Sayfa 88 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 78 86 87 88 89 90 SonuncuSonuncu
Toplam 2231 adet sonuctan sayfa basi 2,176 ile 2,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 4 Eskişehirspor | Maç Sonucu...

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

halen daha kendime gelemedim

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hersey bir yana, dünki macin kabahatini klasik olarak Orta saha da bulanlar gelip burda yorum falan yapmasin, maci net bir sekilde kanatlardan verdik, adamlar, Sissokko ve Erhan ile kanatlari iyi yönlendirip sonuca gitti, orta sahada bugün kim oynasa sonuc pek degismezdi, mac icinde sag-sol bek kanat kim oynadiysa ne ofansda nede defansda etkili olamadi, bizim gibi hücum futbolu oynamak isteyen oyunu rakip sahaya yikmak isteyen her takima kanatlarin arkasina bu denli taktik olarak sarkarsan, onlar adina galibiyet bizim adimizada maglubiyet kacinilmaz olur, keske sakatliklar olmasaydida İshak yerine Musayi almis olsaydik, belki bir direnc gösterir en azindan berbaerlik koparirdik.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Herseye ragmen maci kazanadabilirdik, cünkü Cardozonun golü verilmis olsaydi simdi biz satilmislari 4 lemisdik, öyle bir macdi ki ilk golü atanin galibiyeti almasi icde bile degildi, Hakem faktörü maalesef yine hortladi , verilmeyen golümüz ve yedigimiz goldeki faul pozisyonu, tartisilmayacak kadar acikdi.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir de dikkat ediyorum Trabzonspor'un rakipleri haçta içi hep gazlanıyor. X takımın da durumu çok kritik. Mutlaka kazanmalılar, varoluş maçı gibi. Bizim takım da yumuşak ve dirençsiz takım olduğundan bu maçları alamıyor.

Bu sezon yüksek ihtimal bjk şampiyondur. Çünkü 4. yıldız muhabbetini sürdürmek niyetindeler. O yüzden bizi erkenden devre dışı bırakmak da işlerine geldi
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En çok da Trabzon'lu olmayıp da Trabzonspor'u tutan insanlara üzülüyorum. Adamları zorla soğutacaklar takımdan.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaleci faktoru cok kotu oldu bizim icin...ayrica ne soner ne mustafalar ne ishak ne fatih ne avram bu takimda oynayamaz...onurun eksikligi buyuk kayip ekicinin de onemini anlamis olduk

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada bossiye ne oldu...formsuz gibi

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En çok da Trabzon'lu olmayıp da Trabzonspor'u tutan insanlara üzülüyorum. Adamları zorla soğutacaklar takımdan.
    Eğer gerçek bi trabzonsporluysa soğumaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Böyle maçların ertesi sabahında yataktan çıkmak istemiyorum.
    Uyanır uyanmaz aklıma geliyor maç ve güne sinirli, sıkıntılı başlıyorum.
    Hamiş

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

açıkcası kaybedecegımız bişey yok saldırın anasını satayım mevzusu hosuma gitsede sonucta fark yedik
    Azılı bir ihocuyum

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Onur gecensene olmasaydi galiba gecensenin kadrosunla düserdik ya Ibrahime suc bulmuyorum tecrübesiz Fatih olsa yine hepsini yerdi biz bu defansi yapmiyacak 1 gol bizi neden bu kadar dagitiyor anlamiyorum. Kiz gibi oyniyanlardan kurtulmaliyiz artik. Serefsiz hakemde görevini laikinle yapti bu hakem daha kac macimizi katledecek gol de yapilan faulle kadar es eslilerin her düstügü pos faul verdi bize yapilan faul görtü ama vermedi serefsiz

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünkü maçta saymaya gerek yok herkes kötüydü, kaleden forvete her mevki tel tel döküldü. Ersun Yanlal' ın da performansı çok kötüydü.
    hakem de her zamanki gibi rezaletti. bir golü vermeyip , vermediği faulle bir gol yememize neden oldu. ama bunlar dünkü yenilgiye bahane değil. hakem her zamanki gibi şerefsiz, ama sen böyle bi takımı kendi sahanda hakemle beraber yenebilmelisin..
    malesef dün çok kötü bir maç ve sonuç oldu,
    işin kötüsü bir malübiyet ve 3 puandan çok daha fazlası gitti.
    takıma güven ve takımın kendisine özgüveni gitti.
    sabun köpüğü gibi çok abartılmış bir kadro ve performans gerçekte yoktu hiç bir zaman belki , ama şu anda olması gerektiğinden de çok daha fazla karamsarlığa neden oldu bu mağlübiyet.
    umarım toparlarız...

