Sayfa 89 Toplam 91 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 79 87 88 89 90 91 SonuncuSonuncu
Toplam 2261 adet sonuctan sayfa basi 2,201 ile 2,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyler bildiğim kadarıyla Mustafa ve Zeki nin gönderilme sebebi, Sebahattin Çakıroğlu'nun bu iki futbolcuya "Takım zaten kötü, yönetim sallanıyor, kötü futbol oynamaya devam edin" diyerek anlaşmaları, Bunu öğrenen Hacıosmanoğlu'da bu ikisi ben olduğum müddetçe bu kulübe adım atamaz diyor.... Kötü oynadığı için kadro dışı kalmadı kimse. Sebep bu %100 emin olmamakla beraber, kulüpte çalışanlardan birinin söylemi bu...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Afrika ve Güney Amerika kökenli oyuncular, çocukluktan Arupa'da yetişseler bile iş ahlakları çok yüksek olmuyor. Tabi istisnalar var ama genel olarak gerçek bu...

Constant çok özel yetenekleri olan bir adam. İsterse bir takımı tek başına sürükler, kapasitesi müsait. Gönlünü hoş tutacaksın böyle adamların.

İdareci olmak böyle bir şey. 20 küsür insan ve hepsi başka kişiliklere sahip. Kolay değil...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğru aslında Rizespor yerine Osmanlıspor olur, Başakşehir olur, Eskişehir olur, Manisaspor olur, nerede şikeci varsa onlar kalsın süper ligde.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

Nereden
    Trabzon

Rize top oynasa yenilecektik.
    Zorla 3 puan aldık. Sezon başında bu kadrodan iki takım çıkar diye seviniyorduk acaba hangi akla hizmet yaptık bunları
    Bize yine sağlam transferler şart. Defans orta saha.
    Ne olacak halimiz...

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen yılki zavallı kadro bile Rize'ye şu pozisyonların yarısını vermezdi. Değişen ne sizce ? Ben söyliyim; Mustafa Yumlu. Her ne kadar dışlamak istesenizde; Yumlu. Affedilsin demiyorum, eğer gerçekten ihanet etmişse yolu açık olsun ama oynadığı dönemlerdeki katkısını eleştirenler at gözlüklerini çıkarsın bence.
    Konu kyodou tarafından (16.12.2014 Saat 13:29 ) değiştirilmiştir.
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kyodou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen yılki zavallı kadro bile Rize'ye şu pozisyonların yarısını vermezdi. Değişen ne sizce ? Ben söyliyim; Mustafa Yumlu. Her ne kadar dışlamak istesenizde Yumlu. Affedilsin demiyorum, eğer gerçekten ihanet etmişse yolu açık olsun ama oynadığı dönemlerdeki katkısını eleştirenler at gözlüklerini çıkarsın bence.
    Geçen yıl ki zavallı kadronun Rize'de oynadığı maçı bir daha izle o zaman.
    Adamlar maçın başından sonuna kadar bizi resmen ezmişlerdi.
    Hamiş

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu maç ortasaha bomboştu.hiçbir maçta bu kadar rahat pozisyon verdiğimizi hatırlamıyorum. defansı da suçlamak istemiyorum.çünkü çok rahat geldi rakip.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yediğimiz 2.gol defans ve forvet oyuncularına ayrıca kaleciye ders olarak gösterilmeli bence....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Geçen yılki zavallı kadro bile Rize'ye şu pozisyonların yarısını vermezdi. Değişen ne sizce ? Ben söyliyim; Mustafa Yumlu. Her ne kadar dışlamak istesenizde; Yumlu. Affedilsin demiyorum, eğer gerçekten ihanet etmişse yolu açık olsun ama oynadığı dönemlerdeki katkısını eleştirenler at gözlüklerini çıkarsın bence.

Mustafa Yumlu'yu genel olarak beğenirim ve tabii alt yapıdan ne kadar fazla adam oynatırsak bizim için faydalı olduğuna inanıyorum.Bizim geleceğimiz alt yapı ama dünkü maçta Yumlu'yu Kweuke ezerdi.Yumlu'nun fizik olarak stoper olmak için yeterli kalıbı yok maalesef.Üzerine de koyamadı bu konuda.
    Dünkü maçta eğer Medjani ve Belkalem olmasa rezil olurduk.Bu orta saha ve yardıma gelmeyen kanatlar stoperlerin canına okur.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl ki zavallı kadronun Rize'de oynadığı maçı bir daha izle o zaman.
    Adamlar maçın başından sonuna kadar bizi resmen ezmişlerdi.
    Öncelikle ben tüm sezonu kastettim. Geçen yılki Rize maçlarını değil. Ayrıca geçen yıl Rize bizden iyi oynadı sadece. Ezme falan yok. İlk maçı 2-1 kazandık yanılmıyorsam Adrian ve Malouda atmıştı golleri. O maçta biz ezmiştik diyebiliriz. Malouda füze yollamıştı hatta. İkinci maçta 0-0 bitti. Evet Rize bizden iyi oynadı ama Yumlu o maçta oynamamıştı net hatırlıyorum, Caner ve Aykut oynamıştı. O yüzden savunmada hatalar yaptık zaten ve Rize kolay pozisyonlar buldu.
    Konu kyodou tarafından (16.12.2014 Saat 13:46 ) değiştirilmiştir.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ortasaha eksikliği hem kalecileri hem defansı zan altında bırakıyor.

