Sayfa 193 Toplam 195 Sayfadan BirinciBirinci ... 93 143 183 191 192 193 194 195 SonuncuSonuncu
Toplam 4867 adet sonuctan sayfa basi 4,801 ile 4,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beþiktaþ 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

bu taraftarda bu kafa olduðu sürece olmaz arkadaþým.. adamýn kafasý basmýyo bilmiþ bi hakemde hakem hakemde hakem.. rakip þöyle kýrmýzý görmeliydi þöyle olmalýydý böyle olmalýydý.. adam bilmiyoki iyi oynadýðýn her maçý kazanýrsýn.. küçük bahanelerina rdýna sýðýnan küçük insanlarýz..

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý lazarinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eðer hakeme baðlarsak olayý özerle mehmet ekici'de 2.sarý kartlardan atýlmasý gerekiyordu.

biz rakiplerimizi kötüleyelim hakeömi kötüleyelim eskiden olduðu gibi bu kafayla devam edelim.
    Yani hakem papa'nýn pozisyonunu biz yakalasak faul vermeyecekti ve Ekici sosa'ya taban dalsa o dakka atýlmayacaktý diyorsun. Oldu kardeþim sen buna inanmaya devam et.
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oðuzhan Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu taraftarda bu kafa olduðu sürece olmaz arkadaþým.. adamýn kafasý basmýyo bilmiþ bi hakemde hakem hakemde hakem.. rakip þöyle kýrmýzý görmeliydi þöyle olmalýydý böyle olmalýydý.. adam bilmiyoki iyi oynadýðýn her maçý kazanýrsýn.. küçük bahanelerina rdýna sýðýnan küçük insanlarýz..
    noktasýna kadar katýlýyorum kardeþim.

hala hakem hala rakip takým çok kkötü muhabbetlerindeyiz geçelim arkadaþlar bunlarý

defansýn göbeðinde oynayan oyuncularýmýz büyük takým oyuncusu deðil çok aðýrlar geriden oyun kuramýyorlar defansif orta sahada sýkýntýmýz büyük adam gibi bir oyuncu lazým oraya ayný Atiba gibi sað ofansif kenar oyuncumuz Sefa bence yeterli deðil orayada bir transfer lazým.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý The Legend Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yani hakem papa'nýn pozisyonunu biz yakalasak faul vermeyecekti ve Ekici sosa'ya taban dalsa o dakka atýlmayacaktý diyorsun. Oldu kardeþim sen buna inanmaya devam et.
    öyle birþey dediðimi göremiyorum kardeþim ben herseyi hakeme baðlamayýn diyorum

takýmýmýz 1 pozisyona bile girememiþ maç boyu adam gibi 3 pas yapamamýþ bunlarý konuþalým nedenlerini tartýþalým hakemler bunlar sezon boyu bu maçlarý bu hakemler yönetecek yapacak birþey yok baþýmýzda aziz yýldývým gibi bi mafya olursa hakemlerde bizi kollar ancak.

Nereden
    Trabzon

Bizim adýmýza kötü geçen bir gün oldu.Sahada istediðimiz hiçbirþeyi yapamadýk.Asýl üzücü nokta sýnava çalýþtýðýmýz sorulardan sýnavda çýktý fakat biz bildiðimiz sorularý yapamadýk.

Neydi bu sorular herkesin hem fikir olduðu nokta bjk nýn maça yüksek tempoyla giriþ yaptýðý 25-30 dakikalýk o bölümü kazasýz geçtiðimizde maçýn bize döneceði yönündeydi.Maça iyi konsantre olmalýyýz dememizin sebebi sert presle karþýlacaðýmýzdý çünkü pres, bireysel hatalara sebep olan birinci etken futbolda ama bizde özellikle avraam ve fatih bu konuda zayýf kaldý ve 2 gol birden yedikten sonra maç orada bitti.Diðer oyuncularda skor karþýsýnda demoralize oldular.3.golün ise çok bir önemi yoktu.

O baskýyý nasýl kýrabilirdik sorusunun cevabýna gelirsek onlar ne kadar sert pres yapýyorsa bizde o kadar iyi tek pas yapmalý küçük üçgenler kurup oyun içinde sürekli hareketli olarak ve bireysel hatalarý en aza indirerek kýrabilirdik ama bunu baþaramadýk.