Dogru tesbitler ama hakem konusunda eskiden kalan bir aliskanligimiz var biz iyi takimiz hakeme ragmen yenmeliyiz artik bizden baska boyle dusunen dunyada varmi? artik hakemlere ragmen onune geleni yenemiyorsunuz istanbul takimlari bir haksiz penalti icin kirk takla atiyorlar onca milyonluk oyunculari var ama hakeme ragmen maci alacagiz demiyorlar hekem bizden maci aliriz diyorlar): zaten hakemler genellikle onlardan yana karar veriyorlar yinede memnun degiller hekemler durust olsun cogu maci rahat aliriz ama hakeme ragmen artik mac almak kolay degil

adem73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskişehirin cissokho'su çok iyi oyuncu.
    iy de eskisehir niye dipteydi bu zamana kadar.14 lig macinda eskisehir de sisokko varmis süper futbolcu diye duyardik.acaba bizimkiler cok kötü olmasin sakin!

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

servet cetin'den messi golü yiyene takimiz sissoko missoko iyi Topcu falan degil
    bizimkiler ruhsuz sekilde dolasti, kosup mücadele etmediler...sIkInti burda
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

adem73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    servet cetin'den messi golü yiyene takimiz sissoko missoko iyi Topcu falan degil
    bizimkiler ruhsuz sekilde dolasti, kosup mücadele etmediler...sIkInti burda
    ayni düsüncedeyim

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Salih ikinci yarı girmiş olsa 4 yemezdik. Yenilirdik belki yine ama 4 yemezdik. Orta alanda önde basan, sert oynayan bir tane oyuncumuz yok. Salih çok iyi olduğundan değil ama sert oynaması bu gibi durumlarda işe yarardı. Constant-Soner gibi bir orta saha ile oynadıkça 3lere 4lere alışmak lazım.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

merak etme rektaşım beni bu sevdadan ölüm anca ayırır...öyle 2-3 mağlubiyetle takımından soğumaz gerçek Trabzonsporlular...
    t.akyildiz

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    klüp kayyuma doğru hızla ilerliyor demedi demeyin.....
    kayyum şampiyon yap bizi
    BMN KOCAELİ

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

diyorumki takımı konusayım.Kotu oynadık diyeyim,taktik anlayıs hatalıydı diyeyim.

Sonra düsünüyorum

mac 0-0 iken cardozonun golu verilmiyor,ilk golden once bariz faul verilmiyor.

Futbol konusmak cok anlamsız.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

bu arada belkalem-waris degisikligi gercekten cok kotuydu.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

grigandalf1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

Yönetim mönetim yok zaten onu biliyoruz da.Ben bu maçta futbolculara suçu bulurum arkadaş.Şikeciler kucağına düşmüş , ölümüne oynayacaksın. Bize bunu yapmayacaktın be Trabzon um.

Nereden
    İstanbul

Pekçok arkadaş benzer şeyler yazmış ama ben de ekleyeyim.Dünkü maçta hakemi Cardozonun iptal edilen golü için eleştirmek içimden gelmez.Pozisyonda bizim emeğimiz yok,saçmasapan bir kaleci hatası.Ben de çıkmış gördüm,iki yardımcı da net bir şekilde dışarda dediler.Bu pozisyonda ortahakemin yapabileceği hiçbir şey yok.İlk gollerine gelince,evet net faul,ama hakem penaltı vermedi,ofsayta devam demedi.Alttarafı bir faulü vermedi,rakip yarısahasında.Evet bedavadan 1-0 öne geçecektik ama bunlar 4-1in,üstüne de net 5-6 pozisyon vermenin bahanesi olamaz.1-2yi yakalamışsın,psikolojik olarak moral yakalamışsın,yine değişen birşey yok.İstanbulda net penaltı-kırmızı kartı vermeyen hakeme rağmen 3-0 kazanan takım,bedava gol verilmedi diye bu hale düşmemeli.

