Sayfa 89 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 79 87 88 89 90 SonuncuSonuncu
Toplam 2231 adet sonuctan sayfa basi 2,201 ile 2,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 4 Eskişehirspor | Maç Sonucu...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Rüyadan tamamıyle uyandık.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Nereden
    Trabzon

Yine haklı çıktım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakipte Andaç, Mirkan falan oynuyorsa küçümserim.
    3-0 alırız

Küçümsediğin andaç 1 gol + 1 asist..?

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mkguler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçümsediğin andaç 1 gol + 1 asist..?
    Hoşgeldin foruma

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine haklı çıktım.

inşallah bu hafta olduğu gibi önümüzdeki haftalarda da haklı çıkarsın.

Ama ''yine '' kelimesi olmadı. '' bu hafta haklı çıktım'' demen gerekiyor. Belirtmeden de geçemedim şimdi
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçı 6-7 bin kişinin izleyeceğini tahmin ediyordum....

8 bin kişi izlemiş....

yani sorun bilet fiyatları değildi....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

15-20 Liraya 8 bin şaka gibi kimse takım iyi değil demesin 8 bin nedir şakamı ?

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

manisa maçında stad neredeyse full doluyor ve eskişehir maçında dolmuyorsa sorun ..passoligde dir.

başka izahı yok....
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Biz bir kaç yıl daha takımın oturması için çaba sarfederiz. Zira seneye bu kadro olmuycak büyük ihtimal.

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ersun Yanal, Beşiktaş Ve Bursa’dan 3’er, Eskişehir’den De Tam 4 Gol Birden Yedi.

Yanal Mat Oldu

Ersun Yanal’ı takımın başına getirerek çıkış yaşamak isteyen Trabzonspor’da hem yönetim hem de taraftarlar büyük bir şok yaşıyorlar. Ve geleneksel Ersun Yanal skorları ortaya çıkıyor. Galatasaray’ı 3-0 yenen Yanal Beşiktaş’tan tam 3 gol yedi ve hiç atamadı. Bursa’da da 3-3 berabere bitirdi. Yanal’dan önce Trabzonspor’un başına geçmesi as meselesi olan Ertuğrul Sağlam Yanal’ı adeta mat etti, gitti.

Yabancılar Oynamadı

Ersun Yanal’ın Trabzonspor’a geldiği günden itibaren oynattığı futbol, ‘Siz Akçay’ı beğenmediniz, Halilhodziç’i gönderdiniz alın size hücum futbolu!’ der cinsindendi. Bu arada Eskişehir maçında Constant yine yürüyerek oynadı. Waris ve Cardozo ona eşlik etti. Yatabare ise girdikten sonra ki en etkisiz oyunlarından birisini çıkardı.

Golcü De Lazım

22 puanla 6’ıncı sıraya düşen ve yukarısı ile puan farkı 13 puan açılan Trabzonspor’da bu sezona da erken havlu atıldı. Yönetimin devre arasında acilen kaleci alması beklenirken, stoper ve golcü arayışları da sürüyor. Trabzonspor yönetiminin sürpriz yaparak Waris ve Yatabare’yi göndereceği ve Ömer Şişmanoğlu tipi gezgin bir santrafor alacağı da konuşuluyor.

şu yazıya bakar mısınız arkadaşlar bu yazıyı taka gazetesinden aldım...yahu daha 2 ay öncesinde vahid zamanında siz değilmiydiniz Trabzonspor hiç bir takıma defansif oynayamaz oynamamalı diye yaygaralar koparan...şimdi çıkmışlar ne yazmışlar...Allah belanızı versin diyecem yerel basına ama yine de bela okumayayım...hafta içi bir Cardozo haberi uydurdular bütün istanbul basınına malzeme verdikleri yetmemiş gibi şimdi çıkmış neler yazıyorlar sankim 2-3 ay evvel ne yazdıklarını unutmuşlar gibi....ben Trabzonsporumu tüm takımlara karşı ofansif olmasını istiyorum arkadaş varsın 3-5 yiyelim ama sahada devamlı saldıralım...öyle pısırık 1 gol atıp bütün 90 dakka boyunca vakit geçirmeye oynayan gelen topları dan dun uzaklaştıran takım istemiyorum...isteyen varsa gitsinler basit anadolu kulüplerini tutsunlar...habere bakın yahu deli oldum okuyunca 2 ay evvelk ne yazıyorlar şimdi ne yazıyorlar...yiyin ersun hocanın başınına da rahatlayın...sonra gelsin size kompakt akçaylar futbol profesörü giray bulaklar, sadi tekelioğlular....
    t.akyildiz

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskişehir maçında 13 binden az taraftar varsa ben göz sagligimdan şüphe ederim.
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Nereden
    Ankara

Akçaylı Trabzon daha iyiydi!