Golleri daha ayrýntýlý deðerlendirirsek ilk gol avraamýn tembel geri pasý,fatih öztürkün kýsa düþen degajý ve son olarak da medjaninin rakibin þut çekmesini engellemek yerine kendi kalecisinin açýsýný kapatmasý.

Ýkinci gol ise avraamýn goldeki payýnýn yüksek olduðu çok rahat kullanabileceði veya topu tehlikeli bölgeden uzaklaþtýrabileceði pozisyonda faul almaya çalýþmasý,diðer hata kalecinin sezgileriyle pozisyonu okuyup dembaba ya top gelirken elleriyle uzamasý gerekirken ayakla topa uzanmaya çalýþmasý.

O dakikadan sonra maçla ilgili konuþulacak pek bir þey olmadý ekici özer gibi oyuncular oyundan düþtü sonradan giren constant da aðýr tempoda oynayýnca o da çok top kaptýrarak verimsiz oynadý.Cardozo istediði toplarý alamadý.Takým halinde bir düþüþ oldu normal performansýnda oynayan tek bir futbolcu vardý Belkalem.

3 farklý yenilgi bizi karamsarlýða düþürmesin iki takým arasýnda öyle bir fark yok hatta daha geniþ deðerlendirme yaparsak biz gs yi 3 farklý yendiðimizde nasýl ki onlarýn çok üstünde kalitede deðilsek bjk da bizi yendi diye bizden çok daha kaliteli deðil her maçýn kendi içinde baskýn özellikleri var bjk maçýndaki bu baskýn özellikler sert,agresif mücadele tekniði yendi diyebiliriz ama her zaman geçerli deðil tabi ki bu biz bu maça doðru kadroyla çýktýk orta sahayý medjaný salih þeklinde yapsaydýk yine bize üstünlük kurardýlar biz onlarý yeneceksek özer ve ekici gibi oyuncularý güçlendirerek kazanabiliriz o yüzden biz doðru yoldayýz.

Bu maçý unutup önümüzdeki maçlara konsantre olmalýyýz 3 maç kazanýp bir yenilgi almak, 3 maç kazanýp bir beraberlik almak aslýnda normal durumlar fakat biz baþtan çok puan kaybettiðimiz için þuan bu durum göze batýyor o yüzden daha uzun süreli bir seri galibiyete ihtiyacýmýz var ve bunu yapabilecek güçteyiz.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Arkada bir üyemiz yazmýþ. Gerçekten Mustafa takýma kazýðý attý. Stoperde 2 yabancý oynattýðýmýzdan ne orta sahaya ne de hücuma fazladan bir yabancý koyamýyoruz. Onur'un sakatlýðý ve Mustafa'nýn yaptýklarý yüzünden kadro kuramaz olduk.

Stopere nefes alsýn yeter deðil boks yapmasýn yeter diyebileceðimiz yerli bir eleman lazým acilen.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Alýntý Oðuzhan Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Boþvereceksin, ben maç kazanmak için hakemleri yenmek zorunda deðilim. Ýyi futbol oynadýðýnda maçý kazanýrsýn garantisi diye birþey yok.

Jose Sosa 15'te atýlsa, 2.golde faul verse bambaþka maç olurdu. 2-0 olunca bütün takým çöktü, ondan kötü oynadýn. 2 pas yapamadýn. Herkes bocaladý. Kimde oynama isteði kalmadý demorilize oldular. O yüzden de hiç oynayamadýk.
    Yani oynayamadýðýmýz için yenilmedik, hakem hatalarý ile maçtan düþtük.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Bu maçý hakemle mi kaybettik; hayýr.

Hakem maçýn bu noktaya gelmesinde etkili oldu mu; evet.

Küçük ama önemli ayrýntýlara göz yumdu hakem. Rakibin hücuma kalktýðý her pozisyondan önce faul çalabileceði pozisyonlar vardý; çalmadý.

Papa'nýn pozisyonun aynýsý geçen sene ðs maçýnda bizim aleyhimize çalýndý. Ayný pozisyon. Önce oynattý sonra biz 4'e 1'i yakalayýnca çaldýlar. Mesela Yusuf/Ersan arasýnda yaþansaydý o pozisyon %95 çalardýlar faulü.

