Sayfa 12 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2231 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 4 Eskişehirspor | Maç Sonucu...

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart STSL 15. Hafta | Trabzonspor - Eskişehirspor | 29.12.2014 - 20.00

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şike bahçe de biletleri 5 tl yapmış, eğer şimdi de o stadi doldurmazlarsa İstanbulda ki fb taraftarı beleşci demektir. sikecileri hemen Diyarbakır a tasisinlar
    Hiçbiri şikebahçeyi hak etmiyor ya, ayıp (!)
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

61ronin61
    Ziyaretçi

5 yıl içinde en az 2 kere şampiyon olucaz bu yönetim harika inanılmaz ya forvetimiz cardozo rüya gibi tek tek herkes mükemmel futbocu (3-5 çürük var o ayrı konu) şimdi de istihbaratlarıma göre erkan zengin ve uğur demirok bitirilmiş mükemmel yaa eskiden hep isyan ederdik şu futbolcuyu alın diye eski yönetimler almazdı basit ve sıradan takım olmuştuk şimdiki yönetim aklımızdaki fikrimizdeki futbolcuları alıyor ve hedefi ta onikiden vuruyor daha bitmedi ersun hoca ne bilmediğimiz süper yetenekli futbolcular aldırıcak kimse önümüzde duramıyacak ben 5 yılda 2 kere şampiyon oluruz derken bu en az dahda fazla olabilir bu yazdıklarıma gülenler olabilir ama görüceksiniz

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 yıl içinde en az 2 kere şampiyon olucaz bu yönetim harika inanılmaz ya forvetimiz cardozo rüya gibi tek tek herkes mükemmel futbocu (3-5 çürük var o ayrı konu) şimdi de istihbaratlarıma göre erkan zengin ve uğur demirok bitirilmiş mükemmel yaa eskiden hep isyan ederdik şu futbolcuyu alın diye eski yönetimler almazdı basit ve sıradan takım olmuştuk şimdiki yönetim aklımızdaki fikrimizdeki futbolcuları alıyor ve hedefi ta onikiden vuruyor daha bitmedi ersun hoca ne bilmediğimiz süper yetenekli futbolcular aldırıcak kimse önümüzde duramıyacak ben 5 yılda 2 kere şampiyon oluruz derken bu en az dahda fazla olabilir bu yazdıklarıma gülenler olabilir ama görüceksiniz
    Olamazsak mali borçtan kapıya kilit atarız

Nereden
    İngiltere

Evi satip arabayi satip arsalari satip dukkani satip gidip karina cicek almak gibi bi yonetim anlayisi. Borc 300trilyon elde ne var bos vaadler. Iho once namus sozunu yerine getirsin. Kupa dun baskana birakti bugun cumhurbaskanina. Bu yazima da gulenler olabilir ama hirsizlara oy verip ihoyu destekleyenin ts le alakasi yok.

61ronin61
    Ziyaretçi

Alıntı oğuzhan can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evi satip arabayi satip arsalari satip dukkani satip gidip karina cicek almak gibi bi yonetim anlayisi. Borc 300trilyon elde ne var bos vaadler. Iho once namus sozunu yerine getirsin. Kupa dun baskana birakti bugun cumhurbaskanina. Bu yazima da gulenler olabilir ama hirsizlara oy verip ihoyu destekleyenin ts le alakasi yok.
    başkan sözünü yerine getiricektir konu fifaya gidicek ve kupamızı alıcaz o zaman ne yazıcaksın bakalım.hırsız demişsin başkana söylesene ne hırsızlık yapmış zenginmi oldu batmış batırılmış bir kulube başkan oldu .geldiğinde kulübün kasada bi ton para vardıda bunlarımı yedi 180 milyon borç vardı 280 oldu olay bu belki başına gelmiştir bankalara borcun varsa kendini düzeltmen çok zorlaşır mükemmel kadro kurdu türkiyenin en iyi hocasını getirdi ne yapmasını bekliyordun dandirik bir kadro kötü bir hocayla düşmemeyemi oynasaydı başkan ancak başarılı olursa bu borç ödenir diye başarılı olmak için herşeyi yapıyor seninkine nankörlük denir bu arada bu forumda kimse benim trabzonsporluluğumu sorgulayamaz trabzonspor için yaşadıklarımı bi ben bi Allah bilir evet hacıosmanoğlunu desdekliyorum yaptıkları ortada benim için kimin başkan olduğu değil sağcıymış solcuymuş zaten siyasetlede işim yok asl olan trabzonspor partisidir ve başkanın yaptıklarıdır kurduğu kadroya bakıyorum getirdiği hocaya bakıyorum menfaati kesilenlere söylediği sözlere bakıyorum hepsinden benden 10 tam puan alıyor

