, 14 gol
    2014 sezonu: 11 mac, 4 gol

AFC Champions League tecrübesi var: 16 mac 3 gol, 2 asist

U17-A Milli takimlarinda oynadigi maclar 18, attigi gol sayisi 4

2015’te AFC yilin genc futbolcusu ödülünü kazandi.
    http://www.the-afc.com/2015-awards/afc-youth-player-of-the-year-men-2015-dostonbek-khamdamov

Nikolas Spalek (12.02.1997)

MSK Zilina'da Sag Acik oynuyor.
    Bu sezon 32 macta 9 gol, 8 asisti var.

15/16 sezonu: 42 mac 7 gol, 5 asist.
    14/15 sezonu: 29 mac 1 gol, 3 asist.
    13/14 sezonu: 12 mac

Avrupa Ligi tecrübesi var: 13 mac 1 gol

U15-U21 Milli takimlarinda oynadigi maclar 47, attigi gol sayisi 12

2015'te Arsenal, Liverpool ve Southampton Spalek'i izletmek icin Scout yollamis Slovakya'ya.
    http://www.dailystar.co.uk/sport/foo...Nikolas-Spalek

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu hafta sonu denk geldi

cocuk gercekte videodan daha iyi

"Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ýstanbul

Geçen seneydý galýba buraya yazmýstým.Partýzanda Mýhajlovýc dýye býr oyuncu var dýye.
    Bugun ýnternetten farkettým adý devre arasý Galatasarayla anýlmýþ.Ben yazdýgýmda bonservýsý 500býn euroydu.Þuan 2 mýlyon gozukuyor ve partýzan 3-4 mýlyon euro ýstýyormus.Stuttgartta ýlgýlenýyormus.

Ben ýzledýgýmde fýzýksel olarak býraz daha gelýþmesý gerekýyordu.Þuan ne durumda býlmýyorum.Ilk fýrsatta bu yýlký býr maçýný ýzleyecem

Nereden
    Amasya

muazam bisey

Ünal Karaman

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

372246-1491813314.jpg

Carlos Soler

'97 doðumlu çift yönlü orta saha - Valencia

Elimizi çabuk tutarsak parlamadan alma þansýmýzýn olduðunu düþünüyorum

https://www.transfermarkt.com.tr/car...spieler/372246
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Furkan Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Giorgi Chakvetadze

Yeni keþfettiðim gürcü bir genç yetenek. Çok seri ve oyun görüþü çok iyi bir oyuncu. Daha 17 yaþýnda.
    Avrupada böyle oyuncular bu yaþlarda büyük transferler gerçekleþtiriyor. Keþke biz de trabzonspor olarak asyadaki bu kaynaðý kullanabilsek.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

yedek forvet olarak Umut Nayýr nasýl. Hem egitimli de çocuk.
    13 Vitor Hugo

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yazýldý mý bilmiyorum ama sao paulo'da 20 yaþýnda bir uþak var luiz araujo þuan maçlarýný izliyorum top ayaðýna fena yakýþýyor ilk kez izledim uþaðý 1-2 seneye kalmaz avrupanýn büyük takýmlarýndan birine kapaðý atar. yazýn bi kenara

böylesi için paraya kýyacaksýn iþte her türlü kazandýrýr sana.. kanat forvet, forvet arkasý direk forvet her yerde oynar bu uþak. messi'yi ilk izlediðimde arjantin genç milli maçýydý o zaman fenaa demiþtim bu uþakta messi olamasada parlar

þuan piyasasý nasýl bilmiyorum ama keþke alabilsek...
    10.5 milyon euro'ya lille transfer olmuþ. ne yapacak bakalým.

benim izlediðim maçta muazzam oynamýþtý yorumda biraz abartýlý kaçmýþ haliyle sanýrým mental açýdan biraz eksikliði var onu aþarsa iyi yerlere gelir. bir maça göre yorum yapmam genelde ama bu çocuða kaným ýsýnmýþtý baya umarým baþarýlý olur.
    sadece aþk bizimkisi

cewat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý cewat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bozhidar Kraev (19)

