Sayfa 81 Toplam 91 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 71 79 80 81 82 83 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2261 adet sonuctan sayfa basi 2,001 ile 2,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Nereden
    Ankara

Alıntı TSercaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya su ibb ye cidden kil oluyorum. Bu nasil bir takimdir arkadas. Tam dustu kurtulduk derken yeniden hortladilar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Gerçekten ligin en gereksiz takımı..bir ara taraftarı filan sevimliydi çekiliyordu şimdi hiç çekilmiyor
    bu arada şansalı gördükçe lig tv dekoderini camdan atasım geliyor..şike süreciyle ilgili ağızlarını bıçak açmıyordu nasıl ötmeye başlamışlar.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı mehmet610661 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4.olmak için transfer yapmaya gerek yok trabzonsporun formasını koy sahaya 4.olur zaten geçen sene de gördüğümüz gibi bu sene ikinci olmamız lazım ki verilen paralara degsin ve seneye şampiyonluga oynayalım
    işte akıllı yorum 70 milyon tl harcanmış hala 4. garanti diyenler var bu harcanan parayı çıkaramazsan seneye 14. hemşerim 14. Bu takmın 4. Olması tam bir başarısızlıkıtr.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Doğan KARATAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bize bir adet yerli melo lazım.

Nereden
    Ankara

Mehmet-Özer-fatih ya da constant Üçlüsü ile orta sahaya hakim olamayız. Daha sert ve hızlı bir orta saha lazım.
    Kayıp Geçmişin izinde...

Ozzyfast52

Küçük Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Salih girdikten sonra muthis oynadi. Helal olsun cocuga bugun maca el koydu belki 8 dk oynadi ama galibiyette payi yüksek.

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mehmetin müthiş şutu gol olsaydı ballandıra ballandıra anlatacaktı denizli anca zırvalıyo ihtiyar

taha küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bence defans kötü değil.ortasahada onliberomuz olmadığı için rakip çok çabuk geciyor ortasahayi.bourceanu lazım.
    Biz dar sokaklarında
    Dinmeyen yağmurunda

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Takımın yorgunluğu her halinden belli oluyor,bu kadar berbat oyuna rağmen ayakta kalmamızın tek nedeni defans,özellikle Belkalem büyük oynuyor.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Ekici'yi izlerken dikkat edin , Her atağın tehlikeden önceki pası bu adama ait. İnanılmaz Faydalı. Ben bu maç bir başka beğendim. Kaçakta oynamıyor. Savaşan Ortasaha oyun kurucu. Kaç kere sakatlanma pahasına müdahale etti. Fazla defansa yardım yapması ve koşmasından dolayı oyundan bazen kopuyor ama gerçekten harika oynadı. Kötü oynadı diyen tekrar izlesin maçı.

Mehmet Ekici'yi hoca bjk maçından itibaren bizdeki dönemindeki Selçuk İnan gibi kullanmaya çalışıyor....Oyunu geriden kurma görevini yapıyor, artı dediğiniz gibi rakibe ortada ilk basma görevini yerine getirmeye çalışıyor...

Bu benim bildiğim Mehmet Ekici'nin forvet arkası serbest adam klasiğine fazla aykırı bir durum, ancak tutarsa Ersun Hoca iyi iş yapmış olacak...

Ki burada Constant bu görevi yapıyordu, ancak Legia maçında Sol -Açık, bu maçta yine aynı kulvarda kullanmaya çalıştı Ersun Hoca....

Vardır bir bildiği elbet ancak orada İshak üzerine yoğunlaşılsa Yusuf ile birlikte Constant da bilindik, daha doğrusu futbol ukalalarının daha verimli buldukları defansında önünde oyun kuran pozisyona alınsa daha iyi olcak gibi....

