Sayfa 91 Toplam 91 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 81 89 90 91
Toplam 2261 adet sonuctan sayfa basi 2,251 ile 2,261 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

:d:d:d
    Konu Sibel tarafýndan (16.12.2014 Saat 21:11 ) deðiþtirilmiþtir.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu durumu düzeltmenin tek yolu var, baþarý.
    Millet baþarýya endeksli.
    Baþka hiçbir þekilde düzelmez.
    Bu söylediðine katýlýyorum stadýn dolmamasýn sebebi baþarýsýzlýktan gelen býkkýnlýk Ýst takýmýyla kýyaslayanlar var o adam 2 senede bir þampiyonluk görüyor yaþým 32 gördüðüm RESMÝ. þampiyonluk sayýsý 000000000000 baþarý gelmeden olmayacak bunun ne siyasetle ne ekonomiyle alakasý var....
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Tolunay Abdioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbol zevki yýllardýr yok.
    Ben þu son üç yýldýr çok az güzel futbol izledim Avni Aker'de.
    Ýnsan gerçekten býkýyor. Eziyet çekiyoruz.
    Avrupaya gidiyoruz vesaire ama sadece sonuca da bakýlmýyor. Heyecan veren futbol yok.
    Olunca herkes ayaða kalkýyor alkýþ kopuyor tezahurat baþlýyor vesaire.
    Taraftarlýk güzel futbol beklemek deðildir ama böyle bir gerçek var maalesef.
    Dün bi baþlýkta yazmýþtým.
    Ahmet Suat hocayla konuþurken dedi ki, biz kupalara o kadar alýþmýþtýk ki ikinci olduðumda beni kovdular.
    Böyle bir milletiz.
    Güzel oyun güzel sonuç bekleniyor. Zaten futboldan soðumuþken en ufak kötü futbolda millet zivanadan çýkýyor.
    Hani Messi falan gelse bu psikoloji ile ona da laf edilir.
    Ona da iki hatada katlanýlmaz.T
    Bu psikolojiden nasýl sýyrýlacaðýz bilmiyorum.
    Ne zaman sýyrýlýriz biliyor musun ?
    Taraftar olmakla seyirci olmak arasýnda ki farki anladýktan sonra sýyrýlýrýz. Trabzon'da sýkýntý bu. Bazý insanlar kendilerini yýrtýyor, çoðu gol olunca bile yerinden kalkmýyor. Hava -30 derece olsun yine oturur o insanlar. Ýnsanlarýn iyi niyetleri heba oluyor. Þunu da çok samimi söylüyorum. Ýstanbul, Ankara , Izmit vs. Farketmez. 30.000 kisilik ortalama bi stadda sonuçlat ne olursa olsun Trabzonspor %90 doluluk oraniyla oynar. Bu takim kökleri Trabzon'da, dallarý Dünya'nýn her yerinde olan bir camia, ruh. Þehir takýmý olmanýn avantajlarini hiç bir þekilde kullanamiyoruz. Marka deðeri yerlerde. Konya bile full dolduruyor stadýný. Takim sahada bir þeyler yapýyorken ya da yapmaya çalýþiyorken taraftarin sýrtýni dönmesi ayýp.

Nereden
    Ýstanbul

Bu seneki Gaziantep faciasýnda tribünü görünce -aklýma geldikçe gülüyorum- stadyumda takým desteklemeyi bilmiyoruz vesselam. Antep one geçiyor yuhalaniyor futbolcular, susuyorlar sonra beraberlik geliyor "bizler inandik siz de inannin.." ben futbolcu olsam inananmam.He inandýnýz he...

Geçen sene Henrique yuhalandiginda ben uzulmustum. Oynadýðýmin takimin taraftari Emre Gural diye inletiyor stadi ve Henrique yetenekleri kýsýtlý olsa da en iyi sezonunu geçirirken kendini her maç zorlarken ama vefalý adammýþ ki kusmemisti taraftara hiç.
    Konu Fatih Çelik tarafýndan (16.12.2014 Saat 21:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

pascalli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzondaki taraftarlar Lafontenden masallar okuyor...yok passoligmiþ yok kupaymýþ yok fiyatlarmýþ..bahane o kadar çokki.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Stad neden dolmuyor sorusunu sormak komik bence neden dolsun ki diye sormak lazým.Baþýnda akp militaný olan ve þike sürecinde gerekli hamleleri zamanýnda yapmayýp ihanet içinde olan hacýnýn olduðu bir takým varken ve biz hala hakkýmýzý alamamýþken bu moral bozukluðu ve sinirle neden gidip maç seyredeyim statta.

