Sayfa 91 Toplam 91 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 81 89 90 91
Toplam 2261 adet sonuctan sayfa basi 2,251 ile 2,261 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

:d:d:d
    Konu Sibel tarafından (16.12.2014 Saat 21:11 ) değiştirilmiştir.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durumu düzeltmenin tek yolu var, başarı.
    Millet başarıya endeksli.
    Başka hiçbir şekilde düzelmez.
    Bu söylediğine katılıyorum stadın dolmamasın sebebi başarısızlıktan gelen bıkkınlık İst takımıyla kıyaslayanlar var o adam 2 senede bir şampiyonluk görüyor yaşım 32 gördüğüm RESMİ. şampiyonluk sayısı 000000000000 başarı gelmeden olmayacak bunun ne siyasetle ne ekonomiyle alakası var....
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbol zevki yıllardır yok.
    Ben şu son üç yıldır çok az güzel futbol izledim Avni Aker'de.
    İnsan gerçekten bıkıyor. Eziyet çekiyoruz.
    Avrupaya gidiyoruz vesaire ama sadece sonuca da bakılmıyor. Heyecan veren futbol yok.
    Olunca herkes ayağa kalkıyor alkış kopuyor tezahurat başlıyor vesaire.
    Taraftarlık güzel futbol beklemek değildir ama böyle bir gerçek var maalesef.
    Dün bi başlıkta yazmıştım.
    Ahmet Suat hocayla konuşurken dedi ki, biz kupalara o kadar alışmıştık ki ikinci olduğumda beni kovdular.
    Böyle bir milletiz.
    Güzel oyun güzel sonuç bekleniyor. Zaten futboldan soğumuşken en ufak kötü futbolda millet zivanadan çıkıyor.
    Hani Messi falan gelse bu psikoloji ile ona da laf edilir.
    Ona da iki hatada katlanılmaz.T
    Bu psikolojiden nasıl sıyrılacağız bilmiyorum.
    Ne zaman sıyrılıriz biliyor musun ?
    Taraftar olmakla seyirci olmak arasında ki farki anladıktan sonra sıyrılırız. Trabzon'da sıkıntı bu. Bazı insanlar kendilerini yırtıyor, çoğu gol olunca bile yerinden kalkmıyor. Hava -30 derece olsun yine oturur o insanlar. İnsanların iyi niyetleri heba oluyor. Şunu da çok samimi söylüyorum. İstanbul, Ankara , Izmit vs. Farketmez. 30.000 kisilik ortalama bi stadda sonuçlat ne olursa olsun Trabzonspor %90 doluluk oraniyla oynar. Bu takim kökleri Trabzon'da, dalları Dünya'nın her yerinde olan bir camia, ruh. Şehir takımı olmanın avantajlarini hiç bir şekilde kullanamiyoruz. Marka değeri yerlerde. Konya bile full dolduruyor stadını. Takim sahada bir şeyler yapıyorken ya da yapmaya çalışiyorken taraftarin sırtıni dönmesi ayıp.

Nereden
    İstanbul

Bu seneki Gaziantep faciasında tribünü görünce -aklıma geldikçe gülüyorum- stadyumda takım desteklemeyi bilmiyoruz vesselam. Antep one geçiyor yuhalaniyor futbolcular, susuyorlar sonra beraberlik geliyor "bizler inandik siz de inannin.." ben futbolcu olsam inananmam.He inandınız he...

Geçen sene Henrique yuhalandiginda ben uzulmustum. Oynadığımin takimin taraftari Emre Gural diye inletiyor stadi ve Henrique yetenekleri kısıtlı olsa da en iyi sezonunu geçirirken kendini her maç zorlarken ama vefalı adammış ki kusmemisti taraftara hiç.
    Konu Fatih Çelik tarafından (16.12.2014 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzondaki taraftarlar Lafontenden masallar okuyor...yok passoligmiş yok kupaymış yok fiyatlarmış..bahane o kadar çokki.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Stad neden dolmuyor sorusunu sormak komik bence neden dolsun ki diye sormak lazım.Başında akp militanı olan ve şike sürecinde gerekli hamleleri zamanında yapmayıp ihanet içinde olan hacının olduğu bir takım varken ve biz hala hakkımızı alamamışken bu moral bozukluğu ve sinirle neden gidip maç seyredeyim statta.