Trabzonspor, geçtiğimiz sezonun gerisinde kaldı. 2013-2014 sezonuna teknik direktör Mustafa Akçay ile öze dönüş parolasıyla başlayan ve altyapıdan gelen oyuncularına şans vererek mücadele eden Trabzonspor, ligin ilk 15. haftasında 7 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet almıştı. Attığı 22 gole karşılık ise kalesinde 18 gol görmüştü. Trabzonspor bu sezon ise 15 maçta 5 galibiyet, 7 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etti. Attığı 27 gole karşılık ise kalesinde 26 gol gördü ve 22 puan toplayarak geçtiğimiz sezonun 2 puan gerisinde kaldı.

alın size bir haber daha...akçaylı Trabzon daha iyiymiş ulan adi herifler madem iyiydi akçay hoca o zaman neden gazetelerinizde bu hoca Trabzonsporu taşıyamıyor diye haberler yapıyordunuz...çekin şu takımdan ellerinizi...yeter daha yeter verdiğiniz zararlar...elalemin sahasında adam öldürülür her hafta hakemle puan alınır ama basını tek kelime karalama haber yapmaz ama bizim yerel basın sağolsun her gün bir haber uydurup servis ederler istanbul basınına...en son yaptıkları Cardozo haberi tam bir takımı bölmek ve parçalamak için yapılan haberdi...lanet olsun sizin gibi yerel basına...geçen sezondan çok daha kötüymüşüz ulan görende sanar küme düşme hattındayız...geçen seneden 2 beraberlik fazlamız var...yenilgi aynı bide 3-4 gol fazla yemişiz...ne büyük fark var yahu geçen sene barcaymışız şimdi çemişgezekspor sankim anasını satayım...sizin yaptığınız haberciliğe ben...
    Konu Turan AKYILDIZ tarafından (31.12.2014 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.
    t.akyildiz

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Turan AKYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal, Beşiktaş Ve Bursa’dan 3’er, Eskişehir’den De Tam 4 Gol Birden Yedi.

Yanal Mat Oldu

Ersun Yanal’ı takımın başına getirerek çıkış yaşamak isteyen Trabzonspor’da hem yönetim hem de taraftarlar büyük bir şok yaşıyorlar. Ve geleneksel Ersun Yanal skorları ortaya çıkıyor. Galatasaray’ı 3-0 yenen Yanal Beşiktaş’tan tam 3 gol yedi ve hiç atamadı. Bursa’da da 3-3 berabere bitirdi. Yanal’dan önce Trabzonspor’un başına geçmesi as meselesi olan Ertuğrul Sağlam Yanal’ı adeta mat etti, gitti.

Yabancılar Oynamadı

Ersun Yanal’ın Trabzonspor’a geldiği günden itibaren oynattığı futbol, ‘Siz Akçay’ı beğenmediniz, Halilhodziç’i gönderdiniz alın size hücum futbolu!’ der cinsindendi. Bu arada Eskişehir maçında Constant yine yürüyerek oynadı. Waris ve Cardozo ona eşlik etti. Yatabare ise girdikten sonra ki en etkisiz oyunlarından birisini çıkardı.

Golcü De Lazım

22 puanla 6’ıncı sıraya düşen ve yukarısı ile puan farkı 13 puan açılan Trabzonspor’da bu sezona da erken havlu atıldı. Yönetimin devre arasında acilen kaleci alması beklenirken, stoper ve golcü arayışları da sürüyor. Trabzonspor yönetiminin sürpriz yaparak Waris ve Yatabare’yi göndereceği ve Ömer Şişmanoğlu tipi gezgin bir santrafor alacağı da konuşuluyor.