Erhan Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Üstüne para vermedikleri müddetçe trabzonda 20.000 kişi hayaldir.

10.000 i bulursa şükredin.
    SEN TRABZONSPOR!!! HALA BU İHO DENEN HERİFİ İNDİREMİYORSUN YA, ÇEKTİĞİN TÜM ÇİLELER ANANIN AK SÜTÜ GİBİ HELALDİR.

Nereden
    Trabzon

Balıkesir maçı sonrası bir hafta ara gözüküyor.
    Milli ara mı bu?

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu maçı almamız lazım, satılmışşehir'den 2011'in intikamını almamız lazım.

İkinci devre seri yakalarsak zirveye tutunabiliriz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balıkesir maçı sonrası bir hafta ara gözüküyor.
    Milli ara mı bu?

Devre arası.

Nereden
    Trabzon

Alıntı fyıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arası.
    Edit: gerçekten devre arasıymış
    Konu Sibel tarafından (27.12.2014 Saat 13:05 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Cardozo yönetime “Hani taraftar” diye sordu ve şok bir istekte bulunduğu iddia edildi.

BENİ KANDIRDINIZ GİTMEK İSTİYORUM
    Karadeniz'in Sesi Celal Kadıoğlu'nun haberine göre, Paraguaylı golcünün yönetime, “Beni kandırdınız. Bana büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz dediniz. Daha taraftar bile maça gelmiyor. Futboldan zevk alamıyorum. Gitmek istiyorum” dediği öğrenildi.

HUZURSUZ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ
    Sezon başında Benfica'dan 5 Milyon Euro bonservis bedeli ve 1 Milyon 200 Bin Euro menajer ücreti ile transfer edilerek, yıllık 2.5 Milyon Euro’ya sözleşme imzalatılan Paraguaylı golcü Cardozo gitmek istiyor. Eski Teknik Direktör Halilhodzic ile sorun yaşayan ve kadroda fazla şans bulamayan yıldız futbolcunun, Yanal döneminde oynamasına rağmen huzursuz olduğunu belirterek, devre arasında ayrılmak istediğini yönetime ilettiği öğrenildi.

TARAFTAR MAÇA GELMİYOR
    Yönetime yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Cardozo’nun Bordo-Mavili ekibin kurmayları ile yaptığı görüşmede, “Siz beni kandırdınız. Bana büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz dediniz. Daha taraftar bile maça gelmiyor. Trabzon şehrinden çok memnunum ama futboldan zevk alamıyorum. Devre arasında gitmek istiyorum” ifadelerini kullanmış. Yönetim de golcü futbolcuyu ikna etmek için her yolu deniyor.

BU SEZON 11 GOL ATTI
    Bu sezon Trabzonspor formasıyla ligde 8, Türkiye Kupası’nda 2 ve Avrupa’da 1 gol olmak üzere toplamda 11 gol kaydeden Paraguaylı yıldız, ligde Başakşehir, Mersin İdmanyurdu, Gaziantepspor maçlarında 1’er kez, Konyaspor maçında 2 ve Gençlerbirliği maçında da 3 kez, Türkiye Kupası’nda da Manisaspor maçında 2 kez, Avrupa’da da Rostov maçında 1 kez fileleri sarsmıştı. Cardozo şu anda takımın en golcü futbolcusu konumunda.

