Sayfa 102 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 SonuncuSonuncu
Toplam 2563 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maç Sonucu | Bursaspor 3 - 3 Trabzonspor l STSL 14.Hafta l

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Casillas'ın 17 yaşında Real'in kalesine geçtiği bir dünyada İbrahim'e kale verilebilir.
    Bizim 27 yaşındaki kalecimiz için "dur daha Fatih oynaya oynaya tecrübe kazanacak"çılara anlatmak gerek.

Her maç 3 gol yiyen kalecimiz oldu. Şaka gibi.
    Konu Oruç tarafından (22.12.2014 Saat 18:16 ) değiştirilmiştir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hedef belli 3 İstanbul takımını zirvede tutmak ve kendilerine göre ligi zevkli hale getirmek. Diğer takımlar ne yaparsa yapsın işleyiş bu şekilde devam ediyor. Bu maç hakem hatalarının sonuca direkt etki ettiği 3. maçımız (diğer ikisi Başakşehir ve Karabük) oldu. Eksiğim ya da fazlam varsa düzeltin lütfen.

Büyük takımsan hakemi de yeneceksin deniyor ancak olmuyor arkadaşlar kolay değil cidden kolay değil. Zaten öyle bir takım olsak ligde açık ara önde ve Avrupa'da başarı kovalayan bir takım olurduk. Şu an biz bunun çok gerisindeyiz.
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Mehmet BAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç da da gözüken (bir kaç maçdır olan) Constant da ciddi düşüş var mutlaka sebebinin anlaşılıp çözülmesi lazım
    ayrıca İshak oyuna girince sol taraf canlandı şuan için o bölgede banko oynamalı
    ve kalede Fatih değil İbrahim'e şans verilmeli en azından gelecek için bir yatırım olur.
    Ufacık Bir MAÇKA Deresiyim Ama Doğrudan Denize Akarım...
    NORTHERNER
    RUHSUZ VE ONURSUZ TAKIM İSTEMİYORUM

outoftime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

constant sorununu daha oynamadan dile getirmiştim
    bu adamın kendi kalesine uzak oynaması gerekir dedim
    ama solbek ve ön libero pozisyonunda ancak kaptırdığı toplarla takımına zarar verir
    uefa avrupa liginde 2 gol attı bu önemli bir ölçüt bence
    adam rakip kalede olmalı

Nereden
    Kocaeli

m.akbaş,ishak,yusuf gibi oyuncular her maç oynatılmalı
    takımdaki yabancılar yerlilerden iyi değil bence
    deniz yılmaz iyileşirse mutlaka oynatılmalı

Nereden
    Kocaeli

kaleci,önlibero ve tecrübeli bir stoper gerekir
    uğur demirok,bizim mustafalardan iyi değil bence

Nereden
    Kocaeli

iyi bir kaleci almak yönetimin de işine gelir
    onuru yurtdışına satabilirler
    zaten onur bir daha bu ligde oynamam demişti ve dediği de oldu

Nereden
    Kocaeli

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *Bir takım bu kadar rakibe pozisyon vermemeli.

*ligin en kötü kalecisi bizde.

*yusuf sol bek olmaz.

*dün sahada gerçek ishak vardı.(en çok sevindiğim olay)

*cardozo kanı gibi(42 yaşındaki oyuncu gibi sahada duruyor)

*dün net pozisyon kaçırsada yatabare üzerinde durulmalı

*bosiwga ya ne oldu anlamış değilim.(son 3 maçtır katkısız oynuyor.)

*Fatih atik basit olanı değil zor olanı yapmaya çalışıyor.

*İlk golümüzde önü boş olmasına rağmen bir hareket yaptı önüne üçtane rakip oyuncu aldı.inanılır gibi değil.bal yapmayan arı misali.

*contant yediğimiz 3 golde kaçan oyuncu ozan tufanı kovalasa orta yapamayacak.arkadaşlar dikkatli izlerseniz tufana pas veren oyuncuya bir oyuncumuz gitmesine rağmen oda oraya koşuyor.halbuki kaçan oyuncuya koşması gerekiyor.

*Birde contant ayağına her gelen topa sanki rakip oyuncular 5-10 saniye sonra basacakmış gibi ağır oynuyor.

