Sayfa 103 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103
Toplam 2563 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,563 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maç Sonucu | Bursaspor 3 - 3 Trabzonspor l STSL 14.Hafta l

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Bursa'ya verilen şey penaltı ise, futbol oyununda her maç 23 - 19 filan biter. Fatih'in penaltı gerektirecek en ufak bir müdahalesi yok.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı freze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa'nın penaltısının doğru olduğunu düşünüyorum.
    Ama hakem o kadar art niyetli ki çekme var diye penaltıyı veriyor.
    Halbuki Fatih'in ayak ile bence net bir müdahalesi var.
    ayak ile müdahalesi var ama düşmeye sebebiyet verecek veya engelleyecek bir hareket değil. ayağına müdaheleyi hissettiği anda yere basmayıp bırakıyor kendini.gayet rahat devam edilir.çok alaksız bir düşüş zaten.eli hissetmedi bile. ama hakem çektin dedi. çok net bir şekilde kafasında beraberlikle gelmiş maça.

Nereden
    Konya

Cardozo tartışılmaya başlandıysa yakında gönderelim gitsin demeye de başlarız.Hoca'ya bile taş atanlar varken şaşırmadım..Bu istikrarsızlık bizi bitiriyor zaten..

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı fatih çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demba ba 19 maç 16 gol ve arada bir sürü sakatlığa rağmen 90 dakikaya 1 gol istatistigi var
    cardozo 21 mac 9 gol 140 dakikaya 1 gol.

Oynadığımız en üst duzey avrupa takımı legia
    bjk nin arsenal , tottenham, feyenord.

Kim ne derse desin objektif olmak lazım. Demba ba nın çok hareketli bir santrafor olması da etkin tabi. Ama demba ba cardozo dan çok daha formda. Oyun yapısı vs. Bunlar da önemli , objektif olmalıyız. şu anki formu ve takıma uyumuyla
    demba ba > cardozo
    bu demek değil ki cardozo demba ba dan kötü veya ondan düşük kalitede bir santrafor , dikkat ettiyseniz performans üstünden değerlendirdim.
    Not: Cardozo gündemdeyken asla gelmesini istemedim. Sebebi kötü bir oyuncu olduğunu düşünmem değil, takım ,ig yapısına uygun olmadığını dusunmem
    demba ba oturmuş bjk kadrosunda bunlarvyaparken cardozo yeni olusum icindeki bir takimda bunlari yapiyor. Zamanla cardozonun ne kadar etkili oldugunu hepimiz gorecegiz. Kaldi ki benim demek istedigim medyada dembaba ovguler alirkwn cardozo yerin dibine sokuluyor. Buna bir anlam veremiyorum dembaba kotudur demiyor. Ama biliyorum ki mecyanin amaci trabzonsporun gazini almak.bu oyuna gelmeyin...
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Fatih ÇELİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demba Ba 19 maç 16 gol ve arada bir sürü sakatlığa rağmen 90 dakikaya 1 gol istatistigi var
    Cardozo 21 mac 9 gol 140 dakikaya 1 gol.

Oynadığımız en üst duzey avrupa takımı Legia
    Bjk nin Arsenal , Tottenham, Feyenord.

Kim ne derse desin objektif olmak lazım. Demba Ba nın çok hareketli bir santrafor olması da etkin tabi. Ama Demba Ba Cardozo dan çok daha formda. Oyun yapısı vs. Bunlar da önemli , objektif olmalıyız. Şu anki formu ve takıma uyumuyla
    Demba Ba > Cardozo
    Bu demek değil ki Cardozo Demba Ba dan kötü veya ondan düşük kalitede bir santrafor , dikkat ettiyseniz performans üstünden değerlendirdim.
    Not: Cardozo gündemdeyken asla gelmesini istemedim. Sebebi kötü bir oyuncu olduğunu düşünmem değil, takım ,ig yapısına uygun olmadığını dusunmem
    Evet ama ligde tam tersi sanirim, yani Cardozo'nun dakika/gol etkinligi daha iyi...

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demba ba oturmuş bjk kadrosunda bunlarvyaparken cardozo yeni olusum icindeki bir takimda bunlari yapiyor. Zamanla cardozonun ne kadar etkili oldugunu hepimiz gorecegiz. Kaldi ki benim demek istedigim medyada dembaba ovguler alirkwn cardozo yerin dibine sokuluyor. Buna bir anlam veremiyorum dembaba kotudur demiyor. Ama biliyorum ki mecyanin amaci trabzonsporun gazini almak.bu oyuna gelmeyin...
    Evet oturmus / yeni olusum farki da var
    Ama istatistikler çok sey ifade etmez
    Demba Ba'yi 2 kisi tutmuyor, ama Cardozo'yu tutuyor, duran toplarda attigimiz gollerde Cardozo'nun katkisi var, gol pasi dahi vermese varligi yeter
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Standart Maç Sonucu | Bursaspor 3 - 3 Trabzonspor l STSL 14.Hafta l

Trabzonspor takımının başında görmek istemediğiniz Ünal Karamanın takımını izleyin.

Beşiktaşı mağlup etti ve son dakikaya kadar Beşiktaşın kalesinde gol aradı.

