Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 296 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TBL 10. Hafta | Trabzonspor MP 72-70 Galatasaray LH | Maç Sonucu

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart TBL 10. Hafta | Trabzonspor MP 72-70 Galatasaray LH | Maç Sonucu

Karşıyaka maçı başlığını ben açmıştım, totem yapıp bunu da ben açayım

Rakip ekonomik olarak çok zor günler yaşıyor ama çok kaliteli oyuncuları var.. Yeni koç Markoviç ile henüz mağlubiyet almadık. Bu maçta da sahadan galip ayrılmak dileğiyle..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

OĞUZHAN061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Hadi bakalım.Galibiyet gelince basketbolu da seviyor insan.Ah bi de yerli oyuncularımız iyi olsa..

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Moralimiz yerine geldi.Beklentimiz galibiyet.Ama olur mu bilmem.Gerçi bu aralar GS pek iyi değil ama...
    Eski kullanıcı adım:Nurver

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Standart Ynt: TBL 10. Hafta | Trabzonspor MP - Galatasaray LH | 13 Aralık Cumartesi - 17:00

Karsiyakayi deplasmanda yenmek gs yi evimizde yenmekten daha zor

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

100. lig maçımıza çıkacağız, inşallah maçtan galibiyetle ayrılırız.

Nereden
    Trabzon

Yönetim 100. maçla ilgili bir etkinlik yapar mı? Saha içi küçük yarışmalar veya rastgele bir koltuk numarası seçip tribünde o koltuğa oturan kişiye forma veya başka bir ürün hediyesi gibi..

Bu yönetimden çok mu fazla şey bekliyorum acaba
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ligdeki 100. maçımız hayırlı olsun.

Bu hafta TBL'de harika maçlar var. KSK maçındaki hatalarımızı en aza indirmemiz lazım. Sezonun başından beri sıkıntı yaşadığımız şut performansımızı arttırmalıyız.

*

HAZIRLIK MAÇLARI

Lok. Kuban 72-69 (G)
    Dina. Sassari 110-88 (M)
    Dina. Sassari 85-81 (G)
    Alba Berlin 71-64 (M)
    Cedevita Zagreb 93-86 (M)
    Zadar 75-67 (M)
    Lok. Kuban 85-65 (M)
    Panathianikos 89-71 (G)

*

TÜRKİYE KUPASI

Konyaspor 78-71 (G)
    RH Gaziantep 72-70 (G)
    Uşak 97-80 (M)

*

EUROLEAGUE

8 maç 3 galibiyet 5 mağlubiyet
    İç sahada Neptunas'ı, Kızılyıldız'ı ve Valencia'yı yendiler. Deplasmanda kazanamadılar.

*

TBL

9 maç 6 galibiyet 3 mağlubiyet.

(Haftalar ilerlediği için maç sonuçlarını tek tek yazmıyorum.)

İç sahada 5'te 5'le gidiyorlar, deplasmanda ise 4 maçın 3'ünü (Banvit, Fb Ülker, Telekom) kaybettiler.

Gs Liv Hospital,

* Ligin en skorer ikinci takımı. Ancak Furkan'ın takımdan ayrılmasıyla boyalı alandaki en önemli silahlarını kaybettiler.

* Ligin en çok sayı yiyen üçüncü takımı.

* Ligin en iyi faul atan takımı.

* Ligin en çok hücum ribaundu alan takımı. Ancak Furkan'dan yoksun çıktıkları (2 TBL, 2 Euroleague) dört maçta hücum ribaundu üstünlüklerini kaybettiler.

Laboral maçında 8
    Valencia maçında 5
    RH Gaziantep maçında 6
    Telekom maçında 7 hücum ribaundu alabildiler. Ve bu dört maçın 3'ünü kaybettiler.

* Ligin en az top kaybeden takımı.

Çarşamba günü Litvanya'ya, bu sezon Euroelague'in en büyük sürprizi olarak gösterilen Neptunas deplasmanına gidecekler.

Top 16 için Gs'nin kazanması lazım. Oldukça stresli ve sert bir maç olması bekleniyor.

