Cafedegoygoy
Sayfa 70 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70 71 SonuncuSonuncu
Toplam 1761 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,750 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Yldzlar Parlayacak Oyuncular

yelik tarihi
    08.05.2015
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    27

http://www.transfermarkt.com.tr/cris...spieler/129868
    TSLde orta sralar iin mcadele eden takmlar asndan gzel transfer olabilir szlemesi bitiyor. Bizim iin yazmadm.

yelik tarihi
    08.05.2015
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    27

http://www.transfermarkt.com.tr/adam...spieler/253842
    Ligue 2de ov yapm malili santrafor takip etmekte fayda var.

yelik tarihi
    08.05.2015
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    27

http://www.transfermarkt.com.tr/mark...spieler/235646
    Bu arkada da Bosnal ok gen bir stoper. Geliime ak olduunu dnyorum.

murmut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    23

Dostonbek Khamdamov (24.07.1996)

Bunyodkorda Sol Acik oynuyor.
    Bu sezon 12 macta 4 gol, 2 asisti var.

2016 sezonu: 41 mac, 12 gol
    2015 sezonu: 38 mac, 14 gol
    2014 sezonu: 11 mac, 4 gol

AFC Champions League tecrbesi var: 16 mac 3 gol, 2 asist

U17-A Milli takimlarinda oynadigi maclar 18, attigi gol sayisi 4

2015te AFC yilin genc futbolcusu dln kazandi.
    http://www.the-afc.com/2015-awards/afc-youth-player-of-the-year-men-2015-dostonbek-khamdamov

Nikolas Spalek (12.02.1997)

MSK Zilina'da Sag Acik oynuyor.
    Bu sezon 32 macta 9 gol, 8 asisti var.

15/16 sezonu: 42 mac 7 gol, 5 asist.
    14/15 sezonu: 29 mac 1 gol, 3 asist.
    13/14 sezonu: 12 mac

Avrupa Ligi tecrbesi var: 13 mac 1 gol

U15-U21 Milli takimlarinda oynadigi maclar 47, attigi gol sayisi 12

2015'te Arsenal, Liverpool ve Southampton Spalek'i izletmek icin Scout yollamis Slovakya'ya.
    http://www.dailystar.co.uk/sport/foo...Nikolas-Spalek

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

bu hafta sonu denk geldi

cocuk gercekte videodan daha iyi

"airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

yelik tarihi
    13.10.2008
    Nereden
    stanbul

Geen seneyd galba buraya yazmstm.Partzanda Mhajlovc dye br oyuncu var dye.
    Bugun nternetten farkettm ad devre aras Galatasarayla anlm.Ben yazdgmda bonservs 500bn euroydu.uan 2 mlyon gozukuyor ve partzan 3-4 mlyon euro styormus.Stuttgartta lglenyormus.

Ben zledgmde fzksel olarak braz daha gelmes gerekyordu.uan ne durumda blmyorum.Ilk frsatta bu ylk br man zleyecem

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

muazam bisey

nal Karaman

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

372246-1491813314.jpg

Carlos Soler

'97 doumlu ift ynl orta saha - Valencia

Elimizi abuk tutarsak parlamadan alma ansmzn olduunu dnyorum

https://www.transfermarkt.com.tr/car...spieler/372246
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Furkan Ttnc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.04.2012
    Nereden
    stanbul

Giorgi Chakvetadze

Yeni kefettiim grc bir gen yetenek. ok seri ve oyun gr ok iyi bir oyuncu. Daha 17 yanda.
    Avrupada byle oyuncular bu yalarda byk transferler gerekletiriyor. Keke biz de trabzonspor olarak asyadaki bu kayna kullanabilsek.

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    42

yedek forvet olarak Umut Nayr nasl. Hem egitimli de ocuk.
    5 Okay

Mustafa YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Samsun
    Ya
    36

Alnt Mustafa YILMAZ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yazld m bilmiyorum ama sao paulo'da 20 yanda bir uak var luiz araujo uan malarn izliyorum top ayana fena yakyor ilk kez izledim ua 1-2 seneye kalmaz avrupann byk takmlarndan birine kapa atar. yazn bi kenara

bylesi iin paraya kyacaksn ite her trl kazandrr sana.. kanat forvet, forvet arkas direk forvet her yerde oynar bu uak. messi'yi ilk izlediimde arjantin gen milli mayd o zaman fenaa demitim bu uakta messi olamasada parlar

uan piyasas nasl bilmiyorum ama keke alabilsek...
    10.5 milyon euro'ya lille transfer olmu. ne yapacak bakalm.