Nereden
    Ankara

Mehmet-Özer-Fatih ya da Constant üçlüsünden Oluþan orta saha pamuk gibi maþallah. Top bizdeyken varlar, rakipdeyken buharlaþýyorlar!

Kweuke gibi aðýr bir adam Burak yýlmazlýk yaptý dün gece! Çünkü iki stoperde o kadar aðýr kaldýki kweuke spido Gonzalez'e döndü.

Constant sol bekliði kabul etmeyince o bölgede yol geçen Han'ý oldu. Ama hangi maçda hücumcular ile stoperler karþý karþýya kalsa stoperler madara olur.vahidin takýmý ileri gidemiyordu Ersununkinde geri vites hiç yok.

Dün akþam þansa bir galibiyet aldýk, normal skor, 3-7 falan olmalýydý. Napoli maçýnda dün akþamki gibi oynarsak da olur zaten.
    Kayýp Geçmiþin izinde...

Ozzyfast52

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yok ben anlamýyorum bu ülkedeki kafayý.adam maç izlemeye geliyorsa maç izler.yerinden kalkmaz, isterse hiç kýpýrdamaz. bu tribün kafasýný çözemedim bir türlü. stad dolsun gerisi fasa fiso.amacýna ulaþmýþ sayarým.takýmý çoþturacam falan bunlar çok gereksiz aksiyonlar. sonra o takýmý çoþturduðunu söyleyen adamlar, sahaya birþey atma cüretini de gösteriyor. kimse kimseye karýþmasýn yeter. full kombine olmasý lazým zaten. maça gidersin güzel güzel otururusun yerinde.her hafta ayný kiþler geldiði için, o insanlarla tanýþýrsýn.sohbet muhabbet.arada coþarsýn falan. kaç sene oldu.ordaki insan yapýsý belli.ekonomik yapý belli.taraftar tipi belli. þunu oturtup stadý dolduramýyorsan, bir geneleðin yoksa neyi konuþucaz daha. çok mu zor acaba bunlar? deðil tabi ama klüp yapýsý çok saçma. klübü yönetmeye gelenlerin futbolla alakasý yok ki.öyle bir düþüncesi yok.derdi baþka.burdan tanýnýrým iþlerim düzelir, siyasete girerim falan filan. en sevmediðim iþler.düþündükçe midem bulanýyor.futboldan da, bu ülkeden de hatta trabzonspordan bile soðuyorum.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý gökhants1967 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stad neden dolmuyor sorusunu sormak komik bence neden dolsun ki diye sormak lazým.Baþýnda akp militaný olan ve þike sürecinde gerekli hamleleri zamanýnda yapmayýp ihanet içinde olan hacýnýn olduðu bir takým varken ve biz hala hakkýmýzý alamamýþken bu moral bozukluðu ve sinirle neden gidip maç seyredeyim statta.
    E 70% verenler gitsin iste, yok o da yok arkadas...
    Anlasilan millet bikmis futboldan, sonucu belli müsabakalardan, çok ta suçlayamiyorum...
    Bence en azindan Napoli maçini Istanbul'da oynayalim
    Kimse Trabzon'un hakki falan demesin, takimi düsünüyoruz Trabzon'daki üsengeç taraftarin keyfini degil
    Her ne kadar az çok hak versem de stada gitmeyen taraftarin bir kismina, malesef gerçek bu, Napoli maçi Istanbul'da oynansin, yurt disindan bile gidenler olur takimi desteklemeye...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

eeeeeeee hani trabzonspor siyaset üstüydü menfaatler demek trabzonspordan üstün tabi bence pasolig saçmalýðýnýnda yüzde 90 etkilediðini düþünüyorum

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bir kere insanlarýn içindeki þevk yok oldu. Biletleri bedava yapsalar bile dolmaz o stadyum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)