Neyse 3-0 yenilince bunlara bakýlmaz. Ama bakýlmalý. Bu hakemi ðs maçlarýnda da izlemek gerekir; melo/çuk ikilisinin girdiði ikili mücadeleleri de devam ettirebilecek yüreði varsa helal olsun diyeceðim.

Rakip tekme ata ata yýldýrdý bizim oyuncularý; medyaya sorsak müthiþ(!) pres. Yersen. Hakem iþte bu noktada prim tanýdý.

Sonuç olarak biz kötü oynadýk moral bozucu goller yedik ve yenildik.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Alýntý zafer6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hem yenelim hem dembabayý sakatlayalým (þöyle 3.5 ay sahalardan uzak kalsýn )bjk o zaman görür ebesinin gözünü,,,
    benim ahým tutar arkadaþ

adam 1 ay yokmuþ
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Avraam siritiyordu zaten. Bu macta kahkaha atti artik.
    Ama bu mac onun uzerine yikilacak gibi degildi. Bombanin ipini Papadopulos cekti ama diger oyuncular sahada neye duruyordu arkadas. Arkadasin hata yapti diye insan bi direnc gosterir bisey yapar. Hicbir aksiyon gosteremedi futbolcularimizin teki sahada.
    Herkesin kotu gunu olabilir ama ilginc olan 11 kisi de kotu gunundeydi. Bu da gosteriyorki sanirim maca camia olarak gerekli hassasiyeti gosterememisiz.
    Mac oncesi 5 atariz muhabbetinden belliydi zaten.
    Amacina ulasmak icin engellere gereken onemi vermessen o engellere takilirsin. Bu isin lami cimi yok. Bu kadar basit.
    Rehavet kaybettirir.
    Konu worldmaster tarafýndan (09.12.2014 Saat 15:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Nereden
    Asya Diðer

Pektemek de bonus oldu heralde.

Hiçbir futbolcunun sakatlanmasýný istemem ama; Bejeke bu süreci atlatamaz. Ve seri puan kayýplarý olur inþallah. Ki olacaktýr.

Ben hala daha onlarý rakip olarak görmüyorum.

Ýlk yarýnýn sonunda ðs/þikebahçe ikilisine puan olarak inþallah yakýn bitiririz. (max 4 puan olursa çok güzel olur.)

Ýkinci yarý çok þey deðiþir.

Alýntý zafer6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim ahým tutar arkadaþ

adam 1 ay yokmuþ
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Alýntý baki Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pektemek de bonus oldu heralde.

Hiçbir futbolcunun sakatlanmasýný istemem ama; Bejeke bu süreci atlatamaz. Ve seri puan kayýplarý olur inþallah. Ki olacaktýr.

Ben hala daha onlarý rakip olarak görmüyorum.

Ýlk yarýnýn sonunda ðs/þikebahçe ikilisine puan olarak inþallah yakýn bitiririz. (max 4 puan olursa çok güzel olur.)

Ýkinci yarý çok þey deðiþir.
    nedense bende 3 istanbul takýmlarýnýn futbolcularýnýn aðýr sakatlanmasýný istiyorum,,
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Ek olarak kalan maclarin hepsini kazanabilirsek. Gecen haftaki havamiza geri donmemiz yuksek ihtimal.
    Umarim bu mac hayirlara vesile olmustur.
    Bjk bakalim bizim dustugumuz hataya dusecek mi. Gsyi 3leyip kontrolu kaybetmistik. Onlarin da ayni seyi yasamayacaklarinin garantisi yok.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Ben sindiremiyorum, Rakip takým futbolcusunun bizim oyuncuya yumruk attýðýnda bizim oyuncunun sarý kart görmesini sindiremiyorum.
    Top 30-40 cm dýþarý çýkýyor hakemin gözü önünde, bizim oyuncu da elbette doðal olarak görmüyon mu çýktý diye isyan ediyor, kart görüyor deliriyorum. Kurban belli, sana bir çerçeve çizmiþler bu maçý sana vermeyecekler, istediðin kadar oyna boþ.