Çok büyük takýmlara gideceði konusunda iddialý deðilim ama örneðin Valencia gibi takýmlara gideceðine inanýyorum. Yani haliyle tam bizlik bir oyuncu olabilir.
    Alýntý tonya55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    simdiden schalke stuttgart west ham takibe almýs gelmez.
    500.000.-€ karþýlýðý Midtjylland takýmýna gitti transfer döneminde. Ne kadar iyi biliyormuþsunuz gelecek ve gelmeyecek kiþileri..
    Sadece Trabzonspor..

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Barýþ alýcý altýnordu

Nereden
    Ýstanbul

.123.jpg

Emir Biberoðlu: "AZ Alkmaar'ýn yeni Oðuzhan'ý"

Týpký Oðuzhan Özyakup gibi Hollanda'nýn AZ Alkmaar altyapýsýndan yola çýkan genç oyuncu, U17 Millî Takýmýmýzýn formasýný giyiyor. Oðuzhan gibi Trabzon kökenli bir ailenin çocuðu ve yine onun gibi bir orta saha virtüözü. Farký ise sol ayaklý olmasý. Futbola âþýk olduðunu söyleyen ve futbol için yaþayan genç yýldýz adayý, ayaklarý yere basan düþünce yapýsýyla da gelecek için umut veriyor.