Constant'ın maç içerisindeki yokluğunu ben son iki maçtaki bu sürekli değişen pozisyonuna bağlıyorum.....
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

orta saha rakibi ısırmıyor,rizenin orta sahası çok çok iyiydi,yerinde fauller yaptılar akıllıca Ersun hoca sürekli söylüyor ama bizimkiler bi faul bi sarıkart oluyo ,bide şunu anlayalım artık Trabzon seyircisi galibiyet olunca triübüne gitmez ,takım takım gibi oynamalı biraz da,bak sen o zaman nasıl doluyor.
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hepiniz Bursasporu cok övüyorsunuz ama elde ettikleri sonuclar ortada!
    Maci alabiliriz.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    İstanbul

orta saha çok kırılgan ve yavaş güçlü mücadeleci oyuncular lazım borceanuyu arar olduk tolga ciğerci badelji borceanu alınmalı bence kim ne derse desin cardoza takımı 10 kişi oynatıyor rakip kweuke resmen 3 kişilik oynadı cardoza 1 kişilik bile oynamadı hiç basmıyor pres yok sadece ilerde top bekliyor böyle olmaz

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğan KARATAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerli caner ve yerli kaleci mert de lazım.
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Standart :)

Alıntı eraytaskin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmetin müthiş şutu gol olsaydı ballandıra ballandıra anlatacaktı denizli anca zırvalıyo ihtiyar
    bence yanılıyorsun ,kesinlikle doğru söylüyor,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte akıllı yorum 70 milyon tl harcanmış hala 4. garanti diyenler var bu harcanan parayı çıkaramazsan seneye 14. hemşerim 14. Bu takmın 4. Olması tam bir başarısızlıkıtr.
    4. lük şu kadroyla şampiyonluk gibi bişeydir. transfere o kadar para harcandı ki o hesaba girersek avrupa ligini almamız lazım.

o kadar paraya aldıkları oyuncular waris, deniz, serdar gürler gibi bank asya topçuları. yazıktır günahtır

Nereden
    Rize

Cardozo bu ligin topçusu değil 90 dakika topu topu bir kafa vuruşu var ne koştu ne birşey yaptı. Bir iki hava topunda gereksiz yere faul bekledi. Onun oynadığı maçlarda resmen bir kişi eksik oynuyoruz. O adam bu ligde iş yapmazzzzzz.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Legia maçı dönüşü kendi evimizde oynamak avantaj oldu.

Aksi olsaydı zihinsel ve fiziksel olarak yorgun vaziyette çıkan bu takımla tökezlerdik.

Onun dışında hücumda pek fazla pozisyon üretemedik.

İkili mücadeleleri hiç kazanamadık. Tempomuz hiç yoktu. Özer ve Mehmet biraz yumuşak kalıyor.

Maçın dönüm noktası Yusuf-Constant değişikliği oldu.

Yusuf geriye geçince daha fazla alan buldu. Bu anlarda da kestiği iki orta ile golü bulduk. Yalnız maçın görünmeyen adamı Sefa'da çok temiz vuruşlar yaptı.

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sıcağına yazayım da eksik varsa sizde ekleyin.
    Öncelikle Ersun Hocaya sözüm olsun, Dünya Futbolu Orta saha üzerine kuruluyor, biz orta sahasız oynuyoruz, hadi çok iyi topçularımız var ortada iyi niyetiyle koşturuyorlar ama adamların vasfında olmayan şeyler istemek demek, bu kadar pozisyon vermek demek..
    Tek ön libero ile bu kadar olur, hele ki ön liberoluktan anlamayan fatih atiği orada kullanırsan nereye koşacağını bilmez. Heee, yok tek değildi o mevkide özer ve mehmet dönüşmeli oynadı diyeceksen Mehmet'e de yazık bize de yazık o ayrı bir karmaşa.
    Maça müdahele etmeyişi de mükemmeldi. Oyuncuların yerini değiştir, sistemi değiştir 1-0 öndesin rize geliyor özer-sefa-yusuf ortada yok. neden, çünkü onlar top geride kaldığında almaya gelmiyor gelse de boşa çıkan bulamıyor,ve bekledikleri alana top gitmiyor, o zaman bence sistem değiştirse biraz maçı tutsa ne güzel olurdu, fark olurdu.
    Stoperlere hiç suç bulmuyorum, Önündeki adamlar ve sol tarafımız adamları mahvetti.
    Constant, Çok güçsüz. Sol bekten nasıl oynamış bu adam anlamadım. Güçlenirse çok iyi bir topçu da bu haliyle ancak forvet arkasında oynar(Bence)
    Fatihe çıkardığı iki top yüzünden söylemeyeceğim, ama acilen kaleciliği öğrenmesi lazım, hadi o kurtarışların hatırına kendini geliştirmesi lazım.