şu yazıya bakar mısınız arkadaşlar bu yazıyı taka gazetesinden aldım...yahu daha 2 ay öncesinde vahid zamanında siz değilmiydiniz Trabzonspor hiç bir takıma defansif oynayamaz oynamamalı diye yaygaralar koparan...şimdi çıkmışlar ne yazmışlar...Allah belanızı versin diyecem yerel basına ama yine de bela okumayayım...hafta içi bir Cardozo haberi uydurdular bütün istanbul basınına malzeme verdikleri yetmemiş gibi şimdi çıkmış neler yazıyorlar sankim 2-3 ay evvel ne yazdıklarını unutmuşlar gibi....ben Trabzonsporumu tüm takımlara karşı ofansif olmasını istiyorum arkadaş varsın 3-5 yiyelim ama sahada devamlı saldıralım...öyle pısırık 1 gol atıp bütün 90 dakka boyunca vakit geçirmeye oynayan gelen topları dan dun uzaklaştıran takım istemiyorum...isteyen varsa gitsinler basit anadolu kulüplerini tutsunlar...habere bakın yahu deli oldum okuyunca 2 ay evvelk ne yazıyorlar şimdi ne yazıyorlar...yiyin ersun hocanın başınına da rahatlayın...sonra gelsin size kompakt akçaylar futbol profesörü giray bulaklar, sadi tekelioğlular....
    Abi saldıran takım nerede herhattıyla tartışmasız berbat bir takım var hocanın sorun olduğunu düşünmüyorum kadro çok kotu isme bakmatacaksın cisme bakacaksın tarihimizin bence en kotu transfer dönemidir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık hedef Türkiye Kupasıdır.
    Ligde 4.oluruz muhtemelen.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ankara

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi saldıran takım nerede herhattıyla tartışmasız berbat bir takım var hocanın sorun olduğunu düşünmüyorum kadro çok kotu isme bakmatacaksın cisme bakacaksın tarihimizin bence en kotu transfer dönemidir.
    ben saldıran takımımız var demedim her zaman saldıran takımım olsun istiyorum dedim...bu sene dediğiniz gibi vahid hoca o takıma uygun isimler aldırmadı hep defansa pısırık futbola uygun adamlar alındı o yüzden takım zorlanıyor şimdi...bir de gazetenin haberine sinirlendim düne kadar trabzon pısırık oynayamaz deyip duruyordular şimdi çıkmışlar nasıl haber yapıyorlar nabza göre şerbet veriyorlar..kardeşim ben kendi adıma pısırık futbol oynatan hocalardan nefret ediyorum..maç sonu felsefik açıklamalar yapan adamlardan iğreniyorum...Trabzonsporumuz bu ülkenin 4 büyük takımından biridir ( benim gözümde en büyüğüdür ya ) bu yüzden her maç rakibini ezerek oynamak zorundadır ve ona göre kadro kurmak zorundadır...ha o zaman da yenilir yener o önemli değil sahada alnı açık başı dik futbol oynasında nasılsa başarı gelir kendiliğinden...
    Konu Turan AKYILDIZ tarafından (31.12.2014 Saat 13:52 ) değiştirilmiştir.
    t.akyildiz

Nereden
    Erzurum

70 milyon harcayan bir takım sadece 5 galibiyet alabiliyor ve tam 26 gol Yiyor tartışmasız berbat bir performans tartışmasız bir rezalet bir durum .Artık rüyadan uyanma vakti sahte mesihleri bu takımdan söküp atma vakti tam 300 milyon borç hicbir gelir yok başarı olmadığı için ne galibiyetten gelen para s.ligine katılamayacağını için oda yok bu camia bu kadar borcu ceviremez.Onun için yediğimiz kazıkları bir şekilde telafi etmek için 1.Cardozo,consant,waris,medejani satılabilecek en iyi fiyatlara en kısa zamanda satılmalı2.papadapulos gonderilmeli,staddan gelecek isim hakkıyla beraber borç makul seviyeye cekilmeli ve en az 3 sezon büyük paralı transfer yapmamalıyız en elzeminde en başarısız başkan ihonun takımla ilişkisi kesilmesi yoksabu takım kesinlikle iflas edecektir.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Turan AKYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu takımın sezon başından beri bu halde olacağını hiç mi taraftarımız bilmiyor hiç mi tahmin edemediniz...yeni kurulan bir takım nerde hemen takır takır futbol oynamış nerde hemen şampiyon olmuş bana bir söyleyin...ha sakın bana 3 istanbul maymununu örnek vermeyin..onların nasıl oynadıklarını gayet iyi görüyorum tv de...nasıl puanlar topladığınıda hepimiz biliyoruz...tek eleştrilecek konu oyun sistemimiz falan değil oynayan hangi topçu olursa olsun sahadaki ruhsuz halleri...her takım yenilir fark yer ama sahada elinden geldiğini yapmak zorundadadır...mücadele etmek zorundadır...lehine veya aleyhine verilen hakem kararlarına tepki göstermek zorundadır...takım doğranıyor satılık düdüklerce futbolcularımızda tık yok...futbolcuyu geçtim seyircide bile çıt yok...bizim en büyük özelliğimiz hırsımız kaybetmeyi kabullenmeyen yapımız ve haksızlığa karşı verdiğimiz tepkiydi eskiden...ama şimdi maalesef hepsini kaybetmişiz...
    Abi ersunun ilk geldiği sezonda sıfırdan kadro kuruldu oynadığı futbolu herkes hatırlıyor bir yusufu aksak şampiyonluk bu kadroya 5 senede sabretsek 4. dahi olamaz hani derlerya kodu bozuk ihonun dayanacağını düşünmüyorum giderayak yapacağı en iyi şey kazıkları satıp borcu aşağıya çekmek bu takım 3 sene yüksek transfer yapmaz idim hakkıyla borcu cevirirse toparlar yoksa iflasa gidiyoruz...