Röportaj: Rasim Artagan

20 Mayýs 2001 Hollanda doðumlusun. Hollanda'da nasýl bir çocukluk geçirdin?
    Amsterdam'da doðup büyüdüm. Çok rahat bir çocukluk geçirdim. Hiç sýkýntý çekmedim diyebilirim. Annem, babam beni 4 yaþýnda futbola yazdýrdý. Babam genelde benimle hep Türkçe konuþuyordu. Annem ise Hollandaca konuþuyordu. Ýki dili de bana çok iyi öðrettiler.
    Aileni tanýyabilir miyiz? Hollanda'ya ne zaman gitmiþler, ne iþle meþguller?
    Babam inþaatla uðraþýyor. Ýki aðabeyim var. Ýkisi de evli. Biri inþaatla uðraþýyor, diðeri bilgisayar üzerine bir iþ yapýyor. Ailemde önce babaannem Hollanda'ya gitmiþ. Sonrasýnda babam ve annemi yanýna aldýrmýþ. Dedem de onlarla gitmiþ ama o dönem rahmetli olmuþ. Direkt Amsterdam'a yerleþmiþler 40 yýl önce… Aslen Trabzonluyuz. Yazlarý hep Ýstanbul'a geliyorduk. Dedem Gaziosmanpaþa'da oturuyor. Bu sayede Türkiye ile baðlarýmýz hiç kopmadý
    Ailende senden baþka futbol oynayan birisi ya da birileri var mý? Kardeþlerini tanýyabilir miyiz?
    Aðabeylerimden biri futbolla ilgileniyor. Ancak profesyonel deðil amatör olarak oynuyor. O sað açýk, ben orta saha oyuncusuyum. Ailede sürekli futbol sohbeti yapýlýr. Hepimiz futbolu çok severiz. En çok da babam sever. Her maçýma gelir. Aðabeyimin de her maçýna gider. Futbol aþký kesinlikle babamdan geliyor bize… Amsterdam'da doðup büyüdüðüm için Ajax'ý severim. Türkiye'de de Trabzonspor'a sempatim var.Ailen sende ne gördü de 4 yaþýndayken futbola yazdýrdý?
    Hep topla oynamýþým, baþka bir þeyle oynamamýþým. Hep top vardý hayatýmda. Basketbol topu, futbol topu fark etmezdi. Yuvarlak olsun yeter. Hep sol ayakla vuruyordum topa. Aðabeyimin yüzünden de beni futbola yazdýrdýlar. Çünkü o dönem o da oynuyordu.
    4 yaþýnda hangi kulübe gittin?
    Pancratius… Orada 7 sene oynadým. Çocukluk altyapý eðitimimi oradan aldým. Sonra o kulüp bana yetmemeye baþladý. Bu yüzden de daha büyük bir amatör kulübe gittim. ABC diye bir kulüp… Bu kulüp, daha büyük kulüplerin altyapýlarýyla maç yapabiliyordu. Ýlk senemde çok iyi oynamýþtým. Ondan sonra ikinci senede hemen zaten transfer oldum. AZ Alkmaar'a geçtim. Bu sene ikinci senem…
    Hollanda'daki altyapý eðitimi hakkýnda bize biraz bilgi verir misin?
    Bana takým oyununu öðrettiler. Sen yoksun; biz varýz… Bunu öðrettiler. Takým gibi oynuyorsun. Egoistliðe yer yok. Bireyselliðe yer yok. Çok yetenekli bir eðitim veriyorlar. Sað ayaðýný nasýl kullanýyorsun, sol ayaðýný nasýl kullanýyorsun, bunlarýn hepsini öðretiyorlar. Hollanda'da hiç uzun topla oynamazsýn. Hep tek ve kýsa paslar vardýr. Bize bunu öðrettiler. Benim için de bu mükemmel bir þey…
    Hollanda futbolu, dünya üzerinde önemli bir ekol. Sen de bu ülkede bir Türk oyuncu olarak yetiþiyorsun. Gözlemlediðin kadarý ile Hollandalýlar ile Türkler arasýnda futbola bakýþ açýsýnda ne gibi farklar var?