Nereden
    İngiltere

başkan sözünü yerine getiricektir konu fifaya gidicek ve kupamızı alıcaz o zaman ne yazıcaksın bakalım.hırsız demişsin başkana söylesene ne hırsızlık yapmış zenginmi oldu batmış batırılmış bir kulube başkan oldu .geldiğinde kulübün kasada bi ton para vardıda bunlarımı yedi 180 milyon borç vardı 280 oldu olay bu belki başına gelmiştir bankalara borcun varsa kendini düzeltmen çok zorlaşır mükemmel kadro kurdu türkiyenin en iyi hocasını getirdi ne yapmasını bekliyordun dandirik bir kadro kötü bir hocayla düşmemeyemi oynasaydı başkan ancak başarılı olursa bu borç ödenir diye başarılı olmak için herşeyi yapıyor seninkine nankörlük denir bu arada bu forumda kimse benim trabzonsporluluğumu sorgulayamaz trabzonspor için yaşadıklarımı bi ben bi Allah bilir evet hacıosmanoğlunu desdekliyorum yaptıkları ortada benim için kimin başkan olduğu değil sağcıymış solcuymuş zaten siyasetlede işim yok asl olan trabzonspor partisidir ve başkanın yaptıklarıdır kurduğu kadroya bakıyorum getirdiği hocaya bakıyorum menfaati kesilenlere söylediği sözlere bakıyorum hepsinden benden 10 tam puan alıyor
    Evet 60 yilda yapilan borcu alti ayda iki katina cikardi. Hirsizin kim oldugunu benden iyi biliosun ama bi cikarin vardir elbet. Oy vermeye devam et. Alcak edecek yapacak. Bana bunlarla gelme. Sirf lafsiniz. Nankor musum. Nankor sensin sadri sampiyon yapti adami lekelemek icin herseyi deniosunuz. Ayrica sadri borc yapti sampiyon yapti bakalim iho ne yapacak. Sen kafan zaten saga sola basmaz. Karnin nerde doyuyosa sen osun.kurdugu kadroyu gorduk 1 ay sonra hepsini sattik kiraladik. Bu kafayla sen ttabzonsporun t si olamazsin. Sen bir tavuksporlusun

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

fanatik yine yapmış yapacağını.... erkan zengin artık trabzonsporda diye manşetten haber yapmış. tamda maç öncesinde art niyetli bir haber olmuş. 20011 yılında da aynı haberleri yapıyordu sırf ters motivasyon için ...

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten uğraştığımız şeylere bakarmısınız ya...Burda birbirimizi yiecemize Eskişehir maçı öncesi Erkan Zengin Trabzonda gibi Erkanı kamçılayacak bir başlık atan Fanatiğe mail ve telefon kampanyası yapsak..IHO ıyı mı kotumu ıyımı kotumu...

Şu ligdeki tkıma u maça bır konsantre olalım..Takımın ıyıyse ıyı top oynuyorsan hakem senı bırkere engelleyebılır ıkıkere engelleyebılır uçuncude hop golu atarsın...

2010-2011 de eskişerhir maçında JAJA o pası verse boştakı arkadaşına veya Colman penaltıyı atsa şampıyonduk..Bursa bıle şampıyon oldu işte...Kendımızı yeme ve kandırma konusunda ustumuze yok..

Maça gelice,Eskişehirspor ligdeki konumuna bakılırsa kolay gıbı duruyor ama oynadıkları futbol o yerı haketmıyor..Umarım seyırcı değil gerçek taraftar gelrde 6000 bıle gelse çıkardıgı gurultu yeter...İnşallah bir aksılık olmazsa maçı alırız..

Nereden
    Ankara

Bu maç çok önemli. Satılmışlara puan verirsek ve daha da kötüsü o puanla ligde kalırlarsa çok üzülürüm. Bu maçın başka anlamları var
    Konu serdaracıl tarafından (27.12.2014 Saat 12:35 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fedai 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cardozo yönetime “Hani taraftar” diye sordu ve şok bir istekte bulunduğu iddia edildi.