benim izlediim mata muazzam oynamt yorumda biraz abartl kam haliyle sanrm mental adan biraz eksiklii var onu aarsa iyi yerlere gelir. bir maa gre yorum yapmam genelde ama bu ocua kanm snmt baya umarm baarl olur.
    sadece ak bizimkisi

cewat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt cewat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bozhidar Kraev (19)

ok byk takmlara gidecei konusunda iddial deilim ama rnein Valencia gibi takmlara gideceine inanyorum. Yani haliyle tam bizlik bir oyuncu olabilir.
    Alnt tonya55 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    simdiden schalke stuttgart west ham takibe alms gelmez.
    500.000.- karl Midtjylland takmna gitti transfer dneminde. Ne kadar iyi biliyormusunuz gelecek ve gelmeyecek kiileri..
    Sadece Trabzonspor..

ccd6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.01.2008
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Bar alc altnordu

yelik tarihi
    04.01.2014
    Nereden
    stanbul

.123.jpg

Emir Biberolu: "AZ Alkmaar'n yeni Ouzhan'"

Tpk Ouzhan zyakup gibi Hollanda'nn AZ Alkmaar altyapsndan yola kan gen oyuncu, U17 Mill Takmmzn formasn giyiyor. Ouzhan gibi Trabzon kkenli bir ailenin ocuu ve yine onun gibi bir orta saha virtz. Fark ise sol ayakl olmas. Futbola k olduunu syleyen ve futbol iin yaayan gen yldz aday, ayaklar yere basan dnce yapsyla da gelecek iin umut veriyor.