Yahu 2010-2011 sezonunda Ankaragücü maçýnda büyük bir hakem hatasý vardý 18.hafta olan maçta, 1-1 mi ne kalmýþtýk. O gün o puan kaybýný yaptýk ve çorap söküðü gibi geldi devamý adamlar þike þike elimizden aldýlar kupayý. Cahiller, hakemlerden þikayet eder demek, bu ülkedeki þerefsizlikleri adaletsizlikleri sindirmiþ, bu dengesizlikler içinde bile baþaracaksýn mantýðý güdenler esas cahil.

Cizrespor-Göztepe maçý vardý bir kaç ay önce, Maç, hakemin toto korkusunun idaresinde ne kadar etkili olduðunun ýspatý niteliðide adeta.
    Göztepe lehine faul yok maçta, normal bir ortamda oynasa Cizrespor kýrmýzý kart rekoru kýrar, Göztepe'ye 1 yada 2 penaltý çýkar, Cizrespor'a da son dk golünü attýrýp kazandýramazlardý ama talimat oydu orda Göztepe kazanmýcaktý belliydi.

Sen Trabzon'da iç sahada en azýndan bu korkuyu vereceksin baþka þekilde bu gücün sistemin beslediði takýmlarla eþit þartlarda mücadele edemezsin, o sistemin takýmý onun kazanmasý para demek gelir demek , hakem maça çýkarken ayaklarý titrer beni burdan polis bile kurtaramaz korkusu yaþarsa içerde 17 de 17 yaparýz. Deplasman umrumda deðil. Bu þerefsiz adaletsiz ligde bizim baþka türlü þampiyon olma þansýmýz yok.

Boþuna sað bek þu sol bek þu orta saha þu kenar þu forvet þu gibi gereksiz teknik taktik konuþmayýn. Kalede Onur'da olsaydý bu maçta bambaþka hakem hatalarý olacak uyduruk penaltý çýkacak Bjk maçý kazanacaktý.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý kaka6191 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben sindiremiyorum, Rakip takým futbolcusunun bizim oyuncuya yumruk attýðýnda bizim oyuncunun sarý kart görmesini sindiremiyorum.
    Top 30-40 cm dýþarý çýkýyor hakemin gözü önünde, bizim oyuncu da elbette doðal olarak görmüyon mu çýktý diye isyan ediyor, kart görüyor deliriyorum. Kurban belli, sana bir çerçeve çizmiþler bu maçý sana vermeyecekler, istediðin kadar oyna boþ.

Yahu 2010-2011 sezonunda Ankaragücü maçýnda büyük bir hakem hatasý vardý 18.hafta olan maçta, 1-1 mi ne kalmýþtýk. O gün o puan kaybýný yaptýk ve çorap söküðü gibi geldi devamý adamlar þike þike elimizden aldýlar kupayý. Cahiller, hakemlerden þikayet eder demek, bu ülkedeki þerefsizlikleri adaletsizlikleri sindirmiþ, bu dengesizlikler içinde bile baþaracaksýn mantýðý güdenler esas cahil.

Cizrespor-Göztepe maçý vardý bir kaç ay önce, Maç, hakemin toto korkusunun idaresinde ne kadar etkili olduðunun ýspatý niteliðide adeta.
    Göztepe lehine faul yok maçta, normal bir ortamda oynasa Cizrespor kýrmýzý kart rekoru kýrar, Göztepe'ye 1 yada 2 penaltý çýkar, Cizrespor'a da son dk golünü attýrýp kazandýramazlardý ama talimat oydu orda Göztepe kazanmýcaktý belliydi.

Sen Trabzon'da iç sahada en azýndan bu korkuyu vereceksin baþka þekilde bu gücün sistemin beslediði takýmlarla eþit þartlarda mücadele edemezsin, o sistemin takýmý onun kazanmasý para demek gelir demek , hakem maça çýkarken ayaklarý titrer beni burdan polis bile kurtaramaz korkusu yaþarsa içerde 17 de 17 yaparýz. Deplasman umrumda deðil. Bu þerefsiz adaletsiz ligde bizim baþka türlü þampiyon olma þansýmýz yok.