    En büyük fark yetenek. Hollanda'da futbol daha çok yetenekle oynanýyor. Türkiye'de ise mücadele ön plana çýkýyor. Türkiye'de daha çok gurur var… Yani þunu demek istiyorum. Türk oyuncularýn hepsi ülkesi için canýný diþine takarak oynuyor. Bu durum Hollanda'da daha az… Hollanda'da yendin ya da yenildin çok umursanmaz. Herkes hayatýna bakar. Ama Türkiye'de iþler böyle deðil. Yenildiðin zaman ortalýk yýkýlýyor. Türkiye'de mücadele var, azim var, istek var… Hollanda'da da istek var ama burada daha çok var. Hollanda futbolu Ýspanya futboluna benziyor. Ýspanya futbolunda da fiziði zayýf oyuncular yetenekleriyle ön plana çýkabiliyor. Ýki ülke de yetenekle takým oyununu birleþtiriyor ve baþarý geliyor.
    Herkes seni, seninle ayný yollardan geçen ve AZ Alkmaar'ýn altyapýsýnda yetiþtikten sonra bugün Beþiktaþ'ýn kaptanlýðýna yükselen Oðuzhan Özyakup'a benzetiyor. Kendisiyle konuþma fýrsatýn oldu mu ve bu benzerlik hakkýnda sen ne düþünüyorsun?
    Kramponlarýný aldým… Birisi onun kramponlarýný verdi bana… Onun çok iyi bir arkadaþý vermiþti. Ama ben Oðuzhan aðabeyle hiç konuþmadým. Ona benzetildiðim için çok gurur duyuyorum. Ama farkýmýz var; o sað ayak, ben sol ayak… Ben ve ailem gurur duyuyoruz bu durumdan. AZ Alkmaar'da birkaç kez bana Oðuzhan aðabeyi söylediler. O 10 sene önce buradaymýþ ama halen hatýrlanýyor.
    Peki, Hollanda'daki Türk menþeli oyuncularý gözlemleyebiliyor musun ya da konuþabiliyor musun?
    Oraya bakarsam sadece iki kiþiyiz. Benden baþka bir Türk daha var. Rotterdam'da oynuyor. O da çok yetenekli ama Türk oyuncular çok az. Hollanda'da daha çok Araplar, Surinamlýlar var. Türk oyuncu çok az.
    Seninle birlikte futbola baþlayan birçok arkadaþýn bugünlere ulaþmayý baþaramadý. Bugün baktýðýn zaman arkadaþlarýndan neyi farklý yaptýn da futbolcu olabildin?
    Bugüne kadar arkadaþlarýmdan sadece biri futbolcu olabildi. Topa âþýktýk ikimiz de… Sadece sahada deðil, eve gelince de top oynadýk, mahalleye gelince de top oynadýk. En önemlisi boþ iþlerle uðraþmadýk hiçbir zaman… Gezmedik, tozmadýk, diskoteklere gitmedik. Hep futbolla uðraþtýk. Futbola kafa yorduk. Yazlarý ekstra idmanlar yaptýk. Kendimi geliþtirmek için çok uðraþýyorum. Bir hafta izin yapayým, sonra hemen idmanlara baþlýyorum…
    Þimdi Millî Takým sürecine gelelim… Ýlk kez Genç Millî Takýmlara seçildin. Bu çaðrýyý aldýðýn zaman ne hissettin?
    (Gülüyor) Ayný böyle bir gülümseme oldu yüzümde. Ýki hafta önce Hollanda'daki hocam gösterdi bu daveti. Gurur duydum. Aileme haber verdim. Onlara, "Baba, anne beni Millî Takým'a çaðýrýyorlar. Ýstanbul'a ve Ýngiltere'ye gideceðiz, maç yapacaðýz" dedim. Onlar da çok sevindi, gurur duydu benimle. Babam zaten havalara uçtu. Çok sevindim gerçekten. Benim için çok güzel bir þey. Tüylerim diken diken oldu. Hocam da çok sevindi. Benimle gurur duydu. Millî Takým'a seçildiðime inanamýyorum. 4 yaþýnda futbola baþlarken bugünleri düþünmedim hiç. Bütün hayatým boyunca o kulüpte oynayacaðýmý sanýyordum. Çok çalýþtým. Hak ettim de… Doðruya doðru hak ettim çünkü çok çalýþtým ve savaþtým. Bazý durumlar güzel deðildi. Kadroya giremediðim zamanlar oldu ama çok çalýþarak bunun da üstesinden geldim. Kadroda olamamak da futbolun içinde… Bunlarý öðreniyorsun. Kötü maçlarým oldu. Önemli maçlarda benden çok þey beklediler ama bazen gösteremedim. Böyle þeyler de yaþadým. Tüm bunlarý yaþamak, öðrenmek açýsýndan çok önemli tecrübeler. Kendini geliþtirmek için bunlarý yaþaman gerekiyor.