Nereden
    Ankara

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ersunun ilk geldiği sezonda sıfırdan kadro kuruldu oynadığı futbolu herkes hatırlıyor bir yusufu aksak şampiyonluk bu kadroya 5 senede sabretsek 4. dahi olamaz hani derlerya kodu bozuk ihonun dayanacağını düşünmüyorum giderayak yapacağı en iyi şey kazıkları satıp borcu aşağıya çekmek bu takım 3 sene yüksek transfer yapmaz idim hakkıyla borcu cevirirse toparlar yoksa iflasa gidiyoruz...

haklısınız bu takım çok yanlış transferler yapıyor..ihtiyaca göre değil trübüne transferler yapılıyor...benim demek istediğim tek şey akılcı transferler yapıp hücüm futbolunu seven hocamıza işi bırakmamız...yoksa bu kadromuz evet belki isim isim bakıldığında çok iyi adamlar ama takım oyunu işin içine girdimi hepsi çuvallıyor...bizim takım birlikteliğimiz yok...11 kişi sahada beraber düşünüp beraber hareket edemiyor...bu senede güme gitti maalesef ama yinede kalan maçlarda takımımıza hep destek vermeliyiz...bizim basın çok üstüne gidiyor topçuların ve hocaların...dediğiniz gibi ekonomik sorun çok büyük bunu atlatamazsak dağılabiliriz bir anda...elimizde türkiye piyasasını tanıyan gençleri yetiştirebilecek iyi hocamız var...pahalı transferlere 2-3 sene son vermeliyiz...nasılsa bu ligi bize yedirmiyorlar en azından ekonomimizi düzeltip daha isabetli transferlerle yeniden güçlenmeliyiz...offf offf sorun çok ama çözüm zor bizim takımda...allah herkese kolaylık versin...ama yinede vazgeçilmiyor be bu sevdadan yenilsekte farkda yesek bu takım benim takımım kızamıyorum hiç...mesela hiç sevmediğim bir topçuyu yada hocayı takıma getirsek bile bizim takımın formasını giyen ve bu takıma hizmet eden herkesi seviyorum yinede
    t.akyildiz

Nereden
    İstanbul

Pısırık futbol diye bir şey yoktur. Her oyunun bir amacı kullanilacak yeri vardır. Chelsea Barça yi 4+4 8 kişilik savunma hattiyla -bizim taraftarın deyimiyle pısırık futbolla- yendi. Kimse neden böyle oynadınız demedi. Defans olsun hücum olsun bunlar extreme maçlarda aşırı biçimlerde kullanilabilir . Manisa ile oynadığın oyunu Napoli ye oynayamazsın . Kendi gücünü kapasiteni o günkü durumunu bilerek oynamayı bileceksin. Savunma olsun , hücum olsun önemli olan total denge önemli olan ne oynadığın değil ne kadar disiplinle ve mücadele ile oynadığın. Bu kriteri yakaladığında zaten ne ağır malubiyetler alırsın ne de kendi standartlarının altında kalırsın. Dedigim gibi önemli olan oyunun cesurlugu, pısırıklığı ya da dizilisi değil doğruluğudur
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih ÇELİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pısırık futbol diye bir şey yoktur. Her oyunun bir amacı kullanilacak yeri vardır. Chelsea Barça yi 4+4 8 kişilik savunma hattiyla -bizim taraftarın deyimiyle pısırık futbolla- yendi. Kimse neden böyle oynadınız demedi. Defans olsun hücum olsun bunlar extreme maçlarda aşırı biçimlerde kullanilabilir . Manisa ile oynadığın oyunu Napoli ye oynayamazsın . Kendi gücünü kapasiteni o günkü durumunu bilerek oynamayı bileceksin. Savunma olsun , hücum olsun önemli olan total denge önemli olan ne oynadığın değil ne kadar disiplinle ve mücadele ile oynadığın. Bu kriteri yakaladığında zaten ne ağır malubiyetler alırsın ne de kendi standartlarının altında kalırsın. Dedigim gibi önemli olan oyunun cesurlugu, pısırıklığı ya da dizilisi değil doğruluğudur