*dün en çok sevindiğim olay tekrar yazıyorum artık büyük bir aksilik olmasa
    gerçek sol bekimizi kazandık.hadi ishak göster kendini.
    constantı defansif orta saha oynatan beyinlerin çalıştırdığı takımlar şampiyonluğa asla oynayamazlar
    genelde ben de benzer izlenimlere sahibim

İstanbul İl Temsilcisi Arda Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-Kaleci Fatih yasini basini almisken bu kadar hata yapiyorsa ustunde bu kadar durmaya gerek yok.95 li Ibrahim ayni katkiyi verir.En azindan Ibrahim icin bir gelecek yaratmis oluruz

2-On libero mevkisinde ne kadar hata yapsa da kalpten oynayan Salih varken 30 yasina gelmis futbol beyinsizi Fatih Atik'in orda oynamasi kadar sacma birsey yok

3-Ilk geldigi zaman taraftati heyecanlandiran bir Constant,her topu alisinda laubali hareketleriyle taraftari cileden cikaran bir Constant a donustu.Ne oyun kuruyor ne baski yapiyor ne pas atiyo.Mac icinde gereksiz risk alip oyunu zora sokmaktan baska bisey yapmiyor.Tek yaptigi cok nadiren oyunu ters tarafa acmak

4-Cardozo cok elestiri aliyor.Ama adamin orda olmasi bile gercekten 2 stoperi yerinde saydiriyo.Ileri cikartmiyo.Dikkat edin kornerden cok gol buluyoruz ancak tum goller Cardozonun oyunda oldugu zamanda geliyor.Cunku rakip takim Cardozo var diye gercekten "acemice" sadece Cardozo ya odaklaniyorlar

5-Ekiciyle Ozerin oyunu cok dustu.Ozellikle Ekici cok kotu oynamaya basladi.Ayrica hoca olsam oyuncu degisikliginde takimi diri tutan,hirsli tutan Ozeri cikarmak yerine sadece duran toplarda etkinlik gosteren Ekiciyi cikartirdim.

6-Bosingwadaki dususun temel sebebi onunde oynayan oyuncudur.Sefa mac icinde sadece belirli anlarda ortaya cikiyor.Sefa iceri katetse Bosingwanin onune bos alan acilacak ama Sefa surekli hayaleti oynuyor.

7-Solbek mevzusuna gelince.Her ikisi de formdayken Ishakin verdigi ofansif katkiyi Musadan, Musa nin verdigi defansif katkiyi Ishak tan bekleyemeyiz.Oyunun gidisine gore kullanilmasi gerektigini dusunmekteyim.

*Bu sistemde takima acilen bir on libero monte edilmeli.Constanti kesmeli.Kalede Ibrahimi,Yusufu da acik olarak kullanmalidir
    BİZE HER YER TRABZON!!!

Twitter Hesabım
    Arda Yavuz / YTÜ

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ekici kötü mü oynuyor Yusuf'u çalıştıran her pası atan Ekiciydi. Ortadan topu rakip sahaya taşıysn sadece Ekici. Ekici'yi eleştirmek nedir şu mevcut durumda tövbe tövbe. Bosingwa'nın performansının önündeki ile hiç alakası yok. Adam pas bile atamıyor hepsini kaptırıyor. Düzelecektir ama önündeki ile felan bi alakası yok. Bosingwa pres karşısında zorlanıyor bu net.
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafından (22.12.2014 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

fatih o hatayı yapmasa fark olurdu çok olumlu futbol oynadık yatabare atsa gene almıştık maçı çok ıslandık çook
    Bordomavi.net - Orhangazi

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı outoftime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaleci,önlibero ve tecrübeli bir stoper gerekir
    uğur demirok,bizim mustafalardan iyi değil bence
    etme ya mücadele var ama birazda pozisyon blgisi olması lazım bursa maçında o oyuncuyu karşılamak yerine kaçan adamı yakalasa gol olmayacaktı

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bizim yönetemeyen kadromuz hâlâ daha bir açıklama yapmadı değil mi hakemcik bilo hakkında?

Penaltı aklıma geldikçe gülüyorum.

Ölü gibi oynayan Bursa'yı canlandırdı resmen adi herif.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bursali bir taraftar hakem gencerlere dava acmis gollerini iptal ettiklerinden
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.ntv.com.tr/spor/bursaspor...7EOz-u-zrZnwCw

Bursaspor’un geçen Pazar günü Trabzonspor ile oynadığı karşılaşmada ofsayt gerekçesiyle verilmeyen golü için Mustafa Çalışkan adlı yeşil-beyazlı taraftar, yardımcı hakem Serkan Gencerler ve Türkiye Futbol Federasyonu'nu (TFF) hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.ntv.com.tr/spor/bursaspor...7EOz-u-zrZnwCw

Bursaspor’un geçen Pazar günü Trabzonspor ile oynadığı karşılaşmada ofsayt gerekçesiyle verilmeyen golü için Mustafa Çalışkan adlı yeşil-beyazlı taraftar, yardımcı hakem Serkan Gencerler ve Türkiye Futbol Federasyonu'nu (TFF) hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.
    Bu Musti Çalışkan, hakemin aleyhimize kıçından uydurduğu penaltı ve lehimize vermediği buz gibi penaltı için suç duyurusunda bulunsun delikanlı ise..

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bir de ğs'den ofsayttan gol yediğinde neredeydi bu vatandaş.

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-tot...can-adin-14223

Ofsayt kuralını bilmediğinden dolayı çizgi üzerindeki oyuncumuzun bozduğunu zannediyor bu süper zeka musti. Ofsaytı Yatabare bozuyor. Öyle net bir şekilde süzülecek bir pozisyon değil. Karambol var orada.