Neyse Avrupa maçı sonrası puan kaybedebiliriz diyordum Çok şükür ama rizenin yerinde bursa falan olsaydı kimse altından kalkamazdı bu işin.
    Takım oldukça güçlü ancak uyumsuz daha takım değiliz diyeceğimiz bir maç daha.

Bursa maçına geleyim, bence bu maçtan daha kolay bir maç olabilir, tabi belkalem sakatlanmadıysa. sadece orta sahada mücadele edecek bir iki değişiklik yapmalı ve mümkünse cardozo ile başlamasın hatta 2 gol attığı için gecenin kahramanı sefa ile de başlamasın yada geri daha fazla yardım etmesini sağlasın, arkasındaki adam ve orta saha perişan oluyor. Bu çocuk çok ama çok büyük bir potansiyel futbol oynamak için çırpınıyor ancak bu çırpınış ona zarar veriyor, aynı bugün özerin ilk kendine yaptığı gibi, bazen basitlik güzelliktir sefa.

Bu maçın müsebbihi Avrupa maçı ve Ersun hocanın formsuzluğudur. Son olarak bu maç bu şekilde Vahid hocayla nasıl oynanır diye düşünüyorum büyük ihtimalle 2-2 biterdi. biz ise ya 3-2 yada 2-3 olsun diye oynuyoruz, güzel birşey, kazanmaya alışıp koparsın, yada kaybetmeye başlar dağılırsın, şimdilik işler yolunda. devre arası ersun hocaya bir ön libero alsınlar başka da birşey istemiyorum.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın yorgunluğu her halinden belli oluyor,bu kadar berbat oyuna rağmen ayakta kalmamızın tek nedeni defans,özellikle Belkalem büyük oynuyor.
    Güzel yorum katılıyorum

Doğru takviyelerle iyi olacaz. Şu devre arasına kadarki süreyi iyi geçirmek lazım

Nereden
    Ankara

Evet formamız 4.olur ancak 3 istanbul takımından oldukça kopmuş bir şekilde 4.ü olmak var bir de başabaş dördüncü olmak var..malesef bana da az puan farkıyla 4.olcakmışız gibi geliyor..malesef diyorum çünkü vahitin saçma sapan kayıpları olmasa şampiyonluğu son maça kadar kovalardık

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Doğan KARATAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar katılıyorum çünkü bir takımın bel kemigi ortasahadır.Tamam bugün kazandık ama ben üç pas üstüste yaptıgımızı görmedim maç boyunca aynı şeyi izlemekten gına geldi belkalem medjaniye medjani belkaleme o bosingwaya bosingwa çalım atacak da gidecek o olmadı bi şkeilde top ekiciye o çalım atıp gidicek düzgün bir oyun sistemimiz yok bu yüzden bourceanu tarzı bi ön liberoya ihtiyacımız var ki paslarla çıkabilelim.Bugün kazandık ama iyi oynadıgmızı düşünmüyorum.Bu maçın en büyük artısı taraftar geçen maçlara göre biraz daha fazlaydı taraftar geldi ve kazanıldı.Bi de kaybedilse seyirci filan daha da gelmezdi

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rizespor bu maça çok ekstra motive ile çıktı bunu unutmayalım arkadaşlar. Teknik Direktör değişikliği takıma ekstra mtive olumlu hava katar. Eğer bugün rize bizimle değil Bjeke veya büsbüyük şikecilerle oynasaydı eminimki puan alırlardı. Bizim kötü olmamızın aksine , Rizenin gerçekten maça konstantre olması önemli. Bu galibiyet önemli.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Oyuncuların yeri ile fazla oynayan Hocaların amacı ne olabilir ? Ersun Yanal'ın kimseye bir şey ispat etme zorunluluğunda da değil.Bir maç 3'lü oynatıyır bir maç Yusuf'u bek yapıyor bir maç Constant'ı.Bırakın şu takımı bir otursun birbirlerine alışsın artık.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yanılıyorsun ,kesinlikle doğru söylüyor,
    Elinden geldiğince oynadı çocuk yanında fatih defansif özelliği kötü,önünde özer ofansif özelliği vasat adam ikisinede ayak uydurmak zorurda kaldı hangisine yatişecek

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bursa'da Salih 11 başlamalı. Bu orta sahayla olmaz.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)