çok doğru ama bizim her sene yaptığımız transferler hep hatalı...sisteme göre ihtiyaca göre adam alamıyoruz yıllardır...her sene benim küçük kızımın çok sevdiği yap boz oyunu gibi yapıyoruz...yapıyoruz bozuyoruz...her sene sil baştan bu sene olmadı seneye seneye olmadı daha öbür seneye...diye diye başarısızlıklarla dolu yılları geçiriyoruz...o yıllardan birinde iyi kadro yakalıyoruz tam bu sene tamam diyoruz bu sefer dış güçler engelliyor...anında kadromuz dağıtılıyor hopp yine kaos dolu yıllar...
    t.akyildiz

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih ÇELİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet pısırık futbol diye birşey yoktur dediğiniz gibi maça göre sistem taktik vardır...chelsea o gün öyle oynamıştır ama aynı chelsea kadrosu diğer rakiplerini dağıtabilecek seviyededirde...asıl sorun bence ülke futbolu mentalitesinde bizde 2 çalım atan 2 güzel gol atan topçular revaçtadır...hiçbir zaman takım oyununu oynayan istikrarlı kuvvetli her türlü taktiğe ayak uydurabilen topçular sevilmez..alt yapılarımızda topçulara tam eğitim verilmez...taktiklerin her türlüsü öğretilmez...halbuki her takım yerine göre savunma yapmayıda bilecek saldırmayıda bilecek...bizim ülkede özelliklede Trabzonsporumuzda hepsi hurra yapılıyor...hücümda defansta yapsak hep bilinçsiz şekilde..bakıyoruz rakip bizi 5-6 defans oyuncusuyla yakalıyor adamlar 2 kişiyle gene golü atıyorlar bize sorsan defans yapıyoruz...keza hücümda da öyle anasını satayım bakıyoruz güya ilerde çok adamımız var ama tek pozisyon bulamıyoruz...hep bilinçsiz şuursuz ataklar ve defans yapmalar...gerçek presi yıllardır bizim takımda göremiyorum ben...hep yalancı pres yapıyoruz anca rakibe refakatçilik yapıyoruz...2010-11 sezonunda yüzde 50 uygulayabildik bu işi sonucu gördük...
    Konu Turan AKYILDIZ tarafından (31.12.2014 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.
    t.akyildiz

Nereden
    Trabzon

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçı 6-7 bin kişinin izleyeceğini tahmin ediyordum....

8 bin kişi izlemiş....

yani sorun bilet fiyatları değildi....
    Faik abi bir tek deniz kale arkası boştu.
    Nasıl inanıyorsunuz şu bilgilere?
    15bin civari taraftar vardı. Başka maça gitmediysem.

Nereden
    Trabzon

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manisa maçında stad neredeyse full doluyor ve eskişehir maçında dolmuyorsa sorun ..passoligde dir.

başka izahı yok....
    Manisa maçında statta Rize maçından çok çok daha az taraftar vardı.
    Yani biri bir şey diyor herkes inanıyor.
    Kendimden şüphe ediyorum artık hangi statta maç izliyorum diye.
    Beleş kavramını yaftalamak için birileri Manisa maçında stat doldu diyor siz inanıyorsunuz.
    Eskişehir maçında 8bin diyor ona da inanıyorlar.
    Gerçekten pes.

Nereden
    Düzce

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faik abi bir tek deniz kale arkası boştu.
    Nasıl inanıyorsunuz şu bilgilere?
    15bin civari taraftar vardı. Başka maça gitmediysem.
    13000 CİVARİ seyirci maçı izledi diye okumuştum.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hakem ve Ersun Yanal süperlerdi...!!!
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)