Rportaj: Rasim Artagan

20 Mays 2001 Hollanda doumlusun. Hollanda'da nasl bir ocukluk geirdin?
    Amsterdam'da doup bydm. ok rahat bir ocukluk geirdim. Hi sknt ekmedim diyebilirim. Annem, babam beni 4 yanda futbola yazdrd. Babam genelde benimle hep Trke konuuyordu. Annem ise Hollandaca konuuyordu. ki dili de bana ok iyi rettiler.
    Aileni tanyabilir miyiz? Hollanda'ya ne zaman gitmiler, ne ile meguller?
    Babam inaatla urayor. ki aabeyim var. kisi de evli. Biri inaatla urayor, dieri bilgisayar zerine bir i yapyor. Ailemde nce babaannem Hollanda'ya gitmi. Sonrasnda babam ve annemi yanna aldrm. Dedem de onlarla gitmi ama o dnem rahmetli olmu. Direkt Amsterdam'a yerlemiler 40 yl nce Aslen Trabzonluyuz. Yazlar hep stanbul'a geliyorduk. Dedem Gaziosmanpaa'da oturuyor. Bu sayede Trkiye ile balarmz hi kopmad
    Ailende senden baka futbol oynayan birisi ya da birileri var m? Kardelerini tanyabilir miyiz?
    Aabeylerimden biri futbolla ilgileniyor. Ancak profesyonel deil amatr olarak oynuyor. O sa ak, ben orta saha oyuncusuyum. Ailede srekli futbol sohbeti yaplr. Hepimiz futbolu ok severiz. En ok da babam sever. Her mama gelir. Aabeyimin de her mana gider. Futbol ak kesinlikle babamdan geliyor bize Amsterdam'da doup bydm iin Ajax' severim. Trkiye'de de Trabzonspor'a sempatim var.Ailen sende ne grd de 4 yandayken futbola yazdrd?
    Hep topla oynamm, baka bir eyle oynamamm. Hep top vard hayatmda. Basketbol topu, futbol topu fark etmezdi. Yuvarlak olsun yeter. Hep sol ayakla vuruyordum topa. Aabeyimin yznden de beni futbola yazdrdlar. nk o dnem o da oynuyordu.
    4 yanda hangi kulbe gittin?
    Pancratius Orada 7 sene oynadm. ocukluk altyap eitimimi oradan aldm. Sonra o kulp bana yetmemeye balad. Bu yzden de daha byk bir amatr kulbe gittim. ABC diye bir kulp Bu kulp, daha byk kulplerin altyaplaryla ma yapabiliyordu. lk senemde ok iyi oynamtm. Ondan sonra ikinci senede hemen zaten transfer oldum. AZ Alkmaar'a getim. Bu sene ikinci senem
    Hollanda'daki altyap eitimi hakknda bize biraz bilgi verir misin?
    Bana takm oyununu rettiler. Sen yoksun; biz varz Bunu rettiler. Takm gibi oynuyorsun. Egoistlie yer yok. Bireysellie yer yok. ok yetenekli bir eitim veriyorlar. Sa ayan nasl kullanyorsun, sol ayan nasl kullanyorsun, bunlarn hepsini retiyorlar. Hollanda'da hi uzun topla oynamazsn. Hep tek ve ksa paslar vardr. Bize bunu rettiler. Benim iin de bu mkemmel bir ey
    Hollanda futbolu, dnya zerinde nemli bir ekol. Sen de bu lkede bir Trk oyuncu olarak yetiiyorsun. Gzlemlediin kadar ile Hollandallar ile Trkler arasnda futbola bak asnda ne gibi farklar var?
    En byk fark yetenek. Hollanda'da futbol daha ok yetenekle oynanyor. Trkiye'de ise mcadele n plana kyor. Trkiye'de daha ok gurur var Yani unu demek istiyorum. Trk oyuncularn hepsi lkesi iin cann diine takarak oynuyor. Bu durum Hollanda'da daha az Hollanda'da yendin ya da yenildin ok umursanmaz. Herkes hayatna bakar. Ama Trkiye'de iler byle deil. Yenildiin zaman ortalk yklyor. Trkiye'de mcadele var, azim var, istek var Hollanda'da da istek var ama burada daha ok var. Hollanda futbolu spanya futboluna benziyor. spanya futbolunda da fizii zayf oyuncular yetenekleriyle n plana kabiliyor. ki lke de yetenekle takm oyununu birletiriyor ve baar geliyor.
    Herkes seni, seninle ayn yollardan geen ve AZ Alkmaar'n altyapsnda yetitikten sonra bugn Beikta'n kaptanlna ykselen Ouzhan zyakup'a benzetiyor. Kendisiyle konuma frsatn oldu mu ve bu benzerlik hakknda sen ne dnyorsun?
    Kramponlarn aldm Birisi onun kramponlarn verdi bana Onun ok iyi bir arkada vermiti. Ama ben Ouzhan aabeyle hi konumadm. Ona benzetildiim iin ok gurur duyuyorum. Ama farkmz var; o sa ayak, ben sol ayak Ben ve ailem gurur duyuyoruz bu durumdan. AZ Alkmaar'da birka kez bana Ouzhan aabeyi sylediler. O 10 sene nce buradaym ama halen hatrlanyor.