Topal -Melo hatta Alper dahi olsa şu defansa ne övgüler gelirdi. Belkalem -Medjani ikilisi bence gayet iyidir.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Trabzon

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Yumlu'yu genel olarak beğenirim ve tabii alt yapıdan ne kadar fazla adam oynatırsak bizim için faydalı olduğuna inanıyorum.Bizim geleceğimiz alt yapı ama dünkü maçta Yumlu'yu Kweuke ezerdi.Yumlu'nun fizik olarak stoper olmak için yeterli kalıbı yok maalesef.Üzerine de koyamadı bu konuda.
    Dünkü maçta eğer Medjani ve Belkalem olmasa rezil olurduk.Bu orta saha ve yardıma gelmeyen kanatlar stoperlerin canına okur.
    Yanılıyorsun. Yumlunun fiziğine bakarsan zaten bırak Kweuke'yi, halısaha maçında oynama kapasitesi yok dersin ama ilginç bir şekilde çok dayanıklı. Zokora sırf kas, baklava duruyor ama Yumlunun tırnağı olamaz mesela.

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yumlu belkalemde iyi

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor 3 - 2 Çaykur Rizespor l Maç Sonucu

Yanılıyorsun. Yumlunun fiziğine bakarsan zaten bırak Kweuke'yi, halısaha maçında oynama kapasitesi yok dersin ama ilginç bir şekilde çok dayanıklı. Zokora sırf kas, baklava duruyor ama Yumlunun tırnağı olamaz mesela.

Dayanıklı olmak ile ikili mücadelede fizik olarak ayakta kalmak farklı,Yumlu'nun fiziği aynı Cardozo gibi,fazla atletik bir yapısı olmadığı için de yer kaplayamıyor ve alanını koruyamıyor.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Trabzon

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dayanıklı olmak ile ikili mücadelede fizik olarak ayakta kalmak farklı,Yumlu'nun fiziği aynı Cardozo gibi,fazla atletik bir yapısı olmadığı için de yer kaplayamıyor ve alanını koruyamıyor.
    Öyle olsa bile pozisyon almasını çok iyi biliyor. Top neredeyse Yumlu orada. Geçen yıl defansa gelen 4 topun 3 ünü Yumlu kesiyordu. Yanına Belkalem yada Medjani konursa çok iyi bir ikili olabilirler. Fizik gücü yüksek rakip forvet oyuncusuna Cezayirliyi markaj yaparsın. Yumlu da diğer oyunculara nefes aldırmaz.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kabus gibi bir maçı daha geride bıraktık.Tam herşey yoluna giriyor derken başa sardık.Allahtan rakip Rize idi.
    Yine güvensiz,yine birbirini tanımayan, tesadüfen bir araya gelmiş futbolcu topluluğu.
    Takım olmayı başarmadan hiçbir şey olmaz.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

mustafayı her zaman beyenmişimdir ifanet yaptıysa bilmiyorum ama güzel bir ihanet yapmıştır vahid delisinden kurtulmamızı sağlamıştır yoksa bu deli vahid gitmeyecekti

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Afrika ve Güney Amerika kökenli oyuncular, çocukluktan Arupa'da yetişseler bile iş ahlakları çok yüksek olmuyor. Tabi istisnalar var ama genel olarak gerçek bu...

Constant çok özel yetenekleri olan bir adam. İsterse bir takımı tek başına sürükler, kapasitesi müsait. Gönlünü hoş tutacaksın böyle adamların.

İdareci olmak böyle bir şey. 20 küsür insan ve hepsi başka kişiliklere sahip. Kolay değil...
    "Gönlünü hoş tutacaksın böyle adamların."

Örnek verebilir misiniz ?
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takım kötü oynuyor maalesf, dün inanılmaz pozisyonlar verdik, defans konusunda büyük sıkıntılarımız var, orta sahaya direnç kazandıracak oyunculara ihtiyacımız var.

Nereden
    İstanbul

bizim takım neden elfreni çekilmiş gibi oynuyor çünkü ersun hocanın takımları çok agresif çok saldırgan olurdu ve yüksek tempoda oynardı kulübede vahid var zannettim bi an ama tabi ersun hocaya zaman verilmeli istediği kondusyonu yüklemesi için zaman lazım

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Gönlünü hoş tutacaksın böyle adamların."