Nereden
    Ankara

Mehmet-Özer-Fatih ya da Constant üçlüsünden Oluşan orta saha pamuk gibi maşallah. Top bizdeyken varlar, rakipdeyken buharlaşıyorlar!

Kweuke gibi ağır bir adam Burak yılmazlık yaptı dün gece! Çünkü iki stoperde o kadar ağır kaldıki kweuke spido Gonzalez'e döndü.

Constant sol bekliği kabul etmeyince o bölgede yol geçen Han'ı oldu. Ama hangi maçda hücumcular ile stoperler karşı karşıya kalsa stoperler madara olur.vahidin takımı ileri gidemiyordu Ersununkinde geri vites hiç yok.

Dün akşam şansa bir galibiyet aldık, normal skor, 3-7 falan olmalıydı. Napoli maçında dün akşamki gibi oynarsak da olur zaten.
    Kayıp Geçmişin izinde...

Ozzyfast52

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yok ben anlamıyorum bu ülkedeki kafayı.adam maç izlemeye geliyorsa maç izler.yerinden kalkmaz, isterse hiç kıpırdamaz. bu tribün kafasını çözemedim bir türlü. stad dolsun gerisi fasa fiso.amacına ulaşmış sayarım.takımı çoşturacam falan bunlar çok gereksiz aksiyonlar. sonra o takımı çoşturduğunu söyleyen adamlar, sahaya birşey atma cüretini de gösteriyor. kimse kimseye karışmasın yeter. full kombine olması lazım zaten. maça gidersin güzel güzel otururusun yerinde.her hafta aynı kişler geldiği için, o insanlarla tanışırsın.sohbet muhabbet.arada coşarsın falan. kaç sene oldu.ordaki insan yapısı belli.ekonomik yapı belli.taraftar tipi belli. şunu oturtup stadı dolduramıyorsan, bir geneleğin yoksa neyi konuşucaz daha. çok mu zor acaba bunlar? değil tabi ama klüp yapısı çok saçma. klübü yönetmeye gelenlerin futbolla alakası yok ki.öyle bir düşüncesi yok.derdi başka.burdan tanınırım işlerim düzelir, siyasete girerim falan filan. en sevmediğim işler.düşündükçe midem bulanıyor.futboldan da, bu ülkeden de hatta trabzonspordan bile soğuyorum.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı gökhants1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stad neden dolmuyor sorusunu sormak komik bence neden dolsun ki diye sormak lazım.Başında akp militanı olan ve şike sürecinde gerekli hamleleri zamanında yapmayıp ihanet içinde olan hacının olduğu bir takım varken ve biz hala hakkımızı alamamışken bu moral bozukluğu ve sinirle neden gidip maç seyredeyim statta.
    E 70% verenler gitsin iste, yok o da yok arkadas...
    Anlasilan millet bikmis futboldan, sonucu belli müsabakalardan, çok ta suçlayamiyorum...
    Bence en azindan Napoli maçini Istanbul'da oynayalim
    Kimse Trabzon'un hakki falan demesin, takimi düsünüyoruz Trabzon'daki üsengeç taraftarin keyfini degil
    Her ne kadar az çok hak versem de stada gitmeyen taraftarin bir kismina, malesef gerçek bu, Napoli maçi Istanbul'da oynansin, yurt disindan bile gidenler olur takimi desteklemeye...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

eeeeeeee hani trabzonspor siyaset üstüydü menfaatler demek trabzonspordan üstün tabi bence pasolig saçmalığınında yüzde 90 etkilediğini düşünüyorum

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir kere insanların içindeki şevk yok oldu. Biletleri bedava yapsalar bile dolmaz o stadyum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)