    Peki, Hollanda'daki Trk meneli oyuncular gzlemleyebiliyor musun ya da konuabiliyor musun?
    Oraya bakarsam sadece iki kiiyiz. Benden baka bir Trk daha var. Rotterdam'da oynuyor. O da ok yetenekli ama Trk oyuncular ok az. Hollanda'da daha ok Araplar, Surinamllar var. Trk oyuncu ok az.
    Seninle birlikte futbola balayan birok arkadan bugnlere ulamay baaramad. Bugn baktn zaman arkadalarndan neyi farkl yaptn da futbolcu olabildin?
    Bugne kadar arkadalarmdan sadece biri futbolcu olabildi. Topa ktk ikimiz de Sadece sahada deil, eve gelince de top oynadk, mahalleye gelince de top oynadk. En nemlisi bo ilerle uramadk hibir zaman Gezmedik, tozmadk, diskoteklere gitmedik. Hep futbolla uratk. Futbola kafa yorduk. Yazlar ekstra idmanlar yaptk. Kendimi gelitirmek iin ok urayorum. Bir hafta izin yapaym, sonra hemen idmanlara balyorum
    imdi Mill Takm srecine gelelim lk kez Gen Mill Takmlara seildin. Bu ary aldn zaman ne hissettin?
    (Glyor) Ayn byle bir glmseme oldu yzmde. ki hafta nce Hollanda'daki hocam gsterdi bu daveti. Gurur duydum. Aileme haber verdim. Onlara, "Baba, anne beni Mill Takm'a aryorlar. stanbul'a ve ngiltere'ye gideceiz, ma yapacaz" dedim. Onlar da ok sevindi, gurur duydu benimle. Babam zaten havalara utu. ok sevindim gerekten. Benim iin ok gzel bir ey. Tylerim diken diken oldu. Hocam da ok sevindi. Benimle gurur duydu. Mill Takm'a seildiime inanamyorum. 4 yanda futbola balarken bugnleri dnmedim hi. Btn hayatm boyunca o kulpte oynayacam sanyordum. ok altm. Hak ettim de Doruya doru hak ettim nk ok altm ve savatm. Baz durumlar gzel deildi. Kadroya giremediim zamanlar oldu ama ok alarak bunun da stesinden geldim. Kadroda olamamak da futbolun iinde Bunlar reniyorsun. Kt malarm oldu. nemli malarda benden ok ey beklediler ama bazen gsteremedim. Byle eyler de yaadm. Tm bunlar yaamak, renmek asndan ok nemli tecrbeler. Kendini gelitirmek iin bunlar yaaman gerekiyor.
    Avrupa'da yetien her Trk oyuncu, bir gn mutlaka yaad lke ile Trkiye arasnda seim yapma ayrmna geliyor. Ay-yldzl formay srtna geirmi gen bir Trk olarak bu konu hakknda ne dnyorsun? Bir gn Hollanda'dan teklif gelirse ne dnrsn?
    Benim iin ok zor olur. nk Hollanda'da dodum, bydm, ekmeimi oradan kazanyorum. Ama Trkiye benim lkem. Trkiye ok byk bir ak. Trkiye denince bile tylerim diken diken oluyor. Ayn ekilde babam da zaten byk bir Trkiye . Yine Trkiye'yi seerim. imdi U17'de oynuyorum. U21'de de forma giyersem bir daha Hollanda'y hi dnmem. nk Trkiye'nin A Mill Takm iin mcadele etmek ok byk anlam tayor.
    Ekim aynda U17 Avrupa ampiyonas Eleme Turu'nda ek Cumhuriyeti'nde ek Cumhuriyeti, srail ve Ermenistan'la ayn grupta malara kacaz. Bu zorlu karlamalar iin ne dnyorsun?
    Eleme turunda ansmz ok yksek gryorum. Takmmz ok iyi, ok gl. Takmda her ey var. Denge var en nemlisi. Kendimize ok gveniyoruz. nallah bu takmlar yeneriz. Bana sorarsanz bu gruptan karz. Baka lkelere bakyorum, bence Trkiye birok Avrupa lkesinden ok ok daha iyi Mcadele, gurur, forma ak fark yaratr. Kadromuz da bu tipte oyunculardan kurulu. ansmz ok yksek gryorum.
    Teknik direktrnz Mehmet Hacolu ile nasl bir diyaloun var?
    Mehmet Hoca Hollanda'da malarma geldi ve beni izledi. Buraya gelince de ok scak davrand. Skntm yok burada. Kendimi evimde gibi hissediyorum sayesinde
    Mill Takm dzeyinde bylesine byk turnuvalarda forma giymek, dnya futbol piyasasnn da vitrinine kmak anlamna geliyor. Bu durum seni nasl motive ediyor?