Bizse evimizde göreceli olarak daha rahat bir ortamda daha zayıf bir takımla oynayacağız. Rakip analizinde yanlış yapmazsak bu maç özelinde Gs'ye karşı avantajlarımız var.

KSK maçı öncesinde uzunlarımızı doğru kullanabilirsek avantajlı olduğumuzu düşünüyorum demiştim. Lawal'ı çembere yakın noktada beslediğimizde üretkenliği hep birlikte izledik.

http://forum.bordomavi.net/showpost....55&postcount=2

Benzerini yine yapabiliriz. Young güçlü fakat Kerem ve Ercegli anlarda kesinlikle uzunları değerlendirmeliyiz (Savunmada ise Erceg'in şutörlüğüne tedbir almalıyız).

Ve tabii ki Arroyo meselesi var başlı başına... Can'la Dixon'a yaptığımız baskının benzerini ona da yapıp maça girmesini geciktirmeliyiz.

Ligde oynadığımız KSK, Telekom ve Tofaş gibi takımları yendik ancak Banvit, Efes, Gs, Bjk, Fb Ülker'e karşı (ve Hacettepe Üniversitesi) galibiyetimiz yok. 100. maçımızda bu ilke de imza atarız inşallah.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Maç saat 16:00'da.

Lig Tv2'de.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Trabzon

Standart TBL 10. Hafta | Trabzonspor MP - Galatasaray LH | 13 Aralık Cumartesi - 17:00

17:00'de değil miydi bu maç ya Kırk yılın başı dersten kaçıp maça gidelim dedik, orda da maçın saatini değiştiler
    Konu Adem Akyüz' tarafından (10.12.2014 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yeni koçla 4'te 4 mü oldu?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Organizasyon yok galiba.

Nereden
    Ankara

Bugün Neptunas ile oynayacaklar, yenilirseler Euroleague olayı tamamen bitiyor Galatasaray'ın, o yüzden maça asılacaklardır, bizim maça moralsiz gelebilirler.

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Organizasyon yok galiba.
    Taraftarı gaza getirende söndürende böyle büyük maçlar,artık Trabzonsporun da bir derbi galibiyetine ihtiyacı var..

Nereden
    Ankara

100. maçta salonda olmak vardı, Trabzon'dakiler takıma destek olsun, kazanabileceğimiz bir karşılaşma.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçen senenin başında Hakan Demirli Aliağa, Gs'yi yenmişti.
    Bu sene başında RH Gaziantep'in Efes ve Ülker galibiyetleri...
    Uşak Sportif'in Banvit, Daçka ve Ülker galibiyetleri...
    Konya'nın Banvit ve Telekom'un Gs galibiyetleri...

Bu sezon TBL'deki dördüncü yılımız. Bu süreçte yenemediğimiz takımlar (son anlarda veya uzatmada kaybettiklerimiz olsa da);

- A. Efes
    - Fb Ülker
    - Gs LH
    - Bjk IF
    - Banvit
    - Daçka
    - Hacattepe Üni.

*

İmkansız değil ama zor. Bu maça özel sebeplerden dolayı ise avantajlarımız var. Yukarıdaki mesajımda kısmen değinmiştim.

İnşallah gülen biz oluruz.

*

Bu arada: Aptalca sahaya dalmayacak, alakasız anlarda Fener'e küfretmeyecek, oyunun durmasına ve gerilmeye neden olmayacak akıllı taraftarla işimiz kolaylaşır.

Nereden
    İstanbul

Maçın anahtarı sürekli topa baskı yapmak ve tempoyu yukarıda tutmak.

Ayrıca çembere gitmek çok önemli...3 günde bir maç oynayıp,her biri 30 dakika üzerinde süre alan gs'nin ana rotasyonu bitap düşmüş durumda savunmada ayaklar zor çekilecektir.Can ve Hardy hem topa baskı,hem tempo, hem de çembere gitme konusunda kilit oyuncular.