Hakem o saçma sapan penaltıyı çalmasaydı maç bambaşka olurdu. Bunlara konuşacak fırsatı veren yönetemeyen kadromuza selam olsun, ne diyelim başka.

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Musti Çalışkan, hakemin aleyhimize kıçından uydurduğu penaltı ve lehimize vermediği buz gibi penaltı için suç duyurusunda bulunsun delikanlı ise..
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

carantinas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.offside-ref.co.uk/laws/11...rule/detailed/

bu linkte kalecinin önde olduğu pozisyonlarda kalecinin arkasındaki hücum oyuncusunun offside da olduğu anlatılıyor.

bir inceleyin bakalım ama bizim tff nin kural kitabında bu istisnadan bahsetmiyor. ama ben kuralı uzun zamandır biliyorum???

ne diyorsunuz.

Nereden
    Amasya

Alıntı carantinas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.offside-ref.co.uk/laws/11...rule/detailed/

bu linkte kalecinin önde olduğu pozisyonlarda kalecinin arkasındaki hücum oyuncusunun offside da olduğu anlatılıyor.

bir inceleyin bakalım ama bizim tff nin kural kitabında bu istisnadan bahsetmiyor. ama ben kuralı uzun zamandır biliyorum???

ne diyorsunuz.
    yok öyle bisey
    uefa ve fifa comda kural yaziyor

hatta senin linkdede aynisi yaziyor

The red number 9 isn't beyond the blue 4 defender but is offside because the goal keeper isn't back. This is one of those rare occasions where goal keeper is out of the goal (e.g. last minute of F.A. Cup final on a corner kick) and can't get back in time but if the attacking team play the ball as they normally would, then it would be offside because the offside rule requires two defenders to be in front the attacker and the goal keeper usually counts as a defender.
    2 kisi
    Konu selcuk tarafından (23.12.2014 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

carantinas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok öyle bisey
    uefa ve fifa comda kural yaziyor

hatta senin linkdede aynisi yaziyor

The red number 9 isn't beyond the blue 4 defender but is offside because the goal keeper isn't back. This is one of those rare occasions where goal keeper is out of the goal (e.g. last minute of F.A. Cup final on a corner kick) and can't get back in time but if the attacking team play the ball as they normally would, then it would be offside because the offside rule requires two defenders to be in front the attacker and the goal keeper usually counts as a defender.
    2 kisi
    tamam ofside değil mi yani pozisyon ben de ofside diyorum

Nereden
    Amasya

Alıntı carantinas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam ofside değil mi yani pozisyon ben de ofside diyorum
    kaleciyi 11kisiden biri olarak gördükmü sorun olmaz
    adamlarin golü goldü
    yatabare ve kale cizgisinde yusuf vardi

ama kornerden önceki pozisyonda yarim metre ofside di
    yani normalde kornerde olmamaliydi

Ünal Karaman

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Dembaba ile cardozonun attigi gol sayisi arasinda bir gol fark ya vardir yada yoktur. Ama niyeyse dembaba muthiş, yilin asrin transferi ama cardozo sahada yürüyor deniyor. Hayir istanbul basini bu diyorda bizimkiler nasil bunu diyor anlamiyorum. Takim iyiye gidiyor.
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dembaba ile cardozonun attigi gol sayisi arasinda bir gol fark ya vardir yada yoktur. Ama niyeyse dembaba muthiş, yilin asrin transferi ama cardozo sahada yürüyor deniyor. Hayir istanbul basini bu diyorda bizimkiler nasil bunu diyor anlamiyorum. Takim iyiye gidiyor.
    Ligde ikisinin de 8 golü var.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bursa'nın penaltısının doğru olduğunu düşünüyorum.
    Ama hakem o kadar art niyetli ki çekme var diye penaltıyı veriyor.
    Halbuki Fatih'in ayak ile bence net bir müdahalesi var.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demba Ba 19 maç 16 gol ve arada bir sürü sakatlığa rağmen 90 dakikaya 1 gol istatistigi var
    Cardozo 21 mac 9 gol 140 dakikaya 1 gol.

Oynadığımız en üst duzey avrupa takımı Legia
    Bjk nin Arsenal , Tottenham, Feyenord.

Kim ne derse desin objektif olmak lazım. Demba Ba nın çok hareketli bir santrafor olması da etkin tabi. Ama Demba Ba Cardozo dan çok daha formda. Oyun yapısı vs. Bunlar da önemli , objektif olmalıyız. Şu anki formu ve takıma uyumuyla
    Demba Ba > Cardozo
    Bu demek değil ki Cardozo Demba Ba dan kötü veya ondan düşük kalitede bir santrafor , dikkat ettiyseniz performans üstünden değerlendirdim.
    Not: Cardozo gündemdeyken asla gelmesini istemedim. Sebebi kötü bir oyuncu olduğunu düşünmem değil, takım ,ig yapısına uygun olmadığını dusunmem
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)