    Mill olduum iin kulbm de benimle gurur duyuyor. Byle olunca da daha ok almak istiyorum. Her mata forma giymek istiyorum. Elimden geleni yapacam, herkes emin olsun. nallah Trk Mill Takm sayesinde byk kulpler beni grr ve ismimi daha byk yapabilirim. imdi beni Ouzhan'a benzetiyorlar. nallah bu sayede ilerde kk ocuklar bana benzetirler Bu durum kesinlikle bo ilerle uramamama da bal tabi Bunu da biliyorum.
    Kariyer basamaklarnn daha ok bandasn ve biliyorsun ki dnya futbol tarihine gemi her oyuncu, senin getiin bu yollardan geiyor. Bugn durup dndnde ve ileriye baktnda kendini nerede grmek istiyorsun? Hedeflerin neler?
    En byk hayalim Arsenal'de oynamak Mesut zil'in arkasndan gelmek O benim idolm. Ama Trkiye'ye de bakarsam ok gzel takmlar var. Sper Lig'de bir gn forma giymek isterim. Benim iin en gzel lig Premier Lig spanya da gzel. Ama benim gzm her zaman ngiltere'de En st seviye bana gre oras
    A Mill Takm hakknda neler dnyorsun? Bu byk hayale ulamak iin ekstra almalar yapyor musun?
    A Mill Takm benim iin ok zel Yeni oyuncular geldi. Enes nal', Hollanda'da ok grdm. Emre Mor geldi. Her eyden nce gen oyuncular alyorlar. ok abuk ilerleyebilir artk bu iler. imdi buradaym ama 2 yl sonra A takmda olabilirim. Bunu da biliyorum. Bu byk bir motivasyon benim iin Kondisyon alyorum, vcut alyorum. Fiziki geliimime, beslenmeme ok dikkat ediyorum. Uyku benim amdan en nemlisidir ok iyi uyurum. Elimden geleni yaparm. Sa ayam altryorum, onu da iyi kullanmak istiyorum.
    Emre Mor diyoruz ama Cengiz nder de iki yl ierisinde AS Roma'ya transfer oldu lk yl Altnordu; sonra Baakehir, sonra AS Roma Bu durum da senin gibi gen oyuncular motive etmeli
    Evet, kesinlikle motive ediyor. Gerekten Cengiz ok abuk gitti. imdi yeni bir oyuncu daha var Fenerbaheli Elif Elmas O da gen olmasna ramen ok yetenekli. Artk genlerin zaman
    Futbol dnyas bugne kadar silinip giden saysz gen yetenek grd. Sen de Trk futbolunun gzbebei gen yeteneklerinden birisin. Byle bir tehlike gen ve tecrbesiz oyuncularn yan banda duruyor. Bu tehlikeden nasl koruyorsun kendini?
    Kendime iyi bakyorum. Bo ilerle uramyorum. Baz oyuncular ansszlktan silinmi olabilir, sakatlanabilir Ama ben elimden geleni yapyorum. Gn gelir de silinirsem, "Elimden geleni yaptm" diyebilirim. Baz oyuncular kendisini hemen yksekte grr, marr. Kendisini profesyonel zanneder. Bunlar benim iin ok nemli rnekler. Hep bunun zerinde duruyoruz ben de ailem de Byle eylerim hi yok. Ailenin verdii eitim ve grg ok nemli. Ailem beni hi havalara uurmaz. Gerekeni syler her zaman. Bana doruyu ve benim iin iyi olan sylyorlar. Hatalarm varsa bunlar ak ak sylyorlar. Annem, babam benimle gurur duyuyor ama beni abartmyorlar. Ben daha olmadm. ok almam gerekiyor. Mesela sa ayam eksik. Onun zerine ok alyorum. nallah gelitirebilirim. Sol ayam gibi iyi olur sa ayam da Kaleyi daha ok dnebilirim. ok az ut ekiyorum. Daha fazla ut ekersem daha fazla gol atabilirim. Vurduum zaman yzde 80 gol oluyor. Bunun zerine daha ok almam lzm. Daha ok gol atp, daha ok asist yapmak istiyorum. ansm denemek istiyorum, boa giderse de gitsin utlarm
    Her gen oyuncunun kendisine rnek ald isimler vardr. Mesut zil haricinde kimleri, hangi zellikleri sebebiyle rnek alyorsun?
    Ouzhan aabeyi ok beeniyorum. Ama bana gre dnyann en iyisi Messi Onun gibi zor oluruz. Ajax'ta forma giyen Hakim Ziyech de ok iyi bir oyuncu Ona da benzetiliyorum bazen.
    Bo zamanlarn nasl deerlendiriyorsun? Hobilerin neler?
    Ailemle ve arkadalarmla geiriyorum bo vakitlerimi. Evde taklyoruz genelde. Basketbol oynamay da ok severim. Aabeyimle, yeenimle vakit geiririm. Aabeyimin malarna giderim mutlaka. O da benim her mama gelir.
    DAVD ACCAM,C.STRANDBERG,V.LAZARO,NABY KEITA,IGOR VETOKELE,YEDLN,ARTHUR MASUAKU,MUNAS DABBUR,ALIREZA JAHANBAKHSH,MILER BOLAOS,HACHIM MASTOUR,SIMON GUSTAFSON,HAKM ZYECH, JORDAN LUKAKU,TWUMAS
    Yl 2014 Bakalm Nerelere Gidecekler Bizimkiler Grmeden...