    Avrupa'da yetiþen her Türk oyuncu, bir gün mutlaka yaþadýðý ülke ile Türkiye arasýnda seçim yapma ayrýmýna geliyor. Ay-yýldýzlý formayý sýrtýna geçirmiþ genç bir Türk olarak bu konu hakkýnda ne düþünüyorsun? Bir gün Hollanda'dan teklif gelirse ne düþünürsün?
    Benim için çok zor olur. Çünkü Hollanda'da doðdum, büyüdüm, ekmeðimi oradan kazanýyorum. Ama Türkiye benim ülkem. Türkiye çok büyük bir aþk. Türkiye denince bile tüylerim diken diken oluyor. Ayný þekilde babam da zaten büyük bir Türkiye âþýðý. Yine Türkiye'yi seçerim. Þimdi U17'de oynuyorum. U21'de de forma giyersem bir daha Hollanda'yý hiç düþünmem. Çünkü Türkiye'nin A Millî Takýmý için mücadele etmek çok büyük anlam taþýyor.
    Ekim ayýnda U17 Avrupa Þampiyonasý Eleme Turu'nda Çek Cumhuriyeti'nde Çek Cumhuriyeti, Ýsrail ve Ermenistan'la ayný grupta maçlara çýkacaðýz. Bu zorlu karþýlaþmalar için ne düþünüyorsun?
    Eleme turunda þansýmýzý çok yüksek görüyorum. Takýmýmýz çok iyi, çok güçlü. Takýmda her þey var. Denge var en önemlisi. Kendimize çok güveniyoruz. Ýnþallah bu takýmlarý yeneriz. Bana sorarsanýz bu gruptan çýkarýz. Baþka ülkelere bakýyorum, bence Türkiye birçok Avrupa ülkesinden çok çok daha iyi… Mücadele, gurur, forma aþký fark yaratýr. Kadromuz da bu tipte oyunculardan kurulu. Þansýmýzý çok yüksek görüyorum.
    Teknik direktörünüz Mehmet Hacýoðlu ile nasýl bir diyaloðun var?
    Mehmet Hoca Hollanda'da maçlarýma geldi ve beni izledi. Buraya gelince de çok sýcak davrandý. Sýkýntým yok burada. Kendimi evimde gibi hissediyorum sayesinde…
    Millî Takým düzeyinde böylesine büyük turnuvalarda forma giymek, dünya futbol piyasasýnýn da vitrinine çýkmak anlamýna geliyor. Bu durum seni nasýl motive ediyor?
    Millî olduðum için kulübüm de benimle gurur duyuyor. Böyle olunca da daha çok çalýþmak istiyorum. Her maçta forma giymek istiyorum. Elimden geleni yapacaðým, herkes emin olsun. Ýnþallah Türk Millî Takýmý sayesinde büyük kulüpler beni görür ve ismimi daha büyük yapabilirim. Þimdi beni Oðuzhan'a benzetiyorlar. Ýnþallah bu sayede ilerde küçük çocuklarý bana benzetirler… Bu durum kesinlikle boþ iþlerle uðraþmamama da baðlý tabiî… Bunu da biliyorum.
    Kariyer basamaklarýnýn daha çok baþýndasýn ve biliyorsun ki dünya futbol tarihine geçmiþ her oyuncu, senin geçtiðin bu yollardan geçiyor. Bugün durup düþündüðünde ve ileriye baktýðýnda kendini nerede görmek istiyorsun? Hedeflerin neler?
    En büyük hayalim Arsenal'de oynamak… Mesut Özil'in arkasýndan gelmek… O benim idolüm. Ama Türkiye'ye de bakarsam çok güzel takýmlar var. Süper Lig'de bir gün forma giymek isterim. Benim için en güzel lig Premier Lig… Ýspanya da güzel. Ama benim gözüm her zaman Ýngiltere'de… En üst seviye bana göre orasý…
    A Millî Takým hakkýnda neler düþünüyorsun? Bu büyük hayale ulaþmak için ekstra çalýþmalar yapýyor musun?