gs Litvanya'da çok kritik ve muhtemelen yıpratıcı bir maç oynayıp gelecek, bu fırsatı değerlendirmek lazım.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

hami08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence maçın iki önemli oyuncusu var,hem bizim adımıza,hemde onların:Bizden Can Altıntığ ve Nusret Yıldırım,onlarda ise tahmin edileceği üzere Arroyo ve Erceg.Nusret'in şöyle bir kritik rolü var gözümde;Erceg savunması.Can zaten en iyi yaptığı şeylerden biri olan stens savunmasını iyi yapacaktır,Arroyo'yı olabildiğince az ve geç şekilde oyuna sokmalıyız,ama Erceg savunması da bir o kadar kritik bence. Velickovic'in birkaç maçtır savunmada yaptığı daha doğrusu yapmadığı(Karşıyaka maçında 2\0 üçlükle başlayan Barış'ı iki metre geriden savunup zorla oyuna sokması) şeyleri gördükçe koçun yine maça Nusret ile başlayacağı ve bu görevi ona vereceğini düşünüyorum.Nusret bunu ne kadar iyi başarır,bilemeyeceğim tabi ki,ama en azından Erceg şut atarken yüzünde savunmaya gelmiş bir eli göreceğini biliyorum.Gs boyalı alanda bu kadar sıkıntılı iken Lawal ve Stipo'nun da alçak post oyunları bir numaralı oyun anlayışımız olmalı tabi ki.Heyecanla bekliyoruz maçı!

Nereden
    İstanbul

Alıntı winner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın anahtarı sürekli topa baskı yapmak ve tempoyu yukarıda tutmak.

Ayrıca çembere gitmek çok önemli...3 günde bir maç oynayıp,her biri 30 dakika üzerinde süre alan gs'nin ana rotasyonu bitap düşmüş durumda savunmada ayaklar zor çekilecektir.Can ve Hardy hem topa baskı,hem tempo, hem de çembere gitme konusunda kilit oyuncular.

gs Litvanya'da çok kritik ve muhtemelen yıpratıcı bir maç oynayıp gelecek, bu fırsatı değerlendirmek lazım.
    Maçı yine son ceyrekte can lawal ikilisi ile kazancagımızı düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Gs'nin en büyük avantajı Ergin Ataman.Elinde ki kadroyla max verim almayı çok iyi biliyor.Bizde Markovic ile iyi bir hava yakaladık güzel maç olacağını düşünüyorum.

hami08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neptunas-Galatasaray maçı 27-20 iken Erceg bir sağdan bir soldan üçlük ve bir iki sayılık ile Galatasaray'ı öne geçirdi.Hakkaten çok tehlikeli oyuncu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Micov döndü ve Aradori'yi oturttu. Bakalım bizim maçta Aradori mi tribüne çıkacak?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ataman bize karşı zone tercih edecektir. Geçenlerde Arroyo ve Ender'in savunma yapmadığını, Furkan'ın onların açığını kapattığını söylemişti. Şimdi Furkan da yok. Üstelik biz de kötü şut atıyoruz, %29.

* Ayrıca Gs bu sezon rakiplerine %36 ile üçlük attırıyor.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (11.12.2014 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

ataman 3 uzunlu zone u yaparsa bir miktar sıkıntı yasarız.
    Ama marshall ve hardy gununde olursa sorun ortadan kalkar..(simdiye kadar beklenen olmadı ama)

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Gömün şunları parkeye.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Euroleague'de 5, TBL'de 4, toplam 9 deplasmanda sadece Konya'yı yendiler.

*

Savunmada ciddi zaafları var. Bunu gidermek için alan müdafaası deneyeceklerdir. Bunu değerlendirmek lazım.

*

Nikolov sakatmış, Ege ve Göktürk de henüz ciddi süre almadı. Yerli olarak kadroda Ender, Sinan (Bu sene gerçekten farklı oynuyor) ve Kerem G. var.

Vougioukas ligde oynayamıyor. Arroyo, Young ve Erceg'i kesin alır kadroya. Micov, Pocius, Aradori ve Jawai'den biri olmayacak (Takımda başka uzun olmadığı için Jawai de girecektir listeye).

*

Bizdeki hava olumlu. Yine de tecrübeli bir takımla oynayacağımızı unutmamak lazım. Kızılyıldız ve Bjk galibiyetleri, Furkan'ın ayrılması derken son 5 maçın 4'ünü kaybettiler. Çıkış aradıkları kesin.

Hayırlısı olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)