Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fener maçinda taraftar nasildi?

Guests
    Ziyaretçi

bu basligi neden attim diye sorarsaniz tam her seyden emin olmadigim içindir..dün televizyondan izledim maçi..taraftar mükemmel idi.hele 2, golden sonrA hangi gurup oldugunu görmedim ama halen daha trabzona destek vardi.sizce boyle olmamali mi?cevaplari bekliyorum

bence taraftar iyiydi ama biraz daha iyi olabilr özellikle bordo mavi diye bagirsin yeter çunkü çok güzel oluyo

Guests
    Ziyaretçi

arkadasim bubordo mavi de çok hata yapiyozz.. bende bu olaya çok çare düsünüyom .bordo mavi yi çok güzel çekiyoz.sonra sampiyon denince yine mavi deniliyo karsi taraftan.bence bu olaya en güzel çare 3 kez bordo mavi çekmek sonra sampiyon trabzon en güzeli

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

neresi iyidi kardesim zaman zaman stadta hic ses yoktu..

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BIZIM TARAFTARDAN HIÇ BISE OLMAZ DÜN MAÇTAYDIM MARATON ÜST TARFTA MAÇ BASLADI ÇILGINLAR O KLASIK TEZAHURATI YAPTILAR 5DK TARAFTARLAR DERNEGIDE BI 5 DK BAGIRDI ONDAN SONRADA 90 DK SUSTULAR SEREFSIZIM BEN BÖYLE TARAFTAR GÖRMEDIM DIYARBAKIR MAÇINDA ORTALIGI YIKAN TARAFTAR SESTEN KULAKLARI SAGIR EDEN TARAFTAR NEDENSE GEÇEN SENEKI FB MACI VE BURDAKI GS FB MAÇLARINDA 90 DK HIÇ BISE BAGIRMIYOR BIDE BJK TARFTARINA BAKIN

Nereden
    Manisa

bende dun maraton ust tarafdaydim.maraton genellikle macdan önce cok bagirdi bide macin baslarinda gelen gol taraftarin moralini bozdu.ön taraflar taraftari ateslemeye calissada kimse ilk golden sonra canlanmadi.sahsen arkadaslarla eslik etmeye calisiyoruz etrafimizdakiler bagirmayinca moralimiz bozuldu bizde fazla bagiramadik.

çilginlarda bana sanki bu mac da eskisi gibi degiller gidi geldi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar kapalidaki seyirciler maça niye geliyor anlamoyorum.böyle sesleri çikmadan alsinlar digitürk evlerinde izlesinler.ben maratonda bagirmaktan sesim kisiliyo beyefendiler sanki tiyatroya gelmisler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

biz 4 saat önceden maça gelelim takimi öülümüne destekleyelim sizde karsimizda oturun.yazik bize ama.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

son sözüm çilginlara bravo her maçta böle olun.vallahi size imreniyorummm.... o neydi ki ölee.....

aslanim bagiran tek grup ÇILGINLARD...bende oradaydim..maraton sus pus oldu...gurbetçi gençler ve diger taraftar gruplari birlesmesine ragmen hiç ses yoktu.

Nereden
    Manisa

Alıntı Lazio61 Nickli Üyeden Alıntı
    aslanim bagiran tek grup ÇILGINLARD...bende oradaydim..maraton sus pus oldu...gurbetçi gençler ve diger taraftar gruplari birlesmesine ragmen hiç ses yoktu.

Valla ben hayatimda iki kez avniaker atmosferini yasayan biri olarak;

ilk olarak gs macinda cilginlar bana göre harikaydi.hatta manisadan gelen arkadaslarima göreceksin bak dedim mac srasinda maci izlemeyi birakip çilginlari izleyeceksin dedim.ama dun sanki biraz durgundular gs macina göre..ama son 15 dakka maraton bosalmaya basladi çilginlar çok harikaydi.

son olarak.arkadaslar yanlis anlamasinlar ben bu görüsümü izledigim iki mac izlenimimle söyledim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı PsYcHo_LaZ61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Lazio61 Nickli Üyeden Alıntı

Valla ben hayatimda iki kez avniaker atmosferini yasayan biri olarak;

ilk olarak gs macinda cilginlar bana göre harikaydi.hatta manisadan gelen arkadaslarima göreceksin bak dedim mac srasinda maci izlemeyi birakip çilginlari izleyeceksin dedim.ama dun sanki biraz durgundular gs macina göre..ama son 15 dakka maraton bosalmaya basladi çilginlar çok harikaydi.

son olarak.arkadaslar yanlis anlamasinlar ben bu görüsümü izledigim iki mac izlenimimle söyledim..

bende maratondaydim ama taraftar 60 dan sonra takimi birakti.2. golden sonrada stad bosalmaya basladi.ama takimda bi isik görseydiler. 90 dakika desteklerlerdi buna inaniyorum.sanki biz 10 kisi oynuyorduk.bu futbolla 190 dakika bile gol atamazdik.

olsun arkadaslar taraftar gine iyiydi o kadar gotü degildi en azindan gaziantep macindan çok çok iyiydi

maç 1-0 fener on kisi kalmis takimi tam atesleme zamani ama bizde ses yok.biz bagirma olayini beceremiyoz kardesim ancaktas atiyoruz.valla o konuda besiktas taraftarina giptayla bakiyorum.bizde çekirdekçi çok

vigor bjk taraftarin konusunda sonuna kadar haklisin adamlar 3.0 yenikken bile hiç susmuyor bencede çok iyiler bende onlara imreniyorum ne yalan söylim

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Macta her zaman bagiran gruplar yine bagirdilar,cekirdekciler yine sustular ama genel olarak iyi tezahurat oldu bence

olsun taraftar geldiya onada sükür en azindan güzel göruntu oldu olaya bide bu açidan bakalim

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

ben maci eziklerin arasinda izledim stattan daha çok çikti sesim ama ama olsun taraftarimiza laf yok . onlar oraya gelerek üzerlerine düsen görevi yaptilar asil konusmamiz gereken teknik kadro.

her derbide ayni gökdeniz-fatih, sonra ye golü yattara-mehmet. bu degisiklikleri ezberledik artik. ne olurdu maça en azindan 3ü ile baslasan. anadolu takimlarini yenerek sampiyonluk olmuyo ezikleri ezeceksinki adina sampiyon desinler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben hayret ettim ya taraftara nasil iyiydi...tabi belkide tv ekraninda kötü geliyor olabilir bence o maç sükrü saraçoglunda veya inönüdeki atmosfedeoynansa 1-0 iken galibiyet bile alabilirdik.Taraftar, takim bizi canlandirsin ole bagiralim diyor ama biraz da taraftar takimi ateslesin ya...

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim taraftarlardan en iyisi gurbetçiler ile çilginlar öbürlerini salla üniversitelileri bilmiyom nerdeler ama pankartlarini falan göstermedi tv

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley5.gif[/img] [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

bando mizika esliginde ne kadar iyi olunabilirdiki. taraftari bandomu costurucak

Guests
    Ziyaretçi

erhan resimleride çekerken makinayi sallama da[img]smileys/smiley2.gif[/img]

arkadaslar valla televizyondan bi gurultu duydum bi bes dakika bu bizim tribunden mi geldi.ya allah icin tribunlerin nesi iyiydi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)