Boþuna sað bek þu sol bek þu orta saha þu kenar þu forvet þu gibi gereksiz teknik taktik konuþmayýn. Kalede Onur'da olsaydý bu maçta bambaþka hakem hatalarý olacak uyduruk penaltý çýkacak Bjk maçý kazanacaktý.
    iyi sezon boyunca hakemi konuþalým hakemlerin hepsi zaten bizim aleyhimize yorumlar yapýyor tövbe tövbe.

siz kafayý sýyýrmýþsýnýz elimizde ki mevcut kadronun en iyisi olduðunu yazanýndan tut Beþiktaþ'ýn sýradan bir takým olduðunu yazana

Toki'nin yaptýðý dandik stadyumu bile en güzeli en iyisi olduðunu yazan bile var

yazýk vallahi yazýk billahi yazýk

maç 20. dakikada 2-0 oldu geri kalanda ne yaptýk be 1 tane pozisyona giremedik onuda mý hakem engelledi

Bjk Arsenal'i ezdi,Tottenham'ý ezdý Feyenoord'u elini kolunu sallaya sallaya eledi ligin lideri ama gel gör ki Bjk sýradan bir takým.

Arkadaþým Bjk bu ligin en iyi takýmý biz ligin en iyi takýmýna kaybettik 3 pas bile yaptýrmadýlar kaleye þut çekemedik yarým pozisyona giremedik nedenlerini tartýþalým diyoruz yok yinede hakem.

Ama gel gör ki bizim takým ligin en iyisi müthiþ futbol oynuyoruz harikayýz bize kimse rakip olamaz !!

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Kafayý sýyýrmadým Ocak'ta 24 yaþýna giriyorum, hayatýmda tek ve ilk önceliðim her zaman adalet olmuþtur. Adaleti savunup adaletizliðe maruz kala kala Türkiye'de artýk adaleti savunmak adalete yapýlan en büyük ihanettir. Adaleti savunmayacaksýn, adaleti saðlayacaksýn nasýl olursa olsun ne pahasýna olursa olsun adaleti saðlayacaksýn. 18 yaþýmda bugünki aklým olsaydý, Türkiye 10.000'isi olduðumda Hukuk fakültesine girerdim. Türkiye gerçeðiyle geç yüzleþtim ve iðreniyorum. 2010-2011 sezonundan sonra bozulan psikolojilerimiz hala düzelmedi. Bjk bizi yenemezmi yenebilir, yensin benim derdim kazanmak deðil. Ama ben Trabzonspor'a bu þekilde davranýlmasýný kabul edemiyorum. Koyuyor, bizim oyuncu Bjk'li nin kasýklarýna bassa atýlmama ihtimali var mý. Bence yok. Olmamalý da zaten. Ama Bjk'li atýlmýyorsa, benim oyuncum da atýlmayacak.

Bizim kadromuz ligin en iyisi deðil ama Þampiyon olabilecek kaliteye yakýn bir kadro.
    Maç 20 dk da 2-0 oldu geri kalanda o moral bozukluðu ile hiçbirþey yapamazsýn zaten, 2011 yýlý Barcelona-Real Madrid maçý. Maç ani bir þekilde 2-0 oldu, Koskoca Real Madrid 90 dk sahada hiçbir yapamadý. Kaleye gidemedi adeta Barcelona maçý 5-0 kazandý. Real Madrid Barca'dan 5-0 yenilcek kalitesizlikte bir takýmmý hayýr? MORAL diye birþey var. Moralin bozulursa Ekici her zaman attýðý paslarý atamaz, her zaman açtýðý ortalarý kesemez duran topu taca vurur.

Ayný Bjk sýradan bir Asteras ile 1-1 kaldý, Fb'ye direnç gösteremedi. Maç maç konuþamazsýn. Her örneðin tam tersi bir örnek de var çünkü.

Bjk bu ligin en iyi takýmý felan deðil, asla deðil. Bizde öyle erken bir gol atsak, sonra hakem Bjk'ye bir faul vermeyip 2-0'ý bulsak Bjk'nin de gardý düþerdi Bjk'de oyundan kopardý disiplinden uzaklaþýrdý. Sen oyun disiplininden uzaklaþtýn yoksa þu maçtaki iki takým arasýndaki bu fark asla gerçekçi deðil. Bir takým full moral 2-0 özgüveni ile oynuyor, sen ise çökmüþsün bitmiþsin bu tüm dengeleri deðiþtiren birþey zaten.
    Ey Türk Gençliði!

Nereden
    Asya Diðer

Kaval'ýn yumruðunu, Sosa'nýn tekmesini vs. vs. görmeyeceksin sonra gelip burada bejeke goy goyu yapacaksýn ne güzel Trabzon be!