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Standart The Guardian'dan gelecek yldzlarn listesi

The Guardian'dan gelecek yldzlarn listesi

ngiliz Gazetesi "The Guardian" dnyann 19 ya alt olan gelecein yldzlar olarak gsterilen 60 futbolcunun listesi:

Facundo Colidio Inter Mailand

Benjamn Garr Manchester City

Dylan Pierias Melbourne City FC

Romano Schmid Red Bull Salzburg

Keres Masangu AS Rom

Flor Van Den Eynden Inter Mailand

Rijad Sadiku FK Sarajevo

Lincoln Flamengo

Paulinho Vasco da Gama

Vincius Jnior Flamengo

Kun Temenuzhkov Leeds United

Alphonso Davies Vancouver Whitecaps

Kenny Rocha Santos AS Saint-tienne

Branco Provoste CSD Colo Colo

Wang Jiahao AE Josep Maria Gen

Jaminton Campaz Deportes Tolima

Michele Sego HNK Hajduk Split

David Colina Dinamo Zagreb

Victor Jensen Ajax Amsterdam

Callum Hudson - Odoi - FC Chelsea

Jadon Sancho Borussia Dortmund

Yacine Adli Paris Saint-Germain

Amine Gouiri Olympique Lyon

Fiete Arp Hamburger SV

Christian Frchtl Bayern Mnchen

Jean-Manuel Mbom Werder Bremen

Eric Ayiah Charity Stars

Georgios Antzoulas Asteras Tripolis

Dominik Szoboszlai FC Liefering

Egy Maulana Vikri Vereinslos

Mohammad Sharifi Saipa FC

Mohammed Dawood Al Naft SC

Moise Kean Hellas Verona

Alessandro Plizzari Ternana Calcio

Rei Hirakawa FC Tokyo

Vincent Thill FC Metz

Hadji Dram Yeelen Olympique de Bamako

Diego Lanez CF Amrica

Lutsharel Geertruida Feyenoord Rotterdam

Kik Pierie SC Heerenveen

Erling Braut Haland Molde FK

Jrgen Strand Larsen AC Mailand

Pedro Neto Lazio Rom

Ionuț Rus Lazio Rom

Kirill Kolesnichenko Chertanovo Moskau

Ilya Martynov FK Krasnodar

Armin Djerlek Partizan Belgrad

Lyle Foster Orlando Pirates

Antonio Blanco Real Madrid

Miguel Baeza Real Madrid

Abel Ruiz FC Barcelona

Ferrn Torres FC Valencia

Filston Mawana TSG Hoffenheim

Lorenzo Gonzalez Manchester City

Berke zer Altinordu

Timothy Weah Paris Saint-Germain

Andrew Carleton Atlanta United

Gustavo Viera Liverpool FC Montevideo

Jan Hurtado Deportivo Tchira

Christian Makoun Zamora FC

60 futbolcu yer alyor

https://www.transfermarkt.com.tr/the...ew/news/289584
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

zer zdemir

cokk enteresan biri

mutlaka takip edilmeli, hatta direk transfer edilmeli

le havre altyapisi, yani fransanin en saglam altyapilarindan birinden ve suan as takim formasini almaya basladi

nal Karaman

MuratB. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.2006
    Nereden
    Ankara

Berkay zcan

HIZIR_IR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.12.2010
    Nereden
    Ankara
    Fatih Tekke

yelik tarihi
    30.01.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27
    Konu Penche tarafndan (30.12.2017 Saat 14:13 ) deitirilmitir.

HIZIR_IR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.12.2010
    Nereden
    Ankara
    Fatih Tekke

Murat Engin Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.04.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

https://www.transfermarkt.com.tr/muc...spieler/315202

Konyaspor'un oyuncusu kiralk durumda u an.

Bugn Radyospor'da Serkan Reber bahsetti (konu nasl geldi bu ocua hatrlamyorum) komple forvet zellikleri tayan, geliime ak ve ileride kendinden sz ettirebileceini syledi.

2. Lig'de 19 mata 8 gol atm bu sezon, 19 yanda ve sol ayakl.
    "Tanr futbolu havadan oynamamz isteseydi imleri oraya koyard"

Brian Clough

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2007
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    31

Ben de Samsunspor'dan Enes lkin'i not edeyim bala.

2 haftadr takip ediyorum Samsunspor'da.

https://www.transfermarkt.com.tr/ene...spieler/361267
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - anakkale - Trabzon

yelik tarihi
    13.10.2008
    Nereden
    stanbul

2 sene nce Lucas Alario diye bir oyuncu yazmtm buraya.River Plate te oynuyordu.Bu sene Leverkusene transfer olmu 24 milyon euroya.Tam onun stiline uygun bir lig
    Arjantinden,Brezilyadan gelecek vaat eden oyuncu almak zor.Cunku hepsi Avrupa'nn byk kulpleri tarafndan izleniyor.Alario o tarz bir oyuncu deildi.2 sene nce alabilecek durumumuz vardi.Keske alsaydik

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

Ivan Ignatyev

nal Karaman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)