Sayfa 90 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 80 88 89 90
Toplam 2231 adet sonuctan sayfa basi 2,226 ile 2,231 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 4 Eskişehirspor | Maç Sonucu...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Turan AKYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet pısırık futbol diye birşey yoktur dediğiniz gibi maça göre sistem taktik vardır...chelsea o gün öyle oynamıştır ama aynı chelsea kadrosu diğer rakiplerini dağıtabilecek seviyededirde...asıl sorun bence ülke futbolu mentalitesinde bizde 2 çalım atan 2 güzel gol atan topçular revaçtadır...hiçbir zaman takım oyununu oynayan istikrarlı kuvvetli her türlü taktiğe ayak uydurabilen topçular sevilmez..alt yapılarımızda topçulara tam eğitim verilmez...taktiklerin her türlüsü öğretilmez...halbuki her takım yerine göre savunma yapmayıda bilecek saldırmayıda bilecek...bizim ülkede özelliklede Trabzonsporumuzda hepsi hurra yapılıyor...hücümda defansta yapsak hep bilinçsiz şekilde..bakıyoruz rakip bizi 5-6 defans oyuncusuyla yakalıyor adamlar 2 kişiyle gene golü atıyorlar bize sorsan defans yapıyoruz...keza hücümda da öyle anasını satayım bakıyoruz güya ilerde çok adamımız var ama tek pozisyon bulamıyoruz...hep bilinçsiz şuursuz ataklar ve defans yapmalar...gerçek presi yıllardır bizim takımda göremiyorum ben...hep yalancı pres yapıyoruz anca rakibe refakatçilik yapıyoruz...2010-11 sezonunda yüzde 50 uygulayabildik bu işi sonucu gördük...
    Haklısınız. Bizim kadar sürekli "yeniden yapılanma" adı altında bir arayış içerisinde bir kulüp yok.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Berkay Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belkalem'in çıkıp Salih'in girmesi gerekirdi, Waris hamlesi o kadar yersiz ve gereksizdi ki hocaya ben yakıştıramadım bu düşüncesizliği. Hücum hücum istiyoruz arkayı kollayamıyoruz.
    Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok doğru bir bakış açısı.Zaten Ersun Yanal da genel olarak futbolcuların hakem kararlarına takılmasını istemiyor.
    gs maçında daha büyük ve içinde kırmızı kartı içeren net pozisyona rağmen galip geldik.
    Tabii ki takımın hakkı gasp edilmesin ama bizim bu durumla ilk defa karşılaşmadığımız da bu ülkenin bir gerçeği.
    Arkadaslar hakemlere ragmen artik kimse kolay kolay sampiyon olamiyor guc dengeleri ve puan farkari arasinda fazla ucurumlar kalmadi hekemin takdir haklarini bzden yana veya durust bir sekilde kullandigini varsayalim son 30 yilda 10 kez sampiyonluk yasayabilirdik daha gectigimiz hafta chelsea,nin hocasi bir beraberlik sonrasi ortaligi ayaga kaldirmadimi? verilmeyen bir penalti sonrasinda onca yildiz oyuncuya ragmen hakemide yenecektik dedimi?

Nereden
    Bursa

su mactan sonra olumsuz yapan taraftarlara şaşırıyorum.yeter artık ne çektik bu taraftardan.maçlara gitmez,formasını almaz.ancak eleştirir.hem de herşeyi eleştirir.yeter artık bir bitmediniz.maçı yenilmişiz.bir de demezlermi utanmadan ben demiştim yazıyorlar.sizin gibi taraftar olmaz olsun.Maçta hakem golünü vermemiş.1-0 olsa rahat kazanırdık.foul olmuş hakem faulu çalmamış kontradan 5sn içinde gol yemişin.gol atmışssın 2-1 olmuş sonra ofsaytten gol yemişin.Daha sonra hala daha yok ersun yanal,yok taraftr yorumları yapılmış.Bu maçtan sonra gerçek taraftar veya futboldan az anlayan bir insan bile sadece hakemi konuşur.3 golde direkt etkisi var.Ama yerel medya bile bunu doğru düzgün yerine getiremiyor.Zaten maça giden taraftar veya futbolcular sahada hakkını aramıyor.
    Gerçekten yerel medyanın çogu ve burada gördüğüm bmn üyelerinin bir kısmı sadece İHO gitsin gerisi önemli değil mantığında,takım küme düşse sevinecek çok kişi var.ben artık çok sıkıldım bu taraftar profilinden.Bir bitmediniz.

Nereden
    Bursa

yıllardır trabzon şehrinin bünyesine uymayan transferler yapılıp duruyor,
    300 milyontl borç var gelir belli , eldeki oyuncular değer kazanmıyor hatta değer kaybediyorlar, sözleşmeler tazminatlarla feshediliyor, menejerlere 8 milyon € gibi bir rakam ödeniyor.
    gs hamzaya 500 bin, fener ismaile 600 bin trabzon ersun yanala 2,1 milyon € ödüyor. sonuç ligin 14. haftasında 30 milyon € transferler ibb'nin arkasında liderin 13 puan gerisinde bir takım.
    trabzonspor yönetilemiyor, bana göre biran önce bütçesel olarak küçülmeli yoksa ilk cezayı kesen uefa olacak, bu değirmen sürekliborçla ve krediyle dönemez.
    şimdi soruyorum geçen seneki takımdan problemli oyuncular gönderilip hami ile devam edilseydi 15 hafta sonunda 22 puan alırmıydık ? hemde ekonomik olarak en az 100milyon tl daha az bir harcama yaparak.
    takımı şahsi hırslarıyla yöneten , çalınan kupanın arkasındaki siyasi oyunları göremeyen bu zihniyet değişmedikçe kaybeden trabzon olmaya devam edecektir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son birkaç yıla kadar a.aker'de galibiyeti olmayan takımlar son yıllarda gelip bize fark atıyor ya işte bu koyuyor adama!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)