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    klüp kayyuma doğru hızla ilerliyor demedi demeyin.....
    Klüp kayyuma devredilir mi devredilmez mi emin değilim ama emin olduğum tek şey kayyumun klübü İHO'dan çok daha iyi yöneteceğidir.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı objek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogru tesbitler ama hakem konusunda eskiden kalan bir aliskanligimiz var biz iyi takimiz hakeme ragmen yenmeliyiz artik bizden baska boyle dusunen dunyada varmi? artik hakemlere ragmen onune geleni yenemiyorsunuz istanbul takimlari bir haksiz penalti icin kirk takla atiyorlar onca milyonluk oyunculari var ama hakeme ragmen maci alacagiz demiyorlar hekem bizden maci aliriz diyorlar): zaten hakemler genellikle onlardan yana karar veriyorlar yinede memnun degiller hekemler durust olsun cogu maci rahat aliriz ama hakeme ragmen artik mac almak kolay degil
    hakeme rağmen yenmeliyiz derken; ne olursa olsun, kim ne yaparsa yapsın geleni geçeni yenmeliyiz gibi içi boş bir söylem dile getirmek istemedim tabiiki.
    tabiiki hakemler hatalı ve bu hataları dile getirmeliyiz. hatta bu hataları hem saha içerisinde hem dışında çok ta fazla dile getiremediğimizi söylüyorum.
    Benim halkeme rağmenki söylemim, bu maç içindi .17 maçtır galip gelememiş, ligin dibine demir atmış, düşmek için son tekmeyi beklerken, 2010-2011 sezonunda bize ve şikeci ağbilerine karşı oynadıkları oyun ortadayken ve şampiyonluğun çalınmasındaki en büyük suçlu takımlardan biriykeni durum bu iken, ve sen de takım olarak çok daha üstün ve moralli iken ne olursa olsun kendi sahanda bu yavru şikecileri yenmen gerekiyordu, yenmeliydin..
    o tekmeyi atmalıydın, atmalıydın ki trabzonsporla uğraşmanın trabzonspora ayakoyunu yapmanın ne demek olduğunu herkes görsün...
    ama bunu yapamadılar..
    söylemeye çalıştığım buydu aslında.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor 1 - 4 Eskişehirspor | Maç Sonucu...

Alıntı figirm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pekçok arkadaş benzer şeyler yazmış ama ben de ekleyeyim.Dünkü maçta hakemi Cardozonun iptal edilen golü için eleştirmek içimden gelmez.Pozisyonda bizim emeğimiz yok,saçmasapan bir kaleci hatası.Ben de çıkmış gördüm,iki yardımcı da net bir şekilde dışarda dediler.Bu pozisyonda ortahakemin yapabileceği hiçbir şey yok.İlk gollerine gelince,evet net faul,ama hakem penaltı vermedi,ofsayta devam demedi.Alttarafı bir faulü vermedi,rakip yarısahasında.Evet bedavadan 1-0 öne geçecektik ama bunlar 4-1in,üstüne de net 5-6 pozisyon vermenin bahanesi olamaz.1-2yi yakalamışsın,psikolojik olarak moral yakalamışsın,yine değişen birşey yok.İstanbulda net penaltı-kırmızı kartı vermeyen hakeme rağmen 3-0 kazanan takım,bedava gol verilmedi diye bu hale düşmemeli.

Çok doğru bir bakış açısı.Zaten Ersun Yanal da genel olarak futbolcuların hakem kararlarına takılmasını istemiyor.
    gs maçında daha büyük ve içinde kırmızı kartı içeren net pozisyona rağmen galip geldik.
    Tabii ki takımın hakkı gasp edilmesin ama bizim bu durumla ilk defa karşılaşmadığımız da bu ülkenin bir gerçeği.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)