Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 65 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fener maçinda taraftar nasildi?

Nereden
    Samsun

beyler birinin stat ta fener maçiyla uygulamaya konulan orkestrayi organize etmesi lazim,fener maçinda maratonun üst kisminda farozlularla beraberdim,yan tarafimizda orkestra vardi,tam biz basliyoruz tezahurata yada karsiya bi sey söyleyecez,basliyorlar danda da dan diye ne bizim sesimiz duyuluyor ne de karsiyla iletisimi saglayabiliyoruz!!!iyi hos ta sisitemli organize olmak lazim...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kiev maçindan önce Ahmet ve Vehbi abiler çekirdek yerken yakaladi, zor kivirdim olayi. Kahrolsun çekirdekçiler taraftara özgürlük katil bjk ortadogudan defoll ne alakasi varsa..

Trabzon'un Tribün Lideri oldugunu sadece REKLAM'larda gördügümüz kisi (ve ekibi) gerçekten Tribün Lideriyse BEN DE ASTRANOTUM.....

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Trabzonun avni akerde hiçbir baskisi kalmamis kendimizi kandirmayalim ben bu maçi tv de seyrettim maç boyunca çit yoktu Tv den mi diye giden arkadaslara sordum onlarda ayni seyi söyledi ne bir tribün bütünlügümüz ne de dogru dürüst tezahuratimiz var bu konuda biseyler olmali.Geçen sene kupa finalinde o yagmurda maça giden insanlar müthis tezahurat yapti o maçta olmaktan gurur ve müthis zevk aldim. Her maçta böle destek olsa inanin 1 0 galip baslariz bunun için biseyler yapilmali.Bu da ancak saglikli organizasyonlarla mümkün. Herkesin ulastigi bu site gibi platformlarda toplanilip bu tür organizasyonlar yapilabilir.

Bütün Trabzonsporlu kardeslerime selamlar...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Kiev maçindan önce Ahmet ve Vehbi abiler çekirdek yerken yakaladi, zor kivirdim olayi. Kahrolsun çekirdekçiler taraftara özgürlük katil bjk ortadogudan defoll ne alakasi varsa..

biliyodum zaten senin çekirdekçi oldugunu[img]smileys/smiley36.gif[/img]

ben bu katil bejeke olayini anlamadim konuyu kivirmak için yazdin herhalde [img]smileys/smiley36.gif[/img]

çekirdekçi faruk abi, çekirdekçi faruk abi, çekirdekçi faruk abi

Nereden
    İstanbul

çok iyi çekirdek yerim

Bjk olayi geçen ölen taraftarlar ilgili, çocugun katili Bjk anlaminda Katil Bjk ortadogudan defolll iyi tezahürat olur.

Guests
    Ziyaretçi

çekirdegi sadece statda yiyon herhalde febe maçinda dernekle tezahuratlara sende katiliyodun yada çekirdek yok diyemi katildin[img]smileys/smiley2.gif[/img]

aslinda statda çekirdek satilmasi ve sokulmasini yasaklamak lazim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

ayrica febe maçinda 67 derneginin yaptigi pankartta bordo mavi nerdeyse hiç yoktu. ne yapmaya çalisiyor bu dernek.

ts20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ARKADASLAR HERKES AZ ÇOK BIZIM STADIMIZDAKI ATMOSFERIN NASIL OLDUGUNU BILIYOR.HIÇ BIR ZAMAN BÜTÜN STAD BIRLIKTE 90 DK. BAGIRDIGINI HATIRLAYAMIYORUZ .ANCAK 5-10 DK. BUNU GÖREBILIYORUZ.HERKES FB MAÇINDA ÇOK KÖTÜ BIR ATMOSFER OLDUGUNU SÖYLÜYOR ,BENCEDE MÜKEMMEL DEGILDI AMA YINEDE TARAFTARIN BÜYÜK ETKISI OLDU.SIZCE TÜRKIYENIN NERESINDE HAKEM O POZISYONDA NOBRE YE ÇIFT SARI KARTTAN OYUNDAN ATABILIRDI (BIR FB OYUNCUSUNU!!!).BENDE STADTAYDIM MARATONDA NOBRE ÇIKARKEN ÖYLE BIR ISLIK PROTESTO OLDUKI BEN TRIBÜNDEN SAGIR OLDUM NEREDEYSE BENCE NONRENIN ATILMASI TARAFTARIMIZIN YAPTIGI BASARIDIR.

Oğuzhan Çalık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadasa katiliyorum taraftar hic bagirmadi bu da takima daha cok baski yapiyor ama ilk dakikalarda ki islik dinlenmeye degerdi cilginlar her zamankinden daha kotuydu ama allah onlari eksik etmesin helal

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bence Trabzonsgpor taraftari süperdi...

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor taraftari en son yine Fenerbahçe maçinda oldugu gibi süperdi. Bu takimla ne zaman maç yapsak tribünler süper sahadakiler ise vasat oluyor. Nedenini anlayamadim gitti. Bazi kisiler bu ters orantiyi basarisizligin sonucu olarak göstermek istesede kroniklesmeye baslayan bu saplantidan kurtulmanin zamaninin geldigini düsünüyorum. Trabzonspor takimi kendi seyircisinden ürküp stres yapip basarisiz sonuçlar almaya devam edemez. Unutulmamalidir ki Inönü stadindaki Besiktas - Fener maçinii Besiktas takimi taraftarinin verdigi destek ve heyecanla kazanmistir. Taraftara takima baski yaptirmamayi ögretmektense futbolcuya taraftarin destegini strese dönüstürmemeyi ögretmek daha hayirli olacaktir.

Saygilarimla...

VALLAHI O MAÇTAKI TARAFTARA o kadar üzüldümki izmitten bile gelen vardi taraftara yazik oldu hiç haketmemislerdi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kendi kendimi gaza getirip baya bir video çekmiştim febe maçında. Sonra
    sinirlenip hepsini sildiğimizi düşünüyordum ama bugün 5-6 tanesine
    rastladım kamerada. Eğer ilgilenirseniz siteye upload edilebilir. Faruk
    hala ilgileniyorsan bu işle ikimiz için de uygun olan bir saatte msn'de
    buluşalım...

???

O kadar da fena sayılmazmış atmosfer, şimdi bir kez daha seyrettim alıcı gözle... [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Pazar günü izinliyim Pazartesi sabahi msn de online olursan abi görüntüleri siteye ekleriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)