Örnek verebilir misiniz ?
    İşte karı kız falan.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doğan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 kişiyle defans yapıyoruz, Medjani ve Belkalem'e bu kadar yüklenmenin alemi yok.
    Sağlam(faül yapmadan tatlı sert) ve akıllı bir ön libero ile defans sorunu çözülecektir.
    Beklerden ikisi birden ileri çıkmasın, orada da sıkıntı oluyor. Birbirlerini kollayıp çıkmalılar bence.
    Versinler İade-i İtibar, Ufukta Şampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yahu arkadaşlar bu karamsarlık niye...daha dün demiyor muyduk hoca değiştiren takımlar ilk maçlarında nerdeyse barcelona kesilirler bunu hepimiz biliyoruz...komşumuz rizenin oyununu abartmayalım o yüzden...biz iyi değildik sadece..bizde hoca değişiminde 3 maç süper oynamıştık sonra gerçeğe döndük...bu kadro çok çok iyi bence...sadece dengesiz kadro kuruldu bir yerde adam yokken diğer taraflarda bol..ortaya adam alındı ama diğer yerlere alınanlara göre daha düşük kapasiteli adamlar alındı...bizim yıllardır orta sahamız eksik...savaşan devamlı pres yapan 2 adama acil ihtiyacımız var...pres ama öyle yalandan pres yapan değil gerçekten yapıştı mı topu almadan adam bırakmayan tiplerden futbolcu lazım 2 tane...bakın görün o zaman bu takım nasıl düzeliyor...defansa kızıyoruz ama adamlar ne yapsın orta sahayı elini kolunu sallayarak geçiyor her rakip...özer ve mehmet çok iyi bence ama pres yüzdeleri çok düşük..o yüzden bocalıyoruz..ikisini birden kaldırmıyor takım aynı anda pres yapmayınca...bide bunlara son maçlarda constans ın umursamazlığı eklendi tabiki zorlanıyoruz maçlarda...durarak top oynuyoruz bütün topularımız hep fantastik hareketler peşinde halbuki basit oynasak o kadar güzel takım olacaz ki...devre arası ne yapıp edip 2 tane pres yüzdesi yüksek oyuncu almalıyız...bide 2 saattir yerel gazeteleri siteleri okuyorum aman allahım sankim takım batmış ölmüş o derce yorumlar yazılar...yahu nedir bu karamsarlık...2 haftadır bjk top oynayarak mı maç kazandı yada şikebahçe ya da ğs...üçüde sadece kazandı inanın oyunları bizden farklı değil...tek farkları adamlar işi ciddiye alıyor ve yakaladıklarını atıyorlar...e hakemlerde cabası...daha 4 resmi maçına çıkan hocamız var başımızda adamdan sihirli değnek bekliyoruz...tamam kötü olabiliriz ama bu yerel basının 3-4 maçta takımı asıp kesmesi ne alem ya...hiç mi akıllanmadık şehir olarak...tamam herkes görüyor gerçekleri takım zorlanıyor ama o sayfalarınızda hiç mi topçuları övecek haber çıkmaz yahu..geçen hafta aynı golü ba attı ortalığı ayağa kaldırdılar süper gol diye bizim sefa aynı golü attı ama adama yerel basında bin türlü eleştiri...ayıptır yahu...futbol azıcıkda psikolojik savaştır...insan kendi şehrinin takımını futbolcularını bu kadar karalar mı yahu...göreceksiniz 2. yarı bu kadro herkesi şaşırtacak...tabi malum yerler devreye girmezse...
    Konu Turan AKYILDIZ tarafından (16.12.2014 Saat 15:33 ) değiştirilmiştir.
    t.akyildiz

Nereden
    İstanbul

ersun hoca giderse arkasından çok ağlarsınız ersun hocadan daha iyi hoca kim biri desinde bilelim kim şampiyon yapar bizi gelebilecek en iyi hocAYI getirmişiz hala insafsızca bitirici öldürücü eleştiriler var ne istiyorsunuz?

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Caglar TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersun hoca giderse arkasından çok ağlarsınız ersun hocadan daha iyi hoca kim biri desinde bilelim kim şampiyon yapar bizi gelebilecek en iyi hocAYI getirmişiz hala insafsızca bitirici öldürücü eleştiriler var ne istiyorsunuz?
    maalesef renktaş bizim şehir hiç akıllanmayacak...yahu pısırık korkak top oynayıp yenileceğimize devamlı saldıran pozisyon bulan bir takım olup yenilelim...hiç olmazsa sahada oynanan oyundan zevk alırız...bunu Türkiye de uygulayabilecek 1-2 hoca var ve biride bizde çok şükür...her türlü olayda arkasında durmalıyız taraftar olarak...inanıyorum ki takımı istediğimiz kıvama getirecektir...
    t.akyildiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)