Helal olsun Ünal Hoca!!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakkınızda forum yönetimi tarafından verilen bir karardan dolayı memnun değilseniz, haksız olduğunuzu düşünüyorsanız bunu belirtmek için "Ceza İtiraz Kurulu" bölümünü kullanabilir, itirazınızı oraya iletebilirsiniz. Bunu belirtmenin yeri burası değil...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakkınızda forum yönetimi tarafından verilen bir karardan dolayı memnun değilseniz, haksız olduğunuzu düşünüyorsanız bunu belirtmek için "Ceza İtiraz Kurulu" bölümünü kullanabilir, itirazınızı oraya iletebilirsiniz. Bunu belirtmenin yeri burası değil...
    Forumda yöneticisin. Akıl vermeden önce, ceza itiraz kurulu başlığında neler yazmışım bir baksaydın zahmet edip. 13 yaşından beri işin gücün beni takip etmek ve bana ayar vermek. Toplam 65 mesajının neredeyse yarısını eşimle olan cinsel durumuma ve iktidarsız olduğum yönündeki aşağılık ithamlara ayıran bir üyeye sesin çıkmıyor maaşallah...

Demba Ba'nın ten rengi benim namusumdan daha önemli olacak ki, bana 15 saniyede 15 gün ceza veren Canberk ve Vahid'e şaklaban dediğim için 10 saniye içinde 7 gün ceza veren zat-ı alinizden azar işitmeye devam ediyorum. Yeter be kardeşim... Ayıbın da bir sınırı var!

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda yöneticisin. Akıl vermeden önce, ceza itiraz kurulu başlığında neler yazmışım bir baksaydın zahmet edip. 13 yaşından beri işin gücün beni takip etmek ve bana ayar vermek. Toplam 65 mesajının neredeyse yarısını eşimle olan cinsel durumuma ve iktidarsız olduğum yönündeki aşağılık ithamlara ayıran bir üyeye sesin çıkmıyor maaşallah...

Demba Ba'nın ten rengi benim namusumdan daha önemli olacak ki, bana 15 saniyede 15 gün ceza veren Canberk ve Vahid'e şaklaban dediğim için 10 saniye içinde 7 gün ceza veren zat-ı alinizden azar işitmeye devam ediyorum. Yeter be kardeşim... Ayıbın da bir sınırı var!
    Ne güzel işte, itirazınızı iletmişsiniz. Bir de dönüp buraya yazmanın hiçbir anlamı yok. Forumun düzenli kalmasına sadece yöneticiler dikkat etmemeli. Bu sadece yöneticilerin işi olmamalı. Herkes bu forumun düzenli kalmasından, düzgün işlemesinden sorumlu.

Herkes bu konuda yükümlü. Konuyla ilgili hiçbir şey söylemedim size dikkat ederseniz. Benim söylediğim, konuyu gerekli yere ilettiyseniz hatta iletmediyseniz bile ilgili başlığın dışına taşırmamanız. Nasıl halledilir orası ceza itiraz kuruluna kalmış bir şey...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Muğla

bence "Ceza İtiraz Kurulu" bir işe yaramıyor ben bir kere haksız yere ceza almıştım 1 haftalık ceza o meşhur ceza kuruluna başvurdum benle dalga geçer gibi cezanın bitmesine 1 gün kala cevap verdiler baya gülmüştüm kendi kendime
    Konu Bülent AKBULUT61 tarafından (24.12.2014 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben ve arkadaşlarım bu maçtaydık arkadaşımın 10 yaşında çocuğuda bizimleydi arkamda önümde her yerde kız çocukları erkek çocukları bayanlar yaşlılar uzaktan gelenler yakından gelenler sırılsıklam olduk ve dedimki bu kulübün sahibi bizler yani orada olan cefakar taraftarlardır ne eski başkanlar nede şimdiki ne futbolcular ne yöneticiler biz gerçek taraftarlar bu kulübün sahibiyiz hiç karşılık beklemeden hemde .NOKTA
    Bordomavi.net - Orhangazi

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

kaleci dokunmazsa penaltı olmayacak ne dokunursunki zaten adam arkası kaleye dönük 27 yaşında tecrübe yok fazla ısrar etmeye gerekte yok ,ibrahim sacıyla oynamazsa kale onun olmalı,ayrıca defans taktiği çok yalnıştı,yusuf tan bir caner cıkamayacak,hocada bunu anlasın bu defans yüzünden çok golyedik ama hakkınıda verelim gollerin yarısınıda defans oyuncularımız atdı,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi,

Mağdur olduğun halde alçakgönüllülükle muhatap aldığın zat vaktiyle bana hakaret ettiği halde ceza almayıp üzerine yönetici yapılmış biridir. Önerildiği üzere de 3 ay boyunca e-posta attım ihtiyarlar heyetine.

Haliyle forumun kuralları belli: Hocaya, İho'ya ve milyonluk kısraklara laf yasak, yönetici ve yönetici kankası olmadıkça sıradan üyeye hakaret serbest.

Ama sakın forumun düzeni bozulur, aman ha. Annemiz gelip forumu dağınık görür, edecek laf bulamayız sonra, mahcup oluruz.

Ceza almadan yönetici eleştirebilecek kadar tecrübe edindiysen de anında silerler mesajını. Seninkini okuyabilmemiz bile bir lütuf.
    Naber?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)