    A Millî Takým benim için çok özel… Yeni oyuncular geldi. Enes Ünal'ý, Hollanda'da çok gördüm. Emre Mor geldi. Her þeyden önce genç oyuncularý alýyorlar. Çok çabuk ilerleyebilir artýk bu iþler. Þimdi buradayým ama 2 yýl sonra A takýmda olabilirim. Bunu da biliyorum. Bu büyük bir motivasyon benim için… Kondisyon çalýþýyorum, vücut çalýþýyorum. Fiziki geliþimime, beslenmeme çok dikkat ediyorum. Uyku benim açýmdan en önemlisidir… Çok iyi uyurum. Elimden geleni yaparým. Sað ayaðýmý çalýþtýrýyorum, onu da iyi kullanmak istiyorum.
    Emre Mor diyoruz ama Cengiz Ünder de iki yýl içerisinde AS Roma'ya transfer oldu… Ýlk yýl Altýnordu; sonra Baþakþehir, sonra AS Roma… Bu durum da senin gibi genç oyuncularý motive etmeli…
    Evet, kesinlikle motive ediyor. Gerçekten Cengiz çok çabuk gitti. Þimdi yeni bir oyuncu daha var Fenerbahçeli Elif Elmas… O da genç olmasýna raðmen çok yetenekli. Artýk gençlerin zamaný…
    Futbol dünyasý bugüne kadar silinip giden sayýsýz genç yetenek gördü. Sen de Türk futbolunun gözbebeði genç yeteneklerinden birisin. Böyle bir tehlike genç ve tecrübesiz oyuncularýn yaný baþýnda duruyor. Bu tehlikeden nasýl koruyorsun kendini?
    Kendime iyi bakýyorum. Boþ iþlerle uðraþmýyorum. Bazý oyuncular þanssýzlýktan silinmiþ olabilir, sakatlanabilir… Ama ben elimden geleni yapýyorum. Gün gelir de silinirsem, "Elimden geleni yaptým" diyebilirim. Bazý oyuncular kendisini hemen yüksekte görür, þýmarýr. Kendisini profesyonel zanneder. Bunlar benim için çok önemli örnekler. Hep bunun üzerinde duruyoruz ben de ailem de… Böyle þeylerim hiç yok. Ailenin verdiði eðitim ve görgü çok önemli. Ailem beni hiç havalara uçurmaz. Gerekeni söyler her zaman. Bana doðruyu ve benim için iyi olaný söylüyorlar. Hatalarým varsa bunlarý açýk açýk söylüyorlar. Annem, babam benimle gurur duyuyor ama beni abartmýyorlar. Ben daha olmadým. Çok çalýþmam gerekiyor. Mesela sað ayaðým eksik. Onun üzerine çok çalýþýyorum. Ýnþallah geliþtirebilirim. Sol ayaðým gibi iyi olur sað ayaðým da… Kaleyi daha çok düþünebilirim. Çok az þut çekiyorum. Daha fazla þut çekersem daha fazla gol atabilirim. Vurduðum zaman yüzde 80 gol oluyor. Bunun üzerine daha çok çalýþmam lâzým. Daha çok gol atýp, daha çok asist yapmak istiyorum. Þansýmý denemek istiyorum, boþa giderse de gitsin þutlarým…
    Her genç oyuncunun kendisine örnek aldýðý isimler vardýr. Mesut Özil haricinde kimleri, hangi özellikleri sebebiyle örnek alýyorsun?
    Oðuzhan aðabeyi çok beðeniyorum. Ama bana göre dünyanýn en iyisi Messi… Onun gibi zor oluruz. Ajax'ta forma giyen Hakim Ziyech de çok iyi bir oyuncu… Ona da benzetiliyorum bazen.
    Boþ zamanlarýný nasýl deðerlendiriyorsun? Hobilerin neler?
    Ailemle ve arkadaþlarýmla geçiriyorum boþ vakitlerimi. Evde takýlýyoruz genelde. Basketbol oynamayý da çok severim. Aðabeyimle, yeðenimle vakit geçiririm. Aðabeyimin maçlarýna giderim mutlaka. O da benim her maçýma gelir.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu þampiyon yapacak.”
    HAMÝ AYAZ