Karadeniz'in Sesi Celal Kadıoğlu'nun haberine göre, Paraguaylı golcünün yönetime, “Beni kandırdınız. Bana büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz dediniz. Daha taraftar bile maça gelmiyor. Futboldan zevk alamıyorum. Gitmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Sezon başında Benfica'dan 5 Milyon Euro bonservis bedeli ve 1 Milyon 200 Bin Euro menajer ücreti ile transfer edilerek, yıllık 2.5 Milyon Euro’ya sözleşme imzalatılan Paraguaylı golcü Cardozo gitmek istiyor. Eski Teknik Direktör Halilhodzic ile sorun yaşayan ve kadroda fazla şans bulamayan yıldız futbolcunun, Yanal döneminde oynamasına rağmen huzursuz olduğunu belirterek, devre arasında ayrılmak istediğini yönetime ilettiği öğrenildi.

TARAFTAR MAÇA GELMİYOR
    Yönetime yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Cardozo’nun Bordo-Mavili ekibin kurmayları ile yaptığı görüşmede, “Siz beni kandırdınız. Bana büyük bir kulübüz, dolu tribünlere oynuyoruz dediniz. Daha taraftar bile maça gelmiyor. Trabzon şehrinden çok memnunum ama futboldan zevk alamıyorum. Devre arasında gitmek istiyorum” ifadelerini kullanmış. Yönetim de golcü futbolcuyu ikna etmek için her yolu deniyor.

BU SEZON 11 GOL ATTI
    Bu sezon Trabzonspor formasıyla ligde 8, Türkiye Kupası’nda 2 ve Avrupa’da 1 gol olmak üzere toplamda 11 gol kaydeden Paraguaylı yıldız, ligde Başakşehir, Mersin İdmanyurdu, Gaziantepspor maçlarında 1’er kez, Konyaspor maçında 2 ve Gençlerbirliği maçında da 3 kez, Türkiye Kupası’nda da Manisaspor maçında 2 kez, Avrupa’da da Rostov maçında 1 kez fileleri sarsmıştı. Cardozo şu anda takımın en golcü futbolcusu konumunda.
    Dünya üzerinde "burada taraftar yok, ben gitmek istiyorum" diyecek kaç tane futbolcu var acaba?

Ve dünya üzerinde bu şekilde utanmadan, sıkılmadan yalan, uydurma haberler yapan kaç tane basın vardır acaba?
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Muhammet Hacısalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O haberi yapanla aynı oksijeni soluduğuma inanmak istemiyorum..

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Drogba'nın yayla terapisi haberinden sonra gördüğüm en saçma haber..

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fedai 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

TARAFTAR MAÇA GELMİYOR

BU SEZON 11 GOL ATTI
    Zaytung un haberi mi, normal bir gazete Editörü böyle bir habere izin vermiş olamaz.
    Konu PortoDeGalinhas tarafından (27.12.2014 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Nereden
    Trabzon

Soruma cevap verecek olan yok mu?
    Plan program yapacağım.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruma cevap verecek olan yok mu?
    Plan program yapacağım.
    Bu sene devre arası 16. haftadan sonra başlıyor. 17/17 değil, 16/18 olacak lig.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Trabzon

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene devre arası 16. haftadan sonra başlıyor. 17/17 değil, 16/18 olacak lig.

Tamam, teşekkür ederim.

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ahhaha cardozo haberini noter tespiti yapıp haberi yapanlara maddi manevi daha açmak lazım bunlar bu dilden anlar.

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Cardozo haberi yanlıştır. Kim "biz büyük kulübüz" dedikten sonra o futbolcu araştırmadan gelir ki? Hele böyle bi futbolcu.. Sanki 50-60 yıllarındayız da haberleşme, araştırma çok zor 2 dakikasını almaz la araştırmak. Nasıl bir haber anlayışınız var? Ha bak şunu şöyle de düşünüyor olabilirler, "bakın cardozo gidiyor, tribünleri doldurmanız gerek" vs. haberlerle taraftarı çekmekte isteyebilirler ancak böyle bir haberi etik bulmuyorum.

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Ersun Yanalın Erkan Zengin takıntısı anlayamıyorum

Yusuf,Sefa,Waris,Serdar,Özer,Mehmet olduğu yerde neden illede Erkan Zengin oynasın.

Carl Medjani, Salih Dursun hatta Constantın yerine oyuncu bakın kardeşim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)