Ama doðru haklýsýn 3-0 yenildik ne desen haklýsýn.

Yahu ðs maçýnda bile 2 metreden elle oynamayý göremeyen bir hakem var. Bu maçta Sosa'nýn tekmesini 2 metreden göremeyen hakemin olduðu gibi.

Anlamakta neden sorun yaþýyorsunuz? Tabi ki hakem yüzünden yenilmedik. Ama hakem art niyetliydi açýk ve net. Sonuçta en büyük paylardan birinin sahibidir. Sonucu hazýrlayan etmenlerden biridir.

Papa ve Fatih'i konnuþtuðumuz gibi onu da konuþmak mecburiyetindeyiz.

Þimdi burada 3 Ýstanbul takýmýnýn lehine olan hakem hatalarýna felan hiç girmeyeceðim. Gerek yok.

Size tek tavsiyem Ýstanbul medyasýný az takip edin.

Arkadaþým Bjk bu ligin en iyi takýmý biz ligin en iyi takýmýna kaybettik 3 pas bile yaptýrmadýlar kaleye þut çekemedik yarým pozisyona giremedik nedenlerini tartýþalým diyoruz yok yinede hakem.

Ama gel gör ki bizim takým ligin en iyisi müthiþ futbol oynuyoruz harikayýz bize kimse rakip olamaz !!
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

iyi sezon boyunca hakemi konuþalým hakemlerin hepsi zaten bizim aleyhimize yorumlar yapýyor tövbe tövbe.

siz kafayý sýyýrmýþsýnýz elimizde ki mevcut kadronun en iyisi olduðunu yazanýndan tut Beþiktaþ'ýn sýradan bir takým olduðunu yazana

Toki'nin yaptýðý dandik stadyumu bile en güzeli en iyisi olduðunu yazan bile var

maç 20. dakikada 2-0 oldu geri kalanda ne yaptýk be 1 tane pozisyona giremedik onuda mý hakem engelledi

Bjk Arsenal'i ezdi,Tottenham'ý ezdý Feyenoord'u elini kolunu sallaya sallaya eledi ligin lideri ama gel gör ki Bjk sýradan bir takým.

Hakemle ilgili seninle hem fikir olmama raðmen dikkat ettiðim bir þey var....

Her mesajýnda bjk'yi övüp övüp duruyorsun..

Ben biraz kýllanmaya baþladým açýkçasý.....
    bjk sýradan takým deðildir doðru da her defasýnda niye bunu yazanlara cevap yetiþtirmeye çalýþýyorsun pek anlayamadým.

Buna mecbur deðilsin sanýrým....

Geriye bir tek seçenek kalýyor kanýmca!!!!!

Ha,þunu da söyleyim,iþimize gelmeyen bir mesaj attý diye insanlarý fenerli,gsli diye yaftalayan arkadaþlarýmýzdan deðilim ama senden açýkçasý þüpheleniyorum.Özellikle bugün yazdýðýn mesajlardan sonra....

Neyse takipteyim....
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (09.12.2014 Saat 16:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

yokmu daha bir kaynakcuk bir kac transfer daha yapsaydik, gyan myan falan iyi giderdi
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Elazýð

Standart Beþiktaþ 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Demba Ba 1 hafta yokmuþ, ligtv'de öyle yazýyor.

Hatice Aslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Standart Ynt: Beþiktaþ 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

Mete Kalkavan?
    Sergen Yalçýn?

Hangisisin hemen söyle?!
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

kap yokmu kap
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ilker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakemle ilgili seninle hem fikir olmama raðmen dikkat ettiðim bir þey var....

Her mesajýnda bjk'yi övüp övüp duruyorsun..

Ben biraz kýllanmaya baþladým açýkçasý.....
    bjk sýradan takým deðildir doðru da her defasýnda niye bunu yazanlara cevap yetiþtirmeye çalýþýyorsun pek anlayamadým.

Buna mecbur deðilsin sanýrým....

Geriye bir tek seçenek kalýyor kanýmca!!!!!

Ha,þunu da söyleyim,iþimize gelmeyen bir mesaj attý diye insanlarý fenerli,gsli diye yaftalayan arkadaþlarýmýzdan deðilim ama senden açýkçasý þüpheleniyorum.Özellikle bugün tazdýðýn mesajlardan sonra....