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart The Guardian'dan gelecek yýldýzlarýn listesi

The Guardian'dan gelecek yýldýzlarýn listesi

Ýngiliz Gazetesi "The Guardian" dünyanýn 19 yaþ altý olan geleceðin yýldýzlarý olarak gösterilen 60 futbolcunun listesi:

Facundo Colidio – Inter Mailand

Benjamín Garré – Manchester City

Dylan Pierias – Melbourne City FC

Romano Schmid – Red Bull Salzburg

Keres Masangu – AS Rom

Flor Van Den Eynden – Inter Mailand

Rijad Sadiku – FK Sarajevo

Lincoln – Flamengo

Paulinho – Vasco da Gama

Vinícius Júnior – Flamengo

Kun Temenuzhkov – Leeds United

Alphonso Davies – Vancouver Whitecaps

Kenny Rocha Santos – AS Saint-Étienne

Branco Provoste – CSD Colo Colo

Wang Jiahao – AE Josep Maria Gené

Jaminton Campaz – Deportes Tolima

Michele Sego – HNK Hajduk Split

David Colina – Dinamo Zagreb

Victor Jensen – Ajax Amsterdam

Callum Hudson - Odoi - FC Chelsea

Jadon Sancho – Borussia Dortmund

Yacine Adli – Paris Saint-Germain

Amine Gouiri – Olympique Lyon

Fiete Arp – Hamburger SV

Christian Früchtl – Bayern München

Jean-Manuel Mbom – Werder Bremen

Eric Ayiah – Charity Stars

Georgios Antzoulas – Asteras Tripolis

Dominik Szoboszlai – FC Liefering

Egy Maulana Vikri – Vereinslos

Mohammad Sharifi – Saipa FC

Mohammed Dawood – Al Naft SC

Moise Kean – Hellas Verona

Alessandro Plizzari – Ternana Calcio

Rei Hirakawa – FC Tokyo

Vincent Thill – FC Metz

Hadji Dramé – Yeelen Olympique de Bamako

Diego Laínez – CF América

Lutsharel Geertruida – Feyenoord Rotterdam

Kik Pierie – SC Heerenveen

Erling Braut Haland – Molde FK

Jörgen Strand Larsen – AC Mailand

Pedro Neto – Lazio Rom

IonuÈ› Rus – Lazio Rom

Kirill Kolesnichenko – Chertanovo Moskau

Ilya Martynov – FK Krasnodar

Armin Djerlek – Partizan Belgrad

Lyle Foster – Orlando Pirates

Antonio Blanco – Real Madrid

Miguel Baeza – Real Madrid

Abel Ruiz – FC Barcelona

Ferrán Torres – FC Valencia

Filston Mawana – TSG Hoffenheim

Lorenzo Gonzalez – Manchester City

Berke Özer – Altinordu

Timothy Weah – Paris Saint-Germain

Andrew Carleton – Atlanta United

Gustavo Viera – Liverpool FC Montevideo

Jan Hurtado – Deportivo Táchira

Christian Makoun – Zamora FC

60 futbolcu yer alýyor

https://www.transfermarkt.com.tr/the...ew/news/289584
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Amasya

özer özdemir

cokk enteresan biri

mutlaka takip edilmeli, hatta direk transfer edilmeli

le havre altyapisi, yani fransanin en saglam altyapilarindan birinden ve suan as takim formasini almaya basladi

Ünal Karaman

MuratB. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Berkay özcan

HIZIR_IR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Fatih Tekke

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Ýyi bir oyuncu uygun bir fiyata alýnabilinir.

https://www.transfermarkt.com.tr/kiril-despodov/profil/spieler/221540
    Konu Penche tarafýndan (30.12.2017 Saat 15:13 ) deðiþtirilmiþtir.

HIZIR_IR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Fatih Tekke

Murat Engin Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

https://www.transfermarkt.com.tr/muc...spieler/315202

Konyaspor'un oyuncusu kiralýk durumda þu an.

Bugün Radyospor'da Serkan Reçber bahsetti (konu nasýl geldi bu çocuða hatýrlamýyorum) komple forvet özellikleri taþýyan, geliþime açýk ve ileride kendinden söz ettirebileceðini söyledi.

2. Lig'de 19 maçta 8 gol atmýþ bu sezon, 19 yaþýnda ve sol ayaklý.
    "Tanrý futbolu havadan oynamamýzý isteseydi çimleri oraya koyardý"

Brian Clough

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Ben de Samsunspor'dan Enes Ýlkin'i not edeyim baþlýða.

2 haftadýr takip ediyorum Samsunspor'da.

https://www.transfermarkt.com.tr/ene...spieler/361267
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Ýstanbul

2 sene önce Lucas Alario diye bir oyuncu yazmýþtým buraya.River Plate te oynuyordu.Bu sene Leverkusene transfer olmuþ 24 milyon euroya.Tam onun stiline uygun bir lig
    Arjantinden,Brezilyadan gelecek vaat eden oyuncu almak zor.Cunku hepsi Avrupa'nýn büyük kulüpleri tarafýndan izleniyor.Alario o tarz bir oyuncu deðildi.2 sene önce alabilecek durumumuz vardi.Keske alsaydik

Nereden
    Amasya

Ivan Ignatyev

Ünal Karaman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)