Neyse takipteyim....
    Öncelikle kendimi tanýtayým

doðma büyüme Ýstanbulluyum aslen Trabzon Sürmeneliyim iþ yerim Beþiktaþ çarþýda kurumsal bir firmada operasyon yönetmeni olarak çalýþýyorum.Anam Babam öðretmen emeklisi daha küçük yaþlarda okumak için Trabzondan Ýstanbul'a gelmiþler.Dede Nine vefat edince toprak olarak fazla baðýmýz kalamdý Trabzonspor hariç.Ben Trabzonspor'umuzu desteklemek için Saraçoðluna da gittim.Zulumpiyatada gittim.Telekom Arena'ya da gittim Ýstanbul'da olan her maçada giderim Basketbol maçý dahil.

baþlýða bakýyorum Beþiktaþ-Trabzonspor baþlýðý Beþiktaþ ezerek maðlup etmiþ top yaptýrmamýþ pozisyon bile vermemiþ þimdi burda Beþiktaþ'ý övmeyecem de Fb yi Gs yi Barcelonayý yada Chelsea'yi mi öveceðim ?

kaka Papa'nýn pozisyonuna faul verilseydi yazmýþ pozisyonun zerre kadar faul ile alakasý yok takým 20. dk 2-0 geri düþtü moral bozuldu yazmýþsýn maç 20 dakikadan mý ibaret ? Bjk'nin savunma zaafý ortada adamlara 1 gol at panik oluyorlar zaten golü geçtim pozisyona bile giremedik ama doðru futbolcularýn moralleri bozuldu bence 20.dakikadan sonra soyunma odasýna gitmeliydi ??

Hakem hatalarý dünyanýn her yerinde hatta en önemli maçlarda dahi olmuyor mu ??

Fransa Henry'nin eliyle attýðý gol ile dünya kupasýna gitmedi mi ?

Arjantin Maradona'nýn eliyle Ýngiltere'yi elemedi mi ?

Hakem hatalarý sadece bize Bjk ye Fb ye Gs ye yapýlmýyor hiç konuþulmayan anadolu takýmlarý ne yapsýn ? Eskiþehir geçen hafta Kadýköy de haksýz penaltý golüyle 3 puandan olmadý mý ?

baktýn olmuyor hakemide yeneceksin her þekilde yeneceksin ama önce sahada topunu oynayacaksýn Bjk maçýnda Allah aþkýna ne oynadýk biri bana izah etsin.

varsa yoksa hakem ya hakemi býrakýn yenilginin nedenlerini konuþalým diyoruz yok yine hakem

hadi burda ben Bjk yi övüyorum Türkiye'de ki tüm yazarlarda mý Bjk li hepsi Trabzonspor düþmaný mý ?

kendiniz yazýyorsunuz Bjk nin savunmasý berbat diye o savunmaya karþý pozisyona giremedik bunu yazýyoruz Beþiktaþlý oluyoruz

Bjk ligde lider Avrupa'da yoluna devam ediyor Arsenal'i,Tottenham'ý Feyenoord'a karþý oynadýklarý oyun ortada ama nasýl oluyorda Bjk sýradan takým oluyor anlamýyorum ?

yani önümüzde ki hafta Rizespor bizi ayný þekilde yense Rizespor'u övsem bu seferde Rizelimi olacaðým ??

Hakemi tartýþmak bize hiçbirþey getirmez maðlup olduðun zaman rakibin elini sýkmayýda bilecez rakibe hak ettiði deðeri vermeyide.

Kadromuza Stoper,Sol Bek,Defansif Orta Saha,ileri uç sað kenar oyuncusu lazým yazýyorum yine hakem konuþuluyorsa daha birþey yazmanýn anlamý yok zaten.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hatice Aslan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mete Kalkavan?
    Sergen Yalçýn?

Hangisisin hemen söyle?!
    ikiside deðilim gönlün rahat olsun.

Hatice Aslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Standart Ynt: Beþiktaþ 3 - 0 Trabzonspor | STSL 12. Hafta | Maç Sonucu

ikiside deðilim gönlün rahat olsun.
    Saka yaptým renkdas zamanýnda bende bu sekilde karsýlandým anlýyorum seni.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)